ثبت برند در تهران با روشی آسان

ثبت برند در تهران با روشی آسان

ثبت برند در تهران یکی از موارد مهم برای هر کسب و کاری است که باید با دقت و تخصص خاص به آن پرداخته شود زیرا با نگاه جزئی در شهر برندهای زیبا و قابل توجهی به چشم می خورد که توجه را به خود جلب می کند. هر برند و علامت تجاری نمایانگر هویت محصول یا خدمات است که می توانید با آن خود را به دیگر افراد بشناسانید. در ادامه ما برای تسهیل در اقدام ثبت نشان تجاری نکات تخصصی را ارائه می کنیم تا راهنمای مناسب شما در مسیر ثبت برندتان باشد.

ثبت برند در تهران

حمایت از نام و علامت تجاری باید سرلوحه امور انجام شده و ارائه خدمات افراد قرار گیرد. زیرا یک علامت تجاری نمایانگر هویت یک کسب و کار بوده که با انتخاب برندی مناسب و خاص می توانید در کم ترین زمان به اهداف خود دستیابید و در تهران با دیگر رقبای خود به صورت قانونی به رقابت بپردازید.

نکته مهمی که باید در زمان ثبت برند و علامت تجاری در تهران بدانید بحث ساخت لوگو و علامت تجاری منحصر به کسب و کار خود است. برای انتخاب بهترین برند موسسه ارزان ثبت راهنمای شما خواهد بود تا بتوانید در کم ترین زمان اقدام به انتخاب برندی خاص و قابل ثبت کرده تا متمایزسازی را با دیگر محصولات مشابه انجام دهید.

در ادامه به مدارک و شروط ثبت برند در تهران می پردازیم که دانستن آن لازمه رسیدن به اهداف بلند مدت شما خواهد بود.

اعتبار برند در تهران

برند ثبت شده در تهران از تزمانی که به اداره مالکیت صنعتی ارائه می شود و اضهارنامه ثبت برند آن تنظیم می گردد تا مدت 10 سال از اعتبارقانونی برخوردار می شود. این را بدانید که پس از ده سال صاحب یا صاحبان یک  برند ثبت شده می تواند با پرداخت کردن هزينه های تمدید علامت تجاری در اداره مالکیت صنعتی اقدام به تمديد آن کنند..

جریمه عدم ثبت برند در تهران

در صورتی که پس از پیمودن زمان مقرر برای اعتبار بخشی به برند ثبت شده صاحبین اقدام به تمدید آن نکنند تا مدت زمان 6 ماه پس از گذر از تاریخ منقضی شدن آن توسط قانونگذار مالکین برند مشمول پرداخت جریمه تاخیر نسبت به تمدید حق انحصاری ده ساله برند خواهند بود. پس بهتر است بی تعلل با کارشناسان حقوقی مجرب در زمینه انتخاب و ثبت برند و علامت تجاری ارزان ثبت در ارتباط باشید تا راهنمای تخصصی شما در تمامی مسیر ثبت علامت باشید.

شرایط ثبت برند در تهران

در روزگار کنونی به جهت وجود برند ها و علائم نوظور و قابل تامل در سطح جامعه که برای ثبت به اداره مالکیت ارائه می شوند تنها چند نمونه از آن ها با معیارها و شروط اداره مالکیت همخانی دارند و توسط کارشناسان اداره تایید می شوند. از این رو بهتر است قبل از هر اقدامی از شروط ثبت علامت تجاری یا برند ارائه شده و مورد تایید اطلاع داشته باشید. مهمترین فاکتور برای ثبت برند در تهران نبود تشابه آن با دیگر برندهای ثبت شده و فعال در کشور است که برای اطلاع از نوظهور بودن برند خود تنها کافی است با کارشناسان مجرب ارزان ثبت در تماس باشید.

مدارک ثبت برند و علائم تجاری در تهران
مدارک ثبت برند و علائم تجاری در تهران

مدارک ثبت برند و علائم تجاری در تهران

ثبت برند در تهران با در نظر داشتن مالکین به دو صورت حقیقی و حقوقی قابل ثبت است که هر کدام دارای مدارک خاص به خود بوده که با تهیه آن ها و ارائه به اداره مالکیت صنعتی قادر خواهید بود آن را به ثبت رسانده و به کسب و کار خود اعتبار بخشید. در زیر لیست مدارک ثبتی به شما ارائه می شود.

اشخاص حقیقی

  • ارائه یک نسخه از رونوشت شناسنامه و کارت ملی فرد متقاضی ثبت برند
  • ارائه رونوشت کارت بازرگانی در زمانی که در برند انتخابی از حروف لاتین استفاده شده باشد.
  • ارائه رونوشت از جواز فعالیت فرد حقیقی مثل: جواز تاسیس و پروانه بهره برداری

اشخاص حقوقی

  • ارائه یک نسخه از رونوشت شناسنامه و کارت ملی شرکای شرکت برای ثبت برند
  • رونوشت از روزنامه تاسیس و تسلیم اگهی های منتشره در زمینه آخرین تغییرات شرکت که در این زمینه بهتر است بدانید از آخرین تغییرات شرکت در کرج نباید بیشتر از دو سال گذشته باشد.
  • ارائه تمامی مجوز های ثبت شرکت در کرج و فعالیت آن از مثل: جواز تاسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی شرکت
  • ارائه هر نوع گواهی فعالیتی که از نهادهای حاکمیتی دولتی صادر شده است برای شرکت
  • ارائه کارت بازرگانی در صورتی که حروف لاتین در برند بکار رفته باشد.
نحوه ثبت برند در تهران
نحوه ثبت برند در تهران

نحوه ثبت برند در تهران

ثبت برند در تهران دارای پروسه ثبتی و حقوقی خاص به خود است که بر اساس نوع متقاضی ثبت می تواند در کم ترین یا بیشترین زمان در اداره مالکیت صنعتی به ثبت رسد. برای ثبت برند در تهران می توانید به دو روش اقدام کنید.

ابتدایی ترین راه برای ثبت تهران مراجعه به سامانه اداره مالکیت صنعتی است که با ثبت نام در این سامانه می توان اقدامات لازم را انجام داد. در ادامه دو روش کارا برای ثبت برند تهران را به شما توضیح می دهیم تا با فراق بال بتوانید روش مناسب ثبتی را باری علامت تجاری برگزینید.

ثبت برند تجاری در تهران توسط متقاضی

برای ثبت برند در تهران اجباری وجود ندارد اما ثبت آن دارای مزیت بسیاری برای دارنده آن خواهد بود زیرا اعتبار دهی به اشخاص را شامل می شود و به واسطه آن خواهند توانست خود را بین مشتریان مطرح کرده و نگرانی از بابت لو رفتن برند و سواستفاده دیگر افراد به خود راه ندهند. برند تجاری را متقاضی با استعلم قبل از ثبت می توانند آنالیز کرده تا با مشکل در زمینه ثبت علامت تجاری در آینده مواجه نشود.

با ارائه مدارک مربوط به برند طراحی شده و با رعایت شروط اداره مالکیت نوع شخصیت برندینگ را انتخاب کرده و منتظر تایید یا عدم تایید برند از سوی کارشناسان اداره ثبت باشند.

این روش در سال های اخیر به دلیل اینترنتی شدن امور ثبت علامت دارای پیچیدگی بسیار شده که امکان گیج شدن متقاضی ثبت برند را با خود به همراه می آورد که خود مشمول هزیه و زمان اضافی برای ثبت برند می شود.

ثبت برند در تهران توسط موسه ارزان ثبت

متقاضی ثبت برندی که دارای کسب و کاری خاص هستند باید به فکر برند و علامتی خاص باشند تا اینده ای درخشان برای خود بسازند.

از این رو تجار موفق با مراجعه به موسسات حقوقی مجرب و واگذاری تمامی امور به وکلای حقوقی با دیدی وسیع ثبت علامت تجاری و برند را از اولین گام تا اخرین مرحله که اخذ گواهی ثبت برند ارائه شده و خاص تاجر است کاملاً حرفه ای پیش می برند و دغدغه عدم ثبت برند را از خود می گیرند از سویی وکلای حقوقی و ثبتی موسساتی به مانند موسه ارزان ثبت با تبحر خود در کم ترین زمان ثبت برند را در اداره مالکیت انجام می دهند.

هزینه و زمان لازم برای ثبت برند و علامت تجاری در تهران

هر اقدامی که برای ثبت برند و علامت تجاری صورت می گیرد دارای گام های خاص به خود می باشد که تجار با پیمودن آن می توانند برای برند خود هزینه و زمانی را برآورد کرده که این میزان به طبقه برند و نوع کسب و کار بستگی دارد. لیست هزینه های ثبت علامت تجاری در تهران را می توانید تنها با یک تماس از ارزان ثبت اخذ کنید. این موسسه حقوقی و ثبتی با در نظر گرفتن تمامی جوانب دخیل در ثبت برند تجاری در تهران راهنمای شما می باشد و قابل توجه است که در تنها 30روز تمامی امور ثبت برند را برای متقاضیان انجام می دهد و نگرانی را از تجارت متقاضیان می گیرد.

خدمات ثبتی مالکیت صنعتی در تهران

هر اقدام ثبتی در زمینه های ایده و موارد نوظهور در سازمانی دولتی با نام اداره مالکیت صنعیت انجام می پذیرد که از مهم ترین اقدامات ثبتی می توان به خدماتی همچون: ثبت برند، ثبت اختراع و ثبت طرح صنعتی اشاره داشت که تمامی موارد در تهران باید با کارشناسی کامل و ارائه مدارک مربوطه در زمانی مشخص در اداره ارائه شده تا به ثبت رسد.

ثبت اختراع

یک اختراع در واقع حاصلی از تفکر و ایده های ذهنی اشخاص است که در قالب اختراع ارائه می شود. نکته مهم در ثبت اختراع جدید بودن آن است که اختراع نباید از قبل توسط اشخاص دیگر به ثبت رسیده باشد. یک اختراع راهنمای اشخاص در توسعه کالاها و یا یاری رسان در انجام امور خواهد بود. با مشخصات فنی خاص خود می تواند کمک رسان باشد.

ثبت طرح صنعتی

طرح صنعتی نوع خاصی از ترکیب یا رنگ هایی نوظهور است که در مواقعی می تواند مشمول اشکال سه بعدی، رنگ ها و یا بدون آن ها باشد. ترکیب شکل یک فرآورده صنعتی یا محصولی از صنایع دستی را تغییر دهد. از این رو اگر طراح با سلیقه خود در راه ثبت طرح صنعتی گام بردارد می تواند مدارک مربوطه را به اداره مالکیت صنعیت جهت ثبت ارائه داد.

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص ثبت انواع طبقات برند می توانید با وکلای حقوقی ارزان ثبت تماس گرفته تا آن ها با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه های ثبت برند و علامت تجاری و نیز با انجام استعلامات تخصصی در این زمینه راهنمای جامع شما باشند. با ما در ارزان ثبت در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :