لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

مزایای ثبت شرکت در زنجان


زنجان  یکی از شهرهای زیبا و مملواز مکان های تاریخی وگردشگری می باشد . این شهر در استانی با همین در نوار شمال غربی کشور قرار دارد  .

شهر زنجان در قدیم به نام زنگان شهرت داشته است و به دلیل قرار گرفتن این شهر در راه جاده ابریشم این شهر جز شهر های تجارتی از قدیم به شمار می آمده و  رونق اقتصادی و در پی آن میزان ثبت شرکت در زنجان بالا است.

 با ارزان ثبت دیگر نگران کارهای ثبت شرکت در  زنجان نباشید . ما در تمامی مراحل همراه و پشتیبان شما هستیم .

مزایای ثبت شرکت 

برای سهامداران و مدیران شرکت , ثبت شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در صورت تحقق این مسئله  حرفه خود را به جای اشخاص حقیقی به  شکل شخص حقوقی یا شرکت دنبال می کنند که خود این امر مزایای زیادی دارد ، من جمله براعتبارو وجهه شغلی و اجتماعی صاحبان شرکت می افزاید . در عصر امروز  مسلماً شرکت هایی که رسمی هستند از اعتبار حقوقی و قانونی بهره مند می شوند و دردنیای تجارت جایگاهی ویژه خواهند داشت. شرکت هایی که به مرحله ثبت برند میرسند وشماره ثبت دریافت میکنند معتبر تر و برای مشتریان  خود قابل اعتماد تر می باشند.  و در زمینه  رسیدن به اهداف سازمانی کارا تر عمل کنند.

با ثبت شرکت خود می توانید اقدام به تاسیس نمایندگی در مکان های مختلف کشور و یا حتی  تاسیس نمایندگی در سراسر دنیا کنید.

قبل از اقدام برای ثبت شرکت افراد به صورت حقیقی فعالیت می کنند که در این صورت افراد در خصوص قانون کار از حمایت خاصی برخوردار نخواهند بود . بدون ثبت شرکت در زنجان در مناقصه و مزایدات امکان شرکت ندارید . به علاوه امکان دریافت وام شرکتی نخواهید داشت.

نکته : در شرکت سهامی خاص امکان دریافت وام تا چهاربرابر سرمایه ثبت شده شرکت وجود دارد که از مزایای ثبت شرکت است.

هم چنین با ثبت شرکت زنجان در زمینه الزام طرفین کاری یا حتی شرکا به انجام تعهدات خود در شرکت اطمینان حاصل می شود، و اقداماتی چون ایجاد نمایندگی های مجاز شرکت یا شعبات مختلف وعقد قرارداد دولتی و  تنها با ثبت شرکت ممکن می گردد .

با انجام کارهای مربوط به  ثبت شرکت می توانید متوجه شوید که این کارنیازمند اطلاعات کافی وتخصصی است و بنابراین 

ما در زمینه ثبت شرکت شمارا از درگیر شدن با پیچیدگی های روال قانونی و انجام امور ثبت شرکت یاری می کنیم .

تعیین نام شرکت

پیش از ثبت شرکت در زنجان، ابتدا باید پنج نام برای شرکت خود در نظر بگیرید این نام ها باید طبق قوانین خاصی انتخاب شوند. مثلاً تکراری نبودن نام انتخابی شرکت  , برای اطلاع از عدم تکرار نام شرکت می توانید به سایت www.ilenc.irمراجعه کنید.   

 اسم شرکت  باید با شئونات جامعه اسلامی ما منافات نداشته باشد . همچنین اسم  شرکت نباید لاتین باشد . از عناوین دانشمندان , شعرا و مکتشفان معاصر، اسامی مذهبی ، ائمه ، مشهور ، اسم اماکن خاص و سازمان های کشوری و جهانی نباید در اسم شرکت  استفاده شود . حداقل تعداد واژه های اسم شرکت باید سه واژه باشد.

در کنار تبعیت از همه قوانین در خصوص تعیین اسم شرکت زنجان باید اسمی مرتبط به شغل خود که تلفظ آسان داشته باشد و در ذهن مانگار باشد انتخاب کنید . آن هم نه یک اسم بلکه نیاز به پنج نام در زمان ثبت سامانه دارید .بنابراین می بینید که حتی در انتخاب اسم شرکت نیز نیازمند کمک تخصصی هستید.

در این زمینه می توانید با ما درارتباط باشید تا از بین اسم های مد نظرتان بهترین نام را در اختیار شما قرار دهیم وبدین صورت نگرانی شما از تایید نشدن نام شرکت در مرحله نخست ثبت شرکت در زنجان کاسته  می شود . جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله ای که لینک آن در ادامه آمده مراجعه کنید . استعلام نام شرکت

ثبت شرکت زنجان با ارزان ثبت

مراحل ثبت شرکت در زنجان

 • ثبت سامانه ای شرکت در پایگاه اینترنتی اداره ثبت شرکت ها
 • اخذ تایدیه نام شرکت
 • ارسال مدارک لازم جهت ثبت شرکت به اداره ثبت شرکت زنجان که در ادامه به آن می پردازیم . 
 • اخذ تاییدیه مدارک
 • مراجعه حضوری جهت اخذ آگهی تاسیس شرکت حاوی شناسه ملی و شماره ثبت شرکت
 • چاپ آگهی تاسیس در روزنامه رسمی کشور

ثبت موسسه در زنجان

موسسات غیر تجاری عموماً به دو دسته تقسیم می شوند  . که بنابر نوع فعالیت آنها را نام گذاری می کنند  که عبارتست از : موسسات  غیر انتفاعی و موسسات انتفاعی. اهداف موسسات انتفاعی کسب سود و منافع از راه خدمات شرکت میباشد مثل موسسات آموزشی. در موسسات غیرانتفاعی مانند انجمن های سیاسی واتحادیه ها یا خیریه ها  که هدف آن ها کسب سود و درآمد نمی باشد . در واقع این گونه موسسات  اقداماتی مانند صادرات و واردات و تجارت انجام نمی دهند زیرا این نوع کارهای تجاری در شرکت انجام می شود و موضوعات فعالیت آن ها خدماتی می باشد . حد اقل سرمایه مورد نیاز برای تاسیس اینگونه موسسات حداقل 1000000 ریال می باشد . 

تفاوت بین شرکت و موسسه را از لینک آن بخوانید تا بهتر متوجه شوید که برای فعالیت شما ثبت شرکت مناسب است یا ثبت موسسه غیرتجاری.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در زنجان

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیاز به دونفر عضو و اقل یک میلیون ریال سرمایه است . این نوع شرکت برای اموربازرگانی یا تولیدی کوچک مناسب است و معمولاً شرکت های خانگی با این قالب به ثبت می رسند و بیشترین تقاضای ثبت شرکت مربوط به این نوع شرکت است زیرا ساده ترین فرایند ثبتی را داراست. در این شرکت اعضا مسئولیتشان محدود به سرمایه آن هاست. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت شرکت با مسئولیت محدود پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید : ثبت شرکت با مسئولیت محدود 

ثبت شرکت سهامی خاص در زنجان

در ثبت شرکت سهامی خاص نیاز به 5 عضویا موسس دارید و حداقل سرمایه برای شروع صد هزار تومان می باشد.این شرکت برای ثبت موضوعات پیمانکارِ ، فنی مهندسی و ساختمانی و عمرانی مناسب است زیرا برخلاف شرکت مسئولیت محدود این نوع شرکت امکان ثبت نام در مناقصات را دارد . هم چنین برای تاسیس کارخانه شرکت مناسبی می باشد. این نوع شرکت برخلاف شرکت سهامی عام کل سرمایه اش توسط اعضا تامین می شود و سرمایه آ به شکل سهام درآمده و اعضا سهامدار خوانده می شوند. ارزان ثبت جهت ثبت شرکت سهامی خاص در زندان در خدمت شماست.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در زنجان

 • مدارک شناسایی موسسین
 • مدارک ثبتی شرکت در دو نسخه که از سامانه چاپ شده و به امضا موسسین می رسد
 • نسخه تاییدیه نام شرکت
 • رسید ثبت نام الکترونیک شرکت
 • مجوز شرکت در صورت نیاز

هزینه ثبت شرکت در زنجان

هزینه ثبت شرکت بسته به نوع شرکت و تعداد موسسان  و حجم آگهی تاسیس متفاوت است و شامل حق الثبت ، حق الوکاله ، تمبر سرمایه و هزینه هایپستی می باشد. جهت اطلاع دقیق از هزینه ثبت شرکت در زنجان با مجموعه ارزان ثبت تماس بگیرید.

ثبت شرکت در شهرهای استان زنجان 

 •  ثبت شرکت در ابهر
 •  ثبت شرکت در خرمدره
 •  ثبت شرکت در قیدر
 •  ثبت شرکت در قروه
 •  ثبت شرکت در ماه نشان
 •  ثبت شرکت در زرین آباد

جهت  اقدامات ثبتی خود با مشاوران ما در موسسه ارزان ثبت همراه باشید تا به صورت تضمینی و کاملا حرفه ای شرکت خود را به ثبت برسانید .

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

علاوه بر چگونگی ثبت برند در خرم آباد ، ثبت برند بین المللی و جهانی ، برند و علامت تجایر قابل ثبت و غیر قابل ثبت و بسیاری نکات دیگر را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس

ما در این مقاله همه آنچه لازم است در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید را گردآورده ایم پس تا پایان مقاله حتماً با ما باشید.

ضرورت ثبت برند در بیرجند

در این مقاله همگام با ما باشید تا مزایای ثبت برند در بیرجند و مراحل ثبت برند و مدارک لازم و هزینه ثبت برند در بیرجند را برای شما شرح دهیم.

امتیازات ثبت برند در بوشهر

ثبت برند بوشهر و هر آنچه در مورد آن نمی دانید را یکجا برای شما عزیزان نوشته ایم . تا انتهای مقاله ما را دنبال کنید تا جای سوالی برایتان نماند.

ثبت برند آسان در ارومیه

ما هر آنچه را که فکر می کردیم قبل از اقدام برای ثبت برند در ارومیه به آن نیاز دارید را دراین مقاله گنجانده ایم،پس با ما باشید.

چرا باید ثبت شرکت در رشت انجام دهیم؟

اگر می خواهید شرکت خود را در شهر رشت به ثبت برسانید و از مزایا و امکانات ثبت شرکت بهره مند شوید پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ماهمراه باشید .

ثبت شرکت در ساری- ثبت شرکت ها ساری

ثبت شرکت در ساری شامل مراحل ثبت ، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت را از گروه ارزان ثبت در این مقاله با ما مطالعه کنید.

صفر تا صد ثبت برند در قم

صفر تا صد ثبت برند قم را در این مقاله که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت و تبحر بالا برای شما نوشته اند بخوانید تا دیگر سوالی برایتان در این مورد نماند.

مراحل ثبت شرکت در تبریز

در این مقاله می خوانید : مراحل ثبت شرکت در تبریز و نیز مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت تبریز ، انواع شرکت ، نحوه اخذ المثنی مدارک شرکت و بسیاری نکات مفید دیگر. پس تا پایان این مطلب با ارزان ثبت بمانید.

ثبت شرکت ارزان در اصفهان

در این مقاله توضیحات کاملی در خصوص گام به گام مراحل ثبت شرکت در اصفهان ، هزینه ثبت شرکت اصفهان و مدارک ثبت شرکت را ارائه کرده ایم پس با ارزان ثبت تا انتهای مقاله همراه باشید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟