لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

صفر تا صد ثبت برند در قم


طرح و آرم یا اسم  از پیش طراحی شده برای شناسایی یک محصول یا خدمات را برند می نامند . برند می تواند مشمول یک نام و یا نشانی طراحی شده باشد یا از ترکیب این دو به وجود آمده باشد . برند در برخی کشورها می تواند شامل صوت و تصویر و یا حتی قطعه های موسیقی باشد .

برند محصول شما مشخصه  آن در بین محصولات و خدمات مشابه می باشد که جهت ایجاد تمایز بین محصولات مشابه در بازار رقابت شکل می گیرد . علامت تجاری و لوگو  نام های دیگر برند هستند و آن ها نیز از قرار گیری حرف و شکل مشخص شده در کنار یکدیگر ایجاد می شوند . برند وآرم تجاری در شهر قم در صورتی قابل استفاده است ورسمیت پیدا می کند که توسط دارنده محصول و خدمات به ثبت برسد . برای ثبت برند در قم باید به اداره ثبت علائم تجاری در تهران مراجعه نمود اما چنانچه نمی توانید به تهران رفت و آمد کنید ما در ارزان ثبت ، ثبت برند در قم را برای شما به شکل کامل و از صفر تا صد انجام می دهیم. .  

امتیازات  ثبت برند در قم 

معرفی خود و حرفه خود و تولیدات یا خدماتمان به بازار هدف و مخاطب و مشتری

تبلیغات گسترده تر و بازاریابی بهتر

استفاده از حق انحصاری استفاده ازبرند به مدت ده سال

ماندگاری برند و نام تجاری در اذهان مردم و حتی رقبا و همکاران

جلوگیری از سو استفاده عمدی و سهوی از اسم تجاری شناخته شده شما و حق شکایت قانونی در صورت وقوع این اتفاق

استعلام الزامی برند قبل از ثبت و آگاهی از عدم تکرار برند و مشکلات احتمالی ناشی از تبلیغ و استفاده از یک برند ثبت نشده

اعطای حق نمایندگی و کسب درآمد بخشی از نمایندگی به عنوان صاحب امتیازو مالک برند آن نمایندگی

ایجاد مالکیت معنوی برای خود و امکان فروش این مالکیت معنوی و نقل و انتقال آن به دیگران 

اخذ تسهیلات بانکی بهتر به دلیل اعتبار ناشی از برند ثبت شده و مشهور

امکان ثبت برند بین المللی پس از ثبت برند در داخل کشور و مطرح شدن در سطح جهانی

قابلیت فروش برند 

یکی از ویژگی های خوب برند امکان خریدو فروش آن است . یعنی چنانچه از ادامه فعالیت خود صرف نظر نمودید می توانید آن را به دیگری واگذار کنید زیرا به دلیل مدت زمان طولانی ثبت برند بسیاری از  افراد مایل به خرید برند آماده هستند تا در وقت خود صرفه جویی کنند. جهت فروش برند پس از تنظیم سند صلح در دفترخانه باید صورتجلسه نقل و انتقال برند تنظیم شده و به همراه اظهارنامه جدید جهت ثبت مجدد برند به نام خریدار آن به اداره ثبت علائم تجاری ارائه شود و کلیه مراحل ثبت برند مجدد برای خریدار و مالک جدید برند سپری شود.

در اینجا شما را دعوت به خواندن این مقاله مرتبط برای اطلاعات بیشتر می کنیم : خرید و فروش برند

ثبت برند در قم با ارزان ثبت

اسامی مترادف با برند

 •  ثبت علامت تجاری 
 •  ثبت آرم تجاری 
 •  ثبت لوگو، لوگو تایپ ، لوگوگرام
 •  ثبت نشان تجاری 
 •  ثبت نام تجاری
 •  ثبت علائم تجاری
 •  ثبت اسم تجاری
 •  نماد تجاری
 •  آیکون
 •  نمانام

همه واژه های فوق هم معنی با برند هستند و کارکرد یکسان دارند و نحوه ثبت آن ها نیز یکسان می باشد و تنها در ظاهر کمی تفاوت دارند . مثلاً نام تجاری برندی است که به شکل یک اسم یا واژه است  ولی علامت تجاری یا نشان تجاری یک طرح یا تصویر با یا بدون حروف و کلمات و اعداد است .

گام های ثبت برند در قم 

چنانچه بخواهید تیم ثبتی ارزان ثبت  ثبت برند در قم را برای شما انجام دهد باید مراحل ذیل طی شود :

1. مراجعه به موسسه ارزان ثبت توسط متقاضی و ارائه مدارک و مجوز مربوط به برند 

2. مشاوره با مشاوران مجرب موسسه ارزان ثبت و برآورد تقریبی هزینه های ثبت برند براساس طبقه برند

3. استعلام برند یکی از موارد مهم در زمان ثبت برند می باشد . کارشناسان ثبت برند در موسسه ارزان ثبت با برآورد میزان موفقیت ثبت برند شما در قم و عدم سابقه ثبت عین یا شبیه آن ، شما را در راه رسیدن به اهدافتان همراهی خواهند کرد . 

نکته : استعلام برند از سایت iripo.ssaa.ir  ;iکه مربوط به سایت ثبت علائم تجاری می باشد، قابل انجام است.

4. کارشناسان موسسه ارزان ثبت با تکیه برتخصص و مهارت خود در امر ثبت برند بهترین اظهارنامه را برای محصول یا محصولات یا خدمات مورد نظر تنظیم می کنند و آن را به سایت  اداره ثبت علائم تجاری ارسال می کنند . اظهارنامه برطبق طبقه محصول تنظیم خواهد شد  و در حقیقت متن اظهارنامه در سایت ذکر شده برای شما توسط کارشناسان ارزان ثبت تکمیل می گردد.

5. پس از ارسال اظهارنامه تخصصی به اداره ثبت  پرونده ثبت برند شما در صف بررسی  کارشناسی  قرار می گیرد تا در صورت تایید مدارک از سوی کارشناسان اداره ثبت علائم باقی مراحل ثبت برند توسط ارزان ثبت دنبال گردد.

6. در مرحله بعدی هزینه آگهی برند در روزنامه رسمی باید پرداخت شود و 30 روز زمان جهت اعتراض و رسیدگی به اعتراضات افراد به برند آگهی شده باید صرف شود .

7. در صورت عدم اعتراض کارشناسان ارزان ثبت ضمن پرداخت حق ثبت و هزینه چاپ آگهی دوم  ,  ثبت برند قم را برای نوبت دوم و آخر در روزنامه به چاپ می رسانند.

8. به اداره ثبت اسناد و املاک رجوع کرده و تمامی مدارک جهت ارائه به اداره ثبت علامت تجاری در تهران را همراه خود برده و تقاضای گواهی ثبت برند می نمایید.

9. در گام نهایی ده روز پس از آگهی دوم برند موسسه ارزان ثبت تصدیق برند شما را دریفت کرده به شما تحویل می دهد.

درصورت ایجاد هرسوالی برای شما درراه ثبت برند خود می توانید با شماره تماس های موسسه ثبت برند ارزان ثبت تماس بگیرید و با مشاوره رایگان کارشناسان ثبت برند این مجموعه گام های استواری در راه ثبت برند در قم بردارید . 

مدت اعتبار برند

مدت فعالیت و معتبر بودن  برند 10 سال است که بعد از اتمام این مدت معلوم در صورتی که فعالان اقتصادی تصمیم به ادامه فعالیت در همین عرصه داشته باشند , اقدام به تمدید برند مورد نظر خواهند کرد . البته باید این کار را پیش از انقضا مدت اعتبار برند انجام داد و اگر این مدت به سر آید بازهم تا 6 ماه فرصت تمدید برند برای ده سال دیگر را دارید اما باید جریمه تاخیر در تمدید را پرداخت نمایید. 

در خصوص مدت زمان ثبت برند هم شما را به این مقاله ارجاع می دهیم : زمان ثبت برند 

مدارک لازم ثبت برند در قم 

 •  مدارک هویتی متقاضی برند حقیقی یا مدیرعامل شرکت متقاضی ثبت برند حقوقی 
 •  مدارک شرکت برای ثبت برن حقوقی و آگهی تاسیس وتغییرات آن
 •  وکالت نامه وکیل جهت انجام امور ثبت برند در قم
 •  بارگزاری طرح برند که از قبل به صورت تخصصی توسط گرافیست طراحی شده است
 •  اگر علائم به صورت گرافیکی طراحی نشده باشد باید 10 عدد از علائم را کپی برابر اصل کرده و در ابعاد 10 در 10 به اداره ارائه دهید .
 •  اگر علامت طراحی شده به شکل سه بعدی طراحی شده باشد باید روی برگه دو بعدی کشیده شود که بتوان از 6 جهت متفاوت آن را ارائه داد. 
 •  مجوز  فعالیت متقاضی برند
 •  برگه واریزی هزینه های ثبت در روزنامه

هزینه ثبت برند در قم

عوامل مختلفی مثل نوع برند ، تعداد محصولات و طبقات و حجم باکس آگهی روزنامه رسمی در هزینه ثبت برند در قم دخیل است . مثلاً برند فارسی ارزان تر از برند فارسی و لاتین با هم است ، برند سیاه و سفید حق ثبت ارزانترر از برند رنگی دارد و به همین ترتیب برند حقیقی یا شخصی از برند حقوقی یا شرکتی  ارزانتر به ثبت می رسد . به علاوه به ازای هر یک محصول یا طبقه هزینه افزایش می یابد . پس جهت استعلام دقیق هزینه ثبت برند خود از مشاورین ارزان ثبت درخواست اعلام هزینه نمایید. 

موسسه ارزان ثبت با داشتن کارشناسان و وکلای باتجربه در امر ثبت برند بی شک بهترین گزینه برای انجام امور ثبت برند شما در قم می باشد . کارشناسان مجموعه ثبتی حقوقی  ارزان ثبت با تکیه بر سال ها تجربه موفق خود در امر ثبت برند به تمامی مراحل و ضوابط ثبت برند در قم آشناست و می تواند با بهره گیری از توانایی بالای خود در انجام ثبت برند قم برندتان را به صورت کاملاً حرفه ای ثبت کند . 

ثبت برند در استان قم

 • ثبت برند در جعفر آباد
 • ثبت برند در کهک
 • ثبت برند در سلفچگان
 • ثبت برند در خلجستان

ارزان ثبت نه تنها در شهر قم بلکه در استان قم و کلیه شهرهای ایران ثبت برند و علامت تجاری را انجام می دهد زیرا اداره ثبت علائم تجاری در تهران واقع است ، و ارزان ثبت به دلیل نزدیکی به آن با پیگیری حرفه ای ثبت برند شما ، دیگر شما را از رفت و آمد به تهران معاف می کند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چرا ثبت برند در زاهدان انجام دهیم؟

اگر می خواهید بدانید چرا باید ثبت برند در زاهدان انجام دهید تا انتهای این مقاله را بخوانید تا به طور کامل توسط تیم ارزان ثبت راهنمایی شوید.

شرایط ثبت برند در سنندج

برای رونق کسب و کارتان نیاز به ثبت برند در سنندج دارید و برای اینکه بدانید چگونه باید این کار را انجام دهید این مقاله را تا پایان بخوانید.

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در ارومیه بدانید

با این مقاله همراه شوید تا همه نکات لازم ثبت شرکت ارومیه من جمله مدارک ثبت شرکت ، هزینه و مراحل ثبت شرکت در ارومیه را کامل بخوانید.

ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر را با تیم تحریریه مجرب ارزان ثبت در این مقاله که شامل نحوه ثبت شرکت در بوشهر و مدارک لازم و هزینه آن است بخوانید.

صفر تا صد ثبت شرکت در قزوین

صفر تا صد ثبت شرکت قزوین را شامل مراحل ، مدارک هزینه ثبت و انواع شرکت و سایر نکات لازم را با ما در این مطلب بخوانید.

فرایند ثبت شرکت در اردبیل

در مقاله پیش رو می توانید نکات لازم در خصوص ثبت شرکت اردبیل مثل هزینه ثبت شرکت در اردبیل ، مدارک و مراحل و نحوه ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

ثبت شرکت ارزان در اصفهان

در این مقاله توضیحات کاملی در خصوص گام به گام مراحل ثبت شرکت در اصفهان ، هزینه ثبت شرکت اصفهان و مدارک ثبت شرکت را ارائه کرده ایم پس با ارزان ثبت تا انتهای مقاله همراه باشید.

ثبت برند در اردبیل از ابتدا تا انتها

همه آنچه باید در مورد ثبت برند در اردبیل زیبا را بدانید در این مقاله برای شما خوبان نوشته ایم . در خواندنش درنگ نکنید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟