لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

اصول برندسازی


 • در ابتدا اول به سوال فوق می پردازیم چگونه برندسازی کنیم؟
یکی از اقدامات مهم و بنیادی در تشکیل و راه اندازی و گسترش کسب و کار برند سازی یا  Branding می باشد.

اصول برندسازی

در صورتی که در ذهن مقصود و هدف بزرگی را می پرورانیم و قصد داریم نام و مشهوریت کسب و کار و فعالیت ما بر سر زبان ها باشد بایستی اساس ها و قاعده های برندیگ را بدانیم و آن ها را با دقت بسیار بالا و به صورت صحیح استفاده کنیم.ما در این مقاله بنیان ها و مرحله های برند سازی (کسب و کارهای آنلاین ) را به شما آموزش خواهیم داد.در صورتی که شما در جستجوی این می باشید که چگونه برند سازی کنید به این مطلب توجه کنید. این مطلب مختص  شما می باشد!

برندینگ یا برندسازی چیست ؟

معنای برندسازی یا برندینگ تلاش و کوشش به منظور دستیابی به معروفیت و مشهوریت می باشد.

این موارد قادر می باشد  به منظور یک کسب و کار ، یا به منظور فرد و یا هر چیز دیگری که در آن معروفیت و اطمینان  مورد نظر است باشد. در مرحله های  اولیه  تلاش و کوشش برای این است که تمامی مخاطبان، یک برند را بشناسند و در مرحله های  دیگر سعی می گردد که این برند  در میان مخاطبان خود از محبوبیت و مشهوریت بسیار بالایی برخوردار باشد. این مرحله ها  بایستی  به شکل  مداوم تا بی اندازه تداوم  داشته باشد. ایستادن و درجا زدن در نوآفرینی یعنی زدن صدمه ای به برند به صورت جدی.!

اصول، قواعد و مراحل برندسازی

برند سازی مرحله های بسیار زیادی دارد که می بایست آن ها را به انجام رسانید.در بعضی از مورد ها هم ترتیب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد مرحله ها به تشریح ذیل می باشد:

 1. ساختن نام و نشان تجاری.
 2. فراهم کردن زیرساخت ها.
 3. فراهم کردن مزایای  خاص.
 4. تبلیغات و جلب مشتری.
 5. ارزیابی و تجزیه رفتار مشتریان.
 6. پرداختن به نظرها و عکس العمل ها.
 7. آرمان  پردازی، ابداع و ابتکار.
 8. گسترش همیشگی  و واکنش سازنده.
 9. فعالیت های فرهنگی و اجتماعی.
 10. فعالیت به صورت همه جانبه و پهناور.

چرا برندینگ مهم است؟

یک برند خوب که بر پایه  بنیان ها و قاعده های برند سازی مدیریت شده باشد مواردی به شرح ذیل را زیر را برای شما به ارمغان خواهد آورد:

 1. مزیت رقابتی.
 2. شناخت.
 3. تصمیم گیری راحت تر.
 4. مشهوریت و معروفیت.
 5. وفاداری.
 6. پایداری.

نام و نشان تجاری بسازید

در صورتی که قصد دارید کسب و کار و فعالیت جدیدی  را راه اندازی  نمایید  حتما به این نکته  توجه داشته باشید که یک  اسمی خوب و مرتبط با  زمینه  فعالیت به منظور کسب و کار  و فعالیت خود انتخاب کنید .  تعداد بسیار زیادی از کسب و کارها و فعالیت ها از نام کنونی  خود  راضی نمی باشند و در بعضی از وقت ها  به صورت اجباری بایستی آن را تغییر دهند..  برای شما این مهلت وجود دارد که از نخست برای خود نام خوب و مناسبی را برگزینید.توصیه می کنیم به منظور این که قادر باشید برای برند خود نام مناسبی برگزینید به مورد هایی که در ذیل ذکر شده اند توجه فرمایید:

 1. برای کسب و کار و فعالیت خود نامی به صورت  ساده، نسبتا کوتاه، مربوط و دارای معنی انتخاب کنید.
 2. بهتر است در حین  استفاده از سایت نام کسب و کار متناسب و مطابق دامنه سایت باشد.
 3. نامی را برای برند  خود برگزینید که مخاطبان در خواندن و نوشتن آن  هیچ گونه مشکلی نداشته باشند.
 4. به عنوان مثال عبارت tashil به معنی تسهیل، می تواند تاشیل نیز خوانده شود.
 5. مطلوب می باشد  طرح و زمینه فعالیت در نام برند و آدرس سایت  وجود داشته باشد ولی اگر وجود نداشته باشد بلامانع می باشد.
 • علامت (نماد یا لوگو) بسیار مهم می باشد  در طراحی و ترسیم  لوگو بایستی به موارد زیر توجه داشته باشید:
 1. تصویر و طرح لوگو بایستی برای همگان  قابل درک و  فهم باشد.
 2. به منظور برند خود یک یا دو رنگ را انتخاب نمایید و از آن در لوگو استفاده کنید.
 3. برای خود نمادی منحصر به فرد ابداع نمایید و از طرح دیگران کپی برداری یا تقلب نکنید.

پل ارتباطی مجتمع ثبتی و حقوقی ارزان ثبت

شماره تماس موسسه

شعبه کرج: 137 32 – 026

شعبه تهران :119 55 266 – 021

 • سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
 • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی https://arzansabt.com

کلیه مراحل و شرایط و مشاوره های تخصصی و رایگان مجتمع ارزان ثبت در حوزه ثبت شرکت ) مراحل ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکتها و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام و علائم تجاری ( برند ) و انتخاب نام و اسم شرکت در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند ، ثبت علامت تجاری - ثبت طرح صنعتی -   ثبت اختراع  ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی و کلیه خدمات اداری و اخذ انواع مجوزها در کل مراجع ذیصلاح و خدمات حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اموری که بر عهده اولین هیئت مدیره تعاونی است

شرکت تعاونی شرکتی است که معمولا" جهت رفاه اعضایش تاسیس شده و در ثبت و تاسیس آن دولت همیاری و تعاون می نماید جهت ثبت شرکت تعاونی ارزان ثبت راهنمای شما عزیزان می باشد .

انواع شرکتهای تعاونی

انواع شرکتهای تعاونیانواع شرکت های تعاونی عبارتند از:1 تعاونیهای تولید۲. تعاونیهای توزیع و تعاونیهای تولید - تعاونی های تولید شامل تعاونی هائی است که در امور مربوطه کشاورزی، دامداری، دامپروری، پرورش ود ماهی، شیلات، صنعت، معدن، عمران شهری و روستایی و عشایری و نظایر اینها فعالیت می نمایند.

نوع شرکت برای ثبت

نوع شرکت برای ثبت با توجه به اهداف موسسین از ثبت شرکت و موضوع فعالیت آنها مشخصمی شود که در این مقاله ما به این موضوع می پردازیم که برای هر یک از فعالیت ها ..

آورده در شرکت تجاری

در این مقاله ارزان ثبت سرمایه یا آورده شرکت تجاری به هنگام ثبت شرکت را مورد بحث قرار می دهد تا شما مطلع شوید که برای ثبت هر شرکت تجاری چه مبلغی لازم است

انواع شرکت مدنی

انواع شرکت مدنی - قانونگذار در ماده ۵۷۲ ق.م شرکت مدنی را با توجه به اسباب تحقق آن به دو نوع شرکت اختیاری و شرکت قهری تقسیم نموده است که به اختصار به هریک از آنها اشاره میشود.

ثبت شرکت تبلیغاتی

برای آن که شرکت تبلیغاتی به ثبت برسد بایستی تقاضای ثبت شرکت تبلیغاتی به سازمان کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان محل سکونت با امضای صاحب امتیاز و معرفی مدیر مسئول ارائه گردد،

اساسنامه شرکت تعاونی

شرکت تعاونی شرکتی است که به منظور فراهم نمودن رفاه و کالاهای مورد نیاز اعضای شرکت تعاونی راه اندازی می شود و البته بعضا" خدماتی نیز به عموم ارا ئه می کند. جهت اطلاع بیشتر در خصوص ثبت این نوع شرکت خواندن مقاه حاضر یا تماس با کارشناسان ارزان ثبت را به شما پیشنهاد می کنیم .

برندسازی شخصی

برندسازی شخصی - متمایزتر از دیگران نشان دادن توسط یک برند ایجاد می شود . در در واقع برند شخصی تصویری می باشد که می تواند متمایزتر از دیگران شما را نشان دهد در این مقاله به توضیحات بیشتر می پردازیم لطفا مطالعه نمایید

مجوز برند

برند عبارتست از یک نام تجاری یا مارک یا تصویر و طرح و یا ترکیبی از یک تصویر و یک نام تجاری که بر روی محصولات درج می شود و معرف آنها و تولید کننده آنها است، آنچه در این میان مهم است مجوز برند است که یکی از مدارک لازم برای ثبت برند و علامت تجاری می باشد که در این مقاله توضیحاتی راجع به آن می دهیم .

چگونگی ثبت شرکت طراحی سایت

هر کسب و کاری پس از راه اندازی برای معرفی فعالیت خود به دیگران نیاز به یک سایت دارد و به همین دلیل ثبت شرکت طراحی سایت تقاضای بالایی دارد .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟