لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت شرکت سریع در مشهد


در دنیای امروز شهرهای صنعتی دارای جمعیت بسیاری می باشند . این جمعیت به دلیل فزونی کسب و کارهای هم سان همیشه باید برای رسیدن به سود با رقبای دیگر به رقابت بپردازند. شهر مشهد دومین شهر بزرگ و پرجمعیت ایران است و سالانه افراد زیادی برای کار و کسب درآمد به این شهر زیارتی مهاجرت می کنند . علاوه بر توریسم و گردشگری فوق العاده این شهر که خود از دلایل عمده ثبت شرکت در مشهد است ، بودن قطب تولید زعفران جهت ثبت شرکت تولیدی در این زمینه و ثبت برند زعفران به شکل حقوقی و به نام شرکت نیز اهمیت خاصی دارد. امروزه بیشترین تقاضای ثبت شرکت تولیدی و کشاورزی و صنعتی متعلق به مشهد است. در این بین اگر شما از جمله آن افراد هستید که می خواهید در بین رقبای حاضر مطرح شوید چاره کار شما فقط ثبت شرکت و برند مخصوص خود می باشد . با انجام ثبت شرکت در مشهد امکان سواستفاده دیگر افراد از موقعیت وفعالیت خود را از بین می برید . پس بدون معطلی با مجموعه ارزان ثبت که رزومه کاری بسیار درخشان در زمینه ثبت شرکت ها در کل کشور دارد تماس بگیرید و بدین ترتیب آینده شغلی خود را تضمین کنید. 

درابتدا برای انجام ثبت شرکت در مشهد باید نوع فعالیت شرکت خود را مشخص کنید .زمانی که با هدف خاص  و از پیش تعیین شده ای با دیگر افراد تصمیم به تاسیس یک شرکت در محلی معیین می گیرید در واقع در جهت ثبت شرکت گام بر می دارید. 
در این مقاله سعی شده تا تمام موارد برای ثبت شرکت در مشهد از جمله مراحل و شرایط و نیز هزینه های مربوط به ثبت شرکت مطرح شود تا دیگر نیاز شما از بهره وری مقاله در امور ثبت شرکت برطرف شود . 

بهتر است برای درک بهتر از انواع شرکت ها به طور اختصار به انواع آن بپردازیم :
شرکت های تجاری قابل ثبت در اداره ثبت شرکت ها  7 نوع می باشند . 1. با مسئولیت محدود 2. سهامی عام 3. سهامی خاص 4. تعاونی 5.مختلط 6.تضامنی 7.نسبی

شرکت با مسئولیت محدود 
این شرکت ها مانند دیگر شرکت های تجاری موضوع فعالیتشان بازرگانی می باشد . شرکا در این نوع از شرکت ها حداقل دو نفر می باشند و هریک براساس میزان سهم الشرکه خود در شرکت متضمن بدهی  و منتفع در سود شرکت هستند.

شرکت های سهامی 

شامل سهامی عام و سهامی خاص می باشند . در این شرکت ها نیز مانند مسئولیت محدود براساس سهم در شرکت هر فرد مسئول پرداخت قروض و یا کسب سود می باشند . ولی فرق این دو نوع با همدیگر در طریق کسب سرمایه برای شرکت است . درثبت شرکت سهامی عام می توان سهام را به صورت اوراق پذیره نویسی به افراد دیگر در خارج از شرکت بفروش رساند ولی در سهامی خاص فقط می توان به سهامداران داخل شرکت سهام فروخت و این سهم قابل انتقال به دیگری است . حداقل سرمایه برای تاسیس شرکت سهامی خاص صد هزار تومان وشرکت سهامی عام پانصد هزار تومان است .که به صورت سهام به هر شخص واگذار می شود.
شرکت نسبی 
این شرکت ها بر اساس میزان سرمایه ورودی هر فرد در شرکت تشکیل می شود .تعداد شرکا در شرکت نسبی بیشتر از 3نفر می باشد که همگی  آن ها برای انجام کارهای مربوط به تجارت با هم همکاری می کنند . در این شرکت ها اگربدهی وجود داشته باشد هرکدام از شرکا بر اساس سرمایه وارده مسئول در پرداخت آن هستند . مثلا اگر سرمایه شرکت 200 هزار تومان باشد و شرکت دارای 4 شریک باشد و هرکدام مسئول در پرداخت یک چهارم از دیون می باشند . طلبکار در صورت کسری سرمایه در شرکت به هرکدام از شرکا بر اساس مسئولیت و سهامش در شرکت رجوع می کند .
شرکت تضامنی
افراد براساس میزان سرمایه آورده در شرکت فقط  مسئول در پرداخت بدهی و قروض شرکت نمی باشند و در صورت کسرت سرمایه در زمان بدهی های شرکت  سهامداران موظف به پرداخت کامل بدهی های شرکت می باشند . بدین ترتیب زمانی که طلبکار شرکت به شرکت مراجعه کند و سرمایه شرکت برای پرداخت طلب او کافی نباشد .فرد با مراجعه به هرکدام از شرکا می تواند  طلب خودش را وصول کند . 
در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع شرکت های مناسب برای فعالیت خود با مشاوران و کارشناسان مجموعه ارزان ثبت در ارتباط باشید تا به صورت حضوری و یا غیرحضوری شما را در این راه راهنمایی کنند.

اقدامات قبل از ثبت شرکت در مشهد

در زمان قبل از ثبت شرکت باید مواردی مانند انتخاب نوع و زمان فعالیت شرکت رامشخص کنید . این موضوع به شکل یک اساسنامه برای شرکت انجام می گیرد که به طریق حقوقی نوشته می شود . موارد دیگر در زمان قبل از ثبت شرکت مشورت با دیگر اعضا در انتخاب نام شرکت می باشد. البته شایان ذکر است که نام انتخابی باید از قوانین اداره ثبت پیروی کند . برای کسب اطلاع در زمینه انتخاب نام مناسب برای ثبت شرکت مشهد خود می توانید با ما در ارتباط باشید تا درزمان کم به نتیجه دلخواه خود درامور ثبت شرکت درمشهد دست پیدا کنید و برای اطمینان از عدم تکرر اسم شرکت خود نحوه استعلام نام شرکت را در این مقاله بخوانید : 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت مشهد

1.کپی شناسنامه و کارت ملی فرد تقاضا کننده 
2.عدم سو سابقه هریک از شرکا در شرکت 
3.درج نشانی و کد پستی محل شرکت اصلی
4. تعیین موضوع فعالیت شرکت به صورت اساسنامه و شرکتنامه و اظهارنامه که به تایید موسسان رسیده باشد
5.تعیین رسید مربوط به تایید نام انتخابی برای شرکت

ثبت شرکت در مشهد با ارزان ثبت

مراحل ثبت شرکت درمشهد  

پایه و میزان سنجش هر فعالیتی که با تجارت و اقتصاد همراه است در گرو تعیین نوع فعالیت ودر نهایت طی  کردن مراحل قانونی ثبت شرکت می باشد . با انجام ثبت شرکت در واقع محصول و فعالیت خود را به دیگر افراد تعریف می کنیم. 
با پیشرفت هر روزه تکنولوژی برای ثبت شرکت در مشهد دیگر نیازی به مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت ها نمی باشد . بلکه در هرجا که باشید با داشتن اینترنت پرسرعت می توانید اقدام به درج مشخصات و ثبت شرکت خود کنید .
در ابتدای کار به سایت اداره ثبت شرکت ها به آدرس الکترونیکی irsherkat. ssaa. ir وارد می شوید . و تمام مراحل تا انتهای کار ثبت شرکت خود را به طور واضح تکمیل می کنید  .
در مرحله اول باید نوع شرکت خود را مشخص کنید که نسبت به این مورد باید از قبل با دیگر شرکا تصمیم گرفته شده باشد . سپس باید  5 نام انتخابی برای شرکت را براساس اولویت در سامانه قید کنید . این نام ها به هیچ عنوان نباید بوسیله شخصی دیگر از قبل ثبت شده باشد . برای اطلاع کامل و برگزیدن نام مناسب برای شرکت خود با کارشناسان موسسه ارزان ثبت با بیش از 10 سال سابقه در امر ثبت شرکت ها تماس بگیرید و از مشاوره غیرحضوری موسسه بهره مند شوید.در مرحله بعد باید آدرس شرکت اصلی را وارد کنید و مواردی مانند کدپستی شرکت را در سایت قید کنید . در مرحله بعد باید میزان سرمایه برای تاسیس شرکت را مشخص کنید . سپس میزان مسئولیت هر یک از شرکا در شرکت را مشخص می کنید .در انتها نیز با درج یک آگهی از اساسنامه و اظهارنامه شرکت در یک روزنامه کثیرالانتشار در کشور باعث اعتماد هرچه بیشتر افراد به حرفه خود خواهید شد . بعد از گذشت 3 روزنامه نهایی تایید مدارک یا رد مدارک در سایت برای شما فرستاده می شود که در صورت تایید برای شما یک شناسه ملی برای شرکت ثبت شده فرستاده می شود و در غیر این صورت باید مدارک خود را کامل کرده و دوباره در سایت بارگزاری کنید . 

هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در مشهد 

این مسئله بر طبق پارامترهای مختلف متغییر می باشد . به عنوان مثال نوع شرکت در تعیین هزینه های ثبت شرکت تاثیر دارد . برای اطلاع از آخرین هزینه های مربوط به ثبت شرکت در مشهد کافی است بامشاوران با تجربه ما در امر ثبت شرکت در ارتباط باشید تا در کمترین زمان و نازل ترین قیمت کارهای ثبت شرکت شما انجام شود .

در خصوص مدت زمان ثبت شرکت باید گفت بسته به مدت زمان بررسی کارشناسی اداره ثبت شرکت ها در شهرهای مختلف اینمدت زمان متغیرمی باشد ، لیکن معمولاً  ظرف 72 ساعت تایید نام صورت می گیردو سپس تایید مدارک به طور متوسط پنج تا هفت روز کاری زمان بر است . بدیهی است چنانچه در هر یک از مراحل تایید ابلاغ رد دریافت شود باید مراحل را دوباره از سر گرفت و این به معنای زمان طولانی تر برای ثبت شرکت می باشد . البته چنانچه ثبت شرکت خود را به ارزان ثبت بسپارید امکان برخورد با ابلاغ رد نام یا مدارک بسیار کم است و در زمان شما صرفه جویی میگردد.

اقدامات بعد از ثبت شرکت 

بعد از ثبت شرکت در سامانه و وارد کردن اطلاعات کامل شرکت و شرکا با تایید کارشناسان مربوط یک شناسه ملی برای شما و شرکت شما به همراه شماره ثبت اختصاص داده می شود که باید در یک روزنامه رسمی کشور آگهی شود . در زمان انقضای شرکت دیگر این شناسه بی اعتبار می شود . اگر سهامداران بخواهند شرکت را دوباره تاسیس کنند باید اقدام به دریافت دوباره شناسه ملی  کنند.
در آخر
ارزان ثبت با بیش از 10 سال خدمات ارزنده در زمینه ثبت شرکت ها در کشور دارای رزومه موفقی می باشد  . با خدماتی مانندآگاهی مشتریان در امور ثبت شرکت از راه تماس تلفنی و یا مشاوره حضوری به آنها آماده ارائه خدمات شایسته به آن ها می باشد. مجموعه ارزان ثبت  در راستای خدمات دهی به مشتریان خود در تمام مراحل ثبت شرکت آن ها همراه مشتریان بوده ودر کم ترین زمان اقدام به ثبت شرکت آن هاخواهد کرد . پس بی درنگ تلفن خود را برداشته و با کارشناسان ارزان ثبت جهت ثبت شرکتها مشهد  تماس بگیرید. 

 ثبت شرکت در استان خراسان رضوی

 •   ثبت شرکت درگز
 •  ثبت شرکت قوچان 
 •  ثبت شرکت چناران
 •  ثبت شرکت کلات
 • ثبت شرکت سرخس
 •  ثبت شرکت تربت جام
 •  ثبت شرکت فریمان
 •  ثبت شرکت بینالود
 •  ثبت شرکت باخرز
 •  ثبت شرکت زاوه
 •  ثبت شرکت نیشابور
 •  ثبت شرکت فیروزه 
 • ثبت شرکت خوشاب
 •  ثبت شرکت جوین
 •  ثبت شرکت جغتای
 •  ثبت شرکت داورزن
 •  ثبت شرکت سبزوار
 •  ثبت شرکت بردسکن
 •  ثبت شرکت خلیل آباد
 •  ثبت شرکت بجستان 
 •  ثبت شرکت گناباد
 •  ثبت شرکت خواف
 •  ثبت شرکت رشتخواه
 •  ثبت شرکت کاشمر
 • ثبت شرکت مه ولات

جهت انجام امور ثبت شرکت در سراسر استان خراسان رضوی و مشاوره ثبتی با کارشناسان ارزان ثبت به شکل رایگا در تماس باشید تا در اسرع وقت از بهترین خدمات امور حقوقی و ثبت شرکت ها برخوردار گردید . 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

لزوم ثبت برند در تبریز

با خوانش این مقاله در مورد مدت زمان ثبت برند و هزینه آن ، اینکه چه مدارکی لازم دارید و این کار چگونه انجام می شود را دریابید.

مراحل ثبت شرکت در تبریز

در این مقاله می خوانید : مراحل ثبت شرکت در تبریز و نیز مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت تبریز ، انواع شرکت ، نحوه اخذ المثنی مدارک شرکت و بسیاری نکات مفید دیگر. پس تا پایان این مطلب با ارزان ثبت بمانید.

ثبت شرکت در سنندج از ابتدا تا انتها

ثبت شرکت در سنندج را به طور کامل و از ابتدا تا انتها را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید تا جواب همه سوالاتتان را بگیرید.

چرا ثبت برند در زاهدان انجام دهیم؟

اگر می خواهید بدانید چرا باید ثبت برند در زاهدان انجام دهید تا انتهای این مقاله را بخوانید تا به طور کامل توسط تیم ارزان ثبت راهنمایی شوید.

وجوه ثبت برند در بجنورد

در این مقاله در مورد ویژگی های برند ،استعلام برند ، طبقات برند ، مراحل ثبت برند ، مدارک و هزینه ثبت برند در بجنورد می خوانید.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

دلیل ثبت برند در گرگان

هر چیزی که در مورد ثبت برند در گرگان به نظتان می رسد را در این مقاله خواهید خواند، پس با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

ثبت شرکت سریع در مشهد

ثبت شرکت در مشهد با ارزان ثبت مثل آب خوردن است به سادگی با یک تماس از صفر تا صد ثبت شرکت را برایتان انجام می دهیم . به علاوه ثبت شرکت در مشهد از ابتدا تا انتها را در این مقاله هم با ما بخوانید.

ثبت شرکت در ساری- ثبت شرکت ها ساری

ثبت شرکت در ساری شامل مراحل ثبت ، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت را از گروه ارزان ثبت در این مقاله با ما مطالعه کنید.

ضرورت ثبت برند در بیرجند

در این مقاله همگام با ما باشید تا مزایای ثبت برند در بیرجند و مراحل ثبت برند و مدارک لازم و هزینه ثبت برند در بیرجند را برای شما شرح دهیم.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟