لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

صفر تا صد ثبت شرکت در قزوین


   با اعتماد به ارزان ثبت دیگر نگران کارهای ثبت شرکت در قزوین نباشید . ما در تمامی مراحل همراه شما هستیم .

شرکت چیست ؟

 شرکت به تجمع دو فرد  یا بیشتر در کنارهم  که دارای خطی مشی و اهداف مشخص و تدوین شده می باشند است  که این خط مشی و اهداف در قالب اساسنامه  و سایر اسناد شرکت به ثبت می رسند.  

اهمیت ثبت شرکت در قزوین 

شهر قزوین یکی از شهرهای صنعتی  کشور می باشد . این شهر با داشتن شهرهای صنعتی بسیار یکی از پر درآمدترین شهرهای کشور می باشد و به همین دلیل ثبت شرکت در قزوین تقاضای زیاد دارد..با ثبت شرکت  می توانید از مزایای خاصی برخوردار شوید  . از جمله دریافت تسهیلات بانکی , اطمینان و اعتماد هرچه بیشتر نهادها و موسسات طرف قرارداد , دریافت یا اعطای نمایندگی در سایر شهرها ویا کشورها , اعتماد هرچه بیشتر مشتریان به شرکت و نیز حمایت قانون تجارت از شرکت های به ثبت رسیده . در همین راستا یکی از بارز ترین  ویژگی های ثبت شرکت  را می توان امکان تبلیغات  در اماکن شهری  نام برد . و هم چنین با ثبت تلفن کاری خود می توانید در سامانه تلفن گویای 118 شرکت خود را به ثبت برسانید .  

جهت ثبت شرکت قزوین می توانید با مشاوران مجرب ما درگروه ثبت شرکت پایش همراه باشید تا بتوانید ازخدمات مشاوره غیر حضوری و یا حضوری رایگان ارزان ثبت بهره برده و با خیال هرچه بیشتر در راستای امور ثبت شرکت خود قدم بردارید .

انواع شرکت های قابل ثبت در سراسر استان قزوین

با توجه به قانون ماده 20 کارگروه ثبت شرکتها شرکت های تجاری  را به هفت بخش تقسیم می کنند که آنها عبارتند از : شرکت سهامی , شرکت بامسئولیت محدود , شرکت تضامنی , شرکت نسبی , شرکت سهامی , شرکت تعاونی .

از بین شرکت های نام برده شده شرکت سهامی وشرکت با مسئولیت محدود در شهر قزوین پر طرفدارترین نوع ثبت شرکت را شامل می شود.  

 برای ثبت شرکت ابتدا باید تعداد شرکای خود را در شرکت مشخص کنید و سپس با توجه به اهداف و تدوین اساسنامه شرکت اقدام به ثبت شرکت خود کنید .

 در این زمینه می توانید با مشاوران با تجربه و متخصص ما در زمینه ثبت شرکت اعتماد کرده و تمامی امور ثبتی خود را به ما بسپارید . هم چنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان  با ما در موسسه حقوقی ثبتی ارزان ثبت تماس بگیرید . 

انتخاب نام شرکت

در هنگام نام گذاری شرکت باید به چند مورد توجه کرد : 1. اجتناب از استفاده از نام های تکراری ( برای استعلام از تکراری نبودن نام انتخابی می توانید با مشاوران ما درارتباط باشید ) 2. در انتخاب نام شرکت نباید از حروف لاتین استفاده کنید.3.نباید از عنوان اسم های مشاهیر و دانشمندان و یا افراد سیاستمداراستفاده کنید. در خصوص انتخاب نام شرکت این مقاله را مطالعه کنید : انتخاب اسم شرکت

بر حسب نوع فعالیت شرکت ها و موضوع آن ها شرکت ها انواع مختلفی دارند که در زیر به برخی از آن ها می پردازیم:

ثبت شرکت بازرگانی درقزوین 

شرکت بازرگانی به شرکتی اطلاق م یشود که در آن فعالیت هایی بر طبق اساسنامه موسسه اجرا می شود . این فعالیت ها شامل : خرید, فروش , واردات ,صادرات , ترخیص کالا از گمرک , ایجاد نمایندگی های مجاز بازرگانی , هزینه های حمل و ترانزیت کالا از مبدا تا مقصد و مواردی این چنین می باشد. هر شرکت بازرگانی باید برای ادامه فعالیت های خود دارای کارت بازرگانی باشد .  شرکت های بازرگانی جزدسته های شرکت ها با مسولیت محدود و سهامی تقسیم می شوند . برای اطلاع ازشرایط  و مزایای ثبت شرکت بازرگانی در شهر قزوین با مشاوران ما در موسسه ارزان ثبت همراه باشید  تا با مشاوران متخصص و مجرب ما کاملاً تضمینی و در کمترین زمان به هدف خود در راه ثبت شرکت برسید .

ثبت شرکت قزوین با ارزان ثبت

ثبت شرکت تولیدی در قزوین 

مبنای فعالیت شرکت تولیدی برپایه مسائلی چون تولید , مونتاژ  و بسته بندی و توزیع محصولات می باشد . تنها تفاوت این گونه شرکت ها با دیگر شرکت ها درنوع فعالیت و اساسنامه شرکت می باشد . بازار هدف اینگونه شرکت ها تولید محصول و عرضه آن ها به بازار تقاضا می باشد . برای ثبت شرکت تولیدی باید مجوزهایی را از موسسات مختلف مانند وزارت صنایع و معادن , وزارت بهداشت و از این دسته موسسات دریافت کنید .  

 برای دریافت مشاوره ی رایگان در خصوص ثبت شرکت خود در قزوین می توانید با مشاوران ما در پایش درارتباط باشید .

ثبت شرکت پیمانکاری و فنی مهندسی 

شرکت پیمانکاری ممکن است شامل افراد حقیقی و یا حقوقی باشد . وظایف در این نوع از موسسات در زمینه های عمرانی , ساخت وساز ساختمان و یا پروژه های عمرانی دولتی و شهری و قرار داد با سازمان آب , برق  و کشاورزی می باشد .  شرکت های عمرانی را می توان به شکل مسئولیت محدود یا سهامی خاص به ثبت رساند.  با تاسیس شرکت های پیمانکاری می توانید از مزایای شرکت در مزایده ومناقصه بهره ببرید . برای اطلاع از مدارک وشرایط لازم برای ثبت شرکت عمرانی با کارشناسان متخصصص ما تماس بگیرید . 

ثبت شرکت دانش بنیان

شرکت های دانش بنیان  مجموعه هایی هستند که معمولاً معاف از مالیات هستند  و محصولات خروجی این شرکت ها عموما بر مبنای تحقیق وتوسعه می باشد . این شرکت ها بر طبق به کارگیری از فناوری نوین و دانش محور بودن و تولید علم  به فعالیت خود ادامه می دهند . با تاسیس این گونه شرکت ها به دو قسمت شرکت های دانش بنیان نوپای سطح یک و نوپای سطح دو تقسیم میشوند . در خصوص سایر شرایط شرکت دانش بنیان این مقاله را مطالعه نمایید : تعریف شرکت دانش بنیان 

ثبت شرکت  خدماتی

شرکت خدماتی بر پایه خدمات به افراد  و موسسات فعالیت می کند  و برای ثبت باید جهت اتخاذ مجوزهای لازم اقدام شود .  برای مثال برای خدمات حمل و نقل مسافران درون و برون شهری باید مجوزاز سازمان پایانه ها اخذ شود . البته برخی از شرکت های خدماتی نیز نیاز به مجوز ندارند و می توان آن ها را در قالب شرکت یا موسسه ثبت کرد.

 هزینه ثبت شرکت در قزوین

مواردی که هزینه ثبت شرکت  قزوین پوشش می دهد هزینه های مربوط به پست و حق چاپ اگهی و حق الثبت و حق الوکاله می باشد . بر اساس تعداد اعضای شرکت و سرمایه اولیه هزینه های به ثبت رساندن شرکتها و موسسات متفاوت می باشد . می توانید برای دریافت اطلاعاتی جامع تر در این زمینه با مشاوران ما در گروه ثبتی ارزان ثبت در تماس باشید.

اقدامات بعد از ثبت شرکت چیست ؟ 

اقداماتی را باید بعد از به ثبت رساندن شرکت انجام دهید تا فرایند فعالیت های شرکت با ایراد موجه نشود . بعضی از این اقدامات عبارتند از : تشکیل پرونده مالیاتی دریافت کد اقتصادی شرکت و دفاتر پلمپ سالانه . بعد از به ثبت رساندن شرکت افراد و اعضای هیئت مدیره می بایست  به اداره مالیات رفته و در آنجا اقدام به ثبت پرونده مالیاتی خود کنند . و سپس اقدام به دریافت کد اقتصادی که مشخصه و معرفی کننده آن ها در نظام مالیاتی می باشد نمایند . 

شما برای اطلاع از تمامی مفاد و مراحل مربوط به ثبت شرکت در قزوین می توانید به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین با مشاوران ما درارزان ثبت در ارتباط باشید و صفر تا صد مراحل ثبت شرکت قزوین را به ما بسپارید 

ثبت شرکت در شهرهای استان قزوین 

  •  ثبت شرکت در تاکستان
  •  ثبت شرکت در الوند
  •  ثبت شرکت  در اقبالیه
  •  ثبت شرکت در آبیک
  •  ثبت شرکت در محمدیه
  • ثبت شرکت در بیدستان
  •  ثبت شرکت  در محمودآباد نمونه
  • ثبت شرکت  در بوئین زهرا
  • ثبت شرکت در  آبگرم
  • ثبت شرکت در خرمدشت

 جهت ثبت برند  خود در هرکدام  از ادارات ثبتی در استان قزوین با کارشناسان مجرب و متخصص ارزان ثبت تماس بگیرید تا در کمترین زمان و با حداقل هزینه و زمان  اقدام به ثبت شرکت در شهر قزوین کنید  .ارزانترین ثبت شرکت را با ارزان ثبت تجربه کنید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چگونگه ثبت شرکت در یزد انجام دهیم؟

اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که می خواهید در کسب و کار خود تحولات مثبتی ایجاد کنید بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله سعی شده تا به نکاتی مهم در مورد ثبت شرکت در یزد اشاره شود

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

ضرورت ثبت برند در بیرجند

در این مقاله همگام با ما باشید تا مزایای ثبت برند در بیرجند و مراحل ثبت برند و مدارک لازم و هزینه ثبت برند در بیرجند را برای شما شرح دهیم.

شرایط ثبت برند در سنندج

برای رونق کسب و کارتان نیاز به ثبت برند در سنندج دارید و برای اینکه بدانید چگونه باید این کار را انجام دهید این مقاله را تا پایان بخوانید.

فواید ثبت برند در ساری

با خواندن این مقاله به فواید قلت برند در ساری ، روش ثبت ، مدت زمان و هزینه ثبت و مدارک موردنیاز پی می برید ، پس با ما باشید .

ثبت برند سریع و آسان در کرمان

تمامی نکات لازم در مورد ثبت برند در کرمان شامل مراحل ثبت و مدارک لازم و نیز هزینه و انواع برند و مالیات مربوط به برند را در این مقاله با ما بخوانید . آگاهی در مورد ثبت برند کرمان با ارزان ثبت

مراحل ثبت شرکت در تبریز

در این مقاله می خوانید : مراحل ثبت شرکت در تبریز و نیز مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت تبریز ، انواع شرکت ، نحوه اخذ المثنی مدارک شرکت و بسیاری نکات مفید دیگر. پس تا پایان این مطلب با ارزان ثبت بمانید.

روش ثبت برند در ایلام

ثبت برند در ایلام مایه پیشرفت کار شماست. اگر قصد آن را دارید همین الان این مقاله را تا پایان بخوانید که هر چه برای ثبت برند ایلام نیاز دارید بدانید در این مقاله هست.

مزایای ثبت شرکت در زنجان

مزایای ثبت شرکت ، چگونگی ثبت شرکت ، اسناد لازم برای ثبت و هزینه ثبت شرکت در زنجان و سایر نکات لازم را در این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت بیابید.

نحوه ثبت شرکت در کرمان

ثبت شرکت در کرمان ، انواع شرکت، مدارک و مراحل و هزینه ثبت شرکت کرمان را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟