لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت شرکت آسان در قم


 • در این مقاله می خواهیم به ثبت شرکت در قم که مرکز استان قم نیز می باشد و به دلیل نزدیکی به پایتخت فعالیت تجاری در آن نرخ بالایی دارد، بپردازیم تا فعالان بازار اقتصاد که قصد ثبت شرکت در قم را دارند بتوانند با اطلاعاتی که ما در این مقاله در اختیارشان قرار خواهیم داد بهترین گزینه ثبتی را انتخاب نمایند . 

تعریف شرکت به زبان ساده 

اگر بخواهیم ساده ترین تعریف را برای ثبت شرکت ارائه دهیم باید بدانید شرکت از شراکت دو یا چند نفر تشکیل می گردد که به دنبال سود مالی هستند. شرکت ها وقتی به وجود می آیند دارای شخصیتی جدا از افرادی که آن را تاسیس نمودند می شوند، که در مقابل اشخاص ثالث اثر حقوقی دارد. 
 

انتخاب اسم شرکت

اسم شرکت یکی از مهم ترین ارکان برای موفقیت آینده شرکت است . با مسما بودن اسم شرکت و مرتبط بودن آن به کار شرکت بسیار مهم است . اسم شرکت نباید خیلی طولانی باشد تا به یادآوردن آن را سخت کند ، اما از طرفی اگر کمتر از سه سیلاب یا واژه باشد هم رد می شود و به تایید و ثبت نمی رسد . پس چه باید کرد ؟ خوب است که انتخاب اسم شرکت را به کارشناسان متخصص ثبت شرکت بسپارید تا نامی مربوط به حرفه شما که با قوانین سازگار باشد و در عین حال به راحتی به ذهن سپرده شود را برای شما طراحی کنند. در این میان از مشاوره انتخاب نام شرکت ارزان ثبت غافل نشوید.

مراحل ثبت شرکت در قم 

 •  انتخاب 5 نام به ترتیب اولویت
 • معلوم بودن موضوع یا موضوعات در زمینه فعالیت شرکت 
 •  معرفی اعضاء شرکت و ارائه مدارک شناسایی آنها
 •  تعیین سمت برای هر یک از اعضاء معرفی شده
 •  اعلام میزان سرمایه شرکت
 •  ثبت نام در سامانه ثبت اسناد و املاک کل کشور 
 •  چاپ آگهی تاسیس شرکت در روزنامه کثیرالانتشار و روزنامه رسمی

چه نوع شرکتی ثبت کنیم بهتر است؟ 

 شرکت های سهامی خاص وعام، با مسئولیت محدود، مختلط سهامی و غیر سهامی، نسبی، تضامنی، تعاون شرکت هایی هستند که طبق قوانین تدوین شده ایران قابل ثبت می باشند. 
شرکت سهامی : که دو نوع اند سهامی عام که با 5 عضو هیئت مدیره و 5000000ريال حداقل سرمایه قابل ثبت هستند که با پذیره نویسی سهام و فروش آن به مردم نصف سرمایه این شرکت تامین می گردد و نصف دیگر توسط اعضای شرکت تادیه می شود. اما در شرکت های سهامی عام سرمایه توسط اعضاء شرکت تادیه می گردد ظرف 15 روز این شرکت به ثبت می رسد اعضاء آن از 3 عضو هیئت مدیره و دو عضو بازرس تشکیل می شوند و سرمایه آن از حداقل 1000000ريال کمتر نمی باشد. 
شرکت های مسئولیت محدود:  باید در این شرکت حداقل دو نفر هیئت مدیره را تشکیل دهند و میزان سرمایه در این شرکت کمتر از یک میلیون ریال نمی باشد 
شرکت های مختلط سهامی و غیر سهامی: این شرکت ها با یک یا چند عضو سهامدار ، و یا عضو ساده و غیر سهامدار و یک یا چند ضامن تشکیل می گردند، میزان سرمایه حداقلی این نوع شرکت ها هم 1000000ريال می باشد. 
شرکت های نسبی و تضامنی: شرکت نسبی شرکتی است که نسبت سود و زیان شرکت و مسئولیت اعضاء آن بر اساس میزان سهام آنها می باشد و شرکت تضامنی شرکتی است که اعضاء شرکت در مقابل اشخاص ثالث مسئول به تادیه تمام بدهی های شرکت هستند. 
شرکت تعاونی: در این شرکت حداقل اعضاء تشکیل دهنده 7 نفر می باشند و به دو شکل هستند : شرکت تعاونی تولید و شرکت تعاونی توزیع . در شرکت های تعاونی 25% از سرمایه توسط وزارت تعاون تامین می شود و قواعد خاص ثبتی خود را دارد.
ثبت شرکت قم با ارزان ثبت
 در صورتی که هر یک از شرکت های عنوان شده مورد قبول شما بزرگواران در حوضه ثبت شرکت قم می باشد. می توانید هم اکنون با مشاوران ثبت شرکت ارزان ثبت تماس حاصل نمایید تا بتوانیم اطلاعات کامل تری را به شما ارائه نماییم. 
ثبت موسسات غیر تجاری: غیر از شرکت هایی که بیان نمودیم موسسات هم جزء مواردی هستند که  اداره ثبت شرکت ها آنها را به ثبت می رساند. ثبت موسسات هم همانند ثبت شرکت است و مراحل و مدارک آنها تقریباً یکی است. دو نفر برای ثبت موسسه باید حتما به عنوان اعضاء باشند ، موسسات به دو دسته انتفاعی و غیر انتفاعی تقسیم می شوند، در موسسات انتفاعی مثل شرکت ها هدف کسب سود و در آمد است و در موسسات غیر انتفاعی علی الاصول اعضاء آن به دنبال امور عام المنفعه می باشند . مدارکی که برای ثبت موسسه باید به اداره ثبت شرکت ها ارسال نمود شامل مدارک شناسایی اعضاء، دو نسخه تقاضا نامه ثبت موسسه غیر تجاری، دو نسخه از اساسنامه تنظیم شده مطابق قواعد ثبت موسسات غیر تجاری، دو نسخه از صورت جلسه مجمع عمومی موسس که باید به امضاء اعضا قبل از پست به اداره ثبت شرکت ها رسیده باشد. 
 

در خصوص انواع شرکت خواندن این مطلب توصیه می شود : انواع ثبت شرکت

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت قم

 •  کپی شناسنامه و کارت ملی 
 •  آدرس و کد پستی شرکت 
 •  اظهارنامه 
 •  اساسنامه 
 •  تقاضانامه 
 •  شرکت نامه 
 •  صورت جلسات هیئت مدیره و مجمع عمومی موسس

هزینه ثبت شرکت در قم

 هزینه های شرکت ها به دلیل شرایط و ضوابط و قواعد ثبتی متفاوت می باشد  و شامل حق الوکاله، حق الثبت ، ابطال تمبر سرمایه و هزینه های پستی می باشد ، در نتیجه اعلام هزینه ثبتی باید توسط کارشناسان ثبت تعیین گرددکه سال ها است در این حوضه مشغول فعالیت هستند، شما می توانید با شماره های درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید و از کارشناسان ثبت شرکت ارزان ثبت هزینه های قابل پرداخت خود را استعلام نمایید. 
نکته: دانستن چند نکته در ثبت شرکت قم الزامی است اولاً اعضاء شرکت نباید سابقه کیفری داشته باشند علاوه بر این مستخدمین رسمی دولت در صورتی که باز نشسته نشده باشند نمی توانند به عنوان اعضاء هیئت مدیره شرکت دارای سمت باشند ولیکن سهامدار بودنشان تداخلی با قواعد عمومی ندارد. ثانیاً برخی موضوعات در شرکت ها هستند که نیاز به اخذ مجوز دارد می توانید با تماس از مشاوران ارزان ثبت چگونگی اخذ این مجوزات را استعلام نمایید. 
و در پایان 
در ایتالیا ضرب المثلی هست که تمایل دارم با شما به اشتراک بگذارم، آنها می گویند ساختن، گاهی وقت ها بهترین را موفقیت است، برای اینکه بتوانید به کسب و کارتان جان دوباره دهید و با مجموعه های بزرگ تری فعالیت کنید یک واکسن به نام ثبت شرکت را به شما پیشنهاد می کنیم که اگر بر اساس اطلاعات کامل  و جامع چنین شرکتی تاسیس شود قطعاً شانس موفقیت شما چند برابر می شود به جای اینکه خودتان را با اسم و فامیل معرفی نمایید به رقبا و همکاران و مشتریان تان از طریق ثبت شرکت در قم با موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت که ده سال است در این زمینه فعالیت می کند خودتان را با شرکت و مجموعه حقوقی تان معرفی کنید تا هم امتیاز کارتان بالاتر رود هم بتوانید قرار دادهای بزرگ ببندید. هم اکنون با ما تماس بگیرید تا به چالش های تغییر قوانین ثبتی دچار نشوید. 

 ثبت شرکت در شهرهای استان قم 

 •  ثبت شرکت در قنوات
 •  ثبت شرکت در جعفرآباد
 •  ثبت شرکت در کهک
 •   ثبت شرکت در خلجستان
 •  ثبت شرکت در سلفچگان
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

ثبت شرکت در ساری- ثبت شرکت ها ساری

ثبت شرکت در ساری شامل مراحل ثبت ، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت را از گروه ارزان ثبت در این مقاله با ما مطالعه کنید.

صفر تا صد ثبت برند در قم

صفر تا صد ثبت برند قم را در این مقاله که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت و تبحر بالا برای شما نوشته اند بخوانید تا دیگر سوالی برایتان در این مورد نماند.

ثبت شرکت آسان در قم

در این مقاله تیم تحریریه ارزان ثبت اطلاعات کامل در حوزه ثبت شرکت در قم را در اختیار شما قرار می دهند تا نیاز به خواندن مطلب دیگری نداشته باشید.

چگونگی ثبت شرکت در گرگان

جهت ثبت شرکت در گرگان و سایر شهرهای استان گلستان با ما در این مقاله همراه شوید. ارزان ثبت ارائه دهنده خدمات ارزان ثبت شرکت

منافع ثبت برند در یاسوج

در این مقاله می خوانید : شرایط ثبت برند ، مدارک ثبت برند ، هزینه ثبت ، مراحل ثبت برند در یاسوج، تعریف لوگو ،علامت تجاری اشتراکی و خلاصه هر آنچه می خواهید بدانید.

وجوه ثبت برند در بجنورد

در این مقاله در مورد ویژگی های برند ،استعلام برند ، طبقات برند ، مراحل ثبت برند ، مدارک و هزینه ثبت برند در بجنورد می خوانید.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در ارومیه بدانید

با این مقاله همراه شوید تا همه نکات لازم ثبت شرکت ارومیه من جمله مدارک ثبت شرکت ، هزینه و مراحل ثبت شرکت در ارومیه را کامل بخوانید.

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

علاوه بر چگونگی ثبت برند در خرم آباد ، ثبت برند بین المللی و جهانی ، برند و علامت تجایر قابل ثبت و غیر قابل ثبت و بسیاری نکات دیگر را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟