لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

چگونگی ثبت شرکت در گرگان


به فکر ثبت شرکت هستید اما نمی دانید چگونه؟

ارزان ثبت راهنمای شماست و برای شما ثبت شرکت در گرگان را کامل انجام می دهد. 

شهر گرگان با قرار گرفتن در خطه سرسبز دریای خزر در شمال کشور از سمت شمال به بندر ترکمن و از جنوب با استان سمنان هم مرز می باشد و با قرار گرفتن در یکی از شاه راه های ارتباطی کشور جزو شهرهای توریست پذیر کشور است که سالانه افراد بسیاری را برای سفر و دیدن مناظر دیدنی به خود جذب می کند . شغل کشاورزی یکی از شغل های بومی در این شهر می باشد . شهر گرگان از نظر وضعیت اقتصادی دارای اقتصاد سنتی و ماشینی می باشد . اگر شما ساکن شهر گرگان هستید و یا قصد سرمایه گذاری در این شهر را دارید و می خواهید شرکت خود را در این شهر به ثبت برسانید تنها کافی است با کارشناسان مجرب ارزان ثبت تماس گرفته و دیگر نگران آینده کاری خود نباشید . پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله همراه با ما باشید تا به مسائلی هم چون قوانین ثبت شرکت ها و نیز مراحل و مدارک لازم برای ثبت شرکت در گرگان اشاره شود . در پایان این مقاله دیگر نیازی به خواندن دیگر مقالات در زمینه ثبت شرکت نخواهد بود . 

منظور از شرکت چیست ؟

 شرکت با تصمیم بیش از دونفر برای فعالیت در زمینه مشخص در راستای رسیدن به هدفی مشترک در محلی معین شکل می گیرد . در واقع شرکت محلی برای فعالیت های افراد می باشد .که برای قانونی بودن امور و جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو از منافع شرکت باید به شکل قانونی فعالیت خود را ادامه دهند  تنها راه انجام قانونی این کار ثبت شرکت می باشد . با انجام ثبت شرکت در گرگان  از مزایای ویژه ای برخوردار خواهید شد . که از جمله آن ها می توان به شرکت کردن در مزایدات و مناقصات شرکت های بزرگ و مطرح در کشور اشاره کرد . با ثبت شرکت و فعالیت در حیطه قانونبا جلب  اعتماد هرچه بیشترافراد به فعالیت خود ادامه دهید. 

مدارک ثبت شرکت در گرگان 

 •  رونوشت از مدارک شناسایی تمام اعضای شرکت 
 •  ارائه مدارک ثبتی شرکت مورد تایید تمامی اعضای شرکت 
 •  ارائه مجوز در صورت مجوزی بودن شرکت مورد نظر
 •  رسید پذیر ش سامانه و ابلاغیه تایید اسم

ارزان ثبت

انواع شرکت های قابل ثبت در گرگان

با استناد به ماده 20 قانون تجارت , شرکت های تجاری به 7 نوع تقسیم می شوند . این 7 نوع شامل :شرکت  با مسئولیت محدود , شرکت سهامی عام , سهامی خاص , شرکت نسبی , تعاونی ,شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی و تضامنی می باشد. در این بین شرکت با مسئولیت محدود دارای بیشترین تقاضای ثبت شرکت در گرگان است . در ادامه به طور مختصر به تشریح این شرکت خواهیم پرداخت . شما می توانید برای گرفتن جواب سوالات خود در زمینه ثبت شرکت در گرگان همین الان با گرفتن شماره تماس های موسسه ارزان ثبت و مشاوره رایگان با مشاوران ما اقدام به پاسخ به تمامی سوالات ثبت شرکت خود کنید و دیگر نگران مشکلات ثبت شرکت در گرگان نباشید

چرا شرکت های تجاری انواع مختلف دارند؟ عنوان مقاله ایست در این زمینه که شما را به خواندن آن دعوت می کنیم.

ثبت شرکت دانش بنیان در گرگان

شرکت دانش بنیان شرکتی است علم محور که برای پیشرفت دانش و تکنولوژی در کشور با حضور اعضای هیات علمی ، متخصصین با مدرک دکترا و مخترعین به ثبت می رسد. جهت ثبت شرکت دانش بنیان باید ابتدا شرکت سهامی خاص ثبت نمود و سپس از طریق نهاد فناوری ریاست جمهوری برای دانش بنیان شدن آن اقدام نمود. شرکت های دانش بنیان عموماً از معافیت یا تخفیف های مالیاتی ، تسهیلات مالی بنیاد ملی نخبگان ، امکان اجاره محل شرکت ارزان در پارک های رشدو فناوری و غیره برخوردار هستند. 

توصیه می شود مراحل ثبت شرکت دانش بنیان را با کلیک بر روی لینک آن مطالعه نمایید. 

مراحل ثبت شرکت در گرگان 

درابتدا باید تمام مدارکی که به آنها اشاره شد را قبل از انجام مراحل ثبت شرکت تهیه کنید . در صورتی که درهر مرحله از دریافت و تهیه مدارک مربوطه دچار مشکل شدید می توانید با اعتماد کامل از انجام درست کارهای ثبت شرکت خود با کارشناسان ارزان ثبت تماس گرفته تا در حداقل زمان ممکن ثبت شرکت شما در شهر گرگان انجام شود. سپس با در دست داشتن وسیله متصل به اینترنت و وارد شدن به سایت  www.sherkat.ssaa.ir  و زدن گزینه تاسیس شرکت وارد گام های مربوط به ثبت شرکت در گرگان شوید . در ابتدا باید نوع شرکت خود را برای فعالیت انتخاب کنید . برای این کار می توانید با مشاوران ما در تماس باشید تا شما را در زمینه انتخاب نوع شرکت در بین انواع شرکت های تجاری و غیر تجاری براساس نوع فعالیت، شما راهنمایی کنند. سپس با  وارد کردن 5 اسم براساس اولویت که این نام ها باید پیرو قوانین ثبت شرکت ها در اداره ثبت باشد به مرحله بعدی ثبت شرکت در گرگان خواهید رفت . سپس باید مقدار سرمایه ای که در زمان تاسیس شرکت لازم است را وارد کنید . این میزان بر اساس نوع شرکت متفاوت می باشد . برای مثال در شرکت های با مسئولیت محدود حداقل سرمایه برای تاسیس شرکت یک میلیون ریال است که این مقدار در زمان انجام کارهای ثبت شرکت اجباری به پرداخت آن نیست و فقط در سایت درج می شود . سپس با وارد کردن آدرس شرکت ومشخصات کامل شرکت وارد گام بعدی ثبت شرکت در گرگان خواهید شد. باید مشخصات و سمت و وظایف هر کدام از شرکا را در این مرحله وارد کنید  . درآخرنیز مدارک ثبتی شرکت را باید آپلود کرد. در صورت تایید اطلاعات وارد شده و ابلاغ نام باید مدارک را ارسال نمایید که اگر آن ها نیز تایید شود باید جهت دریافت مدارک ثبت شرکت در گرگان به اداره ثبت شرکت مراجعه کنید 

زمان لازم برای ثبت شرکت درگرگان

به طور کلی ثبت شرکت توسط شخص حقیقی کمی دشوار است و باید پیچیدگی های ثبتی را پشت سر بگذارند . بدین منظور پیشنهاد ما برای انجام امور ثبت شرکت بهره وری از دانش کارشناسان و مشاوران مجرب در این امر می باشد .موسسه ارزان ثبت با بیش از 10 سال سابقه آماده همراهی شما عزیزان در راه ثبت شرکت گرگان خواهد بود. معمولاً کارهای ثبت شرکت حداقل 20 روز به طول خواهد انجامید ولی در صورت تکمیل بودن تمام مدارک لازم ارزان ثبت درزمانی کمتر ثبت شرکت شما را به پایان خواهد رساند .

هزینه و تعرفه  ثبت شرکت در گرگان 

براساس نوع شرکت منتخب هزینه ها نیزمتغیراست . هزینه ها شامل ابطال تمبر , پست , هزینه وکیل و مشاور و ... می باشد . برای اطلاع بیشترمی توانید با مشاوران ارزان ثبت تماس گرفته و لیست کامل هزینه های ثبت شرکت در گرگان رادریافت کنید.

درآخر نیز باید به این نکته اشاره کرد که انجام ثبت شرکت کاری تخصصی  و حرفه ای می باشد. زیرا اگر در هر یک از مراحل ثبت آنلاین دچار خطا شوید باید از ابتدا شروع به ثبت شرکت خود کنید پس باید این کارها توسط فردی متخصص انجا بگیرد . پس بدون اندکی شک با شماره تماس های ارزان ثبت تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به ارزان ثبت مراجعه کنید.

ثبت شرکت در شهرهای  استان گلستان

 •  ثبت شرکت در بندرگز
 •  ثبت شرکت در بندر ترکمان
 •  ثبت شرکت در گنبدکاووس
 •  ثبت شرکت در علی آباد کتول
 •  ثبت شرکت در آزادشهر
 •  ثبت شرکت در کلاله
 • ثبت شرکت در مینودشت

جهت ثبت شرکت و انجام سایر امور ثبتی مثل ثبت برند در استان گلستان و شهر گرگان از خدمات خوب و ارزان موسسه ارزان ثبت استفاده کنید. 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرایط ثبت برند در سنندج

برای رونق کسب و کارتان نیاز به ثبت برند در سنندج دارید و برای اینکه بدانید چگونه باید این کار را انجام دهید این مقاله را تا پایان بخوانید.

ثبت شرکت ارزان در اصفهان

در این مقاله توضیحات کاملی در خصوص گام به گام مراحل ثبت شرکت در اصفهان ، هزینه ثبت شرکت اصفهان و مدارک ثبت شرکت را ارائه کرده ایم پس با ارزان ثبت تا انتهای مقاله همراه باشید.

ثبت شرکت آسان در قم

در این مقاله تیم تحریریه ارزان ثبت اطلاعات کامل در حوزه ثبت شرکت در قم را در اختیار شما قرار می دهند تا نیاز به خواندن مطلب دیگری نداشته باشید.

ثبت شرکت در ساری- ثبت شرکت ها ساری

ثبت شرکت در ساری شامل مراحل ثبت ، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت را از گروه ارزان ثبت در این مقاله با ما مطالعه کنید.

فرایند ثبت شرکت در اردبیل

در مقاله پیش رو می توانید نکات لازم در خصوص ثبت شرکت اردبیل مثل هزینه ثبت شرکت در اردبیل ، مدارک و مراحل و نحوه ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

منافع ثبت برند در یاسوج

در این مقاله می خوانید : شرایط ثبت برند ، مدارک ثبت برند ، هزینه ثبت ، مراحل ثبت برند در یاسوج، تعریف لوگو ،علامت تجاری اشتراکی و خلاصه هر آنچه می خواهید بدانید.

ثبت برند در یزد قدم به قدم

قدم به قدم ثبت برند یزد را در کنار مدارک ، هزینه مراحل و سایرموارد مرتبط را در مطلب حاضر که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته حتماً بخوانید.

فرایند ثبت برند در اراک

ارزان ثبت با سال ها تجربه در زمینه ثبت برند اراک از تمام مراحل و مدارک و هزینه های مربوط به ثبت برند آگاه است و آن ها را در این مقاله برای آشنایی شما عزیزان نوشته است.

ثبت برند آسان در ارومیه

ما هر آنچه را که فکر می کردیم قبل از اقدام برای ثبت برند در ارومیه به آن نیاز دارید را دراین مقاله گنجانده ایم،پس با ما باشید.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟