چگونگی ثبت شرکت در گرگان

ثبت شرکتها
ارزان ثبت راهنمای شماست و برای شما ثبت شرکت در گرگان را کامل انجام می دهد. پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله همراه با ما باشید تا به مسائلی هم چون قوانین ثبت شرکت ها و نیز مراحل و مدارک لازم برای ثبت شرکت در گرگان اشاره شود. در پایان این مقاله دیگر نیازی به خواندن دیگر مقالات در زمینه ثبت شرکت نخواهد بود.

انواع شرکت برای ثبت شرکت در گرگان

با استناد به ماده 20 قانون تجارت, شرکت های تجاری به 7 نوع تقسیم می شوند. این 7 نوع شامل: شرکت با مسئولیت محدود, شرکت سهامی عام, سهامی خاص, شرکت نسبی, تعاونی, شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی و تضامنی می باشد. در این بین شرکت با مسئولیت محدود دارای بیشترین تقاضای ثبت شرکت در گرگان است.

در ادامه به طور مختصر به تشریح این شرکت خواهیم پرداخت. شما می توانید برای گرفتن جواب سوالات خود در زمینه ثبت شرکت در گرگان همین الان با گرفتن شماره تماس های موسسه ارزان ثبت و مشاوره رایگان با مشاوران ما اقدام به پاسخ به تمامی سوالات ثبت شرکت خود کنید و دیگر نگران مشکلات ثبت شرکت در گرگان نباشید.

 

درباره شهر گرگان

شهر گرگان با قرار گرفتن در خطه سرسبز دریای خزر در شمال کشور از سمت شمال به بندر ترکمن و از جنوب با استان سمنان هم مرز می باشد و با قرار گرفتن در یکی از شاه راه های ارتباطی کشور جزو شهرهای توریست پذیر کشور است که سالانه افراد بسیاری را برای سفر و دیدن مناظر دیدنی به خود جذب می کند. شغل کشاورزی یکی از شغل های بومی در این شهر می باشد.

شهر گرگان از نظر وضعیت اقتصادی دارای اقتصاد سنتی و ماشینی می باشد. اگر شما ساکن شهر گرگان هستید و یا قصد سرمایه گذاری در این شهر را دارید و می خواهید شرکت خود را در این شهر به ثبت برسانید تنها کافی است با کارشناسان مجرب ارزان ثبت تماس گرفته و دیگر نگران آینده کاری خود نباشید.

منظور از شرکت چیست ؟

شرکت با تصمیم بیش از دو نفر برای فعالیت در زمینه مشخص در راستای رسیدن به هدفی مشترک در محلی معین شکل می گیرد. در واقع شرکت محلی برای فعالیت های افراد می باشد. که برای قانونی بودن امور و جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو از منافع شرکت باید به شکل قانونی فعالیت خود را ادامه دهند  تنها راه انجام قانونی این کار ثبت شرکت می باشد.

با انجام ثبت شرکت در گرگان  از مزایای ویژه ای برخوردار خواهید شد. که از جمله آن ها می توان به شرکت کردن در مزایدات و مناقصات شرکت های بزرگ و مطرح در کشور اشاره کرد. با ثبت شرکت و فعالیت در حیطه قانونبا جلب اعتماد هرچه بیشترافراد به فعالیت خود ادامه دهید.

مدارک ثبت شرکت در گرگان

 •  رونوشت از مدارک شناسایی تمام اعضای شرکت
 •  ارائه مدارک ثبتی شرکت مورد تایید تمامی اعضای شرکت
 •  ارائه مجوز در صورت مجوزی بودن شرکت مورد نظر
 •  رسید پذیر ش سامانه و ابلاغیه تایید اسم
ثبت شرکتها
ثبت شرکت در گرگان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در گرگان

تاسیس شرکت با مسئولیت محدود منوط به ارائه مدارک شرکاء و تنظیم مدارک مربوط به شرکت های تجاری است با تنظیم این مدارک را امضاء کنید. شرکت با مسئولیت محدود را باید با حداقل دو شریک، سرمایه اولیه مشخص که تحت عنوان سهم الشرکه بین شرکاء تقسیم می شود و شرکاء به همین مییزان در سود و زیان شرکت بهرمند می شوند.

ثبت شرکت سهامی خاص در گرگان

ثبت شرکت سهامی خاص در اداره ثبت شرکت ها و موسسات تجاری با ارائه مدارک و مستندات مورد به اداره ثبت و انجام مراحلی می توانند اقدام به ثبت شرکت کنند. شرکت سهامی خاص را با تشکیل مجمع عمومی و حضور دو سوم اعضاء انجام می دهند. ثبت اسناد و مدارک به اداره ثبت بر اساس قوانین مربوطه و صحت اططلاعات اعضاء و نداشتن ممنوعیت های قانونی انجام می شود. در شرکت سهامی خاص حضور حداکثر 3 سهامدار و 2 بازرسس انجام می شود.

ثبت شرکت دانش بنیان در گرگان

شرکت دانش بنیان شرکتی است علم محور که برای پیشرفت دانش و تکنولوژی در کشور با حضور اعضای هیات علمی، متخصصین با مدرک دکترا و مخترعین به ثبت می رسد. جهت ثبت شرکت دانش بنیان باید ابتدا شرکت سهامی خاص ثبت نمود و سپس از طریق نهاد فناوری ریاست جمهوری برای دانش بنیان شدن آن اقدام نمود.

شرکت های دانش بنیان عموماً از معافیت یا تخفیف های مالیاتی، تسهیلات مالی بنیاد ملی نخبگان، امکان اجاره محل شرکت ارزان در پارک های رشد و فناوری و غیره برخوردار هستند.

توصیه می شود مراحل ثبت شرکت دانش بنیان را با کلیک بر روی لینک آن مطالعه نمایید.

ثبت موسسه غیر تجاری انتفاعی و غیر انتفاعی در گرگان

موسسات غیر تجاری انتفاعی برای اشتراک گذاشتن سرمایه و کسب سود به اشتراک سرمایه ای که تحت عنوان سهم الشرکه می باشد با حداقل دو شریک می باشد. قوانین حاکم بر ثبت موسسه غیر تجاری با قوانین شرکت با مسئولیت محدود یکی است.

ثبت شرکت خدماتی، پیمانکاری و بازرگانی

تاسیس شرکت خدماتی: شرکت های خدماتی در زمینه ارائه خدمات گوناگون در جهت کسب سود با عنوان شخصیت حقوقی فعالیت دارند. برخی از موضوعات خدماتی نیازمند داشتن مجوز است که بدون اخذ مجوز نمی توانید شرکت خدماتی ثبت کنید. برخی دیگر از موضوعات نیز بدون اخذ مجوز به ثبت می رسند.

تاسیس شرکت پیمانکاری: فعالیت های پیمانکاری با دسته بندی های گوناگون در جهت انجام امور مربوط به شرکت ها قابل ثبت می باشند. شرکت پیمانکاری در مضوضاعت فنی و مهندسی مثل؛ تاسیسات، ساختمان، راه، ابنیه، کاوشگری و … تاسیس می شوند.

تاسیس شرکت بازرگانی: شرکت بازرگانی دو نوع هستند. نوع اول به اعتبار قانون شرکت بازرگانی محسوب می شوند مثل شرکت سهامی و نوع دیگر به واسطه موضوع فعالیت قابل ثبت می باشد.

مراحل ثبت شرکت در گرگان

درابتدا باید تمام مدارکی که به آنها اشاره شد را قبل از انجام مراحل ثبت شرکت تهیه کنید. در صورتی که درهر مرحله از دریافت و تهیه مدارک مربوطه دچار مشکل شدید می توانید با اعتماد کامل از انجام درست کارهای ثبت شرکت خود با کارشناسان ارزان ثبت تماس گرفته تا در حداقل زمان ممکن ثبت شرکت شما در شهر گرگان انجام شود. سپس با در دست داشتن وسیله متصل به اینترنت و وارد شدن به سایت www.sherkat.ssaa.ir و زدن گزینه تاسیس شرکت وارد گام های مربوط به ثبت شرکت در گرگان شوید.

در ابتدا باید نوع شرکت خود را برای فعالیت انتخاب کنید. برای این کار می توانید با مشاوران ما در تماس باشید تا شما را در زمینه انتخاب نوع شرکت در بین انواع شرکت های تجاری و غیر تجاری براساس نوع فعالیت، شما راهنمایی کنند. سپس با  وارد کردن 5 اسم براساس اولویت که این نام ها باید پیرو قوانین ثبت شرکت ها در اداره ثبت باشد به مرحله بعدی ثبت شرکت در گرگان خواهید رفت. سپس باید مقدار سرمایه ای که در زمان تاسیس شرکت لازم است را وارد کنید. این میزان بر اساس نوع شرکت متفاوت می باشد.

برای مثال در شرکت های با مسئولیت محدود حداقل سرمایه برای تاسیس شرکت یک میلیون ریال است که این مقدار در زمان انجام کارهای ثبت شرکت اجباری به پرداخت آن نیست و فقط در سایت درج می شود . سپس با وارد کردن آدرس شرکت ومشخصات کامل شرکت وارد گام بعدی ثبت شرکت در گرگان خواهید شد. باید مشخصات و سمت و وظایف هر کدام از شرکا را در این مرحله وارد کنید.

درآخر نیز مدارک ثبتی شرکت را باید آپلود کرد. در صورت تایید اطلاعات وارد شده و ابلاغ نام باید مدارک را ارسال نمایید که اگر آن ها نیز تایید شود باید جهت دریافت مدارک ثبت شرکت در گرگان به اداره ثبت شرکت مراجعه کنید

زمان لازم برای ثبت شرکت درگرگان

به طور کلی ثبت شرکت توسط شخص حقیقی کمی دشوار است و باید پیچیدگی های ثبتی را پشت سر بگذارند. بدین منظور پیشنهاد ما برای انجام امور ثبت شرکت بهره وری از دانش کارشناسان و مشاوران مجرب در این امر می باشد.

موسسه ارزان ثبت با بیش از 10 سال سابقه آماده همراهی شما عزیزان در راه ثبت شرکت گرگان خواهد بود. معمولاً کارهای ثبت شرکت حداقل 20 روز به طول خواهد انجامید ولی در صورت تکمیل بودن تمام مدارک لازم ارزان ثبت در زمانی کمتر ثبت شرکت شما را به پایان خواهد رساند.

هزینه و تعرفه  ثبت شرکت در گرگان

براساس نوع شرکت منتخب هزینه ها نیز متغیر است. هزینه ها شامل ابطال تمبر , پست, هزینه وکیل و مشاور و غیره می باشد. برای اطلاع بیشترمی توانید با مشاوران ارزان ثبت تماس گرفته و لیست کامل هزینه های ثبت شرکت در گرگان رادریافت کنید.

آدرس اداره ثبت شرکت ها در گرگان

اداره ثبت شرکت ها در گرگان واقع در آدرس: خیابان شهید رجایی، نبش گلشن هفتم، ساختمان پست شهید رجایی مستقر می باشد.

ثبت شرکت در شهرهای  استان گلستان

 •  ثبت شرکت در بندرگز
 •  ثبت شرکت در بندر ترکمان
 •  ثبت شرکت در گنبدکاووس
 •  ثبت شرکت در علی آباد کتول
 •  ثبت شرکت در آزادشهر
 •  ثبت شرکت در کلاله
 • ثبت شرکت در مینودشت

در آخر نیز باید به این نکته اشاره کرد که انجام ثبت شرکت کاری تخصصی  و حرفه ای می باشد. زیرا اگر در هر یک از مراحل ثبت آنلاین دچار خطا شوید باید از ابتدا شروع به ثبت شرکت خود کنید پس باید این کارها توسط فردی متخصص انجام بگیرد . پس بدون اندکی شک با شماره تماس های ارزان ثبت تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به ارزان ثبت مراجعه کنید.

جهت ثبت شرکت و انجام سایر امور ثبتی مثل ثبت برند در استان گلستان و شهر گرگان از خدمات خوب و ارزان موسسه ارزان ثبت استفاده کنید.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :