لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

اهمیت ثبت شرکت در اراک


شهر اراک ازجمله شهرهای صنعتی در کشور می باشد و شامل انواع صنایع بارز ملی می باشد . این شهر با موقعیت جغرافی مناسب در دامنه های رشته کوه زاگرس واقع شده است  و دارای انواع کارخانه های تولیدی از جمله کارخانه تولید آلومینیوم  وجود صنایعی چون صنایع معدن و ه یکی از بزرگترین ومعروف ترین  قطب تولید کننده بنزین در ایران جز شهر های صنعتی می باشد . به همین جهت د این استان شاهد پیشرفت و نی رونق اقتصادی و صنعتی بسیاری هستیم و به دلایل ذکر شده روزانه افراد زیادی برای به ثبت رساندن شرکت خود در شهر اراک اقدام می کنند. 

به منظور انجام کارهای ثبت شرکت  در اراک  با ارزان ثبت همراه باشید.

قوانین ثبت شرکت 

بر اساس قوانین ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها اقدامات لازم برای به ثبت رساندن  شرکت شامل موارد زیر می باشد . به چاپ رساندن آگهی مربوط به ثبت شرکت ها  , الزام به تشکیل شرکتنامه شرکت , ارایه تمام صورت وضعیت های مالی همه اعضا وشرکای شرکت در زمان قبل از اقدام به ثبت شرکت وبعد ازآن , ارایه نسخه تایید شده از اساسنامه شرکت .

نکته : جهت اطلاع از سایر قوانین ثبت شرکت مطالعه این مقاله مفید است: اجرای قوانین ثبت شرکت و فواید آن

در صورت تمایل به ثبت شرکت خود در شهر اراک و به منظور جلوگیری از سردرگمی های ناشی از اصطلاحات ثبتی حقوقی  در جهت ثبت شرکت باید از متخصصان در این زمینه یاری بگیرید . برای انجام کارهای مربوط به ثبت شرکت خود در اراک می توانید به کارشناسان ارزان ثبت  اعتماد کنید .

انواع ثبت شرکت در شهر اراک

در مجموع بنابر قوانین در قانون تجارت  در کشور  . شرکت ها به انواع مختلفی از جمله شرکت های  دولتی , مدنی و تجاری تقسیم می شوند . در اینجا هدف ما از شرکت نوع تجاری  آن می باشد.

زمانی که افراد برای انجام کاری با هدف کسب سود و یا زیان یکسان برای تمامی شرکا و اعضا متشکل می شوند شرکت تجاری به وجود می آید. شرکتی که اعضا در آن دارای سهام و مقدار مشخص سهم و دارای سمت تعیین شده می باشند  و هر یک از آنها در  زمان سود و زیان در شرکت  برمبنای سرمایه خود مسئول در پرداخت قروض شرکت می باشند.  

انواع شرکت های تجاری شامل7 مورد می باشد : شرکت با مسئولیت محدود , شرکت سهامی  که شامل سهامی خاص و عام می باشد , شرکت تعاونی تولید و توزیع , شرکت تضامنی , شرکت نسبی و شرکتهای مختلط سهامی و غیر سهامی .

شرکت ها براساس نوع فعالیت به چند قسمت دیگر نیز تقسیم می شود که شامل شرکتهای سرمایه ای , شرکت های صنفی , بیمه ای و... می باشند .

برای تسهیل در امور ثبت شرکت خود در شهر اراک با مشاوران مجرب ما در موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس بگیرید تا بر اساس نوع شرکت مدنظرشما اقدام به ثبت شرکت انجام گیرد.

ثبت شرکت در اراک با ارزان ثبت

مراحل ثبت شرکت در شهر اراک

 • اولین کاربرای اقدام به ثبت شرکت  مشخص کردن سهامدارها و شرکا در شرکت می باشد. براساس نوع شرکت تعداد سهامداران نیز قابل تغییر می باشد . باید در انتخاب شریک دقت کامل را انجام داد  وازافرادی که از علم و سرمایه مناسب دارا می باشند استفاده کرد.
 • براساس قوانین مربوط به ثبت شرکت ها که در سال 98 وضع شده باید به سامانه مربوط به اداره ثبت شرکت ها از طریق درگاه الکترونیک وارد شوید . و تمامی مدارک و اطلاعات کامل خود و دیگر شرکا و هم چنین مدارک مربوط به اطلاعات شرکت  را در این سامانه ارایه دهید.
 • منظور از اطلاعات شرکت در واقع زمان تاسیس و انقضای شرکت  و درج آدرس شرکت اصلی و نیز میزان سرمایه اولیه وارد شده به شرکت است، که این موضوع بر حسب تعدد سهامداران و نوع قالب ثبتی  تعیین می شود.
 • مرحله بعدی تعیین سهام و میزان سهم الشرکه هرکدام از سهامداران وشرکا در شرکت می باشد .سپس در صورت داشتن نمایندگی های دیگر برای شرکت اصلی باید مدارک مربوطه ارائه شود .  و یک روزنامه رسمی و کثیرالانتشار برای درج آگهی تعیین شود و تمامی مدارک شامل شرکتنامه , اساسنامه و هم چنین صورت جلسه با درج اطلاعات مربوطه درسامانه مربوطه ثبت شود .  
 • در صورت تایید تمامی مدارک بارگذاری شده در سایت و پس از تایید و انتخاب نام برای شرکت  توسط  اداره ثبت شرکت های اراک و اعلام آن به شما تمامی مدارک مربوط به ثبت شرکت، نیز تمام مدارک شرکا و سهامداران و نیز مجوز در صورتی که موضوع شرکت مجوزی باشد  باید به اداره ثبت شرکت ارسال شود.
 • اگر تمامی مدرک ها واطلاعات  فرستاده شده به تایید اداره ثبت برسد به صاحبان شرکت اطلاع داده می شود و در این زمان یک نفر تحت عنوان امضا کننده دفاتر برای انجام کارهای مربوط به تحویل آگهی تاسیس شرکت همراه با مدارک  شناسایی تمامی سهامداران و شرکا به اداره ثبت شرکتها مراجعه کرده و اسناد مربوط به ثبت شرکت خود را دریافت کند.

جزئیات بیشتر در خصوص مراحل ثبت شرکت در اراک را در این مقاله مطالعه فرمایید : مراحل ثبت شرکت

چرا ثبت شرکت در اراک انجام دهیم ؟

ثبت شرکت در راستای  رسیدن به اهداف مشخص بر طبق برنامه ریزی های از قبل وضع شده  و نیزبرنامه ریزی در امور مالی و فعالیت هایی که در آینده انجام خواهد گرفت گامی موثر در بهدست آمدن دستاوردهای مهم می باشد .تمامی قوانین مربوط به ثبت شرکت ها در قانون تجارت ایران تعریف شده است که بر طبق چارچوب خاصی ارایه می شوند وکه باید برای ثبت شرکت خود به آنها توجه کنید و به آن ها عمل کنید . برای اطلاعات کامل در این زمینه می توانید با مشاوران ما در ارزان ثبت تماس بگیرید .

با اقدام به ثبت شرکت خود باعث شناساندن حرفه خود به دیگر شرکت های بزرگ دولتی و همکاران و مشتریان خود خواهید شد و باعث ترغیب آن ها درهمکاری با خود می شوید که این مورد پیشرفت بسیار خوبی در زمینه پیشرفت شرکت می باشد . یکی دیگر از موارد مهم در ثبت شرکت قانونی شدن تمام امور و اقدامات شرکت می باشد . و بدین ترتیب تمام قراردادهای شرکت به رسمیت شناخته می شوند و می توانید در مناقصات شرکت کنید ، با شرکت های دولتی قرارداد ببنیدید ، خود و سایر افراد شرکت را بیمه کنید و کلاً اعتماد و اعتبار اجتماعی بیشتری کسب کنید .  

مدارک لازم  ثبت شرکت در  اراک

تمامی مدارک ثبتی شرکت  از جمله اساسنامه و تقاضانامه و غیره را در دونسخه به امضا اعضای شرکت رساند و به همراه تمامی مدارک سجلی شرکا و سهامداران تسلیم گرددبه علاوه  رسید ثبت نام سامانه وتاییدیه نام انتخابی شرکت نیز باید ارایه شود .  

هزینه ثبت شرکت در اراک

درصورت تصمیم به  اقدامات لازم در راستای ثبت شرکت خود دراراک  با مشاوران متخصص ما  در ارزان ثبت در این زمینه همراه باشید  تا اطلاعات کامل در زمینه هزینه ها و مراحل و شرایط برای ثبت شرکت به شما ارایه شود و هزینه های مربوط به  پست و حق الوکاله  و پاکت وتمبر نیز از جمله هزینه های مربوط به ثبت شرکت لحاظ می شود . 

در آخر 

مجموعه ارزان ثبت با داشتن بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه ثبت شرکت ها و نیز با داشتن رزومه کاری درخشان در زمینه ثبت شرکت و سایر خدمات ثبتی  آماده ارایه هرگونه خدمات و مشاوره حقوقی در زمینه ثبت شرکت، ثبت برند و غییرات شرکت  در اراک می باشد . شما می توانید با خیال کاملاً راحت اقدامات ثبت شرکت خود رابه گروه ارزان ثبت  بسپارید تا درکمترین زمان و اسرع وقت ثبت شرکت شما انجام شود .

ثبت شرکت در شهرهای استان مرکزی

 •  ثبت شرکت در ساوه 
 •  ثبت شرکت در تفرش 
 • ثبت شرکت در آشتیان
 • ثبت شرکت در کمیجان
 •  ثبت شرکت در شاه زند
 • ثبت شرکت در خمین
 • ثبت شرکت در محلات
 • ثبت شرکت در دلیجان

جهت ثبت شرکت در اراک و سایر شهرهای استان مرکزی ارزان ثبت خدمات کامل و جامعی را با ارزانترین هزینه ارائه می نماید . ما تا آخر در کنار شماییم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

علاوه بر چگونگی ثبت برند در خرم آباد ، ثبت برند بین المللی و جهانی ، برند و علامت تجایر قابل ثبت و غیر قابل ثبت و بسیاری نکات دیگر را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

بهترین ثبت شرکت در اهواز

با ارزان ثبت در مورد مراحل ، مدارک ، هزینه ها و هر آنچه در مورد ثبت شرکت در اهواز نیاز دارید را در این مقاله بخوانید.

فرایند ثبت شرکت در اردبیل

در مقاله پیش رو می توانید نکات لازم در خصوص ثبت شرکت اردبیل مثل هزینه ثبت شرکت در اردبیل ، مدارک و مراحل و نحوه ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

ثبت برند در یزد قدم به قدم

قدم به قدم ثبت برند یزد را در کنار مدارک ، هزینه مراحل و سایرموارد مرتبط را در مطلب حاضر که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته حتماً بخوانید.

ثبت برند آسان در ارومیه

ما هر آنچه را که فکر می کردیم قبل از اقدام برای ثبت برند در ارومیه به آن نیاز دارید را دراین مقاله گنجانده ایم،پس با ما باشید.

مزایای ثبت شرکت در زنجان

مزایای ثبت شرکت ، چگونگی ثبت شرکت ، اسناد لازم برای ثبت و هزینه ثبت شرکت در زنجان و سایر نکات لازم را در این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت بیابید.

روند ثبت شرکت در بجنورد- ثبت شرکتها در بجنورد

ما هر آنچه درمورد ثبت شرکت در بجنورد لازم دارید را در این مقاله یکجا آورده ایم تا از خواندن مطالب دیگر بی نیاز شوید پس حتماً تا انتهای مقاله با ما باشید.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس

ما در این مقاله همه آنچه لازم است در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید را گردآورده ایم پس تا پایان مقاله حتماً با ما باشید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟