لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

اهمیت ثبت برند در قزوین


می خواهید برند خود را در قزوین ثبت کنید اما از مراحل و هزینه ها و مدت زمان انجام آن اطلاعی ندارید؟

پس هم اکنون لازم است تا با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و با مشاوران ثبت برند موسسه در ارتباط باشید .

هم چنین با خواندن این مقاله می توانید در مورد هزینه و مراحل ثبت شرکت برند در قزوین و سایر نکات مربوطه  اطلاعات مکفی و جامع به دست آورید، پس تا پایان مقاله با ما باشید .

امروزه ثبت برند یکی از موارد مهم برای بقای حرفه و محصولات تولیدی افراد یا خدمات آن ها می باشد . البته انجام این کار اجباری نیست ولی با ثبت برند و نماد تجاری خود در واقع از خطر سواستفاده دیگر اشخاص از حرفه و نام و نشان تجاری  خود جلوگیری می کنید .

برای اطلاع از چگونگی ثبت برند و نماد تجاری خود در قزوین تنها لازم است با موسسه ارزان ثبت در ارتباط بوده و به صورت تخصصی کارهای ثبت برند را انجام دهید یا تمام مسئولیت کارهای ثبتی خود را به کارشناسان بسپارید تا در کم ترین زمان ثبت برند در قزوین را انجام دهند و بدین ترتیب به هدف های آتی خود نزدیک تر شوید .

برند چیست ؟

واژه برند به معنای علامت یا اسم یا طرحی است که  ویژگی خاص یک محصول می باشد و معرف تولید کننده آن است . این نام باید محصول را به صورت واضح تشریح کند و برند و علامت تجاری دراکثر مواقع با در نظر گرفتن ویژگی های ظاهری و ماهیتی محصول نام گذاری یا طراحی می شود . برند و نماد تجاری یک محصول  در واقع مرتبط با فعالیت های آتی  مولد آن محصول است که  برندش به ثبت می رسد .  . ثبت برند برای افراد اجباری نیست ولی در مواردی که قانون گذار آن را برای متقاضیان اجباری کند مثل محصولاتی یکه باید سیب سلامت داشته باشند، باید اقدامات لازم برای ثبت آن ها نیز انجام گیرد . برند باید باعث ایجاد حس نیاز درافراد شود و آن ها را ترغیب به استفاده از آن محصول کند . شکل ظاهری و طراحی برند در انتخاب مشتریان و میزان جذب آن ها به کالاها یا خدمات تاثیر بسیاری دارد . پس باید در انتخاب طرح لوگو ونام برند خود نهایت دقت را کنید. برای انجام این کار می توانید از مشاوری با تجربه در امر ثبت برند در قزوین راهنمایی بگیرید و با توجه به تجربیات وی اقدام کنید .

مفهوم برند را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

لزوم ثبت برند در قزوین

هم اکنون محصولاتی در دنیا عرضه می شوند که ماهیت و ویژگی های یکسانی دارند ولی امکان اینکه یک محصول در بین دیگر رقبا به برتری برسد با ثبت برند و طرح مخصوص خود بسیار بالا می رود . برند و علامت تجاری در واقع گویای ویژگی های ظاهری و همین طور باعث تشخیص محصول و خدمات فرد به دیگران خواهد بود . در زمان بعد از ثبت برند دیگر آن محصول را با آن مشخصه می شناسند . پس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که تمایل به پیشرفت  دارید و در فکر معروفیت  و شناخت محصول و خدمات خود هستید ثبت برند بهترین گزینه برای شما است . هم چنین با ثبت برند خود دیگر کسی نمی تواند عین یا مشابه برند شما را به ثبت برساند و اگر بدون ثبت برند این کار را انجام دهد و از برندی شبیه برند شما استفاده یا تبلیغ کند شما ه مالک یک برند رسمی و ثبت شده هستید می توانید از او شکایت کرده ادعای خسارت کنید. بنابراین ثبت برند در قزوین مالکیت انحصاری برند را به عنوان یک امتیاز ویژه و قانونی برای شما به همراه دارد.  بدین منظور و برای ثبت آسان برند و اسم تجاری خود می توانید با کارشناسان حرفه ای ثبت برند در موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و دیگر نگران انجام کارهای ثبت برند و علامت تجاری در قزوین نباشید . با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت بند بیشتر پی ببرید: اهمیت ثبت برند

مراحل ثبت برند در قزوین از ابتدا تا انتها

در این مقاله سعی شده تا به اکثر سوالات متقاضیان جواب داده شود . در این قسمت ما به بحث چگونگی انجام ثبت برند و علامت تجاری متقاضیان  در قزوین خواهیم پرداخت پس تا پایان همراه ما باشید و در صورت داشتن هر سوالی در هریک از مراحل ثبت برند در قزوین فقط کافی است با موسسه ارزان ثبت تماس گرفته و یا به صورت حضوری به موسسه رجوع کنید .

مراحل ثبت برند در قزوین به شرح زیر می باشد :

1.در ابتدای کار باید یک طرح و اسم مناسب و همگام با فعالیت و خدمات خود انتخاب کنید و آن را به شکل تخصصی و با درنظر گرفتن خصوصیات حرفه خود ارائه دهید . یکی از ویژگی هایی که در انتخاب نام برای برند خود باید مدنظر قرار دهید بارز شدن آن در ذهن افراد دیگر و تشریح همه ویژگی های منحصربه فرد محصول و خدمات شما است . خصوصیت دیگر عدم تکرار نام برند است که از طریق استعلام ثبت برند امکان پذیر می باشد. در انتخاب نام باید به نکاتی چند توجه شود بدین منظورمی توانید با مشاوران ارزان ثبت درتماس باشید .

2.ارائه مشخصات کامل متقاضی ثبت برند . این مشخصات شامل کپی از شناسنامه و کارت ملی افراد می باشد که در سامانه بارگذاری می گردد. ثبت برند در قزوین به دو صورت شخص حقیقی و حقوقی انجام پذیر می باشد در ثبت برند حقیقی برند به نام شما و در ثبت برند حقوقی برند به نام شرکت شما به ثبت می رسد.برای اینکه از صحیح بودن نام انتخابی خود اطمینان حاصل فرمایید می توانید به سامانهاداره ثبت اسناد و املاک کشور در قسمت استعلام برند ورود کرده و با درج حساب کاربری خود از تاییدیه آن مطلع شوید .

ثبت برند در قزوین در ارزان ثبت

3.در مرحله بعد برای ثبت برند در قزوین باید تمامی مدارک مربوط به برند وعلامت تجاری خود را در قالب متن اظهارنامه به اداره ثبت علائم به نشانی اینترنتی  www.iripo.ssaa.ir فرستاده تا برای بازرسی توسط بازرسان ثبت برند در قزوین فرستاده شود . در صورتی که بعد از بازرسی مورد تایید بازرسان قرار گیرد, نامه تاییدیه برند و لوگوی شما فرستاده می شود و بدین ترتیب می توانید آن را به ثبت برسانید .

4.در گام  بعدی با پرداخت هزینه های مربوط به ثبت برند در قزوین اقدام به درج آگهی اولیه در روزنامه رسمی کشور می کنید . در صورتی که در مدت 30 روز بعد از درج آگهی در روزنامه هیچ شخصی به درج آن اعتراض داشته باشد ، می تواند آن را در سامانه مطرح کند . ولی اگر کسی به طرح و برند شما اعتراضی نداشته باشد باید هزینه های مربوط به ثبت را پرداخت کرده و سپس اقدامات لازم را برای درج آگهی دوم را انجام دهید.

5.در گام نهایی باید تمام مدارک مربوط به ثبت برند خود را به همراه نسخه کپی شده آن ها به اداره ثبت اسناد برده و در آنجا به صورت حضوری اقدام به تشکیل پرونده دهید .

برای انجام کارهای ثبت برند در قزوین باید از افراد متخصص راهنمایی بگیرید . موسسه ارزان ثبت با سال ها خدمات ارزنده و تخصصی در خصوص ثبت برند در کشور آماده ارائه خدمات به شما متقاضیان خواهد بود .پس بدون اندکی تامل با ما تماس بگیرید و با خیالی آسوده به اهداف خود نزدیک شوید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در قزوین

ثبت برند در قزوین به دو صورت حقیقی و حقوقی انجام پذیر خواهد بود .

 • مدارک مورد نیاز برای ثبت برند به صورت حقوقی ( به نام شرکت شما)
 • مدارک مربوط به هویت متقاضی یعنی مدیر عامل که مشمول رونوشت از شناسنامه و کارت ملی وی می باشد.
 •  مجوز از مراجع ذی ربط برای شرکت
 • تصویر و لوگوی تایید شده در اداره ثبت
 • تاییدیه نام در اداره ثبت علائم تجاری
 • کارت بازرگانی برای لوگوی لاتین

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند به صورت حقیقی ( به نام شما)

 • مدرک شناسایی متقاضی ثبت علامت و نام تجاری
 • کپی برابر اصل شده جواز شرکت
 • ارائه کارت بازرگانی برای علائم تجاری دارای حروف لاتین
 • تاییدیه نام برند یا طرح لوگو از اداره ثبت علامت تجاری

ثبت برند بین المللی ( مادرید)

یکی از مزایای ثبت برند در قزوین و کلاً ثبت برند در کشورایجاد امکان ثبت برند جهانی است که پس از ثبت برند داخلی محقق می شود. با ثبت برند جهانی می توانید محصولات خود را به خارج ازکشور نیز صادر کنید و یا برای خدمات خود در کشورهای دیگر نمایندگی باز کنید و در سطح جهان به شهرت برسید و مقیاس کار خود را چند باربر کنید. جهت ثبت برند بین المللی یا مادرید باید ابتدا از بین کشورهای عضو معاهده مادرید که ایران نیزیکی از این کشورها است ، چند مقصد را انتخاب کنید و سپس از طریق اداره ثبت علائم تجاری و پر کردن اظهارنامه و فرم های مرتبط به زبان انگلیسی و پرداخت هزینه با ارز ثبت برند مادرید خود را پیگیری نمایید تا به بازارهای هدف خارجی دست پیدا نمایید. 

نکته : جهت ثبت برند بین المللی مادرید ابتدا باید ثبت برند در قزوین را از طریق اداره ثبت علائم تجاری در تهران انجام داد و سپس از طریق همان اداره مراحل ثبت برند مادرید را یز طی نمود. ارزان ثبت ثبت برند بین المللی را هم علاوه بر ثبت برند بومی برای شما به انجام می رساند.

تعرفه و هزینه ثبت برند

ثبت برند به طور کلی دارای تعرفه دقیقی نیست زیرا هر یک از متقاضیان برند موارد متفاوتی برای ثبت دارند و بسته به تعداد محصولات تحت ثبت و نیز تعداد طبقات و نوع برند ( حقوقی یا حقیقی ، رنگی بودن آن ، برند ترکیبی ، ثبت لوگو ، ثبت نام تجاری و ...) و هم چنین حجم باکس دو آگهی روزنامه رسمی که بر حق الچاپ تاثیر گذار است ، هزینه ثبت برند در قزوین مشخص می شود.

برای برآورد تمام هزینه های ثبت برند در قزوین تنها کافی است با موسسه ارزان ثبت در تماس باشید . تیم مجرب ارزان ثبت در حداقل زمان ممکن و صد در صد تضمینی کارهای ثبت برند و لوگوی شما را انجام خواهد داد .

مدت زمان ثبت برند در قزوین

ثبت برند معمولاً امری زمان بر است . در وهله اول جهت تایید اظهارنامه 35 تا 45 روز کاری اداره ثبت علامت تجاری قزوین بررسی کار شناسی انجام می دهد تا 3 کارشناس و یک کارشناس مسئول بخش و در نهایت مدیریت کل، اظهارنامه شما را تایید کند. بعد از آن هم علاوه بر طی مراحل اداری دیگر که زمان بر است باید طبق قانون 30 روز بین آگهی مرحله اول و دوم ثبت برند جهت اعتراضات فاصله باشد ، پس در مجموع حداقل سه ماه یا نود روز کاری  ثبت برند در قزوین زمان بر می باشد. اگر می خواهید ثبت برندتان بدون هیچ مشکلی و به آسانی به ثبت برسد  با کارشناسان موسسه ارزان ثبت تماس گرفته و از تجارب آن ها جهت اقدام برای ثبت برند در قزوین بهره بگیرید .

ثبت برند در استان قزوین

 • ثبت برند در تاکستان
 • ثبت برند در آبیک
 • ثبت برند در بوئین زهرا
 • ثبت برند در الوند
 • ثبت برند در آوج

با ارزان ثبت محکم و استوار در راه ثبت علامت تجاری و نام تجاری در قزوین گام بردارید. مشاوران ما با مشاوره رایگانکلیه اطلاعات لازم را در اختیار شما گذاشته و سوالی برایتان باقی نمی گذارند ، همین الان با ما تماس بگیرید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرایط ثبت شرکت در سمنان

شرایط کامل ثبت شرکت در سمنان به همراه مدارک و هزینه ها و هرچه در این حوزه لازم دارید را در این مقاله گرد آورده ایم .

بهترین ثبت شرکت در اهواز

با ارزان ثبت در مورد مراحل ، مدارک ، هزینه ها و هر آنچه در مورد ثبت شرکت در اهواز نیاز دارید را در این مقاله بخوانید.

صفر تا صد ثبت برند در قم

صفر تا صد ثبت برند قم را در این مقاله که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت و تبحر بالا برای شما نوشته اند بخوانید تا دیگر سوالی برایتان در این مورد نماند.

دلیل ثبت برند در گرگان

هر چیزی که در مورد ثبت برند در گرگان به نظتان می رسد را در این مقاله خواهید خواند، پس با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

روش ثبت شرکت در ایلام

کله جزئیات ثبت شرکت در ایلام را در یک مقاله کنار هم گرد آورده ایم تا کار شما را آسان کنیم . پس تا پایان مقاله کنار ما باشید.

ثبت برند آسان در ارومیه

ما هر آنچه را که فکر می کردیم قبل از اقدام برای ثبت برند در ارومیه به آن نیاز دارید را دراین مقاله گنجانده ایم،پس با ما باشید.

لزوم ثبت برند در کرمانشاه

مدارک ، مراحل و هزینه ثبت برند در کرمانشاه و بقیه شهرهای این استان را به همراه شرایط انتخاب نام برند، فواید ثبت علامت تجاری در کرمانشاه و غیره را در این مطلب بجویید.

روال ثبت شرکت در بیرجند- ثبت شرکت ها در بیرجند

با خواندن این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت جای هیچ سوالی در مورد ثبت شرکت در بیرجند برای شما نمی ماند، پس با ما باشید.

ثبت برند در یزد قدم به قدم

قدم به قدم ثبت برند یزد را در کنار مدارک ، هزینه مراحل و سایرموارد مرتبط را در مطلب حاضر که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته حتماً بخوانید.

اهمیت ثبت شرکت در اراک

اهمیت ثبت شرکت در اراک و موارد دیگر مثل مراحل ثبت شرکت اراک و مدارک و هزینه ثبت را در این مقاله ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟