ثبت شرکت در قزوین

ثبت شرکت در قزوین

با اعتماد به ارزان ثبت دیگر نگران کارهای ثبت شرکت در قزوین نباشید. ما در تمامی مراحل همراه شما هستیم. در ادامه به تشریح مراحل و مدارک ثبت شرکت در قزوین می پردازیم.

اهمیت ثبت شرکت در قزوین

شهر قزوین یکی از شهرهای صنعتی کشور می باشد. این شهر با داشتن شهرهای صنعتی بسیار یکی از پر درآمدترین شهرهای کشور می باشد و به همین دلیل ثبت شرکت در قزوین تقاضای زیاد دارد. با ثبت شرکت  می توانید از مزایای خاصی برخوردار شوید.

از جمله دریافت تسهیلات بانکی, اطمینان و اعتماد هرچه بیشتر نهادها و موسسات طرف قرارداد, دریافت یا اعطای نمایندگی در سایر شهرها و یا کشورها, اعتماد هر چه بیشتر مشتریان به شرکت و نیز حمایت قانون تجارت از شرکت های به ثبت رسیده.

در همین راستا یکی از بارز ترین  ویژگی های ثبت شرکت را می توان امکان تبلیغات در اماکن شهری نام برد و هم چنین با ثبت تلفن کاری خود می توانید در سامانه تلفن گویای 118 شرکت خود را به ثبت برسانید.

جهت ثبت شرکت قزوین می توانید با مشاوران مجرب ما در گروه ثبت شرکت ارزان همراه باشید تا بتوانید ازخدمات مشاوره غیر حضوری و یا حضوری رایگان ارزان ثبت بهره برده و با خیال هرچه بیشتر در راستای امور ثبت شرکت خود قدم بردارید.

شرکت چیست ؟

شرکت به تجمع دو فرد یا بیشتر در کنارهم که دارای خطی مشی و اهداف مشخص و تدوین شده می باشند است که این خط مشی و اهداف در قالب اساسنامه و سایر اسناد شرکت به ثبت می رسند.

انواع شرکت های قابل ثبت در سراسر استان قزوین

با توجه به قانون ماده 20 کارگروه ثبت شرکتها شرکت های تجاری  را به هفت بخش تقسیم می کنند که آنها عبارتند از: شرکت سهامی, شرکت بامسئولیت محدود, شرکت تضامنی, شرکت نسبی, شرکت مختلط, شرکت تعاونی.

از بین شرکت های نام برده شده شرکت سهامی و شرکت با مسئولیت محدود در شهر قزوین پر طرفدارترین نوع ثبت شرکت را شامل می شود.

برای ثبت شرکت ابتدا باید تعداد شرکای خود را در شرکت مشخص کنید و سپس با توجه به اهداف و تدوین اساسنامه شرکت اقدام به ثبت شرکت خود کنید.

در این زمینه می توانید با مشاوران با تجربه و متخصص ما در زمینه ثبت شرکت اعتماد کرده و تمامی امور ثبتی خود را به ما بسپارید. هم چنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با ما در موسسه حقوقی ثبتی ارزان ثبت تماس بگیرید.

انواع شرکت های قابل ثبت در سراسر استان قزوین
انواع شرکت های قابل ثبت در سراسر استان قزوین

ثبت شرکت سهامی خاص در قزوین

زمانی که سرمایه یک شرکت تحت عنوان سهام بین سهامداران تقسیم شود شرکت سهامی می باشد. شرکت سهامی خاص شرکتی است که به حداقل 3 سهامدار که هر یک به میزان سهم آورده در سود و زیان شرکت مسئولیت دارد.

شرکت های سهامی خاص حتماً باید دو بازرس داشته باشند و هیئت مدیره آن باید حداقل سه نفر باشند و از بین سهامداران انتخاب شود. این مواردی است که قانون تجارت برای شرکت های سهامی خاص الزامی کرده است.

در روند ثبتی شرکت اگر نگران تصمیمات اعضاء هستید باید این نوید را بدهیم که بعد از ثبت شرکت اعضاء مجاز هستند هر نوع تغییر در اساسنامه ایجاد کنند؛ مشروط بر اینکه ثبت تغییرات شرکت در قزوین را بعد از تصمیمات مجمع برگذار شده انجام دهند.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قزوین

شرکت با مسئولیت محدود ساختار متفاوت تری در ثبت دارد. برای مشاغل تازه تاسیس یا شرکت های نو پا گزینه مناسبی برای ثبت می باشند برای ثبت این نوع از شرکت ها لازم است هیئت مدیره ای متشکل از دارندگان سهم الشرکه یا خارج از دارندگان سهم الشرکه با موضوع مشخص و سرمایه تعریف شده اسناد و مدارکی تنظیم و به ادارره ارسال کنند. سازمان ثبت بعد از احراز شرایط مربوط به ثبت شرکت با مسئولیت محدود آگهی ثبت شرکت را صادر خواهد کرد.

ثبت موسسه در قزوین

زمانی که فعالیت ها در موارد تجاری تعریف نشده باشند و ثبت شرکت برای این فعالیت ها بر اساس قانون تجارت و آیین نامه های ثبتی ممنوع باشد باید موسسه غیر تجاری تاسیس شود. موسسات غیرتجاری با شرایط مشابه ثبت شرکت با مسئولیت محدود به ثبت می رسند و قواعد این نوع شرکت ها برای موسسات نیز لازم الرعایه است.

انتخاب نام شرکت در قزوین

 1. در هنگام نام گذاری شرکت در قزوین باید به چند مورد توجه کرد:
 2. اجتناب از استفاده از نام های تکراری (برای استعلام از تکراری نبودن نام انتخابی می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید)
 3. در انتخاب نام شرکت نباید از حروف لاتین استفاده کنید.

نباید از عنوان اسم های مشاهیر و دانشمندان و یا افراد سیاستمدار استفاده کنید. در خصوص انتخاب نام شرکت این مقاله را مطالعه کنید: انتخاب اسم شرکت

بر حسب نوع فعالیت شرکت ها و موضوع آن ها شرکت ها انواع مختلفی دارند که در زیر به برخی از آن ها می پردازیم:

ثبت شرکت بازرگانی در قزوین

شرکت بازرگانی به شرکتی اطلاق م یشود که در آن فعالیت هایی بر طبق اساسنامه موسسه اجرا می شود. این فعالیت ها شامل: خرید, فروش, واردات ,صادرات, ترخیص کالا از گمرک , ایجاد نمایندگی های مجاز بازرگانی, هزینه های حمل و ترانزیت کالا از مبدا تا مقصد و مواردی این چنین می باشد.

هر شرکت بازرگانی باید برای ادامه فعالیت های خود دارای کارت بازرگانی باشد. شرکت های بازرگانی جزدسته های شرکت ها با مسولیت محدود و سهامی تقسیم می شوند. برای اطلاع ازشرایط  و مزایای ثبت شرکت بازرگانی در شهر قزوین با مشاوران ما در موسسه ارزان ثبت همراه باشید  تا با مشاوران متخصص و مجرب ما کاملاً تضمینی و در کمترین زمان به هدف خود در راه ثبت شرکت برسید.

ثبت شرکتها
ثبت شرکت در قزوین

ثبت شرکت تولیدی در قزوین

مبنای فعالیت شرکت تولیدی برپایه مسائلی چون تولید, مونتاژ  و بسته بندی و توزیع محصولات می باشد . تنها تفاوت این گونه شرکت ها با دیگر شرکت ها در نوع فعالیت و اساسنامه شرکت می باشد.

بازار هدف اینگونه شرکت ها تولید محصول و عرضه آن ها به بازار تقاضا می باشد. برای ثبت شرکت تولیدی باید مجوزهایی را از موسسات مختلف مانند وزارت صنایع و معادن, وزارت بهداشت و از این دسته موسسات دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره ی رایگان در خصوص ثبت شرکت خود در قزوین می توانید با مشاوران ما در پایش در ارتباط باشید.

ثبت شرکت پیمانکاری و فنی مهندسی در قزوین

شرکت پیمانکاری ممکن است شامل افراد حقیقی و یا حقوقی باشد. وظایف در این نوع از موسسات در زمینه های عمرانی, ساخت وساز ساختمان و یا پروژه های عمرانی دولتی و شهری و قرار داد با سازمان آب, برق و کشاورزی می باشد. شرکت های عمرانی را می توان به شکل مسئولیت محدود یا سهامی خاص به ثبت رساند.

با تاسیس شرکت های پیمانکاری می توانید از مزایای شرکت در مزایده ومناقصه بهره ببرید. برای اطلاع از مدارک وشرایط لازم برای ثبت شرکت عمرانی با کارشناسان متخصصص ما تماس بگیرید.

اگر هنوز برای ثبت برند در قزوین اقدام نکرده اید فرصت حضور فعال شرکت خود را از بازار های داخلی و خارجی گرفته اید. در دنیای رقابت امروز قدرتمند ترین شرکت ها با برند خود سخن می گویند نه با اسم شرکت.

ثبت شرکت دانش بنیان در قزوین

شرکت های دانش بنیان مجموعه هایی هستند که معمولاً معاف از مالیات هستند و محصولات خروجی این شرکت ها عموما بر مبنای تحقیق و توسعه می باشد. این شرکت ها بر طبق به کارگیری از فناوری نوین و دانش محور بودن و تولید علم به فعالیت خود ادامه می دهند.

با تاسیس این گونه شرکت ها به دو قسمت شرکت های دانش بنیان نوپای سطح یک و نوپای سطح دو تقسیم می شوند. در خصوص سایر شرایط شرکت دانش بنیان این مقاله را مطالعه نمایید: تعریف شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت خدماتی در قزوین

شرکت خدماتی بر پایه خدمات به افراد  و موسسات فعالیت می کند  و برای ثبت باید جهت اتخاذ مجوزهای لازم اقدام شود. برای مثال برای خدمات حمل و نقل مسافران درون و برون شهری باید مجوز از سازمان پایانه ها اخذ شود. البته برخی از شرکت های خدماتی نیز نیاز به مجوز ندارند و می توان آن ها را در قالب شرکت یا موسسه ثبت کرد.

هزینه و زمان ثبت شرکت در قزوین

مواردی که هزینه ثبت شرکت  قزوین پوشش می دهد هزینه های مربوط به پست و حق چاپ اگهی و حق الثبت و حق الوکاله می باشد. بر اساس تعداد اعضای شرکت و سرمایه اولیه هزینه های به ثبت رساندن شرکتها و موسسات متفاوت می باشد.

می توانید برای دریافت اطلاعاتی جامع تر در این زمینه با مشاوران ما در گروه ثبتی ارزان ثبت در تماس باشید. زمان تقریبی برای صدور آگهی های ثبت از زمان ارسال و پست مدارک در صورت کامل بودن پرونده و عدم ارسال نقص پرونده 14 روز کاری می باشد.

اقدامات بعد از ثبت شرکت در قزوین چیست؟

اقداماتی را باید بعد از به ثبت رساندن شرکت انجام دهید تا فرایند فعالیت های شرکت با ایراد موجه نشود. بعضی از این اقدامات عبارتند از: تشکیل پرونده مالیاتی دریافت کد اقتصادی شرکت و دفاتر پلمپ سالانه. بعد از به ثبت رساندن شرکت افراد و اعضای هیئت مدیره می بایست به اداره مالیات رفته و در آنجا اقدام به ثبت پرونده مالیاتی خود کنند و سپس اقدام به دریافت کد اقتصادی که مشخصه و معرفی کننده آن ها در نظام مالیاتی می باشد نمایند.

شما برای اطلاع از تمامی مفاد و مراحل مربوط به ثبت شرکت در قزوین می توانید به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین با مشاوران ما در ارزان ثبت در ارتباط باشید و صفر تا صد مراحل ثبت شرکت قزوین را به ما بسپارید.

آدرس اداره ثبت شرکت ها در قزوین

سازمان ثبت اسناد و املاک قزوین دارای واحد ثبت شرکت ها است که مدارک مورد نظر باید به آدرس انتهای نوروزیان، پشت صدا و سیما قزوین، خیابان ثبت اسناد و املاک پست شود.

ثبت شرکت در شهرهای استان قزوین

 •  ثبت شرکت در تاکستان
 •  ثبت شرکت در الوند
 •  ثبت شرکت  در اقبالیه
 •  ثبت شرکت در آبیک
 •  ثبت شرکت در محمدیه
 • ثبت شرکت در بیدستان
 •  ثبت شرکت در محمودآباد نمونه
 • ثبت شرکت  در بوئین زهرا
 • ثبت شرکت در  آبگرم
 • ثبت شرکت در خرمدشت

جهت ثبت برند  خود در هرکدام  از ادارات ثبتی در استان قزوین با کارشناسان مجرب و متخصص ارزان ثبت تماس بگیرید تا در کمترین زمان و با حداقل هزینه و زمان  اقدام به ثبت شرکت در شهر قزوین کنید. ارزانترین ثبت شرکت را با ارزان ثبت تجربه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :