لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

روند ثبت برند در رشت


اگر مایل به ثبت برند خود در رشت هستید باید بدانید که چه علائمی قابلیت ثبت در اداره ثبت را دارند و چه مراحلی را باید برای ثبت برند در رشت پیمود ؟ برای این موضوع تا انتهای مقاله با ماباشید.

علامت ها و نشان هایی که جهت تمییز و تشخیص دادن  یک محصول  از کالاهای دیگر اعم از تصویر ، طرح، رقم ، حرف و حتی موسیقیدر برخی کشورها که نشان دهنده مشخصات و ویژگی های محصول مورد نظر باشد را برند می نامند . ثبت برند برای دارنده آن  حق امتیاز استفاده انحصاری تلقی می شود و لازم است بدانید که  در صورت دریافت گواهی ثبت برند در رشت این گواهی  به مدت 10 سال اعتبار دارد و در صورت عدم تمایل دارنده برند به ادامه فعالیت می توان آن برند را به افراد دیگر با شرایط مندرج در اداره قانون تجارت واگذارنمود . 

در این مقاله می خوانید : موارد ممنوعه برند، مواردی که باید حتماً ثبت برند انجام داد، مدارک ، مراحل و هزینه ثبت برند، صفات خوب برند و طبقه بندی آن.

موارد غیرقابل ثبت برای برند 

براساس ماده قانونی شماره 32 حاکم بر قوانین ثبت اختراعات و علائم تجاری مصوب سال 1386 شمسی در ایران مواردی مانند : نبود وجه تشخیص و ویژگی متمایز ساختن محصول با دیگر محصولات مشابه ، علائمی که خلاف عرف و شرع اسلام باشد، شباهت یک علامت با علائم دیگر و یا ترجمه شده برندی دیگر در همان زمینه کاری که باعث ایجاد اشتباه در تشخیص محصول شود، به کار بردن محصولات با موقعیت های جغرافیایی یک منطقه برای یک محصول در شهری دیگر مانند سوهان قم که نمی توان آن را در رشت با همین نام ،  نام گذاری و به ثبت رساند، از جمله موارد غیرقابل ثبت برای برند می باشد  . 

در این باره بیشتر بخوانید : کدام علائم یا برندها قابل ثبت نیست؟

موارد اجباری ثبت برند در رشت 

در زمان ثبت برند باید دقت کافی را به عمل آورد تا از تقلب و تقلید از آن ها در زمان تولید و عرضه محصولات جلوگیری شود . از موارد اجبار در ثبت برند می توان به مواد غذایی و آشامیدنی ، آب معدنی و چای ، شکلات ، پنیر و... اشاره کرد . در مواد آرایشی مثل : خمیردندان ، صابون ، شامپو و ... از جمله موارد اجبار به ثبت می باشند که باید از طرف تولید کنندگان آن ها اقدام به ثبت شود . 

انجام امور ثبت برند در رشت در اداره ثبت علائم تجاری تهران انجام می شود که متقاضی ثبت برند باید برای به ثبت رساندن برند خود با در دست داشتن مدارک و مجوزهای دریافتی معتبر به تهران آمده و تشکیل پرونده فیزیکی دهد اما اگر کار خود را به تیم ثبت برند ارزان ثبت بسپارید دیگر نیازی به مسافرت به تهران ندارید و در هزینه و وقت شما صرفه جویی می شود . 

مدارک جهت ثبت برند در رشت چیست ؟  

 درج طرح برند طراحی شده و نهایی شده ، وکالت نامه وکیل ثبت برند در رشت در صورت لزوم ، مجوز فعالیت که از قبل از مراکز مربوطه  دریافت شده ، ارائه اظهارنامه برند یا اطلاعات لازم برای درج در آن ، یک نسخه از مدارک شناسایی مدیر عامل شرکت یا فردمتقاضی، مدارک شرکت ، کارت بازرگانی برای برند لاتین

 مقاله این لینک را برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مدارک لازم حتماً مطالعه کنید : مدارک لازم جهت علامت تجاری

برای اطلاع از نحوه دریافت مدارک به موسسه ارزان ثبت رجوع کنید تا به صورت حرفه ای ثبت برندشما انجام شود . مشاوران متخصص ثبت برند ارزان ثبت آماده مشاوره همه روزه به متقاضیان ثبت برند در رشت می باشند . 

مراحل ثبت برند در رشت 

برای ثبت برند خود به صورت تخصصی باید با شخصی مجرب در جهت انجام امورثبت برند رشت در ارتباط باشید . 

 • مدارک را باید به او یا کارشناسان ثبت برند تسلیم کرده تا آن هااقدام به ثبت برند را آغاز کنند.
 • امور ثبت برند در رشت با ارائه برند طراحی شده در ابعاد 10 در 10 در سایت انجام خواهد شد .
 • مدارک و مجوزهای اخذ شده از متقاضیان در سایت بارگذاری می شود .
 • هزینه ها برای درج آگهی اول در روزنامه توسط کارشناسان پرداخت خواهد شد .
 • در صورت نبود اعتراض به آگهی اول بعد از یک ماه آگهی نهایی ثبت برند در رشت منتشر می شود.
 • سپس کارشناسان ثبت برند  ارزان ثبت به اداره ثبت علائم در تهران مراجعه می کنند و اقدامات ثبت پرونده را تکمیل می کنند و تقاضای تصدیق برند را کرده ظرف ده روز آن را برای شما دریافت کرده و به شما تحویل می دهند.

مطمئن باشید ثبت برند و علامت تجاری در رشت با همراهی موسسه ارزان ثبت بسیار سریع تر و بدون نقص به سرانجام خواهد رسید . اگر متقاضی ثبت برند در رشت هستید بدون هیچ شکی بهترین گزینه برای شما مراجعه به موسسه ارزان ثبت و واگذاری امور ثبت علامت تجاری خود به کارشناسان موسسه خواهد بود .

ثبت برند در رشت با ارزان ثبت

ویژگی های یک برند خوب 

 1. یک برند باید قابلیت تبلیغ را داشته باشد. 
 2. باید مفید و کارا باشد. 
 3. به سادگی و با لغاتی قابل فهم بتواند اهداف شرکت را بیان کند .
 4. برند باید قابل به یاد سپردن باشد. 
 5. برند مورد نظر باید غیر تقلیدی باشد .
 6. برند نباید قدیمی باشد .
 7. لحنی زیبا و تلفظ آسان داشته باشد.

طبقه های ثبت برند 

ثبت برند در ایران دارای 45 طبقه مجزا می باشد که در زمان ثبت برند باید بر طبق فعالیت هایی که در آینده شرکت و یا شخص انجام می دهد در اداره ثبت علائم تجاری به ثبت برسند .این طبقات در حقیقت نوعی دسته بندی مجازی هستند و در تصدیق ثبت برند ذکر می شود که محصول یا محصولات ثبت شده در چه طبقه یا طبقاتی ثبت شده اند . 

از پرتقاضاترین طبقات ثبت برند می توان به موارد زیر اشاره کرد: 
 • صنایع مواد غذایی 
 • محصولات کشاورزی
 • صنایع نساجی
 • اسباب بازی و لوازم کودک
 • انواع ابزار و لوازم دستی مثل چنگال و قاشق 
 • مواد شیمیایی ، کودهای گیاهی 
 • ابزار جراحی ، پزشکی ، دندانپزشکی 

هزینه ثبت برند در رشت 

برای اطلاع از هزینه های ثبت برند با کارشناسان موسسه ارزان ثبت در تماس باشید تا با برآورد همه موارد در زمینه ثبت برند در رشت هزینه نهایی ثبت برند رشت را محاسبه و به شما اعلام کنند . بنا بر سیاه سفید یا رنگی بودن برند ، شخصی یا شرکتی بودن آن ، فارسی و لاتین بودن برند ، لوگو بودن یا نام تجاری بودنش و نیز براساس تعداد محصولات و طبقات ثبت برند و حجم دو آگهی روزنامه رسمی که بر قیمت چاپ آگهی اثر گذار است ، هزینه ثبت برند در رشت متغیر است . 

و در پایان

برندینگ یک محصول مهم ترین مورد در کسب درآمد در آینده شرکت و فرد می باشد پس این موضوع را در نظر بگیرید که هرچقدر برای طراحی برند و مراحل ثبت آن هزینه کنید برند حرفه ای تر و سودآورتری را دریافت می کنید که در آینده باعث پیشرفت کاری شما می شود . ارزان ثبت پیشرو در ارائه خدمات طراحی برند و لوگو ، طراحی و تعیین نام برند و اسم تجاری و استعلام برند و سایر امور مربوط به ثبت علامت تجاری در رشت می باشد . 

ثبت برند در استان گیلان

 • ثبت برند در رشت
 • ثبت برند در لاهیجان
 • ثبت برند در بندرانزلی
 • ثبت برند در آستارا
 • ثبت برند در رودبار
 • ثبت برند در لنگرود
 • ثبت برند در فومن
 • ثبت برند در آستانه اشرفیه
 • ثبت برند در ماسوله
 • ثبت برند در صومعه سرا
 • ثبت برند در رودسر
 • ثبت برند در سیاهکل
 • ثبت برند در منجیل
 • ثبت برند در ماسال
 • ثبت برند در املش
 • ثبت برند در رضوان شهر
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

فرایند ثبت شرکت در اردبیل

در مقاله پیش رو می توانید نکات لازم در خصوص ثبت شرکت اردبیل مثل هزینه ثبت شرکت در اردبیل ، مدارک و مراحل و نحوه ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس

ما در این مقاله همه آنچه لازم است در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید را گردآورده ایم پس تا پایان مقاله حتماً با ما باشید.

روال ثبت شرکت در بیرجند- ثبت شرکت ها در بیرجند

با خواندن این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت جای هیچ سوالی در مورد ثبت شرکت در بیرجند برای شما نمی ماند، پس با ما باشید.

ثبت شرکت آسان در قم

در این مقاله تیم تحریریه ارزان ثبت اطلاعات کامل در حوزه ثبت شرکت در قم را در اختیار شما قرار می دهند تا نیاز به خواندن مطلب دیگری نداشته باشید.

وجوه ثبت برند در بجنورد

در این مقاله در مورد ویژگی های برند ،استعلام برند ، طبقات برند ، مراحل ثبت برند ، مدارک و هزینه ثبت برند در بجنورد می خوانید.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

منافع ثبت برند در یاسوج

در این مقاله می خوانید : شرایط ثبت برند ، مدارک ثبت برند ، هزینه ثبت ، مراحل ثبت برند در یاسوج، تعریف لوگو ،علامت تجاری اشتراکی و خلاصه هر آنچه می خواهید بدانید.

مراحل ثبت شرکت در تبریز

در این مقاله می خوانید : مراحل ثبت شرکت در تبریز و نیز مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت تبریز ، انواع شرکت ، نحوه اخذ المثنی مدارک شرکت و بسیاری نکات مفید دیگر. پس تا پایان این مطلب با ارزان ثبت بمانید.

ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر را با تیم تحریریه مجرب ارزان ثبت در این مقاله که شامل نحوه ثبت شرکت در بوشهر و مدارک لازم و هزینه آن است بخوانید.

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟