لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

روش ثبت شرکت در ایلام


موقعیت جغرافیایی شهر ایلام به صورتی است که از شرق با استان لرستان و از شمال با کرمانشاه و از جنوب با خوزستان هم مرز می باشد.  در مرز غربی این استان کشور عراق قرار گرفته که این مرز وسیعترین مرز کشور با عراق می باشد و همین موضوع باعث تجارت بسیار بین دو کشورایران و عراق و رونق اقتصاد ایلام شده است و سبب شده تقاضای ثبت شرکت در ایلام افزایش یابد. . این استان با در برگرفتن 15 درصد از تولیدات پتروشیمی جزو استان های غنی از نظر منابع گاز در کشور ایران می باشد . امروزه در ایلام 7 شهرک برای انجام کارهای صنعتی و تولیدی وجود دارد و همین موضوع باعث مشهور شدن این استان به صنعتی بودن شده است .  این موضوع نیز بر نرخ ثبت شرکت ایلام افزوده است. پیشنهاد ما برای شما همراهی با ما تا پایان این مقاله می باشد .تا بیشتر با مفهوم و مراحل و شرایط مربوط به ثبت شرکت در ایلام آشنا شوید . در صورت داشتن هر گونه ابهام و سوال در زمینه اقدامات ثبت شرکت در ایلام می توانید با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و دیگر خیال خود را از بابت انجام تخصصی امور ثبت شرکت خود آسوده کنید.

شروط ثبت شرکت در ایلام

با تصمیم بیش از 2 نفر به فعالیت قانونی در زمینه مشخص کاری و با اتخاذ اهداف مالی معین در مکانی معلوم شرکت شکل می گیرد . برای اینکه این شرکت ها در سایه قوانین بتوانند فعالیت کنند و از مزایای ویژه حمایت قانونی و اعتبار اجتماعی بهره مند شوند باید مراحل ثبت شرکت برای آن ها انجام گیرد . برای ثبت شرکت اعضا و موسسان شرکت باید دارای حداقل سن قانونی باشند و سو پیشینه کیفری نداشته باشند. قبل از تاسیس شرکت باید با شرکای خود در مورد اموری مثل  محل شرکت ، سرمایه آن و تمام مسئولیت های اعضا در انجام امور شرکت را مشخص کنید. در ادامه به بحث در مورد مراحل لازم برای ثبت شرکت در ایلام خواهیم پرداخت. همراه ما باشید .

انواع شرکت های تجاری قابل ثبت در ایلام

با در نظر گرفتن ماده 20 در قوانین مربوط به تجارت شرکت ها به 7 نوع دسته بندی می شوند . انواع آن شامل :  شرکت با مسئولیت محدود , شرکت سهامی خاص و عام ,  شرکت نسبی , تعاونی , تضامنی و مختلط می باشند . که از این میان  ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایلام  و  ثبت شرکت سهامی خاص در ایلام جز پرتقاضا ترین شرکت برای ثبت می باشد . 

ثبت موسسه غیرتجاری در ایلام 

در مقابل 7 نوع شرکت تجاری قانون تجارت موسسه غیرتجاری را تعریف نموده است . موسسه برای انجام امور غیرتجاری مثل فعالیت های فرهنگی ، ورزشی ، آموزشی ، پژوهشی و غیره در نظر گرفته شده است . ثبت موسسه در ایلام را می توان به شکل موسسه غیر انتفاعی که درآمدی ندارد مثل خیریه ها  انجام داد یا موسسه انتفاعی ثبت کرد که درآمد مالی دارد مثل موسسه آموزش زبان خارجی.

موفقیت با ارزان ثبت

مراحل ثبت شرکت در ایلام به شرح زیر خواهد بود

با در نظر گرفتن پیشرفت تکنولوژی و اینترنتی شدن امور دیگر در هر زمان می توان به دنیای اینترنت وارد شد و از مزایای آن بهره مند شد . این موضوع برای انجام ثبت شرکت نیز صدق می کند. بدین ترتیب تنها با وارد شدن به سامانه درگاه اینترنتی اداره ثبت شرکت ها می توانید کارهای ثبت آنلاین شرکت خود را انجام دهید . با ورود به سامانه و زدن دکمه ثبت تاسیس باید مراحل را یکی پس از دیگری به صورت دقیق طی کنید . ثبت آنلاین شرکت را به دو شکل می توانید انجام دهید . در روش اول به صورت انفرادی اقدام به ثبت آنلاین خواهید کرد که در صورت نداشتن اطلاعات و تخصص کافی عملاً به مشکل برخواهید خورد. در روش بعدی با مشورت شخصی که تخصص کافی در زمینه ثبت شرکت در ایلام دارد و واگذاری مسئولیت ثبت شرکت به او خیالتان را از پیچیدگی های کار آسوده می کنید . موسسه ارزان ثبت با داشتن رزومه بسیار قوی در زمینه ثبت شرکت آماده ارائه خدمات به متقاضیان ثبت شرکت در ایلام می باشد . در مرحله اول باید از میان انواع شرکت های تجاری یک نوع را برای ثبت انتخاب کنید . برای گزینش بهترین نوع شرکت بر اساس فعالیت های آتی شرکت با مشاوران مجرب ارزان ثبت در تماس باشید . در مرحله بعدی باید در لیست مشخص شده 5 اسم برای شرکت وارد کنید که تمام نام ها باید از قوانین انتخاب نام پیروی کرده باشند . برای آگاهی از این قوانین با ارزان ثبت در ارتباط باشید . سپس با درج آدرس و کدپستی محل شرکت به مرحله بعد ثبت شرکت در ایلام خواهید رفت . در گام بعد مشخصات همه شرکا رامطابق با شناسنامه آن ها وارد می کنید . با تعیین سمت هرکدام از اعضای شرکت به مرحله دیگر می روید . سپس  وارد صفحه شعب می شوید، در صورت داشتن شعبات دیگر برای شرکت باید آدرس و مشخصات آن ها قید شود. در آخرین مرحله ثبت شرکت در ایلام  باید اسناد اساسنامه و دیگر اسناد مخصوص شرکت را  تکمیل نمایید و دکمه پایان مراحل ثبت شرکت را بزنید .

مدارک لازم ثبت شرکت در ایلام

 •  مدارک مثبت هویت اعضا در شرکت
 •  ارائه جواز لازم برای شرکت اگر مجوزی است
 • مدارک ثبتی شرکت ( اساسنامه و غیره)

هزینه ثبت شرکت در ایلام 

این مبلغ به عوامل گوناگونی بستگی دارد که بارزترین آن ها بر اساس نوع شرکت متفاوت خواهد بود . مسائل دیگری از جمله هزینه حق الثبت , وکیل شرکت , باطل کردن تمبر , هزینه های پستی در ایلام خواهند بود . مدت زمان لازم برای ثبت شرکت حداقل 20 روزکاری خواهد بود که در صورت فقدان و یا کسری در مدارک یا عدم تایید نام در وهله اول  بیشتر می شود.  برای اطلاع از هزینه دقیق ثبت شرکت در ایلام می توانید با مراجعه حضوری و یا با ارائه شرایطتان به صورت تلفنی به موسسه ارزان ثبت اطلاعات کسب کنید . 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه ها خواندن این مقاله خالی از لطف نیست : هزینه و تعرفه ثبت شرکت

ثبت شعب شرکت به چه صورت است ؟

چنانچه در هنگام تاسیس و ثبت شرکت ، بخواهیم شعبه ای نیز برای آن در نظر بگیریم باید در سامانه اداره ثبت شرکت ها مشخصات شعب را وارد نماییم و همراه با سایر اطلاعات جهت بررسی کارشناسی به اداره ثبت شرکت های ایلام ارسال نمایید .اما اگر بعد از ثبت شرکت و بعد از مدتی فعالیت تصمیم به راه اندازی شعبه گرفتید باید آن را به تصویب مجمع عمومی فوق العاده برسانید و طی صورتجلسه ای به ثبت این شعبه نزد اداره ثبت شرکت بپردازید و سپس ثبت و ایجاد شعبه را در روزنامه رسمی آگهی کنید.

مفتخریم که در طی چندین سال ارائه خدمات ارزنده در امور ثبت شرکت ها بوده ایم و دارای رزومه ای موفق در همکاری با شرکت ها و برند های مطرح در کشور می باشیم  ارزان ثبت  با تخصص کافی در امور مربوط به ثبت شرکت در ایلام به صورت کاملاً حرفه ای شما را تا پایان راه همراهی می کند .  

از ایکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما سپاسگذاریم . 

ثبت شرکت در شهرهای استان ایلام

 •  ثبت شرکت در دهلران
 • ثبت شرکت در چرداول
 •  ثبت شرکت در ایوان
 • ثبت شرکت در آبدانان
 •  ثبت شرکت در دره شهر
 •  ثبت شرکت در مهران
 • ثبت شرکت در ملکشاهی
 •  ثبت شرکت در بدره
 •  ثبت شرکت در سیروان

جهت ثبت شرکت در شهر ایلام و بقیه شهرهای استان ایلام موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت آماده ارائه خدمات با کیفیت و ارزان به شما عزیزان می باشد.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در اردبیل از ابتدا تا انتها

همه آنچه باید در مورد ثبت برند در اردبیل زیبا را بدانید در این مقاله برای شما خوبان نوشته ایم . در خواندنش درنگ نکنید.

وجوه ثبت برند در بجنورد

در این مقاله در مورد ویژگی های برند ،استعلام برند ، طبقات برند ، مراحل ثبت برند ، مدارک و هزینه ثبت برند در بجنورد می خوانید.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

ضرورت ثبت برند در بیرجند

در این مقاله همگام با ما باشید تا مزایای ثبت برند در بیرجند و مراحل ثبت برند و مدارک لازم و هزینه ثبت برند در بیرجند را برای شما شرح دهیم.

ثبت شرکت ارزان در اصفهان

در این مقاله توضیحات کاملی در خصوص گام به گام مراحل ثبت شرکت در اصفهان ، هزینه ثبت شرکت اصفهان و مدارک ثبت شرکت را ارائه کرده ایم پس با ارزان ثبت تا انتهای مقاله همراه باشید.

ثبت برند در یزد قدم به قدم

قدم به قدم ثبت برند یزد را در کنار مدارک ، هزینه مراحل و سایرموارد مرتبط را در مطلب حاضر که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته حتماً بخوانید.

شرایط ثبت شرکت در سمنان

شرایط کامل ثبت شرکت در سمنان به همراه مدارک و هزینه ها و هرچه در این حوزه لازم دارید را در این مقاله گرد آورده ایم .

فرایند ثبت برند در اراک

ارزان ثبت با سال ها تجربه در زمینه ثبت برند اراک از تمام مراحل و مدارک و هزینه های مربوط به ثبت برند آگاه است و آن ها را در این مقاله برای آشنایی شما عزیزان نوشته است.

منافع ثبت برند در یاسوج

در این مقاله می خوانید : شرایط ثبت برند ، مدارک ثبت برند ، هزینه ثبت ، مراحل ثبت برند در یاسوج، تعریف لوگو ،علامت تجاری اشتراکی و خلاصه هر آنچه می خواهید بدانید.

مزایای ثبت شرکت در زنجان

مزایای ثبت شرکت ، چگونگی ثبت شرکت ، اسناد لازم برای ثبت و هزینه ثبت شرکت در زنجان و سایر نکات لازم را در این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت بیابید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟