لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

اصول ثبت شرکت در همدان


امروزه با افزایش سطح تکنولوژی و پدید آمدن مشاغل گوناگون اعتماد به شرکت ها و محصولاتی که مشابه  یکدیگر هستند بسیار کار دشواری است . بیشتر مردم به دنبال محصولات و خدمات با کیفیت و با اطمینان می باشند از این رو برای کنار زدن رقبا و مطرح شدن بین افراد جامعه باید شرکت و یا برند خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید تا با توجه به داشتن مزیت های فراوان ثبت شرکت و فعالیت شفاف و قانونی از حس اعتماد در جامعه برخوردار شوید.

چنانچه تصمیم به ثبت شرکت در همدان گرفتید از ارزان ثبت و خدمات ارزنده آن در مسیر غافل نشوید.

شرکت چیست ؟

محلی مشخص که تعدادی از افراد دارای اهداف مشترک در زمینه کاری مشابه در کنار هم قرار می گیرند و با یکدیگر تصمیم به فعالیت می گیرند  و سرمایه برای کارهای آینده شرکت فراهم می کنند و در واقع یک شرکت را تشکیل می دهند . مشاغل به دو نوع تقسیم می شوند . بعضی از آن ها در زمینه بازرگانی فعالیت می کنند و بعضی نیز به افراد و جامعه خدمات ارائه می دهند که سرانجام هر دو معمولاً به کسب سود می انجامد.شرکت هایی که در زمینه بازرگانی و تجارت فعالیت دارند را شرکت های تجاری و آنه ایی که به جامعه خدمات تحویل می دهند را موسسات غیرتجاری می نامند. 

ثبت شرکت های تجاری در همدان

با تکیه بر ماده 20 درقوانین مربوط به تجارت شرکت های تجاری شامل : 1.شرکت بامسئولیت محدود2.شرکت سهامی 3.شرکت تضامنی 4.تعاونی 5.مختلط 6.شرکت نسبی می باشند.

شرکت بامسئولیت محدود : تعداد اعضا در این شرکت ها حداقل 2 نفر می باشد . هرکدام از شرکا برطبق سرمایه وارد کرده در داخل شرکت مسئول در شرکت می باشند . حداقل سرمایه جهت تاسیس این شرکت ها یک میلیون ریال است.

شرکت سهامی : این نوع از شرکت ها به دو نوع سهامی عام و خاص تقسیم می شوند. مسئولیت در این شرکت ها محدود به سهام  اسمی هر شخص در شرکت می باشد . تعداد اعضا در شرکت های سهامی حداقل 5 نفر است. در نام گذاری این شرکت ها درج عبارت شرکت سهامی خاص یا عام  الزامی می باشد. 

شرکت تضامنی : مسئولیت هر فرد در شرکت های تضامنی محدود به سهام آن ها در شرکت نمی باشد بلکه تمامی اعضا در صورت سود و زیان در شرکت مسئولیت دارند به شکلی که اگر سرمایه شرکت پاسخگوی بدهی شرکت را ندهد طلبکار با مراجعه به شرکا می تواند تمام بدهی خود را وصول کند.

شرکت تعاونی : این شرکت ها به کثرت اعضا بستگی دارد و میزانی از سرمایه توسط افراد تامین می شود و بخشی دیگر توسط  دولت. در واقع این شرکت ها بر پایه ی بهبود اقتصادی شرکا و موسسین تاسیس می شود. تعاونی با حضور حداقل هفت عضو و با مجز از وزارت تعاون به ثبت می رسد.

شرکت مختلط : دارای دو نوع مختلط سهامی و غیر سهامی می باشند . در نوع مختلط سهامی از اجتماع شرکت ها یتضامنی و سهامی تشکیل می شود . در این شرکت ها سرمایه به صورت سهام می باشد ولی شخصی که شریک ضامن می باشد سرمایه ای به شکل سهم الشرکه دارد و او مسئول در پرداخت بدهی شرکت در صورت کسری بودجه می باشد. شرکت مختلط غیرسهامی از ترکیب شرکای ضامن و مسئولیت محدود تشکیل می شود . در شرکت های مختلط غیر سهامی نام شرکت با ذکر مختلط غیرسهامی و یا با نام یک شریک ضامن آورده می شود.

ثبت شرکت در همدان با ارزان ثبت

مدارک لازم برای ثبت شرکت در همدان 

 • ارائه مدارک شناسایی اعضای شرکت شامل شناسنامه و کارت ملی آن ها
 • کپی از مدارک لازم ثبت شرکت که به امضا شرکا رسیده باشد
 • تاییدیه نام منتخب برای شرکت که توسط همه اعضا تایید شده باشد

مراحل ثبت شرکت در همدان

با در نظر داشتن الکترونیکی شدن اکثر کارها  دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای ثبت شرکت در اداره ثبت نمی باشد . برای این کار فقط نیاز به یک اینترنت و دستگاه متصل به اینترنت می باشد تا در هر زمان و هر مکان اقدام به ثبت شرکت کنید . البته این موضوع که برای انجام ثبت شرکت باید آگاهی کامل به قوانین و شرایط ثبت شرکت داشت نیز از جمله موارد لازم برای ثبت می باشد. پس بهتر است برای ثبت شرکت خود از مشاوران با تجربه مشاوره بگیرید . به منظور این کار می توانید با مشاوران ما در ارزان ثبت تماس گرفته و از مشاوره غیرحضوری ما بهره مند شوید یا می توانید به موسسه ارزان ثبت مراجعه کرده و دیگر نگران کارهای ثبت شرکت در همدان نباشد .

در گام دوم برای ثبت شرکت در همدان باید در سامانه ثبت گزینه ثبت آنلاین را بزنید تا به درگاه ثبت شرکت ها وارد شوید . سپس باید تمام مدارک و اطلاعات خواسته شده در سایت را به طور کامل و با دقت وارد کنید . برای سهولت در امور ثبت شرکت و جلوگیری از بروز خطا می توانید با مشاوران ارزان ثبت با بیش از 10 سال سابقه تماس بگیرید .سپس باید نام شرکت را که از قبل بر اساس قوانین اداره ثبت انتخاب کردید را وارد کنید .در گام بعدی باید اطلاعات شرکت را از جمله نوع شرکت و محل شرکت اصلی را وارد کنید . نوع شرکت را باید از میان 7 نوع شرکت تجاری و یا دو نوع غیرتجاری انتخاب کنید . در مرحله بعد باید مشخصات تمام اعضای شرکت را کامل و با دقت تمام وارد کنید . در مرحله بعد میزان سهام هر شخص و نیز مسئولیت اعضا در شرکت را وارد کرده . سپس میزان سرمایه اولیه شرکت را درج می کنید که این میزان براساس نوع شرکت منتخب متفاوت است . برای آگاهی بیشتر می توانید با ارزان ثبت تماس بگیرید و از تمامی مراحل ثبتی آگاهی پیدا کنید. در گام بعدی در صورت داشتن نمایندگی برای شرکت باید مشخصات و نشانی آن را در سایت درج کنید . در آخر نیز باید متن اساسنامه و همینطور شرکتنامه و سایر اسناد را وارد کنید. 

متون اساسنامه و اظهارنامه برای شرکت باید دقیق و به صورت حقوقی نوشته شود . که این کار نیاز به تخصص دارد . موسسه ارزان ثبت مفتخر است که با داشتن رزومه کاری موفق در طی چندین سال خدمات تخصصی خود در زمینه ثبت شرکت ها شما را در این زمینه به صورت کاملا حرفه ای همراهی می کند. 

اقدامات بعد از ثبت شرکت چه هستند؟

بعد از ثبت شرکت باید یک سری کارهای تکمیلی انجام شود تا در آینده از لحاظ مالیات یا ایجاد تغییرات شرکت با مشکل کمبود مدارک مواجه نشوید. اولین نکته لازم پس از تکمیل فرایند ثبت شرکت ثبت نام روزنامه رسمی جهت نشر آگهی تاسیس شرکت در همدان است که این آگهی برای شروع اقدامات دیگر بعد از ثبت شرکت لازم است. این اقدامات تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و دفاتر پلمپ شرکت می باشد. تشکیل پرونده دارایی و اخذ کد اقتصادی در حقیقت امری است که با مراجعه به نزدیکترین واحد اداره مالیات به شرکت شروع می شود و شما و شرکت شما به عنوان یک نهادی که باید مالیات فعالیت خود را بپردازد در سیستم مالیات کشور ثبت می شوید و سپس کد ده رقمی برای شرکت به اسم کد اقتصادی صادر می گردد که شما را ملزم به صدور فاکتور رسمی با درج این کد می کند و شناسه شما در سیستم مالیاتی می باشد. در نهایت اخذ دفاتر پلمپ شرکت است که باید هر ساله انجام شود و سپس با تکمیل ریز هزینه و درآمد شرکت در آن به هنگام فراخوان اداره دارایی با اظهارنامه مالیاتی به آن اداره یعنی همان واحد نزدیک به شرکت تسلیم می گردد.

جهت اخذ اطلاعات تکمیلی به این مقال رجوع نمایید: اقدامات بعد از ثبت شرکت

هزینه برای ثبت شرکت در همدان

برای ثبت شرکت هزینه های متغیری وجود دارد که می توان به هزینه ابطال تمبر و پست و هزینه کارشناس ثبتی مربوطه و هزینه موکل اشاره کرد . شایان ذکر است که بر اساس نوع شرکت قابل ثبت هزینه مربوط به ثبت نیز متغییر می باشد. 

برای اطلاع از لیست کامل هزینه های ثبت شرکت در همدان کافی است تلفن خود را بردارید و با ارزان ثبت تماس بگیرید و با مشاوران حقوقی ما در این زمینه مشورت کنید تا در کمترین زمان و همینطور با هزینه ای کمتر ثبت شرکت خود را به پایان برسانید و دیگر نگرانی در راستای ثبت شرکت خود نداشته باشید. 

همکاران و کارشناسان ما در ارزان ثبت با افتخار شما را در راه رسیدن به اهدافتان راهنمایی و پشتیبانی خواهند کرد .

راه های ارتباط با ما از طریق تماس تلفنی و یا به صورت حضوری در موسسه ارزان ثبت می باشد . 

ثبت شرکت در شهرهای استان همدان

 •  ثبت شرکت در ملایر
 •  ثبت شرکت در نهاوند
 •  ثبت شرکت در اسدآباد
 • ثبت شرکت در تویسرکان
 •  ثبت شرکت در بهار
 • ثبت شرکت در کبودرآهنگ
 •  ثبت شرکت در لالجین
 •  ثبت شرکت در فامنین
 •  ثبت شرکت در رزن
 •  ثبت شرکت در قروه درجرین
 • ثبت شرکت در مریانج
 •  ثبت شرکت در جورقان
 •  ثبت شرکت در گیان
 •  ثبت شرکت در مهاجران
 •  ثبت شرکت در صالح آباد
 • ثبت شرکت در فیروزان
 •  ثبت شرکت در سامن
 •  ثبت شرکت در سرکان
 • ثبت  شرکت در دمق
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

منافع ثبت برند در یاسوج

در این مقاله می خوانید : شرایط ثبت برند ، مدارک ثبت برند ، هزینه ثبت ، مراحل ثبت برند در یاسوج، تعریف لوگو ،علامت تجاری اشتراکی و خلاصه هر آنچه می خواهید بدانید.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

لزوم ثبت برند در تبریز

با خوانش این مقاله در مورد مدت زمان ثبت برند و هزینه آن ، اینکه چه مدارکی لازم دارید و این کار چگونه انجام می شود را دریابید.

مزایای ثبت شرکت در زنجان

مزایای ثبت شرکت ، چگونگی ثبت شرکت ، اسناد لازم برای ثبت و هزینه ثبت شرکت در زنجان و سایر نکات لازم را در این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت بیابید.

بهترین ثبت شرکت در اهواز

با ارزان ثبت در مورد مراحل ، مدارک ، هزینه ها و هر آنچه در مورد ثبت شرکت در اهواز نیاز دارید را در این مقاله بخوانید.

شرایط ثبت برند در سنندج

برای رونق کسب و کارتان نیاز به ثبت برند در سنندج دارید و برای اینکه بدانید چگونه باید این کار را انجام دهید این مقاله را تا پایان بخوانید.

دلیل ثبت برند در گرگان

هر چیزی که در مورد ثبت برند در گرگان به نظتان می رسد را در این مقاله خواهید خواند، پس با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

ثبت برند آسان در ارومیه

ما هر آنچه را که فکر می کردیم قبل از اقدام برای ثبت برند در ارومیه به آن نیاز دارید را دراین مقاله گنجانده ایم،پس با ما باشید.

روند ثبت شرکت در بجنورد- ثبت شرکتها در بجنورد

ما هر آنچه درمورد ثبت شرکت در بجنورد لازم دارید را در این مقاله یکجا آورده ایم تا از خواندن مطالب دیگر بی نیاز شوید پس حتماً تا انتهای مقاله با ما باشید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟