لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

هدف از ثبت برند در زنجان


برای شناخته شدن در زمینه کاری و حرفه خود در زنجان تا به حال چه اقداماتی انجام داده اید ؟ 

مسلماً همه ی افراد تمایل به مطرح شدن و شناخته شدن در بین دیگر رقبا در ذهنشان است . 

آیا تا به امروز سوالاتی این چنین مواجه شده اید ؟  چطور با ثبت برند در کسب و کار خود رونق ایجاد کنم ؟ یاهزینه و زمان ثبت برند در زنجان برای محصولم چقدر خواهد شد؟ 

اگر جوابتان مثبت است پس گام در مسیر مناسبی برداشته اید . در این مقاله سعی شده به تمامی سوالات شما در زمینه ثبت برند در زنجان پاسخ داده شود و خیال شما را از مراحل تا هزینه هاو مدارک ثبت برند آسوده خاطر کرده باشد . پس تا پایان همراه ما باشید . 

تعریف برند و علامت تجاری به زبان ساده

برند در واقع یک نشان , سمبل، کلمه و اعداد  یا ادغامی از آن ها برای یک محصول یا خدمات خاص است که با مدنظر قرار دادن آن می توانید محصول مورد نظر را از دیگر محصولات مشابه متمایز کنید . در انتخاب برند و علائم تجاری خود باید نهایت توجه را کرد زیرا یک برند در واقع مانند شناسنامه حرفه شما می باشد و شامل طراحی ویژگی  های اصلی محصول شما است و شما را معرفی می کند در آینده نیز باید باعث اشتیاق افراد به تهیه و استفاده کردن از آن محصول شود . 

با انجام برندینگ در واقع می توانید خود را به همراه ویژگی های منحصر به فرد خود به دیگر افراد معرفی کنید و بدین ترتیب خود را بین مشتریان به راحتی مطرح کنید . برند در وهله اول بابد بر مخاطب تاثیر بگذارد و نام برند یا طرح لوگو باید برای وی جذاب باشد ، سپس باید در ذهن ماندگار شود و به یاد آوردنش آسان باشد که برای این موضوع باید از واژه ها یا تصاویر با مفهوم مرتبط با شغل خود با دقت ویژه استفاده کرد.

ارزان ثبت طراحی برند ( انتخاب نام برند یا طراحی لوگو و نشان تجاری ) را برای شما به انجام می رساند.

متولی ثبت برند کدام نهاد می باشد ؟

ثبت برند بر عهده اداره ثبت علائم تجاری می باشد که این اداره وابسته به سازمان ثبت اسناد کشور است و زیرنظر قوه قضائیه فعالیت می کند. اداره ثبت علائم تجاری در تهران خیابان بهشت قرار دارد . جهت ایجاد یکپارچگی و جامعیت این اداره هیچ شعبه و واحدی در هیچ نقطه دیگری ندارد و کار ثبت برند در همه شهرهای ایران فقط در همین یک اداره انجام می شود . این امر به این دلیل است که تا جای ممکن با متمرکز کردن سیستم ثبت برند و علامت تجاری از ثبت نمونه های مشابه برند و کپی از برندهای معروف جلوگیری به عمل آید. این نقطه مثبت این موضوع است اما نکته منفی که در این میان وجود دارد . عدم وجود این نهاد دولتی در بقیه شهرهاست که باعث  می شود، در هر نقطه از کشور که باشید برای ثبت برند خود به اداره ثبت علائم در تهران مراجعه کنید . در این راستا البته موسسه ارزان ثبت شما را از رفت و آمد و سفر به تهران بی نیاز می کند فقط کافیست گوشی تلفن را برداشته و کار ثبت برند زنجان را به ارزان ثبت بسپارید.

ثبت برند در زنجان با موسسه ارزان ثبت

مدارک مورد نیاز  ثبت برند در زنجان شامل چه  مواردی است ؟ 

در زمان ثبت برند باید مدارکی از قبیل کپی از تمامی مدارک شناسایی فرد متقاضی ثبت برند و مدیر شرکت مورد نظربرای ثبت برند حقوقی ارائه شود این مدارک مشمول شناسنامه و کارت ملی فرد می باشد . از دیگر مدارک مورد نیاز باید به طرح و نشان لوگو و  نام برند اشاره کرد . به علاوه ارائه مجوز شامل جواز کسب ، جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری، موافقت اصولی و هر نوع مجوز فعالیت برای ثبت بند و علائم تجاری الزامی می باشد . برای ثبت برند به زبان بیگانه نیاز به ارائه کارت بازرگانی دارید .

جزئیات مدارک مورد نیاز برای برند و برند تصویری را در این مقاله مشاهده کنید : مدارک ثبت لوگو

چگونگی انتخاب اسم تجاری و نام برند

1.مواردی که باید به هنگام انتخاب واژه برای برند خود یا نام تجاری در زنجان مد نظر قرار داد عبارتست از :

2.عدم تکرار اسم یعنی مسبوق به سابقه  بودن نام تجاری که با استعلام برند باید از آن جلوگیری کرد

نکته : اگر شباهت اسم تجاری شما با نام های برندی که تاکنون ثبت شده اند بیش از 50% باشد، اظهارنام ثبت از سوی اداره ثبت علائم تجاری رد می شود.

3.با افزودن واژه یا سیلاب به اسم برند تجاری احتمال تشابه کم می شود

4.اسم تجاری حتی الامکان مربوط به حرفه متقاضی ثبت باشد و به خاطر آوردن و آهنگ تلفظ آسانی داشته باشد و جالب و تاثیر گذار باشد.

5. استفاده از اسامی مشهور ، مذهبی ، مقدس، اسم سازمان ها و اماکن دولتی و بین المللی ممنوع است.

6. نباید از اسم عام به تنهایی برای اسم برند استفاده کرد مثل اسم خود محصول و باید در کنار یک یا دو اسم خاص قرار گیرد.

7. صفت توصیفی و تفضیلی مثل برترین یا شیرین یا ترش نباید در نام برند و اسم تجاری به کاربرده شود.

سایر شرایط مرتبط را در این مقاله مطالعه نمایید : شرایط اسم تجاری 

مراحل ثبت برند در زنجان 

برای انجام کارهای مربوط به ثبت برند در زنجان بهتر است با مشاوری خبره و کاربلد مشورت کنید . این کار را موسسه ارزان ثبت به بهترین شکل برای متقاضیان ثبت برند انجام خواهد داد . 

باید در ابتدا برای ثبت کردن برند خود در زنجان به سامانه اداره اسناد و املاک کشور رفته و اقدام به ثبت نام مالکیت معنوی کنید . هر شخصی که تمایل به ثبت نام دارد و می خواهند نامشان در اظهارنامه مربوط به ثبت برند آورده شود ائم از مالکان , مدیر , طراحان و ... باید در این مرحله ثبت نام اینترنتی را قبل از شروع مراحل مربوط به ثبت برند و علامت تجاری انجام دهند . سپس برای ثبت برند وارد سامانه شده و در قسمت ورود اعضا با وارد کردن شماره کاربری خود مراحل ثبت برند در زنجان را گام به گام انجام دهند . درابتدای کار باید نوع شخصیت جهت ثبت برند را مشخص کنید . این اشخاص بسته به حقیقی و یا حقوقی و ایرانی و غیرایرانی بودنشان  در سایت وارد می شوند . سپس با درج کد پستی تمام اطلاعات به صورت خودکار وارد خواهد شد .  در گام بعدی مشخصات شناسایی افراد را وارد می کنید این مشخصات مشمول نام و نام خانوادگی و تمام مشخصات هویتی فرد و هم چنین آدرس و شماره تلفن وی خواهد بود که باید کامل وارد شوند .

بعد از درج مشخصات باید تمام موارد و مجوزهای تایید شده وهمین طور وکالت نامه در صورت حقوقی درج کردن برند را در سایت ثبت اسناد وارد کنید .

 با وارد کردن متن اظهارنامه مورد نظر برای ثبت طرح و برند موردنظر توسط متقاضی باید تمامی اطلاعات جزئی و کلی علامت تجاری و برند خود را وارد کنید .

 در مراحل بعد با پرداخت هزینه های مربوطه باید اظهارنامه را برای اولین بار در قالب یک آگهی در روزنامه به چاپ برسانید و در صورتی که با اعتراضی از طرف شخصی در مدت زمان 30 روز کاری مواجه نشد با پرداخت هزینه های حق الثبت می توانید اقدام به درج نوبت دوم آگهی در روزنامه رسمی کنید .

 در آخر نیز باید با در دست داشتن مدارک به اداره ثبت رفته و حضوراً پرونده تشکیل دهید . این مراحلی که بهآن ها اشاره شد بخشی از اقدامات مربوط به ثبت برند در زنجان می باشد . برای اطلاعات بیشتر بهتر است با مشاوران موسسه ارزان ثبت در تماس باشید تا با تجربیات آن ها به طور حرفه ای ثبت برند و لوگو خود را به سرانجام برسانید . 

هزینه های ثبت برند در زنجان 

باید مسئله ی ثبت برند را جدی گرفت زیرا با وجود برندی مخصوص برای کالا و خدمات خود می توانید کاملاً تخصصی فعالیت کنیدو به زودی به بازار بزرگی برای تولیدات خود برسید . برای ثبت برند در زنجان باید هزینه هایی بسته به درخواست برند مورد نظرتان پرداخت کنید .عوامل مختلفی موثربر هزینه ثبت برند در زنجان است و نمی توان یک قیمت کلی برای ثبت برند در زنجان اعلام کرد.  با درنظر گرفتن شرایط ثبت برند و اسم تجاری شما موسسه ارزان ثبت استعلام هزینه ثبت برند شما را انجام می دهد.لذا در این خصوص با ما تماس بگیرید.

واژه های مترادف با ثبت برند تجاری

 • ثبت علامت تجاری
 • ثبت نام تجاری
 • ثبت لوگو
 • ثبت نشان تجاری
 • ثبت اسم تجاری
 • ثبت علائم تجاری
 • ثبت آرم تجاری

ثبت برند در استان زنجان

 • ثبت برند در ابهر
 • ثبت برند در خرمدره
 • ثبت برند در قیدر
 • ثبت برند در قروه
 • ثبت برند در ماه نشان
 • ثبت برند در زرین آباد

جهت ثبت برند در همه شهرهای استان زنجان فقط کافیست تا با مشاورین متخصص ثبت لوگو و نشان تجاری دپارتمان ثبت برند ارزان ثبت تماس بگیرید و از نتیجه کار مطمئن باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

صفر تا صد ثبت برند در قم

صفر تا صد ثبت برند قم را در این مقاله که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت و تبحر بالا برای شما نوشته اند بخوانید تا دیگر سوالی برایتان در این مورد نماند.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

منافع ثبت برند در یاسوج

در این مقاله می خوانید : شرایط ثبت برند ، مدارک ثبت برند ، هزینه ثبت ، مراحل ثبت برند در یاسوج، تعریف لوگو ،علامت تجاری اشتراکی و خلاصه هر آنچه می خواهید بدانید.

ثبت برند در یزد قدم به قدم

قدم به قدم ثبت برند یزد را در کنار مدارک ، هزینه مراحل و سایرموارد مرتبط را در مطلب حاضر که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته حتماً بخوانید.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

چگونگی ثبت شرکت در گرگان

جهت ثبت شرکت در گرگان و سایر شهرهای استان گلستان با ما در این مقاله همراه شوید. ارزان ثبت ارائه دهنده خدمات ارزان ثبت شرکت

صفر تا صد ثبت شرکت در قزوین

صفر تا صد ثبت شرکت قزوین را شامل مراحل ، مدارک هزینه ثبت و انواع شرکت و سایر نکات لازم را با ما در این مطلب بخوانید.

مزیت ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه و هرآنچه به آن مربوط است را با موسسه ارزان ثبت در این مقاله مطالعه کنید .

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

اهمیت ثبت شرکت در اراک

اهمیت ثبت شرکت در اراک و موارد دیگر مثل مراحل ثبت شرکت اراک و مدارک و هزینه ثبت را در این مقاله ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟