لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

منافع ثبت برند در یاسوج


در این مقاله بر آنیم که تمامی مراحل ثبت برند در  یاسوج را به همراه هزینه ثبت برند و مدارک لازم برای ثبت برند یاسوج را خدمت شما عنوان کنیم تا جای هیچ نوع سوال یا نگرانی از این جهت برای شما نباشد. اگر از ما بپرسید که اصلاً چرا باید ثبت برند انجام داد باید بگوییم که ثبت برند بایدی ندارد یعنی اجباری در آن نیست، مگر در مواردی که مربوط به سلامت مردم باشد یعنی محصولات غذایی و آرایشی، بهداشتی و دارویی ونوشیدنی ها که چون برای این محصولات اخذ سیب سلامت اجباری است و برند هم از موارد لازم برای سیب سلامت است بنابراین ثبت برند برای تولیدات ذکر شده الزامی است.

اما به طور کلی باید توجه داشت که یکی از موارد مهمی که در دنیای پیشرفته امروز باید به آن توجه شود تا در بازار کسب وکار به موفقیت رسید  ایجاد وجه تمایز محصول خود با دیگر محصولات  هم جنس موجود در بازار است . یکی ازراه های متمایز ساختن خود از دیگران ثبت برند و نشان تجای و نام تجاری با طرح مختص به خود می باشد . با ثبت برند به مدت ده سال در صورتی که کسی از برندی شبیه برند شما استفده کند یا سعی در ثبت کردن آن نماید می توانید جلوی او را بگیرید زیرا ثبت برند یعنی ثبت سند مالکیت معنوی و سرمایه پنهان برای شما، پس برای ثبت برند در یاسوج درنگ نکنید، تلفن را برداشته برای آگاهی از مقدمات ثبت علامت تجاری در یاسوج با مجموعه ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس بگیرید. 

اصطلاح برند به چه معناست ؟

برند درواقع همان شکل و طرح طراحی شده یا نام و واژه توسط افراد است که به صورت تخصصی انجام می گیرد و باید باعث ایجاد حس مثبت و هم چنین ترغیب کننده در افراد و بازار هدف برای تهیه محصول شود . باید به این نکته مهم توجه شود که یک برند زیبا در راه کسب سود در آینده به حرفه شما کمک بسیار می کند . برند باید گویای تمام خصوصیات و پیامی که می خواهد به توضیح آن بپردازد باشد، یعنی مرتبط به فعالیت متقاضی ثبت برند سنندج باشد و در عین حال برجسته ، متفاوت و متمایز باشد. برند می تواند یک یا چند کلمه یعنی نام تجاری یا اسم تجاری باشد یا تصویر و یا ترکیب تصویر و کلمه یا حروف اعداد باشد که آن وقت به آن علامت تجاری ، نشان تجاری ، لوگو یا آرم تجاری می گویند. برند در حقیقت مارک محصولات است یعنی نوکیا ، اپل، ال جی ، پاک، پگاه، دامداران، مزمز، نامی نو، اسنپ، تپ سی و دی جی کالا همه برندهای تولیدی یا خدماتی می باشند . حقیقتاً روزی این برندها گمنام بوده اند ولی زمانی با ثبت برند اولین قدم را در راه مشهور شدن برداشته اند.

مدرک لازم برای ثبت برند در یاسوج 

 •  جواز کسب شده از مراکز مربوطه به فعالیت شما جهت ثبت برند در یاسوج 
 •  مشخصات  و مدارک شناسایی تمام متقاضیان ثبت برند و لوگو 
 •  طرح و لوگوی مورد تایید ونهایی مربوط به محصول مورد نظر یا اسم تجاری استعلام شده منتخب
 • مدارک هویتی مدیر عامل شرکت مذکور متقاضی ثبت برند 
 •  وکالت نامه ثبت برند توسط وکیل مجتمع  ثبت ارزان ثبت
 •  در صورت استفاده از حروف لاتین کارت بازرگانی لازم می باشد. 

مزایای ثبت برند برای تقاضا کنندگان 

ثبت برند یک مسئله اختیاری است ولی در آینده شرکت و فروش بیشتر محصول و خدمات تاثیرات بسزایی دارد . هنگامی که یک مرجع قانونی دریافت برند را برای محصول و خدمتی اجباری اعلام کند , صاحبان آن مشاغل برای کسب برند باید اقدام کنند . با ثبت برند باعث می شوید که دیگر شخصی نتواند از طرح منتخب شما به نفع خود استفاده کند و برند مورد نظر تنها به نام متقاضی است و برای انجام اموری مثل بازاریابی و تبلیغات و ثبت در سامانه 118 ثبت برند بسیار مفید است . یک نکته مهم در ثبت برند قابل انتقال بودن آن است . بدین گونه می توان آن را به اشخاص دیگر فروخت. از دیگر مزایای ثبت برند امکان اخذ وام ، اعطای نمایندگی و شرکت در نمایشگاه های معتبر داخلی و خارجی است . 

ثبت برند در یاسوج با ارزان ثبت

شرایط ثبت برند در یاسوج

1- متقاضی بالای 18 سال سن داشته باشد.

2-در نام تجاری از کلمات فارسی مطابق با هنجارها و شئونات استفاده شود.

3- حتی در صورت داشتن شرکت و ثبت برند حقوقی به نام شرکت اخذ مجوز فعالیت از اداره مرتبط انجام شود.

4-پیش از ثبت برند استعلام برندانجام دهید تا از عدم تکرار و شباهت برند در شرف ثبت شما با سایر برندای ثبت شده اطمینان حاصل شود.

خواندن این مقاله اطلاعات مفیدی به شما می دهد: ثبت شرکت ثبت برند

تعریف لوگو 

یک طرح ساخته شده توسط گرافیست حرفه ای می باشد . این طرح می تواند انواع و اقسام داشته باشد مثل لوگو تایپ یا لوگو گرام ، که نوعی لوگوی نوشتاری است و یا نماد یا آیکون باشد که تماماً تصویر است. در ساخت لوگو می توان از اعداد نیزاستفاده کرد و آن را سیاه سفید یا رنگی ثبت کرد.. برای اینکهب یشتر با لوگو آشنا شوید می توان به لوگوی منحصر به فرد موسسات آموزشی قلم چی اشاره کرد که نماد یا آیکون می باشد . 

برای طراحی حرفه ای لوگو و علائم تجاری مختص به خود تنها با یک تماس می توانید این کار را توسط موسسه ارزان ثبت به صورت کاملاً تخصصی انجام دهید و خیال خود را از به نتیجه رسیدن سریع و آسان به اهدافتان آسوده کنید . 

علامت تجاری اشتراکی چیست؟

علامت تجاری یا برند را می توان به نام یک نفر یا دو یا چند نفر ثبت کرد، در این صورت برند را برند اشتراکی می نامیم. جهت ثبت علامت تجاری اشتراکی باید اظهارنامه مرتبط را در سایت اداره مالکیت صنعتی انتخاب و تکمیل نمود و طبق آن درصد شرکا از فروش برند یا سود فروش و محصولات را باید مشخص کرد . یعنی درصد شراکت در برند را عنوان نمود. 

مراحل ثبت برند در یاسوج 

با مراجعه به سایت اداره مالکیت به نشانی www.iripo.ssaa.ir می توانید کارهای ثبت برند در یاسوج را انجام دهید. در مراحل ثبت برند در یاسوج باید حتماً از مشاوران دارای تخصص بهره گرفت و در این راه بهترین و آسان ترین راه برای ثبت برند در یاسوج مشاوره تخصصی مشاوران موسسه ثبتی ارزان ثبت می باشد . زیرا با رزومه موفق در زمینه ثبت برند و با داشتن تجربه کافی شما را در اسرع وقت به مقصودتان خواهد رساند . با درج یک نام برای محصول و حرفه خود در واقع در مسیر ثبت برند یاسوج گام خواهید برداشت .اتخاذ نام باید هوشمندانه باشد و نمایان کننده مشخصات ظاهری و ماهیت محصول مورد نظر باشد .

مراحل ثبت برند آنلاین را در این مقاله مطالعه فرمایید :  ثبت آنلاین برند

سپس با در دست داشتن اظهارنامه و مدارک و جواز ثبت برند آن ها را در سامانه وارد کرده و بدین ترتیب به گام بعدی ثبت برند می روید . ثبت این مدارک در صورت تایید تمام بازرسان اداره( 5 نفر سه کارشناس ، یک مسئول ومدیر کل) امکان پذیر است . بعد از ارائه مدارک لازم برای ثبت برند یاسوج نوبت به پرداخت هزینه ها می رسد که پس از پرداخت آن توسط متقاضی باید برند مورد نظر به صورت یک آگهی در روزنامه رسمی به نشر برسد و بعد از گذشتن یک ماه دوباره به سایت مراجعه کرده و از تایید آن اطلاع پیدا کنید . دلیل وقفه یک ماهه برای رسیدگی به اعتراض به برند و لوگوی متقاضیان توسط دیگر افراد می باشد که در ظرف یک ماه باید اعتراض خود را به برند وارد کنند در غیر این صورت به گام بعدی ثبت برند خواهید رفت.با درج برند برای دومین دفعه در روزنامه رسمی کشور اقدامات ثبت برند تقریباً به پایان می رسد . در اتمام مراحل ثبت برند از طرف اداره ثبت علائم تجاری یک شماره ثبت برای برند شما در گواهی ثبت برند درج می گردد که به مدت ده سال معتبر است و قابلیت تمدید دارد.

تعرفه و هزینه ثبت برند در یاسوج 

هزینه های ثبت برند در یاسوج به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید توسط کارشناس ثبت برآورد شود و در اختیار متقاضیان قرار گیرد .هزینه هایی مانند حق الوکاله وکیل و هزینه درج آگهی در روزنامه ، تعداد محصول و طبقه ، نوع برند ( حقیقی و حقوقی بودن آن ) جزء موارد تغییر دهنده هزینه های ثبت برند در یاسوج می باشد . 

با گروه متخصص ارزان ثبت ، ثبت برند در یاسوج و دیگر نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد را با خیال راحت طی کنید. ما تا پایان راه در کنار شما ایستاده ایم. 

ثبت برند در استان کهگیلویه و بویراحمد

 • ثبت برند در دهدشت
 • ثبت برند در سی سخت
 • ثبت برند در چرام
 • ثبت برند در باشت
 • ثبت برند در دوگنبدان
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اهمیت ثبت شرکت در اراک

اهمیت ثبت شرکت در اراک و موارد دیگر مثل مراحل ثبت شرکت اراک و مدارک و هزینه ثبت را در این مقاله ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

ثبت برند سریع و آسان در کرمان

تمامی نکات لازم در مورد ثبت برند در کرمان شامل مراحل ثبت و مدارک لازم و نیز هزینه و انواع برند و مالیات مربوط به برند را در این مقاله با ما بخوانید . آگاهی در مورد ثبت برند کرمان با ارزان ثبت

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

علاوه بر چگونگی ثبت برند در خرم آباد ، ثبت برند بین المللی و جهانی ، برند و علامت تجایر قابل ثبت و غیر قابل ثبت و بسیاری نکات دیگر را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

دلیل ثبت برند در گرگان

هر چیزی که در مورد ثبت برند در گرگان به نظتان می رسد را در این مقاله خواهید خواند، پس با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

مزیت ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه و هرآنچه به آن مربوط است را با موسسه ارزان ثبت در این مقاله مطالعه کنید .

ثبت برند در یزد قدم به قدم

قدم به قدم ثبت برند یزد را در کنار مدارک ، هزینه مراحل و سایرموارد مرتبط را در مطلب حاضر که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته حتماً بخوانید.

مراحل ثبت شرکت در تبریز

در این مقاله می خوانید : مراحل ثبت شرکت در تبریز و نیز مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت تبریز ، انواع شرکت ، نحوه اخذ المثنی مدارک شرکت و بسیاری نکات مفید دیگر. پس تا پایان این مطلب با ارزان ثبت بمانید.

لزوم ثبت شرکت در شهرکرد

با خواندن این مقاله پاسخ کلیه سوالات خود در مورد ثبت شرکت در شهرکرد را دریابید ما هم در این مسیر در کنارتان هستیم.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟