امتیازات ثبت شرکت در یاسوج

شرکت را در کم ترین زمان ثبت کنید

به منظور انجام ثبت شرکت در یاسوج و رسیدن به اهداف شغلی آتی باید از قوانین کار پیروی کرده و در راه رسیدن به اهداف خود گام بردارید.

ثبت شرکت جزو مواردی است که می توان با تکیه برآن شغل خود را به شکل کاملاً قانونی دنبال کنید و دیگر نگران مسائل کاری خود نباشید.

زمانی که بحث شرکت پیش می آید درواقع منظور تجمع بیش از 2 نفربرای انجام امور مشترک و دارای اهدافی همسو برای امور شغلی در یک مکان مشخص می باشد. شروطی برای تاسیس یک شرکت وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

پس تا انتهای مقاله ثبت شرکت در یاسوج همراهمان باشید تا دیگر نیازی به اتلاف وقت هزینه و زمان برای مراجعه به دیگر مقالات نباشد.

با ارزان ثبت ارزان ترین ثبت شرکت تخصصی را در یاسوج تجربه کنید.

شرایط ثبت شرکت در یاسوج

برای تاسیس یک شرکت ابتدا باید شروط مربوطه را رعایت کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید. اعضای شرکت و موسسان باید به سن قانونی رسیده باشند و دارای حداقل 18 سال تمام باشند.

در اقدامات قبل از ثبت شرکت در یاسوج باید شرکایی با اهداف مشترک برگزینید. این موضوع باعث پیشگیری از اختلافات آینده در موضوع فعالیت شرکت خواهد شد . سپس باید موضوع فعالیت شرکت را در آینده مشخص کنید و میزان وظایف هر کدام از اعضا را تعیین کنید.

قبل از ثبت شرکت خود باید مکانی مشخص و مناسب برای فعالیت های شرکت انتخاب کنید . بهتر است که این محل در مجتمع های اداری باشد تا در آینده به مشکلاتی برنخورید.

در صورتی که محل شرکت استیجاری باشد باید مدارک مربوط به اجاره نامه را در مراحل بعد از ثبت شرکت و انجام امور مالیاتی  تهیه و ارائه کنید. اگر هر سوالی در هر کدام از قسمت های این مقاله برای شما پیش آمد تنها کافی است با ارزان ثبت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در راه رسیدن به پاسخ سوالاتتان راهنمایی کنند.

انواع شرکت ها

نهادهایی که تحت قانون تجارت ایران در قالب انواع مختلف شرکت های تجاری باید به ماده 20 قوانین تجارت استناد کرد. براساس این ماده شرکت هایی با موضوع فعالیت بازرگانی به 7 نوع تقسیم خواهند شد.

انواع این شرکت ها شامل: شرکت با مسئولیت محدود, سهامی عام, سهامی خاص, نسبی, تعاونی, مختلط و تضامنی می باشند. با ما همراه باشید تا در ادامه این متن به صورت مختصر به توضیح بعضی از انواع شرکت ها بپردازیم.

از طرفی دیگر شرکت هایی وجود دارند که موضوع و اساس فعالیت آن ها بازرگانی و تجاری نیست و به افراد خدمات ارائه می دهند. این نوع از شرکت ها با نام موسسات غیرتجاری شناخته می شود که مشمول دو نوع انتفاعی و غیر انتفاعی خواهند بود.

جهت اخذ اطلاات بیشتر می توانید این مقاله را مطالعه نمایید: مهم ترین خصوصیات شرکت های تجاری

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در یاسوج

موضوع فعالیت های شرکت های مسئولیت محدود تجارت خواهد بود. این شرکت ها با داشتن 2 شریک قابل تاسیس است. کمترین مبلغی که برای تاسیس این شرکت ها لازم است یک میلیون ریال است که باید توسط شرکای شرکت تامین شود.

ثبت شرکت سهامی خاص در یاسوج

فعالیت های این شرکت ها بازرگانی می باشد. تعداد اعضا حداقل 5 نفر است و علی رغم شرکت سهامی عام در این مدل از شرکت های تجاری اعضای شرکت یا سهامداران سرمایه شرکت را تهیه می کنند.

ثبت شرکت سهامی عام در یاسوج

میزان مسئولیت اعضا در شرکت های سهامی عام بستگی به سرمایه ای که در زمان تاسیس به شرکت وارد کرده اند دارد . برای افزایش سرمایه در شرکت های سهامی می توان سهام را به مردم به فروش رساند.

ثبت شرکت تضامنی در یاسوج

شرکت ها تحت عنوان شرکت های تضامنی در زمان ثبت نام یکی از شرکا در نام آن درج می شود که بدین ترتیب آن شخص متضمن پرداخت هزینه های مازاد شرکت می باشد. در واقع اگر در این شرکت ها سرمایه پاسخگوی بدهی های شرکت نباشد طلبکاران شرکت می توانند به اعضا مراجعه و طلب خود را وصول کنند. موسسات مالی و بانک ها جزو شرکت های تضامنی به حساب می آیند.

ثبت شرکت نسبی در یاسوج

میزان مسئولیت شرکا در شرکت های نسبی بر طبق سرمایه وارده خواهد بود. برای انجام کارهای تجاری تاسیس می شود و با نامی مشخص ثبت خواهد شد. تقریباً نحوه فعالیت های شرکت های نسبی مانند شرکت های تضامنی می باشد.

برای گزینش از میان انواع شرکت های تجاری برای شرکت خود باید با فردی متخصص مشورت کرده تا بهترین نوع شرکت تجاری را از میان دیگر شرکت ها برای ثبت شرکت در یاسوج برگزینید.

موسسه ارزان ثبت در زمینه ثبت شرکت ها در کشور دارای پیشینه چند ساله و دارای رزومه موفق ثبت شرکت می باشد . با اعتماد به ارزان ثبت و سپردن امور ثبت شرکت خود شرکت خود را به صورت قانونی و کامل به ثبت خواهید رساند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در یاسوج

  •  باید مدارک هویتی تمام اعضا به صورت کامل و صریح ارائه شود.
  •  مدارک مربوط به تایید نام منتخب شرکت باید تسلیم شود. انتخاب نام برای شرکت باید برطبق قوانین اداره ثبت رعایت شود.
  •  ارائه مدارک ثبتی شرکت که باید به تایید اعضا رسیده باشد.
شرکت را در کم ترین زمان ثبت کنید
ثبت شرکت در یاسوج

ثبت شرکت خدماتی، پیمانکاری، بازرگانی

نوع شرکت تجاری با موضوع شرکت کاملاً مرتبط است و بر اساس تخصص و دانش و تجربه می توانید هر یک از دسته بندی موضوعات مانند شرکت خدماتی، پیمانکاری، بازرگانی می توانید موضوع فعالیت شرکت را تعریف نمایید. تنظیم موضوع فعالیت بهتر است توسط کارشناسان متخصص انجام شود زیرا شرکت تنها مجاز به فعالیت در موضوعاتی است که در اساسنامه عنوان شده است.

مراحل ثبت شرکت در یاسوج

امروزه با روی کار آمدن اینترنت و سایت های گوناگون عملاً کارها بصورت کاملاً اینترنتی انجام می شود از خرید محصولات گرفته تا خرید ملک و یا انتقال مالکیت. ثبت شرکت در یاسوج نیز به صورت اینترنتی انجام می پذیرد.

در زمان قبل از پیدایش اینترنت افراد به صورت حضوری به اداره ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه می کردند و کارهای ثبت شرکت خود را با دوندگی بسیار و بالا و پایین های اداری انجام می دادند اما امروزه با داشتن تکنولوژی این کار به شکل آنلاین امکان پذیر است.

در ابتدا باید با شخصی مجرب در انجام امور آنلاین ثبت شرکت ها مشورت کنید. ارزان ثبت با داشتن بهترین کارشناسان, بهترین و مفید ترین گزینه برای ثبت شرکت در یاسوج خواهد بود.

برای انجام ثبت آنلاین شرکت باید اقدامات قبل ازتاسیس شرکت را که در بالا به آن ها اشاره شد را انجام داده و سپس وارد سایت اداره ثبت شرکت ها شده و گزینه ثبت تاسیس را زده و وارد گام های مربوط به ثبت شرکت در یاسوج شوید.

در اولین قدم باید نوع شرکت را از میان انواع شرکت های تجاری تعیین کنید. برای انجام این کار به مشورت با فردی مجرب نیاز است. ارزان ثبت بهترین گزینه برای ثبت شرکت شما خواهد بود. در گام بعدی نام های منتخب برای شرکت را بر طبق اولویت بندی در سامانه وارد می کنید. این نام ها باید پیرو قوانین انتخاب نام در اداره ثبت شرکت ها باشد.

از جمله بارزترین موارد در رعایت انتخاب نام تکراری نبودن اسم می باشد و دیگر مورد لاتین نبودن نام انتخابی است. برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه موارد انتخاب نام با موسسه ارزان ثبت در ارتباط باشید  تا به طور کامل موارد را به شما اطلاع دهند.

در گام بعد باید مشخصات اعضای شرکت شامل شرکا و موسسان و نیز حق امضاداران در شرکت را کامل ارائه دهید. در مرحله بعد باید سمت و وظایف هر کدام از اعضای شرکت را در در سامانه وارد کنید.

در انتها نیز با درج مدارک شرکت دکمه پایان فرایند ثبت را می زنیم و منتظر تایید اطلاعات می مانیم. در صورت تایید و اخذ ابلاغیه تایید نام حال نوبت به ارسال مدارک ثبتی شرکت به اداره ثبت شرکت ها از طریق پست می رسد.

پس از ارسال مدارک باید منتظر تایید آن ها  بمانیم و در صورتی که تایید شد جهت اخذ مدارک ثبتی شرکت که ممهور به مهر اداره ثبت شرکت ها است حضوراً مراجعه نمایید.

زمان لازم برای ثبت شرکت در یاسوج

حداقل زمان برای ثبت شرکت در یاسوج تقریباً 15 تا 20 روز کاری  برآورد می شود . ارزان ثبت با در نظر گرفتن رضایت مشتریان در امر ثبت شرکت ها همواره برای کم تر شدن هزینه های ثبت شرکت شما و نیز کم شدن زمان برای اقدام به ثبت شرکت در یاسوج شما را همراهی خواهد کرد.

مدت زمان ارسال نامه تایید مراحل شرکت تقریباً 3 روز کاری می باشد که در زمان انجام آخرین مرحله ثبت آنلاین توسط بازرسان انجام می شود و جوابیه نهایی برای شما ارسال خواهد شد.

هزینه ثبت شرکت در یاسوج

این مورد بر طبق پارامترهای مختلف قابل تغییر است. بعضی از این پارامترها شامل هزینه مربوط به وکالت وکیل, هزینه های مربوط به باطل کردن تمبر و هزینه پستی و غیره خواهد شد. برای دریافت و برآورد همه هزینه های خود می توانید از مشاوران خبره ما در امر ثبت شرکت ها مشاوره بگیرید و دیگر نگرانی برای انجام کارهای پیچیده ثبت شرکت در یاسوج نداشته باشید.

آدرس اداره ثبت شرکت های یاسوج

فرایند ثبت شرکت سامانه ایی می باشد اما دریافت و ارسال اسناد و مدارک موررد نظر به  یاسوج، خیابان مصلی، واحد ثبت اسناد و املاک یاسوج واقع می شود.

ثبت شرکت در  شهرهای استان کهکیلویه و بویر احمد
  • ثبت شرکت در دهدشت
  • ثبت شرکت در سی سخت
  • ثبت شرکت در چرام
  • ثبت شرکت در باشت
  • ثبت شرکت در دوگنبدان
  • ثبت شرکت در گچساران
  • ثبت شرکت در دنا

موسسه ارزان ثبت با رعایت نکات حرفه ای ثبت شرکت در یاسوج بر پایه ی سال ها خدمات ارزنده خود به متقاضیان آماده وکالت و مشاوره در کم ترین زمان و با هزینه ای به مراتب کم تر برای شما خواهد بود. پس بی درنگ هم اکنون با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید تا صفر تا صد کارهای ثبت شرکت شما را به صورت تخصصی به سرانجام برسانند.

جهت ثبت شرکت و سایر امور ثبتی مثل ثبت برند و ثبت تغیییرات شرکت در یاسوج و سایر شهرهای استان کهکیلوی و بویر احمد مجموعه ثبتی ارزان ثبت آماده ارائه خدمات تخصصی خود به عموم هم وطنان گرامی می باشد .

به این مقاله امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :