لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

بهترین ثبت شرکت در اهواز


آیا در فکر تاسیس یک شرکت هستید ؟ آیا از مراحل قانونی ثبت شرکت اطلاعی ندارید؟ 
می دانید که با اقدام به ثبت شرکت در اهواز می توانید از مزایا و تسهیلات ویژه ای بهره مند شوید؟ 
پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعاتی جامع درباره ثبت شرکت در اختیار شما قرار گیرد .

با افزایش کسب وکارها در عصر حاضر افراد با یکدیگر تعامل دارند و برای رونق کسب و کار خود به دور هم جمع می شوند و با اهداف و خط مشی هایی همسان در محیطی گرد هم می آیند  بدین ترتیب  آنها با هم شریک می شوند. برای اینکه کسب و کار افراد به طور رسمی به دیگران شناخته شود باید اقدام به ثبت شرکت کنند. 

در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه امورمربوط به ثبت شرکت خود می توانید با مشاوران ارزان ثبت تماس بگیرید تا به صورت آنلاین و یا حضوری اطلاعات مفید و کارایی در زمینه ثبت شرکت در اهواز در اختیار شما قرار گیرد.

مزایای ثبت شرکت در اهواز

با انجام ثبت شرکت خود در واقع به کسب و کار خود اعتبار خواهید بخشید و باعث اطمینان بیشتر افراد به حرفه و فعالیت خود خواهید شد. با ثبت شرکت می توانید از تسهیلات مربوط به دریافت وام از بانک های معتبر بهره ببرید. با ثبت شرکت اهواز باعث می شوید سازمان ها و شرکت های بزرگ در داخل کشور و یا در خارج از کشور شما را بشناسند و با اعتماد به شما امور و پروژه های بزرگ خود را به شما بسپارند.به علاوه می توانید خود و کارمندانتان را بیمه کنید و از سرمایه و علم شرکا و توانایی کارمندان خود در پیشرفت حرفه تان بهره مند شوید.

شروط ثبت شرکت در اهواز

قوانین حاکم بر ثبت شرکت ها در کشور ایران بر اساس قوانین تصویب شده در سال 1913 در کشور فرانسه در زمینه ثبت شرکت تصویب شده است. زمانی که افراد برای کسب درآمد در کنار یکدیگر با پشتوانه به این قوانین اقدام به فعالیت می کنند در واقع تشکیل یک شرکت را می دهند . انواع شرکت در قوانین تجارت شامل : شرکت با مسئولیت محدود , شرکت سهامی عام و سهامی خاص , شرکت تعاونی , شرکت نسبی , شرکت تولیدی و شرکت تضامنی می باشد . که براساس تصمیمی که شرکا در قبل از اقدام به تاسیس شرکت می گیرند نوع شرکت ها نیز متفاوت می باشد. در کشور ایران بیشتر متقاضیان ثبت شرکت از نوع مسئولیت محدود و سهامی عام و خاص می باشند. انواع شرکت های غیر تجاری شامل موسسات غیرانتفاعی و انتفاعی می باشد. که در ادامه به اختصار در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. پس با ما تا پایان این مقاله همراه باشید. 

نکته : جهت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ثبت شرکت لطفاً این مقاله را مطالعه نمایید : شرایط ثبت شرکت

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اهواز

در شرکت بامسئولیت محدود تعداد شرکا حداقل 2 نفر می باشد .درصورت سود و زیان شرکت مسئولیت افراد براساس میزان سهام و سرمایه آنها در شرکت می باشد . بدین ترتیب اگر میزان سرمایه شرکت صدهزار تومان باشد و این مقدار جوابگوی بدهی شرکت را ندهد هیچ یک ازشرکا مسئولیت در پرداخت مابقی بدهی را ندارند . از دیگرویژگی این شرکت ها درصدی بودن سرمایه برای هرکدام از شرکا می باشد و به هیچ عنوان به سهام تقسیم نمی شود. در این مقاله بیشتر در مورد ثبت شرکت با مسئولیت محدود بخوانید : محاسن ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ارزان ثبت و ثبت شرکت در اهواز

 ثبت شرکت سهامی عام در اهواز

شرکت سهامی عام نوعی از شرکت های تجاری سهامی  می باشد . در این شرکت ها موضوع فعالیت بر اساس انجام امور بازرگانی می باشد . سرمایه شرکت به شکل سهام به افراد خارج از شرکت فروخته می شود و بدین طریق سرمایه شرکت را تامین می کنند . موسسین شرکت  می توانند  بامنتشر کردن اوراق پذیره نویسیاقدام به پرداخت سهام به مردم و تامین سرمایه از این طریق کنند . حداقل اعضا در شرکت سهامی عام باید 5 نفر باشند .در صورت بدهی شرکت هر کدام از شرکا در پرداخت آن  فقط به میزان سهام وارده و بر طبق اساسنامه شرکت مسئولیت خواهند داشت و شرکت مسئول پرداخت مابقی بدهی ها می باشد . درزمان درج نام شرکت باید عبارت سهامی عام قبل و یا بعد از نام اصلی شرکت آورده شود.

 ثبت شرکت سهامی خاص در اهواز

در شرکت سهامی خاص که یک نوع دیگر شرکت تجاری از نوع سهامی است، سرمایه توسط شرکا تامین می شود . تعداد اعضای تشکیل دهنده در شرکت سهامی خاص حداقل 3 نفرمی باشد. سرمایه شرکت به شکل اوراق سهام بین شرکا و افراد موًسس شرکت به طور مساوی تقسیم می شود بدین ترتیب سهام هر فرد قابل انتقال به غیر می باشد . در این شرکت ها مسئولیت پرداخت بدهی های شرکت برمبنای سرمایه وارده هر فرد در شرکت می باشد . مقدارسرمایه برای تاسیس این نوع شرکت هاحداقل یک میلیون ریال می باشد . در نام این شرکت ها قبل ویا  بعداز نام باید عبارت خاص ذکر شود .

نکاتی که باید قبل از اقدام به ثبت شرکت به آنها توجه کرد شامل موارد زیر می باشد :

 1. در انتخاب شریک برای شرکت باید بسیار دقت کنید . افرادی که برای شریک شدن در شرکت انتخاب می کنید باید فاقد هرگونه سوسابقه کیفری و حقوقی باشند.
 2.  افرادی که تبعه کشورهای دیگر می باشند می توانند اقدام به ثبت شرکت اهواز کنند ولی نمی توانند مالک 100 درصد شرکت باشند تنها 49% می توانند سهم داشته باشند.
 3. باید قبل از اقدام به ثبت شرکت مقدار سهم الشرکه ونیز مکان شرکت اصلی و نام های انتخابی برای شرکت، سرمایه کل و سرمایه تک تک اعضا و سمت افراد را مشخص کنید .

اگر هر زمانی سوالاتی در مورد اقدامات مربوط به ثبت شرکت اهواز داشتید می توانید با مشاوران با تجربه ارزان ثبت در زمینه ثبت شرکت ها تماس بگیرید . ارزان ثبت با داشتن رزومه کاری درخشان در همین راستا آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما می باشد.

مراحل ثبت شرکت در اهواز

در عصر حاضر به دلیل الکترونیکی بودن اکثر امور دیگر کارهای مربوط به ثبت شرکت به صورت حضوری در اداره ثبت شرکت ها انجام نمی گیرد و با داشتن اینترنت و با وارد شدن به سایت اداره ثبت شرکت ها به آدرس اینترنتی irsherkat.ssaa.ir می توانید کارهای مربوط به ثبت شرکت خود را انجام دهید . در ابتدا باید نوع شرکت خود را بر طبق نوع فعالیت خود و تصمیماتی که  قبل از اقدام به ثبت شرکت در اهواز گرفته شده انتخاب کنید و در سایت ثبت کنید . سپس باید مشخصات کامل شرکت از جمله محل شرکت اصلی به همراه کد پستی و نیز مشخصات شخص تقاضا کننده که می تواند یکی از شرکا شرکت باشد شامل شناسنامه و گواهی عدم سوسابقه آنها  قید شود . 5 نامی که از قبل انتخاب کرده اید را براساس اولویت در سامانه وارد می کنید . در مرحله بعدی باید مجوز نوع فعالیت شرکت را که از قبل تهیه کرده اید را در سایت بارگذاری کنید. سپس باید مقدار سرمایه برای تاسیس شرکت را مشخص کنید و در سایت وارد کنید درباره این موضوع باید در زمان قبل از اقدام به ثبت شرکت در اهواز با تمامی شرکا مشورت شود تا در زمان ثبت آنلاین دچار مشکل نشوید .سرمایه اولیه براساس نوع شرکت متفاوت می باشد.بعد از مرحله تعیین سرمایه اولیه شرکت باید تمام مشخصات شرکا و سهامداران شامل شناسنامه و کد ملی و نیز میزان سهم الشرکه و اختیارات آنها در شرکت را مشخص کنید . در این مرحله باید از میان شرکا افرادی را که در آینده در موارد قانونی شرکت دارای حق امضا می باشند را مشخص کنید. در صورت داشتن شعبات دیگر برای شرکت باید مشخصات کامل آن ها ارائه شود . در مرحله پایانی باید اساسنامه و اظهارنامه و شرکتنامه  و سایر اسناد شرکت را در قالب یک آگهی در یک روزنامه رسمی در کشور به چاپ رسانده و با این کار خود را به افراد در جامعه می شناسانید و باعث حس اعتماد در میان آنها خواهید شد.

در صورت تکمیل بودن تمامی مدارک ارائه شده در سایت اداره ثبت کارشناسان مدارک شما را تایید می کنند و برای شما یک شناسه ملی و شماره ثبت فرستاده می شود و بدین ترتیب کار ثبت شرکت اهواز به پایان می رسد. 

شماره ثبت شرکت چیست ؟

شناسایی شرکت ها به طور رسمی و قانونی  با داشتن شماره ثبت امکان پذیر می باشد به طور کلی می توان شماره ثبت شرکت را تشبیه به شماره شناسنامه هر شخص در جامعه کرد. این شماره مخصوص یک شرکت می باشد و انحصاری است و هرگز به شرکت دیگر تعلق نمی گیرد. این شماره در آگهی تاسیس و مدارک ثبت شرکت ذکر می شود.

منظور از شناسه ملی شرکت چیست ؟

در شناساندن و نیز اعلام استعلام شرکت به ثبت رسیده شناسه ملی شرکت الزامی است . این شناسه یازده رقمی ویژه هرشرکت و انحصاری است و در سامانه ilenc.ir قابل استعلام است.این شناسه بعد ازمنحل شدن شرکت از اعتبار ساقط می شود. و در صورت تمدید زمان شرکت می توان آن را دریافت کرد. شناسه ملی در کنار شماره ثبت شرکت در آگهی تاسیس به شرکای شرکت اعلام شده معادل کد ملی اشخاص حقیقی می باشد.

مدارک  ثبت شرکت در اهواز 

 • باید برگه مربوط به تایید نام شرکت ارائه شود.
 •  تمام اطلاعات مربوط به شرکا و سهامداران شرکت تهیه شود.
 •  دو برگه از رونوشت های اظهارنامه و شرکتنامه و ...  که به امضای اعضای شرکت رسیده باشد.
 •  ارائه مجوز لازم برای موضوع فعالیت شرکت در صورت نیاز

هزینه  ثبت شرکت در اهواز 

هزینه های  ثبت شرکت شامل هزینه مربوط به باطل کردن تمبر , حق ثبت و هزینه پست و آگهی تاسیس شرکت و ...می باشد که براساس نوع و تعداد شرکای شرکت ها باهم فرق می کنند . برای اطلاع از تعرفه ها و هزینه های مربوط به ثبت شرکت در اهواز هم اکنون با ارزان ثبت تماس بگیرید تا با کمترین هزینه اقدام به ثبت شرکت خود کنید.

در پایان 

ارزان ثبت  با بیش از 10سال سابقه در زمینه ثبت شرکت ها در کشور جزو موفق ترین و حرفه ای ترین موسسات ثبتی می باشد . و با داشتن کارشناسان و مشاوران مجرب در ثبت شرکت ها همیشه موفق  بوده است . گروه مجرب مشاوران ثبتی حقوقی ارزان ثبت همواره با دانش و توانایی های خود در راستای قوانین تجارت و امور بازرگانی واصلاحات انجام شده در قوانین اداره ثبت شرکت ها کارهای مربوط به ثبت شرکت شما را در کمترین زمان و با موفقیت هرچه بیشتر انجام خواهد داد . پس دیگر تردیدی در انتخاب موسسه ارزان ثبت برای انجام کارهای مربوط به ثبت شرکت در اهواز نداشته باشید و همین حالا تلفن را برداشته و با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ثبت شرکت  در شهرهای استان خوزستان

 •  ثبت شرکت در آغاجاری
 •  ثبت شرکت در دزفول
 •  ثبت شرکت در آبادان
 •  ثبت شرکت در ماهشهر
 • ثبت شرکت در خرمشهر
 •  ثبت شرکت در اندیمشک
 •  ثبت شرکت در مسجد سلیمان
 •  ثبت شرکت در بندر امام خمینی
 •  ثبت شرکت در ایذه
 •  ثبت شرکت در شوش
 •  ثبت شرکت در شوشتر
 • ثبت شرکت در بهبهان
 •  ثبت شرکت در شادگان
 •  ثبت شرکت در دشت آزادگان
 •  ثبت شرکت در باغ ملک
 •  ثبت شرکت در هویزه

چنانچه  قصد ثبت شرکت در هریک از شهرهای فوق در استان خوزستان دارید حتماً با ارزان ثبت تماس بگیرید تا از یک تجربه ثبتی ارزان و تخصصس برخوردار شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

فرایند ثبت برند در اراک

ارزان ثبت با سال ها تجربه در زمینه ثبت برند اراک از تمام مراحل و مدارک و هزینه های مربوط به ثبت برند آگاه است و آن ها را در این مقاله برای آشنایی شما عزیزان نوشته است.

چگونگی ثبت شرکت در گرگان

جهت ثبت شرکت در گرگان و سایر شهرهای استان گلستان با ما در این مقاله همراه شوید. ارزان ثبت ارائه دهنده خدمات ارزان ثبت شرکت

گام به گام ثبت برند در مشهد

با ثبت برند در مشهد به کسب و کار خود رونق بخشید. از کجا این کار را شروع کنید ؟ در این مقاله با ما باشید.

اهمیت ثبت شرکت در اراک

اهمیت ثبت شرکت در اراک و موارد دیگر مثل مراحل ثبت شرکت اراک و مدارک و هزینه ثبت را در این مقاله ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

دلیل ثبت برند در گرگان

هر چیزی که در مورد ثبت برند در گرگان به نظتان می رسد را در این مقاله خواهید خواند، پس با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

ثبت برند در اردبیل از ابتدا تا انتها

همه آنچه باید در مورد ثبت برند در اردبیل زیبا را بدانید در این مقاله برای شما خوبان نوشته ایم . در خواندنش درنگ نکنید.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

روش ثبت برند در ایلام

ثبت برند در ایلام مایه پیشرفت کار شماست. اگر قصد آن را دارید همین الان این مقاله را تا پایان بخوانید که هر چه برای ثبت برند ایلام نیاز دارید بدانید در این مقاله هست.

ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر را با تیم تحریریه مجرب ارزان ثبت در این مقاله که شامل نحوه ثبت شرکت در بوشهر و مدارک لازم و هزینه آن است بخوانید.

لزوم ثبت برند در کرمانشاه

مدارک ، مراحل و هزینه ثبت برند در کرمانشاه و بقیه شهرهای این استان را به همراه شرایط انتخاب نام برند، فواید ثبت علامت تجاری در کرمانشاه و غیره را در این مطلب بجویید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟