لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

روش ثبت برند در ایلام


یکی از اقداماتی که باید بعد از ثبت شرکت به آن پرداخت موضوع ثبت برند می باشد . ثبت برند برای ادامه فعالیت یک شرکت اجباری نیست ولی اگر می خواهید خود را از دیگر رقبا متمایز سازید باید  ثبت برند در ایلام انجام دهید. علامت تجاری و برند عنوانی متشکل از نمادهای گرافیکی و طراحی شده یا کلمات یا هر دو این ها برای یک محصول و خدمات مشخص می باشد . علامت تجاری شامل حروف و اعداد و یا متشکل از هردو آن ها است که باید با نهایت دقت طراحی و ارائه شود . طرح نهایی در صورت تایید بازرسان اداره ثبت علائم تجاری یا اداره مالکیت صنعتی قابل ثبت و پیگیری خواهد بود . ثبت برند در ایلام یعنی ثبت یک دارایی معنوی و سرمایه پنهان برای شما که توسط موسسه ارزان ثبت انجام می شود.

نکته : ثبت برند ایلام تنها از طریق اداره مالکیت واقع در تهران خیابان بهشت امکان پذیر است و این اداره دارای شعبه در هیچ شهری نیست . لذا برای سهولت ثبت علامت تجاری در ایلام این امر را به مجموعه ثبتی ارزان ثبت بسپارید.

چگونگی ثبت برند در ایلام 

در این مقاله به منظور تسهیل در انجام امور ثبت برند و علامت تجاری در ایلام به بحث چگونگی ثبت برند خواهیم پرداخت . ثبت علامت تجاری و برند به دو صورت حقیقی و حقوقی انجام می پذیرد . در روش حقیقی ثبت برند به نام شخص انجام می شود . در ثبت برند حقوقی حقوقی اما ثبت برند و علامت تجاری به نام شرکت یا موسسه یا شخصیت حقوقی است . به جز اینها می توان به شکل اصیل یعنی خود متقاضی ثبت برند انجام دهد یا وکیل بگیرید و یک موسسه ثبتی حقوقی کار ثبت برند در ایلام چه حقیقی ( به نام شخص) چه حقوقی ( به نام شرکت) را برای شما به انجام برساند.

مدارک لازم برای ثبت برند در ایلام  

مدارک لازم برای ثبت برند حقیقی :
 •  رونوشت جواز فعالیت مثل جواز کسب یا تاسیس یا موافقت اصولی
 •  رونوشت مدارک شناسایی متقاضی ثبت برند
 •  طرح برند و لوگوی طراحی شده نهایی یا اسم تجاری استعلام شده
 •  کارت بازرگانی . در صورتی که برند دارای حروف و نماد لاتین باشد .
 • وکالت نامه وکیل مجموعه ثبتی
مدارک لازم جهت ثبت برند حقوقی :
 •  آگهی تغییرات شرکت و نیز ارائه مدارک  ثبتی مربوط به شرکت 
 •  کپی برابر اصل جوازتاسیس ، پروانه بهره برداری، موافقت نامه اصولی ، جواز کسب یا هرمجوز دیگری
 •  نمونه طرح نهایی برای ثبت آرم تجاری یا نام تجاری استعلا شده قبل از ثبت
 •  رونوشت مدارک شناسایی و احراز هویت مدیرعامل شرکت 
 •  وکالت نامه وکیل موسسه ثبت برند و شرکت
 •  کارت بازرگانی برای ثبت برند و علامت تجاری لاتین

شرایط ثبت برند درایلام 

نشان و علامت مخصوص متشکل از تصویر و ارقام می باشد که جهت ایجاد تفاوت بین دیگر علائم و برندهای مربوط به محصول و خدمات موردنظر انجام می گیرد . بحث ثبت برند و برندسازی در سال های قدیم نیز مطرح بوده و اساساً مورد جدیدی در دنیای امروز نمی باشد .در هر عصری برای تمیز دادن محصولات از یکدیگر از نام و مشخصه ای مخصوص استفاده می کردند. مثلاً نام بافنده قالی در پشت آن درج می شد، نام نقاش در گوشه تابلو و نام مجسمه ساز هم بر پیکره ساخته شده به شکل کوچک هک می شد که خود نشان از قدمت برند و علامت تجاری است اما نه به شکل امروزی و قابل ثبت نزد مراجع قانونی.

در اینجا شما را دعوت می کنیم به خواندن مقاله : شرایط ثبت برند

در زمان انتخاب نام برای برند و علائم تجاری باید به اصالت نام و نیز تکراری نبودن آن توجه ویژه ای کرد . برای اتخاذ بهترین برند برای ثبت با کارشناسان ثبت برند تماس بگیرید و با مشاوره ی اختصاصی با آن ها برند مخصوص خود را برگزینید و بدین ترتیب آینده شغلی خود را تضمین کنید . برندی که اگر طراحی می شود متفاوت و منحصر به فرد باشد و اگر واژه است انحصاری و نوین بوده شبیه آنچه تاکنون ثبت شده نباشد.

از دیگر شرایط ثبت برند ایلام داشتن 18 سال تمام متقاضی ثبت و داشتن مجوز جهت فعالیت است . حتی اگر در شرکتخود مشغول به کار هستید برای ثبت برند به نام خود یا شرکتتان باید مجوز از مراجع مرتبط اخذ نمایید. 

آخرین نکته درباره ثبت برند این است که نام برند باید فارسی باشد و کلمات ریشه لاتین و زبان بیگانه نداشته باشند که اگر این گونه باشد اول باید کارت بازرگانی بگیرید و سپس جهت ثبت برند در ایلام اقدام کنید.

استعلام نام برند 

برای اطلاع از تکراری نبودن برند و عدم درج برند عین یا شبیه توسط شخصی دیگر بهتر است برند مورد نظر را به صورت آنلاین پیگیری کرده و از خاص بودن آن در عرصه کاریتان اطمینان حاصل کنید . همچنین شما متقاضیان ثبت برند در ایلام می توانید در صورت لزوم فرم مربوط به استعلام علامت تجاری و لوگو را پر کرده و با تماس با گروه متخصصین ثبت برند ارزان ثبت کارهای استعلام برندتان را به صورت کاملاً تخصصی پیگیری کرده و برای آغاز مراحل ثبت برند حاضر شوید . برای آگاهی ازمنحصر به فرد بودن و عدم تکرار اسم برند مورد نظر خودمی توانید با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و با اتخاذ مشاوره رایگان از مزیت های ثبت آنلاین و حرفه ای برند و علائم تجاری به صورت صد در صد حرفه ای اطمینان حاصل نمایید . 

نکته : روش دیگر استعلام برند قبل از ثبت رجوع یه سامانه اداره ثبت علائم تجاری به آدرس iripo.ssaa.ir می باشد .

ثبت برند ایلام

چگونگی ثبت برند در موسسه ارزان ثبت 

 موسسه ارزان ثبت درابتدا به صورت تلفنی یا حضوری به افراد متقاضی ثبت برند مشاوره رایگان ارائه می دهد تا از چگونگی ثبت برند و تخصص کارشناسان ارزان ثبت اطمینان حاصل کرده تا بدین ترتیب آن ها  تمام سوالات مربوط به ثبت برند خود را از مشاوران متخصص ارزان ثبت بپرسند و در مواردی که دارای ابهامات برای انجام مراحل ثبت باشند پاسخ می گیرند. کارشناسان ثبت برند و علامت تجاری موسسه ارزان ثبت بهترین گزینه برای مشاوره تخصصی به متقاضیان ثبتبرند یا شرکت در ایلام خواهد بود . پس برای انجام امورثبت برند خود بدون اندکی تامل با مجموعه ارزان ثبت تماس بگیرید . در گام بعد از مشاوره به متقاضیان، کارشناسان ثبت برند برای عقد قرارداد با آن ها با توجه به اهداف تقاضاکنندگان ثبت برند مورد نظر در محل کار متقاضی و یا با انجام هماهنگی لازم با متقاضیان در محل موسسه یا به شکل دورکاری و اینترنتی اقدام به عقد قرارداد می کنند . در واقع با عقد قرار داد تمام برنامه ریزی های بلند مدت برای آغاز مراحل ثبتی در حداقل زمان ممکن و با هزینه ای به مراتب کمتر از دیگر موسسات ثبتی تدوین می شود . در گام بعدی کارشناسان , مدارک لازم برای ثبت برند شما را به شما اعلام کرده و پس از آماده کردن آن ها توسط شما و ارسال آن ها برای ما، روند انجام ثبت برند در ایلام به صورت کاملاً قانونی و حرفه ای شروع خواهد شد که با استعلام اسم برند و نام تجاری یا طراحی آرم و لوگو و علامت تجاری شروع می گردد. قابل ذکر است که در صورت تمایل به انجام مراحل ثبت برند در ایلام کارشناسان ما همه روزه آماده خدمت رسانی و آگاهی بخشی به متقاضیان ثبت برند خواهند بود . پس برای رسیدن به اهداف خود با اطمینان از مراحل ثبت برند توسط  کارشناسان گروه ثبتی ارزان ثبت این نکته را مدنظر خود قرار دهید که در حداقل زمان با ما به بهره وری بالا برسید .

خصوصیات یک برند خوب 

یک برند برای مطرح شدن باید ساده بوده وگویای تمامی ویژگی های محصول مورد نظر باشد و در کمترین زمان با مراجعه به آن و دیدن یا خواندن آن به خصوصیات شئی و خدمات مورد نظر پی برد . این برند و آرم تجاری باید در طولانی مدت و در زمان حیات 10 ساله خود باعث شهرت محصول و متمایز ساختن آن با دیگررقبا شود .منحصر به فرد باشد و شبیه برندهای ثبت شده بخصوص برای محصولات شبیه محصول شما نباشد و البته فارسی و مطابق شئونات باشد تا ثبت شود. برند خوب باید تلفظش آسان باشد و راحت در ذهن ها بماند یعنی آهنگین باشد و به خاطر سپردنش سخت نباشد.

مراحل ثبت برند آسان در ایلام

مراجعه به موسسه ثبتی معتبر و ارائه اسناد خواسته شده از طرف کارشناسان ثبت برند در ایلام اولین گام در مراحل ثبت برند است .

کارشناسان ثبت برند و علامت تجاری ارزان ثبت تمام کارهای ثبت شما را با دقت تمام و به صورت کاملاً حرفه ای انجام خواهد داد و دیگر نیازی به مراجعه شما به سایت و اداره ثبت نخواهد بود .

 1.  نشانی سایت اداره ثبت جهت ثبت برند به نشانی www.iripo.ssaa.ir است و ثبت نام در قسمت مالکیت صنعتی سایت انجام می پذیرد.
 2.  انتخاب نام برای برند مورد نظر . این نام باید مخصوص ومنحصر به فرد باشد و از تکرار شدن آن مانند برندهای موجود در جامعه پرهیز شود .
 3.  ارائه جوازهای مربوط به ثبت برند که از قبل توسط متقاضی از مراجع ذی ربط دریافت شده است و باید براساس طبقه برند در سایت ثبت شوند .
 4.  مدارک ارائه شده لازم برای ثبت علامت تجاری ایلام  باید به تایید بازرسان اداره ثبت برسد .( 5 نفر)
 5.  پرداخت هزینه های ثبت آگهی در روزنامه رسمی 
 6. ایجاد وقفه 4 هفته ای برای رسیدگی به اعتراض افراد دیگر به برند و یا عدم اعتراض به برند مورد نظر و ادامه مراحل ثبت برند در ایلام
 7.  آماده شدن برای درج آگهی در روزنامه برای دومین بار 
 8.  مراجعه حضوری به اداره ثبت اسناد و املاک کشور و ارائه مدارک مربوط به اداره ثبت 
 9.  در صورت عدم نقص در مدارک ارائه شده شماره شناسه برای متقاضی برند ثبت و گواهی ثبت برند صادر می شود .

برای پاسخ به سوالات متقاضیان در مورد انجام مراحل ثبت برند در ایلام , کارشناسان موسسه ارزان ثبت به صورت 12 ساعته آماده پاسخ گویی به متقاضیان عزیز می باشند .چنان چه در هر کدام از مراحل سوالی برایتان پیش آمد با تلفن های تماس مجموعه ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس بگیرید . 

تعرفه و هزینه ثبت برند در ایلام  به صورتی به صرفه

هزینه ثبت برند به عوامل گوناگونی از جمله نوع برند ، ( حقیقی یا حقوقی، رنگی یا سیاه و سفید، فارسی یا لاتین یا هردو ، نام تجاری یا علامت تجاری ) و نیزتعداد محصلات و طبقات که هم بر هزینه آگهی در روزنامه اثر می گذارد  هم بر پیچیدگی ثبتی موثر است و بر زمان و سختی ثبت برند می افزاید و نیز مسائل دیگر بستگی دارد که برای تخمین آن باید از فردی متخصص یعنی بخش مالی ارزان ثبت پرسید . موسسه ارزان ثبت این تضمین را به شما می دهد که در کم ترین زمان و با هزینه ای کم تر از دیگر موسسات و با پشتوانه تجارب چندین ساله خود شما را به اهدافتان نزدیک خواهد کرد . 

در پایان

اهداف مهم در ثبت علامت تجاری انحصاری بودن آن است . باید این موضوع را در نظر داشت که مفهوم عبارات آرم تجاری و علامت تجاری و برند همگی یکسان می باشند و تمام این موارد دارای یک پلتفرم و ویژگی انحصاری هستند که برای محصول به وجود می آورند . برای کسب اطلاع در خصوص ثبت برند در ایلام با مشاوران ثبت برند ارزان ثبت در تماس باشید تا به صورت حرفه ای و با بازدهی بالا کارهای ثبت برندتان به سرانجام برسد و در کمترین زمان به بازدهی بالا برسید . حق انحصار یک برند به مدت 10 سال خواهد بود و بعد از 10 سال برند منقضی می شود و باید برای اتخاذ دوباره آن تصمیم گرفت . نکته قابل تامل در برندسازی امکان انتقال برند و علائم تجاری به افراد دیگر در جامعه می باشد .یعنی برند قابلیت خرید و فروش دارد که خود از مزایای ثبت علامت تجاری و برند در ایلام است.

ثبت برند موضوعی قابل ملاحظه می باشد. 

واحدهای اداره ثبت شرکتها استان ایلام

 •  ثبت شرکت در دهلران
 •  ثبت شرکت در چرداول
 •  ثبت شرکت در ایوان
 •  ثبت شرکت در آبدانان
 •  ثبت شرکت در دره شهر
 •  ثبت شرکت در مهران
 •  ثبت شرکت در ملکشاهی
 •  ثبت شرکت در بدره
 •  ثبت شرکت در سیروان

ثبت برند در ایلام را به ارزن ثبت محول کنید و از یک همکاری شیرین، به صرفه و حرفه ای در این زمینه لذت ببرید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

علاوه بر چگونگی ثبت برند در خرم آباد ، ثبت برند بین المللی و جهانی ، برند و علامت تجایر قابل ثبت و غیر قابل ثبت و بسیاری نکات دیگر را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

شرایط ثبت شرکت در سمنان

شرایط کامل ثبت شرکت در سمنان به همراه مدارک و هزینه ها و هرچه در این حوزه لازم دارید را در این مقاله گرد آورده ایم .

چگونگی ثبت شرکت در گرگان

جهت ثبت شرکت در گرگان و سایر شهرهای استان گلستان با ما در این مقاله همراه شوید. ارزان ثبت ارائه دهنده خدمات ارزان ثبت شرکت

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

ثبت شرکت در ساری- ثبت شرکت ها ساری

ثبت شرکت در ساری شامل مراحل ثبت ، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت را از گروه ارزان ثبت در این مقاله با ما مطالعه کنید.

ثبت شرکت در خرم آباد - ثبت شرکتها خرم آباد

اگر تصمیم به ثبت شرکت در خرم آباد گرفته اید حتماً توصیه می کنیم این مقاله را در ارزان ثبت در خصوص ثبت شرکت خرم آباد ابتدا بخوانید.

برای ثبت برند در شیراز از کجا شروع کنیم؟

اگر نمی دانید ثبت برند شیراز را از کجا آغاز کنید ما در این مقاله به شما می گوییم . در خصوص مراحل ، مدارک ، هزینه ، انواع ثبت برند و طبقات آن ، علائم ممنوع و مدت زمان ثبت برند هم توضیحات کامل و شفافی ارائه می دهیم.

ثبت برند در یزد قدم به قدم

قدم به قدم ثبت برند یزد را در کنار مدارک ، هزینه مراحل و سایرموارد مرتبط را در مطلب حاضر که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته حتماً بخوانید.

مزیت ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه و هرآنچه به آن مربوط است را با موسسه ارزان ثبت در این مقاله مطالعه کنید .

چرا ثبت برند در زاهدان انجام دهیم؟

اگر می خواهید بدانید چرا باید ثبت برند در زاهدان انجام دهید تا انتهای این مقاله را بخوانید تا به طور کامل توسط تیم ارزان ثبت راهنمایی شوید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟