لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ضرورت ثبت برند در بیرجند


در دنیای امروز که هر محصولی دارای مشابهات بسیاری می باشد باید به موضوع ایجاد تمایز با دیگر محصولات مشابه توجه کرد . بحث برندسازی از زمان های قدیم در میان کسب وکارهای مختلف وجود داشته و تجار برای امر تجارت و کسب و کار خود اقدام به ایجاد نشان منحصربه  خود کرده اند تا بدین وسیله بتوانند خود را در میان دیگر موارد مشابه به جامعه و بازاربشناسانند.  ثبت برند در بیرجند وبرندینگ باید به صورت تخصصی و توسط شخصی مجرب انجام گیرد . اگر شما ساکن شهر بیرجند در مرکزیت استان خراسان جنوبی هستید و یا تمایل به ثبت برند و علامت تجاری انحصاری خود در این شهر دارید هم اکنون با شماره تماس های مجتمع ثبتی ارزان ثبت تماس گرفته و از طریق مشاوره رایگان مشاوران این مجتمع امور ثبت برند در بیرجند را حرفه ای به سرانجام برسانید .
در ادامه این مقاله همگام با ما باشید تا از مزایای ثبت برند در بیرجند برای شما بگوییم و مراحل ثبت برند و مدارک لازم، طبقات برند ،مدت زمان ثبت  و هزینه ثبت برند در بیرجند را برای شما شرح دهیم. 

مزایای ثبت برند در بیرجند چیست ؟

با پیشبرد اهداف کاری خود و رونق کسب و کار یک موضوع مهم برای اقدام باقی می ماند و آن هم انجام امور ثبت برند است که باید آن را تخصصی به سرانجام برسانید . با انجام ثبت برند در بیرجند خیال خود را ازانحصار ثبت برند آسوده خواهید کرد و دست سواستفاده گران از شهرت و محصول خود را کوتاه خواهید کرد . با ثبت برند اختصاصی و برندینگ خود می توانید در مزایدات و مناقصات شرکت کنید و قراردادهای مهم عقد کنید، در سامانه 118 ثبت نام کنید، تبلیغات محیطی بگیرید و خود را بهتر و بیشتر معرفی و بازاریابی کنید و حق شکایت از برند مشابه در حال ثبت داشته باشید . تا این قست مقاله باید به اهمیت ثبت برند بیرجند پی برده باشید ولی در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه ثبت برند در بیرجند می توانید همه روزه با شماره تماس های مجتمع  ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس بگیرید و یا با مراجعه به سایت مجتمع ثبت برند ارزان ثبت سوالات خود را با کارشناسان تبادل کنید .  
یک برند خوب باید دارای ویژگی ها و نشان های زیر باشد
قابل به یاد سپردن باشد ، دارای حروف لاتین نباشد، تلفظی آسان داشته باشد ، دارای وجه تمایز با دیگر برندهای ثبت شده باشد ، به هیچ عنوان شبیه  دیگر برند ها نباشد .در یاد بماند جهت تعیین نام مناسب برای برند خود به سایت اداره ثبت علائم تجاری مراجعه کنید و شروط انتخاب نام سوالات مکرر و متداول ثبت برند را بخوانید. 
جهت طراحی و گزینش خاص ترین برند و علامت تجاری در بیرجند برای محصول و خدمات خود به موسسه ثبتی ارزان ثبت مراجعه کرده یا با شماره تماس های مجتمع تماس حاصل فرمایید و از مزایای مشاوره تلفنی رایگان برخوردار شوید . 

نکته : برندی که حروف یا  کلمات لاتین داشته باشد نیاز به کارت بازرگانی جهت ثبت آن دارید.البته ثبت برند فارسی  به اندازه یک سوم برند لاتین و به همراه آن بدون خذ کارت بازگانی بلامانع است.

کلمات هم معنی با برند 

موضوع مهم در زمان انجام برندینگ توجه به کلمات هم معنی با برند می باشد . این کلمات شامل : علامت تجاری ، آرم تجاری ، لوگو ، نشان تجاری ، اسم تجاری، نمانام و نام تجاری، علائم تجاری... می باشد که در لغت با کلمه برند متفاوت می باشند ولی در ماهیت مانند برند نشانگر تمایز و ویژگی های مخصوص با یک محصول و خدمات می باشند و با ظاهری متفاوت اما روش و مراحل یکسا به ثبت می رسند . برندها می توانند یک نام و طرحی ویژه برای شرکت و محصول باشند و یا شامل هردو ویژگی یعنی نام و طرح باشند . 
ثبت برند در بیرجند با ارزان ثبت

مدارک لازم  ثبت برند در بیرجند 

1. مدارک سجلی متقاضیان ثبت برند در بیرجند اعم از شخص حقیقی یا مدیر عامل شخص حقوقی
2. طرح و نام قابل ثبت برای برند موردنظر 
3. ارائه برگه وکالت وکیل در صورت اخذ وکیل برای انجام امور ثبت برند 
4. ارائه مجوزهای اخذ شده مانند جواز کسب، جواز تاسیس ، موافقت اصولی ، پروانه بهره برداری و غیره
5. کارت بازرگانی در صورت داشتن حروف لاتین در برند
6. مدارک ثبت یشرکت برای ثبت برند حقوقی

خلاصه طبقات برند

برند برای ثبت به شکل مجازی بر اساس محصولات و خدمات در یکی از 45 طبقه تعریف شده توسط اداره مالکیت صنعتی که مرجع ثبت برند است به ثبت می رسد. خلاصه طبقات ثبت برند به شرح ذیل است:
 •  طبقات 5-1 مخصوص انواع مواد شيميايی ، بهداشتی ، دارويی ، آرايشی ، صنعتی و…. می باشد..
 • طبقات 14 -6 مختص به انواع موتورها و وسايل مکانيکی و قطعات خودروها و صنايع مختلف ، وسايل حمل و نقل ، وسايل حرارتی و جواهر آلات  و ….می باشد.
 • طبقات 19-15 اختصاص داده شده به به لوازم موسيقی ، لوازم کاغذی ، چوبی ، پلاستيکی ، چرمی و مصالح ساختمانی ..
 • طبقات 23-20 کليه لوازم و وسايل منزل اعم از وسايل برقی ، مبلمان و وسايل آشپزخانه را در خود جای داده است..
 • طبقات 28-24 شامل کالاهايی است که می تواند مصنوعات دستی باشد مانند مواد نساجی ، پارچه ،پوشاک ، توری ، فرش و اسباب بازی
 • طبقات 32-29 مربوط به  انواع مواد خوراکی ، نوشيدنی ، محصولات کشاورزی ، مواد غذايی و… می باشد. .
 • طبقه 33 -خالی بوده و مخصوص مشاغل نو ظهوراست.
 • طبقات 45-34 مخصوص مشاغل و خدمات گوناگون من جمله دخانيات ، پزشکی ، هتلداری ، رستوران ،قنادی و … است.
 • برند اشتراکی چیست ؟ 

گاهی دو یا چند برند مطرح با اهداف مشترک اقدام به ادغام با یکدیگر می کنند که در این صورت درواقع تشکیل برندی اشتراکی کرده اند که در جهت کسب سود ، هم سو و هم جهت با یکدیگر فعالیت خود را انجام خواهند داد . در این صورت ثبت اظهارنامه برند به شکل اشتراکی است و درصد سود و زیان مالکین یا شرکا در فروش محصولات تحت برند در شرف ثبت در اظهارنامه درج می گردد.

مراحل ثبت برند در بیرجند 

اخذ مدارک و مجوز های لازم برای اقدام به ثبت برند از موارد مهم در قبل از ثبت برند می باشد که باید توسط متقاضی اخذ شود . متقاضی باید بالای 18 سال سن داشته باشد باید برند قبل از ثبت استعلام شود تا شبیه به برندهای ثبت شده تا الان نباشد.

نکته : استعلام برند از سایت اداره مالکیت به آدرسwww.iripo.ssaa.ir قابل انجام است، هم چنین می توانید از کارشناسان مجموعه ثبتی ارزان ثبت در راستای استعلام برند قبل از ثبت تقاضا نمایید. 

در گام بعد باید یک طرح و نام طراحی شده و خاص را برای برند مورد نظر انتخاب کرده و آن را در سامانه اداره ثبت علائم تجاری وارد کنید. با ورود به سامانه اداره ثبت علائم تجاری به نشانی www.iripo.ssaa.ir و وارد کردن مشخصات صاحب برند یک شماره برای عضویت در سایت دریافت خواهید کرد که در آینده برای استعلام برند احتیاج خواهد شد در حقیقت این شماره کد رهگیری ثبت اظهارنامه برند در بیرجند می باشد . سپس مدارک و جوازهای اخذ شده که برای ثبت  برند حقیقی : جواز کسب یا موافقت نامه  و برای ثبت  برند حقوقی : مجوز فعالیت و جواز تاسیس و پروانه بهره برداری و... می باشد را جهت بررسی کارشناسان ثبت علائم تجاری اداره ثبت در سایت وارد می کنید . در صورت تایید مدارک هزینه مربوط به ثبت برند بیرجند در قالب یک آگهی درروزنامه را پرداخت کرده و برند را در روزنامه چاپ می کنید . 30 روز زمان برای رسیدگی به اعتراضات احتمالی  صرف می کنید. در صورت عدم اعتراض به برند و علامت تجاری برای نوبت دوم برند را در روزنامه به چاپ می رسانید . در انتها نیز با در دست داشتن تمام مدارک مربوط به برند به اداره ثبت برند در تهران مراجعه کرده یا برای این کار از یک وکیل و کارشناس یاری می گیرید تا امور تشکیل پرونده فیزیکی را در تهران به سرانجام برسانند  تا پس از طی سایر مراحل اداری تصدیق ثبت برند ده ساله برای شما صادر گردد. 
نکته : ثبت برند تنها از طریق یک اداره در تهران به نام اداره مالکیت صنعتی انجام می شود که جهت حفظ جامعیت کار این اداره مسئول ثبت برند کلیه شهرهای ایران می باشد.بنابراین برای ثبت برند بیرجند باید به تهران رفت و آمد کنید ، اما چنانچه ثبت برند خود را به ارزان ثبت بسپارید، دیگر نیازی به تردد و سفر ندارید و از هزینه اضافی پرهیز می کنید. 

در خصوص ثبت برند این مقاله برای راهنمایی شما می باشد: ثبت اسم تجاری

مدت زمان ثبت برند در بیرجند

ثبت برند  با توجه به مدت زمان تایید ثبت نام اولیه و مدت یک ماهه اعتراض بین دو روزنامه برند، حداقل 3 ماه به طول خواهد انجامید قابل ذکر است که با اتخاذ وکیلی مجرب برای  ثبت برند در بیرجند می توان در زمان مناسب امور ثبت برند را به سرانجام رساند . پس اگر به فکر ثبت برند و علامت تجاری خود در حداقل زمان می باشید با کارشناسان ثبت برند در بیرجند در ارتباط باشید . موسسه ارزان ثبت مفتخر است که در طی سالهای فعالیت خود در عرصه ثبت برند در کشور دارای رزومه های موفق بسیارمی باشد و بهترین گزینه برای رسیدن متقاضیان به اهداف ثبت برند در کم ترین زمان خواهد بود .

هزینه ثبت برند در بیرجند 

مسئله برآورد هزینه ثبت برند به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به هزینه درج آگهی درروزنامه ، هزینه وکیل ، هزینه  هزینه دریافت کارت بازرگانی در صورت لز.م ، نوع برند ، تعداد مححصولات  و ... اشاره کرد . 
جهت برآورد هزینه دقیق با شماره های مجتمع ثبتی ارزان ثبت تماس بگیرید . 

ثبت برند در استان خراسان جنوبی

 •  ثبت برند در فردوس
 •  ثبت برند درقائنات
 • ثبت برند دربشرویه
 •  ثبت برند در طبس
 •  ثبت برند در سربیشه
مجموعه تخصصی ثبت شرکت و برند ارزان ثبت آماده ارائه مشاوره رایگان به متقاضیان ثبت برند در بیرجند می باشد. برای واگذاری امور ثبت برند خود به کارشناسان متخصص ارزان ثبت تعلل نکنید و هم اکنون تلفن خود را برداشته و با موسسه تماس حاصل فرمایید تا امور ثبت برندتان به صورت حرفه ای و تضمینی انجام گیرد. 
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرایط ثبت شرکت در سمنان

شرایط کامل ثبت شرکت در سمنان به همراه مدارک و هزینه ها و هرچه در این حوزه لازم دارید را در این مقاله گرد آورده ایم .

روند ثبت شرکت در بجنورد- ثبت شرکتها در بجنورد

ما هر آنچه درمورد ثبت شرکت در بجنورد لازم دارید را در این مقاله یکجا آورده ایم تا از خواندن مطالب دیگر بی نیاز شوید پس حتماً تا انتهای مقاله با ما باشید.

فرایند ثبت برند در اراک

ارزان ثبت با سال ها تجربه در زمینه ثبت برند اراک از تمام مراحل و مدارک و هزینه های مربوط به ثبت برند آگاه است و آن ها را در این مقاله برای آشنایی شما عزیزان نوشته است.

ثبت برند سریع و آسان در کرمان

تمامی نکات لازم در مورد ثبت برند در کرمان شامل مراحل ثبت و مدارک لازم و نیز هزینه و انواع برند و مالیات مربوط به برند را در این مقاله با ما بخوانید . آگاهی در مورد ثبت برند کرمان با ارزان ثبت

فواید ثبت برند در ساری

با خواندن این مقاله به فواید قلت برند در ساری ، روش ثبت ، مدت زمان و هزینه ثبت و مدارک موردنیاز پی می برید ، پس با ما باشید .

دلیل ثبت برند در گرگان

هر چیزی که در مورد ثبت برند در گرگان به نظتان می رسد را در این مقاله خواهید خواند، پس با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

لزوم ثبت شرکت در شهرکرد

با خواندن این مقاله پاسخ کلیه سوالات خود در مورد ثبت شرکت در شهرکرد را دریابید ما هم در این مسیر در کنارتان هستیم.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

فرایند ثبت شرکت در اردبیل

در مقاله پیش رو می توانید نکات لازم در خصوص ثبت شرکت اردبیل مثل هزینه ثبت شرکت در اردبیل ، مدارک و مراحل و نحوه ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟