با ثبت شرکت در بیرجند وام بگیرید

با ثبت شرکت در بیرجند وام بگیرید

اگر مایل به ثبت شرکت در بیرجند هستید باید به شما تبریک بگوییم زیرا موسسه خوبی را برای مشاوره انتخاب کرده اید و مقاله خوبی را برای کسب اطلاعات. ارزان ثبت با داشتن سال ها تجربه مکفی در زمینه ثبت شرکت ها در بیرجند آماده استقبال از انجام کارهای ثبت شرکت شما می باشد.

برای ثبت شرکت در بیرجند باید قوانین اداره ثبت را به صورت دقیق مطالعه کنید و بر اساس آن روند قانونی را انجام دهید. ثبت شرکت به تنهایی امتیازی برای پرداخت وام محسوب نمی شود اما با ارائه برخی مدارک به بانک پرداخت کننده وام می توانید از طرح های حمایت از تولیدکنندگان استفاده کنید.

شرکت های تجاری در بیرجند

امروزه با پیشرفت های فراوان در زمینه صنعت و فناوری و رقابت در سطح بازار اقتصاد، فعالیت در یک صنف مشخص دارای ویژگی های خاص خود می باشد. با گذشته بسیار فرق دارد.

برای تولید و عرضه یک محصول معمولاً افراد متعددی تلاش می کنند و با هم رقابت دارند. حال اگر این فعالیت ها در چارچوب قوانین صورت نگیرد. امکان دارد در آینده باعث ایجاد مشکلات برای صاحبان فعالیت ها شود. برای فعالیت در چارچوب قانون باید آن فعالیت را ثبت کرد. بهترین روش برای مطرح شدن شما در میان رقبا و همکارانتان اقدام برای ثبت شرکت می باشد.

این شرکت ها برای کارهای تجاری تشکیل می شوند. به 7 نوع تقسیم می شوند.

این 7 نوع شامل: شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی عام، شرکت سهامی خاص، شرکت نسبی، شرکت تضامنی، شرکت تعاونی و مختلط است. درصورتی که سوالی در زمینه هرکدام از انواع شرکت های تجاری دارید با ما در تماس باشید تا با دید روشن اقدام به انتخاب شرکت مورد نظر خود کنید.

موسسه های غیر تجاری در بیرجند

مبنای فعالیت این موسسات امورخدماتی می باشد. به دو نوع موسسات انتفاعی و غیرانتفاعی دسته بندیمی شوند. در نوع انتفاعی هر گونه ارائه خدمات برطبق کسب سود انجام می گیرد، ولی در نوع غیرانتفاعی هدف بالا بردن خدمات در سطح جامعه می باشد مانند موسسه خیریه محک.

جهت ثبت شرکت در بیرجند نیاز به دو نفر عضو و حداقل یک میلیون ریال سرمایه اولیه دارید. که مانند شرکت مسئولیت محدود سرمایه اسمی است. نیازی به پرداخت آن نیست.

ثبت شرکت
ثبت شرکت در بیرجند

ثبت شرکت سهامی خاص در بیرجند

تاسیس شرکت سهامی خاص منوط به داشتن سه سهامدار و هیئت مدیره و دو بازرس که نسبت فامیلی با هیئت مدیره نداشته باشد می باشد. شرکت سهامی خاص دارای یک میلیون ریال سرمایه حداقلی می باشد که 35 درصد از آن باید در حساب شرکت در شرف تاسیس بلوکه شود. تاسیس شرکت سهامی خاص در موضوعات متعدد انجام می شود.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بیرجند

مسئولیت محدود از دیگر شرکت های پر طرفدار برای ثبت است که به دلیل شرایط قانونی ساده و مسئولیت کم برای بنگاه های کوچک اقتصادی و کمپانی های تاسیس گزینه مناسبی می باشد. ثبت شرکت با مسئولیت محدود با حداقل دو عضو و یک میلیون ریال سرمایه اولیه با تدوین اسناد و اوراق و اسناد مورد تایید اداره ثبت قابل ثبت می باشد.

ثبت شرکت دانش بنیان در بیرجند

برای ثبت شرکت دانش بنیان بهتر است ابتدا شرکت سهامی خاص ثبت کنید و سپس آن را دانش بنیان کنید. شرکت دانش بنیان شرکت ایده محور است و در پی تولید علم و دانش است و موضوعات تحقیقاتی منجر به تولیدات جدید دارد.

این شرکت ها زیر نظر مراکز رشد و در پارک های علم و فناوری قرار دارند و تحت نظارت معاونت علم و فناوری نهاد ریاست جمهوری می باشد. جهت تشکیل آن نیاز به اعضای هیات علمی با مدرک دکترا و یا اختراع ثبت شده و مورد تایید دارید.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر د این مورد لطفاً این مقاله را بخوانید : چگونه دانش بنیان شویم؟ 

ثبت شرکت خدماتی در بیرجند

شرکت خدماتی شرکتی است که فعالیت خود را در زمینه های مختلف خدمات عمومی یا برخی از خدمات اختصاصی که ممنوعیت های قانونی برای ثبت شرکت ندارند می توانند اقدام به ثبت شرکت تجاری نمایند. خدماتی که موضوع شرکت خدماتی قرار می گیرد اگر نیازمند ارائه مجوز باشد باید مجوز مربوطه را دریافت و به اداره ثبت شرکت ها را ارائه دهند.

ثبت شرکت پیمانکاری در بیرجند

تاسیس شرکت پیمانکاری بسته به فعالیت های و اهداف و برنامه این شرکت در انواع مختلف قابل ثبت می باشند. اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری شرایط خاصی را برای ثبت شرکت پیمانکاری در نظر ندارد اما بر اساس شرایط و اصول کار شرکت پیمانکاری موضوعات مختلف پیمانکاری را بهتر است تحت عنوان شرکت سهامی خاص ثبت کنید.

ثبت شرکت بازرگانی در بیرجند

شرایط ثبت شرکت بازرگانی برای اشخاصی که می خواهند در زمینه های واردات یا صادرات کالا یا ترخیص کالا از گمرک و سایر فعالیت های بازرگانی شرکت تجاری را به ثبت برسانند. مدیر عامل شرکت بهتر است رشته تحصیلی مرتبط با بازرگانی داشته باشد تا بعد از ثبت شرکت بتوانید برای زمینه واردات و صادرات کاررت بازرگانی ارائه دهید.

اساسنامه شرکت چیست ؟

یکی از ارکان مهم در تاسیس شرکت اساسنامه آن می باشد. در متن اساسنامه موضوعاتی مانند، ریز فعالیت شرکت، روابط اعضای شرکت با هم و نیز تعیین حد و حدود مربوط به اختیارات هیئت مدیره و موسسان در شرکت مشخص خواهد شد.

در این متن هم چنین میزان مسئولیت هرکدام از اعضا در زمان سود و زیان شرکت مشخص می شود. موارد دیگری ازجمله مدت زمان فعالیت شرکت و زمان انحلال آن نیز مطرح می شود که تمام مفاد این متن باید اجرا شود و به تایید موسسین برسد. لازم به ذکر است که این متن باید با نوشتاری کاملاً حقوقی و توسط فردی متخصص نوشته شود. لازم به ذکر است بعد از انجام روند ثبتی می توانید هر یک از بند های اساسنامه را در ثبت تغییرات در بیرجند تغییر دهید.

برای نوشن متون حقوقی خود جهت اقدام به تاسیس شرکت در بیرجند کافی است همین الان با مشاوران و کارشناس مجرب ما تماس بگیرید. تا فوراً کارهای ثبت شرکت شما با هزینه ای به مراتب کمتر به پایان برسد و بدین صورت در حداقل زمان ممکن به اهداف خود جهت ثبت شرکت در بیرجند دست پیدا کنید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در بیرجند

 • ارائه مدارک مربوط به شناسایی اعضای شرکت
 •  تسلیم برگه های اساسنامه و شرکتنامه و سایر اوراق تایید شده شرکت مربوطه
 • ارائه مجوز شرکت
 • ارائه وکالت نامه
 • رسید تایید نام وثبت نام آنلاین

برای اطلاعات بیشتر جهت ثبت شرکت و مدارک لازم و نیز چگونگی دریافت مدارک مربوطه با کارشاسان موسسه ارزان ثبت با بیش از 10 سال سابقه درخشان در امر ثبت شرکت ها در تماس باشید.

مراحل ثبت شرکت در بیرجند

 1. ثبت آنلاین شرکت در سامانه اداره ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir
 2. ثبت مشخصات متقاضی ، شرکت ، شرکا و سایر اطلاعات خواسته شده
 3. دریافت کد رهگیری و انتظار برای بررسی کارشناسی جهت تایید اسم شرکت
 4. اخذ ابلاغ تاییدیه و ادامه روند ثبت شرکت در بیرجند با ارسال مدارک شرکت به اداره ثبت شرکت ها
 5. اخذ تاییدیه مدارک باکد رهگیری خود
 6. مراجعه جهت دریافت آگهی تاسیس و سایر اسناد ثبت شرکت

اگر در دو مرحله تاییدیه به جای تایید با ابلاغ رفع نقص روبرو شدید بای ایراد ذکر شده در ابلاغ را رفع کنید. در این راه ارزان ثبت به شما کمک می کند .

برای اینکه خیال خود را از پیچیدگی های کار در مراحل ثبت شرکت آسوده کنید بهتر است با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید. از مراحل ابتدایی تا پایان کار ثبت شرکت خود که شامل دریافت شناسه ملی شرکت می باشد را به کارشناسان ما بسپارید و بدین ترتیب به اهداف خود نزدیک شوید.

هزینه و زمان ثبت شرکت در بیرجند

هزینه ثبت شرکت بیرجند را نوع شرکت و تعداد اعضای آن مشخص می کند. این هزینه به حق الوکاله، حق الثبت، هزینه پستی، درج آگهی، حق ابطال تمبر سرمایه و موارد دیگر تقسیم می شود. جهت اطلاع دقیق از هزینه ثبت شرکت در بیرجند با کارشناسان دپارتمان مالی مجموعه ارزان ثبت تماس بگیرید.

زمان حداقلی برای ثبت شرکت 14 روز می باشد این زمان برای اشخاصی است که با مدارک کامل و در نظر گرفتن تمامی شرایط قانونی اقدام به ثبت شرکت در بیرجند کنند.

ثبت شرکت در شهرهای استان خراسان جنوبی

 • طبس
 • فردوس
 • قائنات
 • سربیشه
 • نهبندان
 • بشرویه

گروه ثبتی ارزان ثبت همواره به فکر آسودگی متقاضیان خود بوده و در راه تسهیل این موضوع همیشه گام برداشته. این اطمینان را به شما خواهیم داد که کارهای ثبت شرکتتان به صورت کاملاً حرفه ای و در مدت زمان کمتری و هم چنین با هزینه ای کمتر توسط مشاوران متخصص انجام خواهد پذیرفت.گروه ثبتی ارزان ثبت همواره به فکر آسودگی متقاضیان خود بوده و در راه تسهیل این موضوع همیشه گام برداشته. این اطمینان را به شما خواهیم داد که کارهای ثبت شرکتتان به صورت کاملاً حرفه ای و در مدت زمان کمتری و هم چنین با هزینه ای کمتر توسط مشاوران متخصص انجام خواهد پذیرفت.

موسسه ارزان ثبت با پیشینه کاری موفق خود در طی سال ها فعالیت در عرصه ثبت شرکت ها شما را تا تحقق اهدافتان یاری می کند. اگر هنوز برای ثبت برند در بیرجند اقدام نکرده اید خدمات ویژه ارزان ثبت را در خصوص ثبت برند از دست ندهید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :