ضرورت ثبت برند در بیرجند

ضرورت ثبت برند در بیرجند
ثبت برند در بیرجند و برندینگ باید به صورت تخصصی و توسط شخصی مجرب انجام گیرد. اگر شما ساکن شهر بیرجند در مرکزیت استان خراسان جنوبی هستید و یا تمایل به ثبت برند و علامت تجاری انحصاری خود در این شهر دارید؛ هم اکنون با شماره تماس های مجتمع ثبتی ارزان ثبت تماس گرفته و از طریق مشاوره رایگان مشاوران این مجتمع امور ثبت برند در بیرجند را حرفه ای به سرانجام برسانید.
برند قلب هر کسب و کاری است که تا زمانی که میزند کسب و کار حیات دارد. حیات کسب و کار ها با فراموشی و عدم رشد مالی از بین می رود. ثبت برند همانند: مراقبت های قلبی است. اگر هنوز کسب و کارتان برندی ندارد در ادامه می خوانید چگونه می توانید برند اختصاصی خود را ثبت کنید.

مزایای ثبت برند در بیرجند چیست ؟

با پیشبرد اهداف کاری خود و رونق کسب و کار یک موضوع مهم برای اقدام باقی می ماند و آن هم انجام امور ثبت برند است که باید آن را تخصصی به سرانجام برسانید. در صورت انجام ثبت برند در بیرجند خیال خود را ازانحصار ثبت برند آسوده خواهید کرد و دست سو استفاده گران از شهرت و محصول خود را کوتاه خواهید کرد.
جهت ثبت برند اختصاصی و برندینگ خود می توانید در مزایدات و مناقصات شرکت کنید و قراردادهای مهم عقد کنید، در سامانه 118 ثبت نام کنید، تبلیغات محیطی بگیرید و خود را بهتر و بیشتر معرفی و بازاریابی کنید و حق شکایت از برند مشابه در حال ثبت داشته باشید.
تا این قست مقاله باید به اهمیت ثبت برند بیرجند پی برده باشید ولی در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه ثبت برند در بیرجند می توانید همه روزه با شماره تماس های مجتمع ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس بگیرید و یا با مراجعه به سایت مجتمع ثبت برند ارزان ثبت سوالات خود را با کارشناسان تبادل کنید.

ویژگی یک برند خوب چیست ؟

قابل به یاد سپردن باشد ، دارای حروف لاتین نباشد، تلفظی آسان داشته باشد، دارای وجه تمایز با دیگر برندهای ثبت شده باشد ، به هیچ عنوان شبیه  دیگر برند ها نباشد.
جهت طراحی و گزینش خاص ترین برند و علامت تجاری در بیرجند برای محصول و خدمات خود به موسسه ثبتی ارزان ثبت مراجعه کرده یا با شماره تماس های مجتمع تماس حاصل فرمایید و از مزایای مشاوره تلفنی رایگان برخوردار شوید.

نکته : برندی که حروف یا  کلمات لاتین داشته باشد نیاز به کارت بازرگانی جهت ثبت آن دارید.البته ثبت برند فارسی  به اندازه یک سوم برند لاتین و به همراه آن بدون خذ کارت بازگانی بلامانع است.

ثبت برند
ثبت برند در بیرجند

مدارک لازم  ثبت برند در بیرجند

1. مدارک سجلی متقاضیان ثبت برند در بیرجند اعم از شخص حقیقی یا مدیر عامل شخص حقوقی
اشخاص حقوقی باید آگهی آخرین ثبت تغییرات شرکت در بیرجند را به همراه آگهی ثبت شرکت در بیرجند را برای ثبت برند در این استان ارائه دهند.
2. طرح و نام قابل ثبت برای برند موردنظر
3. ارائه برگه وکالت وکیل در صورت اخذ وکیل برای انجام امور ثبت برند
4. ارائه مجوزهای اخذ شده مانند جواز کسب، جواز تاسیس ، موافقت اصولی ، پروانه بهره برداری و غیره
5. کارت بازرگانی در صورت داشتن حروف لاتین در برند
6. مدارک ثبت یشرکت برای ثبت برند حقوقی

خلاصه طبقات برند در بیرجند

برند برای ثبت به شکل مجازی بر اساس محصولات و خدمات در یکی از 45 طبقه تعریف شده توسط اداره مالکیت صنعتی که مرجع ثبت برند است به ثبت می رسد. خلاصه طبقات ثبت برند به شرح ذیل است:
 •  طبقات 5-1 مخصوص انواع مواد شيميايی ، بهداشتی ، دارويی ، آرايشی ، صنعتی و…. می باشد..
 • طبقات 14 -6 مختص به انواع موتورها و وسايل مکانيکی و قطعات خودروها و صنايع مختلف ، وسايل حمل و نقل ، وسايل حرارتی و جواهر آلات  و ….می باشد.
 • طبقات 19-15 اختصاص داده شده به به لوازم موسيقی ، لوازم کاغذی ، چوبی ، پلاستيکی ، چرمی و مصالح ساختمانی ..
 • طبقات 23-20 کليه لوازم و وسايل منزل اعم از وسايل برقی ، مبلمان و وسايل آشپزخانه را در خود جای داده است..
 • طبقات 28-24 شامل کالاهايی است که می تواند مصنوعات دستی باشد مانند مواد نساجی ، پارچه ،پوشاک ، توری ، فرش و اسباب بازی
 • طبقات 32-29 مربوط به  انواع مواد خوراکی ، نوشيدنی ، محصولات کشاورزی ، مواد غذايی و… می باشد. .
 • طبقه 33 -خالی بوده و مخصوص مشاغل نو ظهوراست.
 • طبقات 45-34 مخصوص مشاغل و خدمات گوناگون من جمله دخانيات ، پزشکی ، هتلداری ، رستوران ،قنادی و … است.برند اشتراکی چیست ؟

مراحل ثبت برند در بیرجند

اخذ مدارک و مجوز های لازم برای اقدام به ثبت برند از موارد مهم در قبل از ثبت برند می باشد که باید توسط متقاضی اخذ شود . متقاضی باید بالای 18 سال سن داشته باشد باید برند قبل از ثبت استعلام شود تا شبیه به برندهای ثبت شده تا الان نباشد.

نکته : استعلام برند از سایت اداره مالکیت به آدرسwww.iripo.ssaa.ir قابل انجام است، هم چنین می توانید از کارشناسان مجموعه ثبتی ارزان ثبت در راستای استعلام برند قبل از ثبت تقاضا نمایید.

در گام بعد باید یک طرح و نام طراحی شده و خاص را برای برند مورد نظر انتخاب کرده و آن را در سامانه اداره ثبت علائم تجاری وارد کنید. در سامانه اداره ثبت علائم تجاری مشخصات صاحب برند یک شماره برای عضویت در سایت دریافت خواهید کرد که در آینده برای استعلام برند احتیاج خواهد شد در حقیقت این شماره کد رهگیری ثبت اظهارنامه برند در بیرجند می باشد.

روند ثبت برند حقیقی و حقوقی

سپس مدارک و جوازهای اخذ شده که برای ثبت برند حقیقی: جواز کسب یا موافقت نامه  و برای ثبت  برند حقوقی: مجوز فعالیت و جواز تاسیس و پروانه بهره برداری و غیره می باشد را جهت بررسی کارشناسان ثبت علائم تجاری اداره ثبت در سایت وارد می کنید.
در صورت تایید مدارک هزینه مربوط به ثبت برند بیرجند در قالب یک آگهی درروزنامه را پرداخت کرده و برند را در روزنامه چاپ می کنید. 30 روز زمان برای رسیدگی به اعتراضات احتمالی  صرف می کنید.
در صورت عدم اعتراض به برند و علامت تجاری برای نوبت دوم برند را در روزنامه به چاپ می رسانید. در انتها نیز با در دست داشتن تمام مدارک مربوط به برند به اداره ثبت برند در تهران مراجعه کرده یا برای این کار از یک وکیل و کارشناس یاری می گیرید تا امور تشکیل پرونده فیزیکی را در تهران به سرانجام برسانند؛ تا پس از طی سایر مراحل اداری تصدیق ثبت برند ده ساله برای شما صادر گردد.
نکته: ثبت برند تنها از طریق یک اداره در تهران به نام اداره مالکیت صنعتی انجام می شود که جهت حفظ جامعیت کار این اداره مسئول ثبت برند کلیه شهرهای ایران می باشد.
بنابراین برای ثبت برند بیرجند باید به تهران رفت و آمد کنید ، اما چنانچه ثبت برند خود را به ارزان ثبت بسپارید، دیگر نیازی به تردد و سفر ندارید و از هزینه اضافی پرهیز می کنید.

اداره مالکیت صنعتی چه خدماتی را در بیرجند ارائه می دهد ؟

خدمات زیر را می توانید از سایت مالکیت صنعتی به صورت آنلاین دریافت کنید.

 • ثبت اختراع
 • ثبت طرح صنعتی
 • ثبت برند یا علامت تجاری
 • ثبت بین المللی اختراع
 • ثبت بین المللی طرح صنعتی
 • ثبت مادرید علامت تجاری
 • انتقال مالکیت گواهی نامه ثبتی
 • تمدید اعتبار های گواهی نامه های ثبتی
 • ظهرنویسی ثبت تغییرات در گواهی نامه های ثبتی
 • استعلامات ثبتی
 • رسیدگی به اظهارنامه های ارسال شده و پاسخ به آن

ثبت اختراع در بیرجند

اگر مخترع هستید باید بدانید قبل از هر کاری لازم است اختراع خود را در مالکیت صنعتی به ثبت برسانید. زیرا برابر قوانین ایران ثبت اختراع باید در اداره مالکیت صنعتی انجام شود. اظهارنامه ثبت اختراع برای اشخاصی قابل تنظیم است که اختراع ثبت نشده ای دارند و می توانند برابر قوانین ایران آن را به ثبت برسانند و به عنوان مخترع از کلیه امتیاز های آن استفاده نمایند.

ثبت طرح صنعتی در بیرجند

حمایت از طرح صنعتی را زمانی می توانید داشته باشید که گواهی ثبت آن را دریافت کنید. بدین منظور باید درخواستی طی اظهارنامه رسمی به این سازمان ارسال شود تا بعد از بررسی های انجام شده اجازه ثبت یا عدم ثبت طرح صنعتی را ارائه دهید.

مدت زمان ثبت برند در بیرجند

ثبت برند  با توجه به مدت زمان تایید ثبت نام اولیه و مدت یک ماهه اعتراض بین دو روزنامه برند، حداقل 3 ماه به طول خواهد انجامید قابل ذکر است که با اتخاذ وکیلی مجرب برای  ثبت برند در بیرجند می توان در زمان مناسب امور ثبت برند را به سرانجام رساند.
پس اگر به فکر ثبت برند و علامت تجاری خود در حداقل زمان می باشید با کارشناسان ثبت برند در بیرجند در ارتباط باشید. موسسه ارزان ثبت مفتخر است که در طی سالهای فعالیت خود در عرصه ثبت برند در کشور دارای رزومه های موفق بسیارمی باشد و بهترین گزینه برای رسیدن متقاضیان به اهداف ثبت برند در کم ترین زمان خواهد بود.

هزینه ثبت برند در بیرجند

مسئله برآورد هزینه ثبت برند به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به هزینه درج آگهی در روزنامه، هزینه وکیل،  هزینه دریافت کارت بازرگانی در صورت لزوم، نوع برند، تعداد محصولات و غیره اشاره کرد.
جهت برآورد هزینه دقیق با شماره های مجتمع ثبتی ارزان ثبت تماس بگیرید.

ثبت برند در استان خراسان جنوبی

 •  ثبت برند در فردوس
 •  ثبت برند درقائنات
 • ثبت برند دربشرویه
 •  ثبت برند در طبس
 •  ثبت برند در سربیشه

مجموعه تخصصی ثبت شرکت و برند ارزان ثبت آماده ارائه مشاوره رایگان به متقاضیان ثبت برند در بیرجند می باشد. برای واگذاری امور ثبت برند خود به کارشناسان متخصص ارزان ثبت تعلل نکنید و هم اکنون تلفن خود را برداشته و با موسسه تماس حاصل فرمایید تا امور ثبت برندتان به صورت حرفه ای و تضمینی انجام گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :