لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

لزوم ثبت برند در کرمانشاه


همیشه تمایل برای پیروز شدن در رقابت با دیگران در وجود همه وجود دارد . اگر شما از آن افرادی باشید که در حال اقدام به تولید و یا عرضه خدمات و کالایی هستید که مشابه آن در بازار وجود دارد به این فکر افتاده اید که باید کاری را در راستای متمایز ساختن خود با بقیه هم صنف های خود انجام دهید تا رقابتی سالم با آن ها داشته باشید . اگر جوابتان در این زمینه مثبت است پس به مقاله خوبی مراجعه کرده اید . ما سعی کرده ایم که در کل این متن مواردی چون تعریف برند , مدارک لازم برای ثبت برند در کرمانشاه و هم چنین مراحل ثبت برند و هزینه های ثبتی را بیان کنیم تا نیاز شما نسبت به کسب اطلاعات مطلوبتان برطرف شود . 

شهر کرمانشاه جز یکی از 10 شهر پرجمعیت درکشور ایران به حساب می آید. این شهر با داشتن جمعیتی حدود 900 هزارنفری از جمله شهرهای پرجمعیت کورد نشین است .دراین استان بیشتر بخش های صنعتی شامل کارگاه ها و مراکز خصوصی در رقابت با هم  می باشد . پس لزوم ثبت برند در کرمانشاه بسیار حس خواهد شد . اگر شما نیز در این شهر سکونت دارید و یا کسب و کارتان در این شهر قرار دارد و می خواهید بین دیگر افراد مطرح شوید و شما را مجزا از دیگر رقیب های کاری بشناسند باید کارهای ثبت برند در کرمانشاه را انجام دهید . برای این کار به یک مشاور مجرب نیاز است که به تمام راه های ثبت برند و دریافت مجوزهای لازم به خوبی مسلط باشد . بهترین گزینه پیش روی شما ثبت برند ارزان ثبت می باشد زیرا با سال ها تجربه در عرصه ثبت برند و علامت تجاری در کرمانشاه، در این زمینه شما را در راه رسیدن به اهدافتان به درستی راهنمایی خواهد کرد . 

برند چیست ؟ 

یک طرح و یا نام مخصوص برای یک حرفه و فعالیت خاص را برند می نامند . برند باید گویای ویژگی های ظاهری و هم چنین کارایی محصول و یا خدمات موردنظر باشد . با داشتن یک برند مخصوص به خود در واقع در حیطه کاری با یک اسم و طرحی مختص به خود دیده می شوید و باعث خواهید شد که در هنگام عرضه محصولات و یا خدمات از روی برند و طرح , افراد شما را بشناسند و بدین ترتیب از محصولات مشابه متمایز شوید  و به بازار بزرگتری دست پیدا کنید. برند در حقیقت رکن اصلی بازاریابی است.

مزایای ثبت برند در کرمانشاه

 • رکن اصلی بازریابی 
 • تبلیغات محیطی و ثبت در سامنه 118
 • تمایز داشتن از سایر محصولات و خدمات مشابه
 • امکان شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی
 • امکان  اخذ سیب سلامت و علامت استاندارد
 • امکان اخذ تسهیلات بهتر
 • امکان اعطای نمایندگی و شعبه و کسب درآمد بیشتر
 • امکان ثبت برند بین المللی ( مادرید)

نکته : ثبت برند بین المللی پس از ثبت برند در داخل کشور ممکن است و می توانید پس از آن محصولات به کشورهایی که انتخاب کرده اید صادر کنید. ثبت برند جهانی در ایران تحت پروتکل مادرید انجام شده و شما را دارای بازار در کشورهای عضو این معاهده می نماید.

انواع برند های قابل ثبت و روش های ثبت برند و علامت تجاری

برند ها انواع مختلفی را شامل می شوند و طریق دریافت و اخذ آن ها و هم چنین مدارک مورد نیاز آنها  کمی با یکدیگر متفاوت است .  اما نقش حقوقی و ثبتی یکسان دارند .برند می تواند حقیقی ی به نام شخص متقاضی یا حقوقی به نام موسسه و شرکت مدیر عامل متقاضی ثبت برند ، به ثبت برسد. همچنین برند ممکن است از کلمه تشکیل شده باشد که اسم تجاری یا نام تجاری است یا تصویر و طرح باشد که علامت تجاری، لوگو یا آرم یا مارک است که خود می تواند سیاه و سفید یا رنگی باشد و در تصویر و طرح آن حروف و اعداد هم باشند یا نباشند اگر باشند به آن لوگو گرام ، لوگو تایپ یا لوگو نوشتاری می گویند و اگر نباشد ، نشان تجاری، نماد یا آیکون است. نام دیگر برند در متون نوشتاری نمانام هم می باشد. برای اخذ شماره ثبت برند از اداره ثبت علائم تجاری از دوروش می توان اقدام کرد . در روش نخست کارهای ثبت از طرف متقاضی انجام می پذیرد و به دلیل آشنا نبودن افراد به مراحل ثبت برند در کرمانشاه معمولاً این کارباعث سردرگمی متقاضیان  و اتلاف وقت و هزینه خواهد شد. در روش دوم برای ثبت برند متقاضیان با مراجعه  به یا تماس با موسسه ثبتی و با مشاوره یک کارشناس با تجربه، امورثبت برند در کرمانشاه را به وی واگذارکرده و خیال خود را از انجام به موقع امور آسوده خواهند کرد . بهترین گزینه برای ثبت برند در کرمانشاه موسسه ارزان ثبت است زیرا این مجموعه در بحث ثبت شرکت و برند در کرمانشاه دارای سابقه مفید و دارای رزومه درخشان می باشد .شما با یک بار تماس با متخصصان خبره ثبت علامت تجاری و واگذاری کارهای ثبت برند خود به کارشناسان ارزان ثبت موفقیت خود را تضمین کرده اید .

هدف از  ثبت برند در کرمانشاه 

برای جلوگیری از امکان استفاده سودجویانه از خدمات و عرضه محصولات شرکت توسط افراد سودجوی جامعه باید برند خود را ثبت کنید البته آگهی شخصی سهواً و بدون اطلاع از برند ثبت شده شما اقدام به استفاده از برندی مشابه می کند که در این صورت به عنوان مالک برند ثبت شده می توانید جلوبی او را بگیرید . هم چنین با ثبت برند می توانید با شرکت های مهم و بزرگ و دولتی عقد قرارداد نمایید که درصورتی که حقیقی کارکنید و شرکت نداشته باشید ممکن نیست اما گر ثبت برند حقیقی انجام دهید راه برای پیشرفت کار شما باز می شود. برای انجام این کار به هیچ عنوان نیازی به نگرانی نمی باشد زیرا موسسه ارزان ثبت با دقت بسیار و هم چنین با پشتوانه به سالها سابقه آماده مشاوره رایگان به متقاضیان می باشد و در صورت تمایل آن ها به ثبت برند در کرمانشاه صفر تا صد امور را به صورت صد در صد تضمینی و حرفه ای و هم چنین در بازه زمانی کم انجام می دهد وباعث محقق شدن مقصود متقاضیان می گردد .

ثبت برند در کرمانشاه با ارزان ثبت

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در کرمانشاه 

 •  اسناد سجلی و هویتی  تقاضاکننده ثبت برند در کرمانشاه اعم از شخص یا مدیرعمل شرکت
 • طرح نهایی برند تایید شده یا اسم استعلام شده
 • ارائه مجوز فعالیت
 • مدارک مربوط به پرداخت هزینه ها و اظهارنامه مربوطه
 • نامه معرفی وکیل
 • کارت بازرگانی برای نشان تجاری خارجی و به زبان بیگانه
 • مدارک ثبتی شرکت، آگهی تاسیس و آخرین تغییرات

علائم قابل ثبت و غیر قابل ثبت 

جهت ثبت برند موردنظر خود باید به نکاتی توجه کنید و در استفاده یا عدم استفاده از آن ها تلاش کنید . اولین نکته در زمینه موارد قابل ثبت می باشد. برای ثبت برند باید از کلمات عرف در جامعه استفاده کرد , هم چنین کلمات را باید طوری انتخاب کرد که باعث شرح محصول مربوطه باشد . و باعث ترغیب هرچه بیشتر مصرف کنندگان به آن محصول شود . از طرفی استفاده از کلمات مغایر با فرهنگ و ملیت کشور و دارای حروف لاتین و مخفف کلمات ممنوع می باشد و باید به آن توجه کامل شود . علائم و نام های افراد مشهور ، هنرمندان ، مخترعین  و دانشمندان ، علما و نام ادارات داخلی و خارجی ممنوع می باشد. استفاده از نامی که بیش از 40 درصد شباهت به نام یا طرح لگو برند شما دارد و قبل از این ثبت شده ممنوع است. هم چنین نمی توانید از نام اماکن مقدس و مذهبی یا نام پیامبران و ائمه استفاده کنید مگر در موارد خاص و با کسب مجوز. استفاده از صفات تفضیلی و برتر و استفاده از اسم عم و اسم محصول به عنوان برند ممنوع می باشد .

سایر قوانین ثبت نام برند را در اینجا بخوانید: مقررات ثبت نام تجاری

اگر میل به طراحی یک برند منحصربه فرد یا یک نام خاص برای ثبت برند در کرمانشاه  دارید که باعث پیشرفت شما در زمینه کار و تخصص شما شود فقط کافی است با ممجموعه ثبتی حقوقی ارزان ثبت در ارتباط باشید . آن ها به صورت تخصصی کارهای ثبت شما را به درستی به سرانجام می رسانند . 

طبقه های ثبت برند شامل چیست ؟

برای ثبت در حیطه برند و علائم تجاری باید ابتدا از بین طبقه های ثبت برند بر طبق فعالیت های شرکت یا شخص خود یکی را برگزینید و برای به ثبت رساندن آن اقدام کنید . یکی از موارد پر تقاضا برای ثبت برند در کشور طبقه مواد غذایی است که در صدر تقاضای ثبت برند می باشد . این طبقه علاوه بر مهم بودن برای ثبت نیز ضروری است . برای ثبت برند مواد غذایی باید از سازمان بهداشت مجوز اخذ کنید( معاونت غذا و دارو و یا دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه) .از دیگر موارد ثبت برند می توان به طبقه مواد شیمیایی , روغن ها و گریس ها  , انواع مختلف ماشین ها , اسباب و لوازم علمی , آلات موسیقی , لاستیک , پلاستیک , چرم طبیعی و مصنوعی و موارد دیگر اشاره کرد . به طور کلی 45 طبقه مجازی برای ثبت برند تعریف شده که محصول یا محصولات و خدمات شما ممکن است در یک یا چند طبقه آن جای بگیرند و در تصدیق ثبت برند کرمانشاه شما ذکر شوند. برای کسب اطلاع از قرار گرفتن در کدام طبقه برای ثبت برند بهتر است هم اکنون با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید تا آن ها با مشاوره تخصصی شما را در این راه راهنمایی کنند. 

مراحل ثبت برند در کرمانشاه 

ثبت نام در سایت اداره ثبت علائم تجاری در قسمت مالکیت معنوی برای هرکدام از متقاضیان ثبت برند حایز اهمیت می باشد و باید توسط هرشخصی که می خواهد برند خودرا ثبت کند انجام شود .

مراحل ثبت برند در کرمانشاه به شرح زیر است :

 1.   استعلام برند مطرح شده در سایت اداره مالکیت
 2.  وارد کردن نام تایید شده یا طرح نهایی ثبت برندیا لوگو در کرمانشاه 
 3.  ثبت مشخصات متقاضیان ( ثبت برند مشترک) یا متقاضی  ثبت برند که می تواند به دو صورت انجام شود . در روش اول فرد به صورت انفرادی این کار را انجام می دهد . در روش دوم با اتخاذ یک وکیل مجرب کارهای ثبت برند را به وی می سپارد .
 4.  ارائه تمام مدارک مربوط به کسب و کار و فرستادن آن از طریق سامانه برای بازدید و بازرسی کارشناسان اداره مالکیت صنعتی
 5. پرداخت هزینه های مرتبط با اظهارنامه و هزینه های ثبت و بعد از آن درج کردن اظهارنامه تایید شده در روزنامه رسمی و ایجاد وقفه 30 روزه برای اعتراض شخص دیگر به برند ارائه شده 
 6. در صورتی که اعتراضی به طرحیا نام پیشنهادی شما برای ثبت علامت تجاری در کرمانشاه مطرح نشود باید برای دومین بار مدارک و اظهارنامه را به شکل آگهی پس از پرداخت هزینه درروزنامه  رسمی درج کنید .
 7.  مراجعه حضوری به اداره ثبت علائم تجاری و تشکیل پرونده  فیزیکی نزد آن اداره
 8.  پس از طی ده روز کاری مراجعه جهت اخذ تصدیق برند صادر شده 

 زمان لازم و هزینهبرای ثبت برند در کرمانشاه 

برای اینکه از هزینه ها و تعرفه های ثبت برند در کرمانشاه مطلع شوید می توانید از مشاوران موسسه ارزان ثبت مشاوره بگیرید . برآورد هزینه ها فقط از طریق یک کارشناس امور ثبتی امکان پذیر است . مطمئن باشید که در موسسه ارزان ثبت هزینه ثبت برند جزء آخرین دغدغه شما برای امورتان خواهد بود. 

زمان ثبت برند در کرمانشاه به عوامل مختلفی بستگی دارد ولی اکثر برند ها ظرف مدت زمان حداقل سه ماهه به نتیجه می رسند . در این بین داشتن یک وکیل و کارشناس مجرب برای انجام امور بسیار زودتر شما را به اهدافتان خواهد رساند و از مواجه شدن با اخطار رفع نقص یا کمبود مدارک در مراحل ثبت برند جلوگیری می کند.

درپایان مجدداً تاکید می کنیم که

اگر مقدار کمی از پروسه ی ثبت برند را تا اینجا مطالعه کرده باشید به این نکته پی خواهید برد که اقدام برای ثبت برند کرمانشاه دارای پیچیدگی های ثبتی حقوقی خاص خود می باشد و باید به شکل جدی و با صرف زمان مخصوصی این کار انجام شود . در مراحل ثبت برند با در نظر گرفتن زمان بر بودن مراحل انجام آن باید به هزینه های مربوط به آن باید توجه شود و در واقع برای ثبت برند هرچقدر هزینه خرج کنید ارزش دارد زیرا چندین برابر برداشت می کنید . ثبت برند و علامت تجاری نوعی سرمایه گذاری بلند مدت است ما در این سرمایه گذاری همراهیتان می کنیم.

 ثبت برند در استان کرمانشاه

 • ثبت شرکت در کرمانشاه
 • ثبت شرکت در جوان رود
 • ثبت شرکت در کنگاور
 • ثبت شرکت در پاوه
 • ثبت شرکت در قصرشیرین
 • ثبت شرکت در سرپل ذهاب
 • ثبت شرکت در روانسر
 • ثبت شرکت در صحنه
 • ثبت شرکت در هرسین
 • ثبت شرکت در گیلان غرب
 • ثبت شرکت در اسلام آباد غرب

خدمات ثبت برند ارزان ثبتدر کرمانشاه را فراموش نکنید. ما خاطره ای فراموش نشدنی برایتان می سازیم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ضرورت ثبت برند در بیرجند

در این مقاله همگام با ما باشید تا مزایای ثبت برند در بیرجند و مراحل ثبت برند و مدارک لازم و هزینه ثبت برند در بیرجند را برای شما شرح دهیم.

گام به گام ثبت برند در مشهد

با ثبت برند در مشهد به کسب و کار خود رونق بخشید. از کجا این کار را شروع کنید ؟ در این مقاله با ما باشید.

نحوه ثبت شرکت در کرمان

ثبت شرکت در کرمان ، انواع شرکت، مدارک و مراحل و هزینه ثبت شرکت کرمان را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

ثبت برند در یزد قدم به قدم

قدم به قدم ثبت برند یزد را در کنار مدارک ، هزینه مراحل و سایرموارد مرتبط را در مطلب حاضر که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته حتماً بخوانید.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

فرایند ثبت شرکت در اردبیل

در مقاله پیش رو می توانید نکات لازم در خصوص ثبت شرکت اردبیل مثل هزینه ثبت شرکت در اردبیل ، مدارک و مراحل و نحوه ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

چگونگه ثبت شرکت در یزد انجام دهیم؟

اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که می خواهید در کسب و کار خود تحولات مثبتی ایجاد کنید بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله سعی شده تا به نکاتی مهم در مورد ثبت شرکت در یزد اشاره شود

ثبت برند آسان در ارومیه

ما هر آنچه را که فکر می کردیم قبل از اقدام برای ثبت برند در ارومیه به آن نیاز دارید را دراین مقاله گنجانده ایم،پس با ما باشید.

چرا ثبت برند در زاهدان انجام دهیم؟

اگر می خواهید بدانید چرا باید ثبت برند در زاهدان انجام دهید تا انتهای این مقاله را بخوانید تا به طور کامل توسط تیم ارزان ثبت راهنمایی شوید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟