لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

اصول ثبت برند در اهواز


اهواز ازجمله شهرهای پرجمعیت کشور به حساب می آید که به دلیل وجود منابع غنی نفت و گاز در آن رونق تجاری و ثبت برند در اهوازرا به همراه دارد. به علاوه  در زندگی پر رقابت امروزی کسانی که کسب وکاری دارند و یا می خواهند در آینده به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند باید به موضوع  برند و ثبت برند بیشتر توجه کنند و در راه دستیابی به آن تلاش به عمل آورند زیرا برای موفقیت درکار شناساندن خود و حرفه خود با یک نام تجاری خاص یا برند  در اذهان مشتریان حائز بسیار اهمیت است . در این مقاله سعی شده تا نکات مهمی را در خصوص مراحل ثبت برند در اهواز و مدارک مورد نیاز، امتیازاتی که ثبت برند اهواز برای شما به همراه دارد و نیز ویژگی های ثبت اسم تجاری  برای اقدام به ثبت برای شما ارائه شود تا شما را از مراجعه به دیگر مقالات رها سازد . 

ثبت برند به چه منظور انجام میشود ؟

برای مطرح شدن در حوزه فعالیت خود باید به بحث برند و برندینگ توجه ویژه ای شود تا باعث پیشرفت هرچه بیشتر در زمینه کاری فرد شود . برای جلوگیری از سواستفاده افراد از شهرت و پیشینه کاری شما باید ثبت برند را انجام دهید زیرا ممکن است برای محصولات خود با یک علامت تجاری ثبت نشده تبلیغات کنید و بعد از رسیدن برند خود به شهرت تازه متوجه شوید که کس دیگری پیش از شما عین یا مشابه این اسم تجاری را ثبت کرده است، در این صورت آن شخص می تواند از شما شکایت کند و دیگر شما حق استفاده از برندی که آن همه برای شناساندن آن به مردم سرمایه گزاری کردید را نخواهید داشت. ثبت  برند یک موضوع مهم می باشد و برای افرادی که دارای اهداف بلند مدت در حرفه خود می باشند ثبت برند مسئله ای ضروری است. برند درواقع یک طرح مشخص و منحصر برای اجناس و خدماتی می باشد که توسط فعالان اقتصادی به جامعه عرضه می شود . برای انجام کارهای مربوط به ثبت برند در اهواز باید از یک مشاور و کارشناس باتجربه کمک گرفت و با پشتوانه تجارب وی مراحل ثبت برند را انجام داد تا راحت تر به مقصود خود برسید . در این راه استفاده از خدمات ارزان ثبت را به شما توصیه می کنیم. 

مدارک ثبت برند در اهواز 

1. ارائه جوازفعالیت

2. تمام مدارک شناسایی برابر اصل متقاضی ثبت برند ( شخص حقیقی و یا مدیر عامل شخص حقوقی)

3. ارائه نام مناسب برای برند و محصول یا ارائه یک طرح یا تصویر از لوگو

نکته : جهت ثبت برند لاتین نیاز به داشتن کارت بازرگانی دارید، که ارزان ثبت اخذ کارت بازرگانی را برای شما به انجام می رساند.

نکاتی که باید در نام گذاری برند به آن توجه کنید 

ازجمله مهم ترین مواردی که در بازاریابی باید به آن توجه کرد بحث انتخاب نام تجاری می باشد . این نام باید گویای تمام ویژگی های شرکت یا حرفه شما باشد و معرف همه فعالیت های تجاری مربوطه باشد . این نام باعث تمایز محصولیا خدمات با دیگر رقبا در بازار خواهد شد . پس دقت درانتخاب آن بسیار مهم تلقی می شود. در نام گذاری برند باید نام های جغرافیایی را استفاده نکرد و نیز از به کار بردن اسم های افراد معروف اجتناب کرد .اسامی مذهبی ، اماکن ، سازمان های دولتی و جهانی در نام برند قابل استفاده نیستند. به هنگام ثبت اسم تجاری باید نامی برگزید که عین یا مشابه آن قبلاً ثبت نشده باشد. اگر ثبت برند به شکل ثبت لوگو و ثبت علامت تجاری در اهواز است هم باید طرحی منحصر به فرد ارائه شود که می تواند فقط یک شکل یا ترکیبی از شکل و حروف یا اعداد باشد ( لوگوگرام). در آخر باید گفت که در ثبت نام  تجاری در اهواز باید به گونه ای این نام انتخاب شود که باعث شهرت محصول شود و در آینده بتوان آن را از دیگر موارد مشابه تمییز داد . پس نتیجه می گیریم که انتخاب نام برند مناسب برای تولیدات امری مهم تلقی میشود که دقت کافی برای انتخاب آن لازم است . 

نکته : استعلام ثبت برند را می توانید از سایت iripo.ssaaa.ir انجام دهید و یا این مهم را به کارشناسان دپارتمان ثبت برند ارزان ثبت محول کنید.

مزیت ثبت برند در اهواز 

 با انجام ثبت برند در اهواز در واقع خود را با یک ظاهر شکلی خاص یا یک اسم یا نمانام ویژه به دیگران می شناسانید و بدین ترتیب هر شخص با دیدن برند شما پی به سابقه محصول برده و تمایل به خرید آن پیدا می کند. پس ثبت برند و در پی آن ارائه کالای خوب به منزله افزایش مشتریان و افزایش درآمد شماست. با داشتن برندی انحصاری می توانید دراقداماتی هم چون مزایده و مناقصه شرکت کنید به ویژه اگر برند حقوقی یا شرکتی داشته باشید و نیز نمایندگی داشته باشید. از دیگر مزیت ثبت برند در اهواز این است که چنانچه متوجه شوید شخص دیگری نام یا عکس شبیه به برندو لوگو شما را برای تبلیغ محصول یا خدمات خود استفاده می کند می توانید از وی شکایت کنید اما اگر ثبت برنددر اهواز انجام نداده باشید حق قانونی شکایت از او را ندارید. در حقیقت ثبت برند ثبت یک امتیاز انحصاری و نوعی مالکیت معنوی برای شماست که سود مادی برایتان در پی خواهد داشت. برای ثبت برند می توانید با موسسه ثبتی ارزان ثبت در تماس باشید و با مشاوران موسسه برای ثبت برند اهواز مشاوره کرده و امور ثبت برند خود را  از اول تا آخربه آن ها بسپارید . 

ثبت برند و علامت تجاری در اهواز با ارزان ثبت

مراحل ثبت برند در اهواز 

ثبت برند یک موضوع مهم می باشد که باید به آن توجه ویژه ای کرد . قبل از شروع به انجام مراحل ثبت برند باید متقاضی ثبت برند دراهواز درسامانه ثبت علائم تجاری ثبت نام اینترنتی انجام دهد تا بدین وسیله بتواند تشکیل پرونده دهد و اظهارنامه الکترونیک برند را ثبت کندو در زمان پیگیری برند از این طریق یعنی شماره اظهارنامه اقدام شود . 

 •  انتخاب نام یا طرح مناسب برای برند و علامت تجاری و درج آن و مشخصات آن در سامانه iripo.ssaa.ir  
 •  انتظار جهت تایید اظهارنامه برند و سایر اطلاعات وارد شده
 •  در صورت تایید اظهارنامه تمام مدارک لازم جهت ثبت برند در اهواز را باید به اداره مربوطه ارائه نمود. 
 •  در صورت تایید نسخه کاغذی مدارک پرداخت هزینه های مربوط به چاپ اولین آگهی در روزنامه رسمی . در این زمان باید یک وقفه30 روزه در انجام مراحل ثبت برند ایجاد کنید . این کار به دلیل این انجام می گیرد که اگر شخصی به برند آگهی شده اعتراضی داشت بتواند در طی این مدت معلوم آن را مطرح کند. 
 •  در صورتی که اعتراضی به برند مورد نظر وارد نشود هزینه های مربوط به درج آگهی برای دومین دفعه در روزنامه را پرداخت می کنید و ثبت برند را در روزنامه به چاپ می رسانید تا عموم از ثبت علامت تجاری شما آگاه شوند . 
 •  در این زمان کارهای ثبت برند به مرحله آخر یعنی مراجعه حضوری به اداره ثبت علائم تجاری و در خواست گواهی برند رسیده است و باید فرد متقاضی و یا وکیل ( وکیل موسسه ارزان ثبت ) این کار را انجام دهند . 
 •  پس از ده روزمتقاضی یا نماینده وی با مراجعه به اداره ثبت  می تواند تصدیق ثبت برند در اهواز را دریافت نماید. 

خلاصه طبقات ثبت برند 

به هنگام ثبت برند نزد اداره ثبت علائم تجاری به طور مجازی 45 طبقه یا دسته بندی برای مشاغل گوناگون در نظر گرفته شده است که باا توجه به تقاضای شما برای ثبت محصول یا خدمات شما برند شما در یکی از این طبقه بندی ها جای گرفته ودر گواهی ثبت برند ذکر شده و به ثبت می رسد که به طور خلاصه این طبقات و محصولات مربوط به آن ها به شرح ذیل می باشد:

طبقات 5-1 اختصاص به انواع مواد شيميايی ، بهداشتی ، دارويی ، آرايشی ، صنعتی و…. دارد.

طبقات 14 -6 انواع موتورها و وسايل مکانيکی و قطعات خودروها و صنايع مختلف ، وسايل حمل و نقل ، وسايل حرارتی و جواهر آلات و …. را در خود جای داده است.

طبقات 19-15 مرتبط با لوازم موسيقی ، لوازم کاغذی ، چوبی ، پلاستيکی ، چرمی و مصالح ساختمانی است.

طبقات 23-20 کليه لوازم و وسايل منزل اعم از وسايل برقی ، مبلمان و وسايل آشپزخانه پوشش می دهد

طبقات 28-24 به کالاهايی که می تواند مصنوعات دستی باشد مانند مواد نساجی ، پارچه ،پوشاک ، توری ، فرش و اسباب بازی اختصاص یافته است

طبقات 32-29  این طبقه ها مختص انواع مواد خوراکی ، نوشيدنی ، محصوالت کشاورزی ، مواد غذايی و… است .

طبقه 33 -خالی بوده و مخصوص مشاغل جنوظهور و تازه است مانند انواع استارت آپ ها یا شرکت های دانش بنیان

طبقات 45-34 مربوط به مشاغل و خدمات گوناگون مانند دخانيات ، پزشکی ، هتلداری ، رستوران ،قنادی و … می باشد

هزینه و زمان مربوط به ثبت برند در اهواز چقدر است ؟

برآورد تعرفه و هزینه مربوط به ثبت برند به مواردی چون حق الوکاله وکیل , هزینه پست ، تعداد محصولات و طبقات ثبت و نوع برند بستگی دارد و نمی توان هزینه دقیقی برای ثبت برند اهواز اعلام نمود . برای مشاوره و تعیین مبالغ هزینه های ثبت برند بهتر است قبل از اقدام با مشاورین مجرب ارزان ثبت در زمینه ثبت برند در ارتباط بوده و با سپردن کارهای مربوط به ثبت برند اهواز خیال خود را از لحاظ صحیح انجام شدن کارها آسوده کنید . از لحاظ زمان  ثبت نیزبا توجه به اینکه تایید اظهارنامه برند در سامانه 35-45 روز کاری زمان بر است و سپس بین روزنامه اول و دوم برند باید 30 روز زمان فاصله جهت طرح ادعا یا اعتراضات احتمالی در نظر گرفت حداقل 3 ماه زمان یا بیشتر باید جهت ثبت برند و نشان تجاری خود در اهواز در نظر داشت.

موسسه ارزان ثبت همواره بادارا بودن مشاوران با تجربه همراه و پشتیبان شما است . 

ثبت برند در استان خوزستان

 • ثبت برند در آبادان
 • ثبت برند در دزفول
 • ثبت برند در شوشتر
 • ثبت برند در رامهرمز
 • ثبت برند در خرمشهر
 • ثبت برند در بهبهان
 • ثبت برند در مسجد سلیمان
 • ثبت برند در اندیمشک
 • ثبت برند در امیدیه
 • ثبت برند در ایذه
 • ثبت برند در شوش
 • ثبت برند در ماهشهر

از آنجا که اداره ثبت علائم تجاری در تهران واقع است و در خوزستان شعبه ای ندارد، اگر تمایل به ثبت برند در اهواز و سایر شهرهای این استان دارید ثبت برند و علامت تجاری در اهواز را به گروه متخصص ثبت برند ارزان ثبت بسپارید و  از سفر به تهران و هزینه های آن بر حذر باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

وجوه ثبت برند در بجنورد

در این مقاله در مورد ویژگی های برند ،استعلام برند ، طبقات برند ، مراحل ثبت برند ، مدارک و هزینه ثبت برند در بجنورد می خوانید.

منافع ثبت برند در یاسوج

در این مقاله می خوانید : شرایط ثبت برند ، مدارک ثبت برند ، هزینه ثبت ، مراحل ثبت برند در یاسوج، تعریف لوگو ،علامت تجاری اشتراکی و خلاصه هر آنچه می خواهید بدانید.

روند ثبت شرکت در بجنورد- ثبت شرکتها در بجنورد

ما هر آنچه درمورد ثبت شرکت در بجنورد لازم دارید را در این مقاله یکجا آورده ایم تا از خواندن مطالب دیگر بی نیاز شوید پس حتماً تا انتهای مقاله با ما باشید.

چگونگه ثبت شرکت در یزد انجام دهیم؟

اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که می خواهید در کسب و کار خود تحولات مثبتی ایجاد کنید بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله سعی شده تا به نکاتی مهم در مورد ثبت شرکت در یزد اشاره شود

چرا باید ثبت شرکت در رشت انجام دهیم؟

اگر می خواهید شرکت خود را در شهر رشت به ثبت برسانید و از مزایا و امکانات ثبت شرکت بهره مند شوید پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ماهمراه باشید .

لزوم ثبت شرکت در شهرکرد

با خواندن این مقاله پاسخ کلیه سوالات خود در مورد ثبت شرکت در شهرکرد را دریابید ما هم در این مسیر در کنارتان هستیم.

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

برای ثبت برند در شیراز از کجا شروع کنیم؟

اگر نمی دانید ثبت برند شیراز را از کجا آغاز کنید ما در این مقاله به شما می گوییم . در خصوص مراحل ، مدارک ، هزینه ، انواع ثبت برند و طبقات آن ، علائم ممنوع و مدت زمان ثبت برند هم توضیحات کامل و شفافی ارائه می دهیم.

اصول ثبت شرکت در همدان

اگر تصمیم به ثبت شرکت در همدان دارید حتماً ابتدا این مقاله را که به شکل تخصصی در مورد مراحل و مدارک ثبت شرکت است ، بخوانید.

گام به گام ثبت برند در مشهد

با ثبت برند در مشهد به کسب و کار خود رونق بخشید. از کجا این کار را شروع کنید ؟ در این مقاله با ما باشید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟