لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

فرایند ثبت برند در اراک


آیا می دانید برای موفقیت در راه رسیدن به اهداف خود بایدعلاوه بر بالا بردن کیفیت محصولات خود به ایجاد وجه تمایز با دیگر فرآورده ها توجه کنید ؟ 
برای ایجاد تمایز با محصولات مشابه در بازار باید ثبت برند در اراک انجام دهید . 

برای این کار به متخصصی مجرب نیاز دارید تا شما را در این مسیر همراهی کند . 

پیشنهاد ما برای شما و حرفه تان موسسه  ثبتی حقوقی ارزان ثبت می باشد . این موسسه با سال ها تجربه در زمینه ثبت برند اراک از تمام مراحل و  مدارک و هزینه های مربوط به ثبت برند آگاه است .

هر ساله به دلیل افزایش محصولات مشابه افراد برای ثبت برند محصول خود در اراک به موسسات ثبتی مراجعه می کنند تا به واسطه ی ثبت برند مخصوص به خود باعث تمایزآن ها با دیگر محصولات شوند اما ارزان ثبت به دلیل اینکه در نزدیکی اداره ثبت برند در تهران قرار دارد و این اداره در اراک و شهرهای دیگر شعبه ای ندارد ، بهترین گزینه برای شماست . موسسه ثبتی ارزان ثبت آماده یاری رساندن به متقاضیان ثبت برند در اراک می باشد . شما متقاضیان گرامی با در نظر گرفتن پیچیدگی و تخصصی بودن امور ثبت برند در اراک بهتر است با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید تا به صورت کاملاً تخصصی ثبت برند و علامت جاری در اراک برای شما به سرانجام برسد . 

نکاتی در خصوص ثبت برند و علامت تجاری

مستند کردن برند در اداره ثبت علائم تجاری منجر به ثبت برند  خواهد شد . منظور از مستند کردن در اینجا شناسایی مالک برند در سیستم رسمی و قانونی ثبت علائم تجاری کشور است . انجام امور ثبت برند در اراک اجباری نیست ولی برای برخی محصولات که با سلامت مردم مرتبط است مانند مواد غذایی و بهداشتی و آرایشی و دارویی ثبت برند الزامی می باشد . مالک برند باید در زمان تقاضای ثبت حداقل هجده سال تمام سن داشته باشد . به علاوه جهت ثبت برند باید پیش از ثبت از تکراری نبودن نام تجاری یا مشابهت آن با اسم های تجاری ثبت شده تا آن زمان مطمئن شد، هم چنین برای ثبت علامت و نشان تجاری یا لوگو یا آرم و نماد هم باید از عدم تکرار و شباهت با تصاویر قبلی ثبت شده برای برند اطمینان حاصل نمود که این کار از طریق استعلام برند امکان پذیر می گردد . ارزان ثبت می تواند استعلام برند را برای شما عزیزان با اقل هزینه به انجام برساند و در تعیین نام برند یا طراحی علامت تجاری شما در خدمتتان باشد. 

استعلام ثبت برند را بر کلیک بر روی لینک آن حتماً بخوانید تا با خدمات ارزان ثبت در خصوص استعلام نام برند بیشتر آشنا شوید. 

مراحل ثبت برند در اراک 

 1. ورود به تارنمای اداره ثبت علائم تجاری کشوربه نشانی iripo.ssaa.ir
 2. ثبت نام در سامانه علائم تجاری 
 3.  وارد کردن مشخصات متقاضی ثبت 
 4.  درج طرح نهایی برند طراحی شده 
 5.  آپلود مدارک و جوازهای دریافتی از مراجع مربوطه در سامانه برای تایید از سوی کارشناسان در اداره ثبت علائم 
 6.  در صورت تایید مدارک پرداخت هزینه های آگهی برند در روزنامه
 7. ایجاد وقفه یک ماهه برای رسیدگی به شکایات به برند آگهی شده 
 8. در صورت عدم شکایت پرداخت هزینه های دوم درج آگهی برند 
 9. مراجعه حضوری به اداره ثبت علائم تجاری و ارائه مدارک مربوط به برند در اداره ثبت علائم تجاری در شهر تهران و اخذ تصدیق ثبت برند در اراک

ثبت برند اراک با ارزان ثبت

ثبت اضافه کالا و طبقه برند به چه صورت می باشد ؟

وقتی برند را برای یک یا چند محصول به ثبت می رسانید این محصولات و طبقات جایگیری آن ها در گواهی ثبت برند در اراک ذکر می شود . لازم به توضیح است که جهت ثبت برند اداره ثبت علائم تجاری 45 طبقه را تعریف نموده است که هر دسته از کالاها یا مشاغل در یک طبقه خاص مجازاً جای می گیرند و در گواهی ثبت ذکر می شود که این محصول یا محصولات در این طبقات به نام این شخص ثبت شده اند. حال چنانچه با گسترش کار خود و پیشرفت  رونق آن پس از مدتی خواستید محصول یا خدمت جدیدی را ارائه دهید و بر آن هم نام یا طرح همان برند ثبت شده قبلی خود را بگذارید اینجاست که باید برای ثبت اضافه کالا و طبقه اقدام نمایید. در این صورت ضمن رجوع به پایگاه اینترنتی اداره ثبت علامت تجاری تهران باید مجدد مراحل ثبت برند را طی نمایید با این فرق که این بار از قبل نزد آن اداره یک پرونده و یک شماره ثبت برند دارید و در این حالت با انتخاب گزینه ثبت اضافه کالا و طبقه درست به مانند مراحل ثبت نشان تجاری که بار اول طی کردید یک اظهارنامه جدید برای محول جدید یا طبقه جدید پر کرده و با مدارک ارسال می نمایید تا مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد و پس از تایید و  دو بار آگهی گواهی ثبت اضافه کالا یا طبقه به نام شما صادر می گردد. 

مدارک ثبت برند در اراک

ثبت برند حقیقی
 • شناسنامه و کارت ملی فرد متقاضی
 • جواز فعالیت او 
 • نام برند یا طرح آن در ابعاد 10*10
 • وکالت نامه چنانچه امر ثبت برند در اراک را به موسسات ثبتی واگذار نموده باشید.
ثبت برند حقوقی
 • شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل
 • مدارک ثبت شرکت به ویژه آگهی تاسیس و تغییرات
 • جواز فعالیت شرکت
 • نام برند یا طرح نشان تجاری با ابعاد 10*10
 • نامه معرفی وکیل چنانچه ثبت برند در اراک را به موسسات ثبتی محول نموده باشید.

جهت آشنایی با انواع برند قابل ثبت پیشنهاد می شود که این مقاله را مطالعه فرماید : انواع برند

 اعتراض به برند در حال ثبت چگونه است و چه شرایطی دارد ؟

به هنگام ثبت برند و علامت تجایر در اراک یا هر جای دیگر بعد از تایید اظهارنامه و مدارک بارگذاری شده در پایگاه اینترنتی ثبت علائم که نشانی آن قبلاً ذکر شد، چنانچه تایید کارشناسی به شما ابلاغ گردید مرحله اول چاپ آگهی برند انجام می شود، در این مرحله باید 30 روز مهلت اعتراض طبق قانون در نظر گرفت و پس از آن به مراحل ثبت برند ادامه داد . در طی این 30 روز چنانچه شخصی حقیقی یا حقوقی ادعایی نسبت به برند دارد می تواند اعتراض یا ادعای خود را به همراه ادله و مستندات به اداره ثبت علائم تجاری تسلیم کند . البته اگر معترض در خارج از کشور باشد 60 روز مهلت اعتراض دارد . رسیدگی به اعتراض شخص حقیقی صد و پنجاه هزاز تومان و شخص حقوقی یا شرکت 300 هزار تومان هزینه دارد که باید پرداخت شود و سپس اگر مستندات و مدارک معترض یا متن اعتراض او مشکل و کمبودی داشته باشد معترض مقیم 30 روز کاری و معترض در خارج از کشور 60 روز زمان رفع نقص مدارک اعتراضیه خود را دارد. چنانچه معترض در خصوص حق مالکیت برند اعتراضی داشته باشد یا خود را ذی نفع بداند باید هم زمان با اعتراض اظهارنامه ای را نیز آنلاین تکمیل و ارائه نماید، ولی در موارد دیگر نیاز به درج اظهارنامه برند نیست .پس از وصول اعتراض توسط اداره ثبت این اعتراض باید تا ده روز به متقاضی ثبت برند اعلام شود و اوهم در داخل کشور بیست روز و در خارج چهل روز فرصت دفاع از خود در برابر اعتراض وارده دارد و چنانچه در این مدت زمان اقدامی نکند تقاضای ثبت برند او کأن لم یکن تلقی می شود. اما چنانچه جوابیه خود را بفرستد اعتراض و دفاعیه آن هر دو در کمیسیون مدیریت ثبت علائم تجاری بررسی می گردد و نتیجه متعاقباً به متقاضی  ثبت و معترض ابلاغ می شود که البته این نتیجه و تصمیم کمیسیون نیز قابلیت تجدید نظر در مراجع مرتبط قضایی را داراست . اگر متقاضی ثبت، دفاعیه و جوابی به اعتراض یا ادعای وارد شده ظرف بیست روز مهلت گفته شده ندهد اداره ثبت علائم تجاری درصورت درخواست معترض و ارائه اظهارنامه مراحل ثبت برند وی را پیگیری می کند واگر متقاضی جواب دهد و جواب وی در کمیسیون مورد قبول واقع شود که او می تواند مراحل ثبت برند را ادامه داده به درج آگهی دوم بپردازد و اعتراض معترض رد می شود که البته همان طور که قید شد در هر دو حالت امکان اعتراض به رای کمیسیون رسیدگی اداره کل مالکیت صنعتی وجود دارد.

چنانچه به ارزان ثبت اعتماد کنید و ثبت برند اراک را به این مجموعه بسپارید قطعاً با رعایت همه ملاحظات قانونی و استعلام برند قبل از ثبت از به وجود آمدن مشکلاتی مثل اعتراض به برند در حال ثبت صد در صد جلوگیری به عمل می آید.

هزینه ثبت برند در اراک

از جمله هزینه هایی که برای ثبت برند و علائم تجاری می توان به آن اشاره کرد هزینه حق نشر دوبار آگهی در روزنامه رسمی قوه قضاییه است که بر اساس تعدا خطوط آگهی ای مبلغ هم افزایش یا کاهش می یابد ، هزینه برای ثبت برند در هر طبقه و طبقات اضافی و همین طور تعداد محصولات و دمات برای ثبت بر هزینه موثر است  ، هزینه مربوط به حق الوکاله وکیل و نیز حق الثبت اداره مالکیت صنعتی را نیز باید در نظر گرفت .شایان ذکر است که جهت استعلام یا طراحی برند هزینه جداگانه درخواست می شود.. برای برآورد تمام هزینه های ثبتی می توانید به موسسه ارزان ثبت مراجعه کنید و  یا با مشاوره با کارشناسان دپارتمان ثبت برند  گروه ارزان ثبت ، استعلام هزینه ثبت برند در اراک را انجام دهید.

مدت اعتبار برند

برند ثبت شده از زمان ثبت که در گواهی ثبت برند ذکر می شود به مدت ده سال دارای اعتبار است و در این ده سال می توان برای معرفی حرفه خود از آن استفاده کرد ، آن را تبلیغ کرد یا بر روی محصول خود درج نمود . در طی این ده سال شما حق انحصاری استفاده از آن را دارید و به عنوان صاحب قانونی برند این امتیاز شماست و البته امکان فروش این سرمایه معنوی و دارایی پنهان و نقل و انتقال آن هم در طی این ده سال به شخص ثالث وجود دارد. پس از اتمام این مدت اعتبار شما می توانید مجدداً برند خود را تمدید کنید، البته باید پیش از پایان مهلت معتبر بودن برند باشد و اگر این مدت منقضی شده باشد هم تا 6 ماه پس از آن اجازه تدید دارید، لیکن باید جریمه تاخیر در تمدید برند را بپردازید  و برای ده سال دیگر آن را تمدید نمایید. تمدید برند مراحلی درست مانند مراحل ثبت برند دراراک دارد. اگر پس از 6 ماه برند تمدید نشود جهت ثبت توسط متقاضیان دیگر آزاد می شود و دیگر برند ثبت شده انحصاری شما محسوب نمی گردد ، پس در تمدید به موقع برند خود دقت فرمایید. 

نکته : شایان ذکر است که اگر پس از اتمام و انقضا مدت اعتبار برند تا سه سال مالک برند برای تمدید برند اقدام نکند، سایر ذی نفعان می توانند از دادگاه تقاضای ابطال آن را نمایند.

ثبت برند در استان مرکزی

 • ثبت برند در اراک
 • ثبت برند در ساوه
 • ثبت برند در خمین
 • ثبت برند در محلات
 • ثبت برند در دلیجان
 • ثبت برند در شاه زند
 • ثبت برند در تفرش
 • ثبت برند در آشتیان
 • ثبت برند در کمیجان
 • ثبت برند در فراهان
 • ثبت برند در آستانه
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

مراحل ثبت شرکت در تبریز

در این مقاله می خوانید : مراحل ثبت شرکت در تبریز و نیز مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت تبریز ، انواع شرکت ، نحوه اخذ المثنی مدارک شرکت و بسیاری نکات مفید دیگر. پس تا پایان این مطلب با ارزان ثبت بمانید.

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

صفر تا صد ثبت شرکت در قزوین

صفر تا صد ثبت شرکت قزوین را شامل مراحل ، مدارک هزینه ثبت و انواع شرکت و سایر نکات لازم را با ما در این مطلب بخوانید.

ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر را با تیم تحریریه مجرب ارزان ثبت در این مقاله که شامل نحوه ثبت شرکت در بوشهر و مدارک لازم و هزینه آن است بخوانید.

ثبت شرکت سریع در مشهد

ثبت شرکت در مشهد با ارزان ثبت مثل آب خوردن است به سادگی با یک تماس از صفر تا صد ثبت شرکت را برایتان انجام می دهیم . به علاوه ثبت شرکت در مشهد از ابتدا تا انتها را در این مقاله هم با ما بخوانید.

روند ثبت شرکت در بجنورد- ثبت شرکتها در بجنورد

ما هر آنچه درمورد ثبت شرکت در بجنورد لازم دارید را در این مقاله یکجا آورده ایم تا از خواندن مطالب دیگر بی نیاز شوید پس حتماً تا انتهای مقاله با ما باشید.

ضرورت ثبت برند در بیرجند

در این مقاله همگام با ما باشید تا مزایای ثبت برند در بیرجند و مراحل ثبت برند و مدارک لازم و هزینه ثبت برند در بیرجند را برای شما شرح دهیم.

ثبت شرکت ارزان در اصفهان

در این مقاله توضیحات کاملی در خصوص گام به گام مراحل ثبت شرکت در اصفهان ، هزینه ثبت شرکت اصفهان و مدارک ثبت شرکت را ارائه کرده ایم پس با ارزان ثبت تا انتهای مقاله همراه باشید.

منافع ثبت برند در یاسوج

در این مقاله می خوانید : شرایط ثبت برند ، مدارک ثبت برند ، هزینه ثبت ، مراحل ثبت برند در یاسوج، تعریف لوگو ،علامت تجاری اشتراکی و خلاصه هر آنچه می خواهید بدانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟