ثبت شرکت اراک تجارت پر سود در صنایع گوناگون

ثبت شرکت اراک تجارت پر سود در صنایع گوناگون
از جمله اقدامات مهمی که باید برای دستیابی به حمایت های دولتی انجام داد، ثبت شرکت در اراک را می توان نام برد. به همین جهت و برای آگاهی بیشتر متقاضیان ثبت و فعالان اقتصادی و انجام کارهای ثبت شرکت با ارزان ثبت همراه باشید.

قوانین ثبت شرکت در اراک

شهر اراک ازجمله شهرهای صنعتی در کشور می باشد و شامل انواع صنایع بارز ملی می باشد. این شهر با موقعیت جغرافی مناسب در دامنه های رشته کوه زاگرس واقع شده است و دارای انواع کارخانه های تولیدی است. از جمله این کارخانه ها: کارخانه تولید آلومینیوم  وجود صنایعی چون صنایع معدن می باشد. یکی از بزرگترین و معروف ترین قطب تولید کننده بنزین در ایران جز شهر های صنعتی می باشد.

به همین جهت در این استان شاهد پیشرفت و نیز رونق اقتصادی و صنعتی بسیاری هستیم. به دلایل ذکر شده روزانه افراد زیادی برای به ثبت رساندن شرکت خود در شهر اراک اقدام می کنند.

بر اساس قوانین ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها اقدامات لازم برای به ثبت رساندن  شرکت شامل موارد زیر می باشد. به چاپ رساندن آگهی مربوط به ثبت شرکت ها, الزام به تشکیل شرکتنامه شرکت, ارایه تمام صورت وضعیت های مالی همه اعضا و شرکای شرکت در زمان قبل از اقدام به ثبت شرکت و بعد از آن, ارایه نسخه تایید شده از اساسنامه شرکت.

نکته : جهت اطلاع از سایر قوانین ثبت شرکت مطالعه این مقاله مفید است: اجرای قوانین ثبت شرکت و فواید آن

در صورت تمایل به ثبت شرکت خود در شهر اراک و به منظور جلوگیری از سردرگمی های ناشی از اصطلاحات ثبتی حقوقی در جهت ثبت شرکت باید از متخصصان در این زمینه یاری بگیرید. برای انجام کارهای مربوط به ثبت شرکت خود در اراک می توانید به کارشناسان ارزان ثبت  اعتماد کنید.

انواع ثبت شرکت در شهر اراک

در مجموع بنابر قوانین در قانون تجارت در کشور. شرکت ها به انواع مختلفی از جمله شرکت های  دولتی, مدنی و تجاری تقسیم می شوند. در اینجا هدف ما از شرکت نوع تجاری  آن می باشد.

زمانی که افراد برای انجام کاری با هدف کسب سود و یا زیان یکسان برای تمامی شرکا و اعضا متشکل می شوند شرکت تجاری به وجود می آید. شرکتی که اعضا در آن دارای سهام و مقدار مشخص سهم و دارای سمت تعیین شده می باشند  و هر یک از آنها در  زمان سود و زیان در شرکت برمبنای سرمایه خود مسئول در پرداخت قروض شرکت می باشند.

انواع شرکت های تجاری شامل7 مورد می باشد: شرکت با مسئولیت محدود, شرکت سهامی  که شامل سهامی خاص و عام می باشد, شرکت تعاونی تولید و توزیع, شرکت تضامنی, شرکت نسبی و شرکتهای مختلط سهامی و غیر سهامی.

شرکت ها براساس نوع فعالیت به چند قسمت دیگر نیز تقسیم می شود که شامل شرکتهای سرمایه ای, شرکت های صنفی, بیمه ای و غیره می باشند.

برای تسهیل در امور ثبت شرکت خود در شهر اراک با مشاوران مجرب ما در موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس بگیرید تا بر اساس نوع شرکت مدنظرشما اقدام به ثبت شرکت انجام گیرد.

ثبت شرکتها
ثبت شرکت در اراک سریع

ثبت شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود در اراک

شرکت سهامی خاص شرکتی است که سرمایه آن توسط سهامداران تامین می شود. سهامداران این شرکت باید حداقل سه نفر باشند که هیئت مدیره ان نیز حداقل سه نفر هستند. شرکت های سهامی خاص دارای یک بازرس اصلی و یک بازرس علی البدل است.

با مسئولیت محدود شرکتی است که مسئولیت هر یک از شرکاء آن به مبلغ سهم الشرکه آن می باشد. حداقل اعضاء برای ثبت این شرکت با مسئولیت محدود دو نفر می باشد. اعضاء شرکت با مسئولیت محدود به عنوان شرکا در موضوع خاصی فعالیت این شرکت را آغاز خواهند کرد هیئت مدیره با مسئولیت محدود را می توان خارج از شرکاء انتخاب کرد.

شرایط ثبت موسسه غیر تجاری در اراک

گاهی فعالیت هایی مانند آموزش، خیریه، خدمات حقوقی و غیره ممکن است بخواهند در قالب شخصیت حقوقی فعالیت کنند. در این صورت باید موسسه غیر تجاری به ثبت برسانند. برای ثبت موسسه غیر تجاری لازم است. اسناد و مدارک مورد نظر را تنظیم و بعد از انجام مراحل لازم ثبت موسسه غیر تجاری را انجام دهند.

ثبت شرکت خدماتی در اراک

خدمات همیشه یکی از موضوعات مهم در فعالیت های شرکت های تجاری است که در زمینه های مختلف خدمات بر اساس تخصص و دانش و تجربه شرکاء ایجاد می شود. با توجه به فعالیتی که می خواهید در شرکت داشته باشید باید موضوع مناسب خدماتی را تنظیم کنید و در یکی از نوع مختلف شرکت تجاری به ثبت برسانید.

ثبت شرکت پیمانکاری در اراک

تعریف دقیقی برای ثبت شرکت پیمانکاری وجود ندارد اما اشخاصی که در یکی از زمینه های پیمانکاری فعالیت دارند برای اینکه بتوانند در مناقصات یا مزایدات شرکت کنند یا به شرکت ها و مراکز دولتی خدمات مربوطه ارائه دهند باید حتماً در قالب یکی از شرکت های تجاری باشند. موضوع فعالیت شرکت پیمانکاری در اساسنامه شرکت باید به طور کامل و دقیق ذکر شود.

ثبت شرکت بازرگانی در اراک

اگر می خواهید در زمینه ترخیص کالا از گمرک یا خررید و فروش و داد و ستد در داخل و خارج یا تاسیس شعبه در داخل و خارج از کشور و یا اینکه واردات و صادارت کالاهای مجاز را داشته باشید باید شرکت خود را با عنوان بازرگانی به ثبت برسانید.

مراحل ثبت شرکت در اراک

 • اولین کاربرای اقدام به ثبت شرکت  مشخص کردن سهامدارها و شرکا در شرکت می باشد. براساس نوع شرکت تعداد سهامداران نیز قابل تغییر می باشد. باید در انتخاب شریک دقت کامل را انجام داد و از افرادی که از علم و سرمایه مناسب دارا می باشند استفاده کرد.
 • براساس قوانین مربوط به ثبت شرکت ها که در سال 98 وضع شده باید به سامانه مربوط به اداره ثبت شرکت ها از طریق درگاه الکترونیک وارد شوید. تمامی مدارک و اطلاعات کامل خود و دیگر شرکا و هم چنین مدارک مربوط به اطلاعات شرکت را در این سامانه ارائه دهید.
 • منظور از اطلاعات شرکت در واقع زمان تاسیس و انقضای شرکت  و درج آدرس شرکت اصلی و نیز میزان سرمایه اولیه وارد شده به شرکت است، که این موضوع بر حسب تعدد سهامداران و نوع قالب ثبتی  تعیین می شود.
 • مرحله بعدی تعیین سهام و میزان سهم الشرکه هرکدام از سهامداران و شرکا در شرکت می باشد.
 • در صورت تایید تمامی مدارک بارگذاری شده در سایت و پس از تایید و انتخاب نام برای شرکت توسط  اداره ثبت شرکت های اراک و اعلام آن به شما تمامی مدارک مربوط به ثبت شرکت، نیز تمام مدارک شرکاء و سهامداران و نیز مجوز در صورتی که موضوع شرکت مجوزی باشد باید به اداره ثبت شرکت ارسال شود.
 • تمامی مدارک و اطلاعات فرستاده شده به تایید اداره ثبت برسد به صاحبان شرکت اطلاع داده می شود. در این زمان یک نفر تحت عنوان امضا کننده دفاتر برای انجام کارهای مربوط به تحویل آگهی تاسیس شرکت همراه با مدارک شناسایی تمامی سهامداران و شرکا به اداره ثبت شرکتها مراجعه کرده و اسناد مربوط به ثبت شرکت خود را دریافت کند.

چرا ثبت شرکت در اراک انجام دهیم ؟

ثبت شرکت در راستای رسیدن به اهداف مشخص بر طبق برنامه ریزی های از قبل وضع شده  و نیز برنامه ریزی در امور مالی و فعالیت هایی که در آینده انجام خواهد گرفت گامی موثر در بدست آمدن دستاوردهای مهم می باشد.

تمامی قوانین مربوط به ثبت شرکت ها در قانون تجارت ایران تعریف شده است که بر طبق چارچوب خاصی ارایه می شوند و که باید برای ثبت شرکت خود به آنها توجه کنید و به آن ها عمل کنید.

برای اطلاعات کامل در این زمینه می توانید با مشاوران ما در ارزان ثبت تماس بگیرید.

با اقدام به ثبت شرکت خود باعث شناساندن حرفه خود به دیگر شرکت های بزرگ دولتی و همکاران و مشتریان خود خواهید شد و باعث ترغیب آن ها در همکاری با خود می شوید که این مورد پیشرفت بسیار خوبی در زمینه پیشرفت شرکت می باشد.

یکی دیگر از موارد مهم در ثبت شرکت قانونی شدن تمام امور و اقدامات شرکت می باشد. بدین ترتیب تمام قراردادهای شرکت به رسمیت شناخته می شوند. می توانید در مناقصات شرکت کنید. با شرکت های دولتی قرارداد ببنیدید. خود و سایر افراد شرکت را بیمه کنید و کلاً اعتماد و اعتبار اجتماعی بیشتری کسب کنید.

مدارک ثبت شرکت در اراک

تمامی مدارک ثبتی شرکت  از جمله اساسنامه و تقاضانامه و غیره را در دو نسخه به امضا اعضای شرکت رساند و به همراه تمامی مدارک سجلی شرکا و سهامداران تسلیم گردد. به علاوه رسید ثبت نام سامانه و تاییدیه نام انتخابی شرکت نیز باید ارایه شود.

هزینه ثبت شرکت در اراک

درصورت تصمیم به  اقدامات لازم در راستای ثبت شرکت خود در اراک با مشاوران متخصص ما  در ارزان ثبت در این زمینه همراه باشید. اطلاعات کامل در زمینه هزینه ها و مراحل و شرایط برای ثبت شرکت به شما ارایه شود و هزینه های مربوط به  پست و حق الوکاله  و پاکت وتمبر نیز از جمله هزینه های مربوط به ثبت شرکت لحاظ می شود.

مشاوره ثبت شرکت در اراک

مجموعه ارزان ثبت با داشتن بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه ثبت شرکت ها و نیز با داشتن رزومه کاری درخشان در زمینه ثبت شرکت و سایر خدمات ثبتی  آماده ارایه هرگونه خدمات و مشاوره حقوقی در زمینه ثبت شرکت، ثبت برند و تغییرات شرکت در اراک می باشد. همچنین اگر بخواهید تغییراتی را در اساسنامه یا ساختار کلی شرکت انجام دهید ارزان ثبت در کلیه روند ثبت تغییرات شرکت اراک همراه شما خواهد بود.

آدرس اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در اراک

مدارک ثبتی شرکت در دو نسخه تهیه می شود. این مدارک طی پاکت مخصوص ثبت شرکت ها به شهر اراک، شهرک قدس، بلوار قدس، کوچه اخوت 5 پست خواهد شد.

ثبت شرکت در شهرهای استان مرکزی

 •  ثبت شرکت در ساوه
 •  ثبت شرکت در تفرش
 • ثبت شرکت در آشتیان
 • ثبت شرکت در کمیجان
 •  ثبت شرکت در شاه زند
 • ثبت شرکت در خمین
 • ثبت شرکت در محلات
 • ثبت شرکت در دلیجان

شما می توانید با خیال کاملاً راحت اقدامات ثبت شرکت خود رابه گروه ارزان ثبت بسپارید تا درکمترین زمان و اسرع وقت ثبت شرکت شما انجام شود.

جهت ثبت شرکت در اراک و سایر شهرهای استان مرکزی ارزان ثبت خدمات کامل و جامعی را با ارزانترین هزینه ارائه می نماید. ما تا آخر در کنار شماییم. کارشناسان ما برای برندینگ شرکت شما صفر تا صد راهنمای ثبت برند در اراک را به شما ارائه می دهند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :