ثبت آنلاین خدمات ثبتی

ثبت آنلاین تمامی خدمات ثبتی

ثبت شرکت ها از جمله اقدامات مهم در راه انجام امور قانونی می باشد . همانطور که میدانید ثبت شرکت به صورت ثبت آنلاین در اداره ثبت شرکت ها انجام می گیرد . و این امر نیز ملزم داشتن تخصص در انجام امور و بارگزاری مدارک مربوطه بوده که این موارد را باید در زمان ثبت شرکت ها انجام داد . در این متن ما به نحوه ثبت آنلاین شکت می پردازیم و شما را در این راه یاری می کنیم.

ثبت آنلاین شرکت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و نفوذ اینترنت و رایانه به زندگی عموم مردم  و به وجود آمدن دولت الکترونیک بسیاری از کارها من جمله  امور ثبتی به شکل آنلاین انجام شده و دیگر مانند گذشته خبری از صفهای طویل در اداره ثبت شرکتها برای تعیین نام یا تکمیل مدارک وجود ندارد.

در همین راستا ارزان ثبت در صدد تهیه فرم های آنلاینی می باشد تا بتواند هر چه زودتر ارتباط مستقیم آنلاین با شما عزیزان برقزرار نماید و شما باتکمیل مشخصات خود و قید هدف خود از ثبت شرکت بلافاصله در تماس مستقیم با کارشناسان حرفه ای ارزان ثبت قرار بگیرید و سپس ثبت شرکت شما بلافاصله شروع گردد.

مراحل ثبت آنلاین برند

همانطور که می دانید جهت ثبت برند ابتدا باید مشخص ساخت که آیا برند شما قابلیت ثبت دارد یا خیر . آنچه پاسخ به این سوال را آشکار را می سازد این است که برند مد نظر شما قبل از این به ثبت نرسیده باشد و مالک دیگری نداشته باشد و یا شبیه به آن نیز قبلاً به ثبت نرسیده باشد . بنابراین در ابتدای ثبت آنلاین این استعلام برای شما انجام می پذیرد.

سپس در صورتی که کار برایتان قابل انجام بود ، به صورت آنلاین از مشاوره ثبت برند برخوردار می شوید . در این مقطع باید مشخص شود که طبقه شغلی شما چیست و برای چه محصولات یا خدماتی  می خواهید برند ثبت کنید بر این اساس ثبت برند شما پس از ثبت درخواست ثبت برند آنلاین آغاز می گردد.

با ارائه مدارک مربوط به خود و شریک و نیز محل شرکت مورد نظر به کارشناسان ثبت شرکت ها تمامی امور حقوقی را به آن ها خواهید سپرد تا آن ها با تجارب و تخصص خود شما را در راه ثبت شرکت آنلاین یاری کنند.

ثبت آنلاین تمامی خدمات ثبتی
ثبت آنلاین خدمات ثبتی

ثبت آنلاین تغییرات شرکت

ثبت تغییرات شرکت تاکنون به این شکل بوده است که با برگزاری مجامع عمومی شرکت و اتخاذ تصمیمات صورتجلسه مرتبط تنظیم و سپس با ارسال آن به اداره ثبت شرکتها ، صورتجلسات به  ثبت می رسد .

اما ارزان ثبت با طراحی برنامه ثبت تغییرات شرکت آنلاین این امکان را فراهم کرده است که با نصب این برنامه بر روی گوشی همراهتان به راحتی با ورود اطلاعات خود و مشخصات شرکت و سایر شرکا روند ثبت تغییرات شرکت خود را آغاز کنید . با ثبت درخواست در اپلیکیشن ثبت تغییرات شرکت آنلاین ، بلافاصله و در اسرع وقت کارشناسان ارزان ثبت با شما تماس می گیرند و روند ثبت تغییرات شرکت برای شما آغاز می شود .

به منظور انجام خدمات ثبتی و حقوقی ، نخستین گام اطلاع یافتن از شرایط و قوانین ثبت و قانون تجارت است با تماس با مشاوران ارزان ثبت کلیه اطلاعات لازم طی یک مشاوره تلفنی و یا حضوری رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و سپس شما می توانید با تکمیل مدارک کار خود را آغاز کنید .

از همراهی شما تا انتهای این متن سپاسگذاریم . شما می توانید برای انجام امور ثبتی و حقوقی خود به صورت تخصصی و در کم ترین زمان با شماره تماس های موسسه ما تماس گرفته و یا به صورت حضوری به موسسه ارزان ثبت مراجعه کنید تا از مشاوره رایگان این موسسه بهره مند شوید . همچنین امکان ثبت آنلاین برای بسیاری از خدمات دیگر نیز به زودی در سایت ارزان ثبت فراهم می گردد تا فرایند ثبتی حقوقی را برای شما تسریع و تسهیل نماید.

به این مقاله امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :