ثبت برند قالی شویی

مراحل ثبت برند قالی شویی

اگر در فکر ثبت برند قالی شویی هستید و می خواهید در کم ترین زمان آن را به ثبت برسانید بهتر است با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید و یا جهت کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص در ادامه مقاله ثبت برند با ما همراه باشید.

مشاوره ثبت برند قالی شویی

اخیراً به دلیل مکانیزه شدن بسیاری از کارها من جمله شستشوی فرش و به دلیل آپارتمان نشینی که سبب شده است که  مردم نیاز بیشتری به مراکز قالی شویی داشته باشند رقابت در این عرصه زیاد شده است به همین دلیل نیز ثبت برند قالی شویی بسیار اهمیت پیدا کرده است . در ادامه به تشریح نحوه ثبت برند قالی شویی خواهیم پرداخت.

مراحل ثبت برند قالی شویی

ابتدا باید برندی برای خود انتخاب یا طراحی کنید منظور از انتخاب برند انتخاب یک کلمه یا اسم تجاری است و منظور از طراحی برند همان طراحی لوگو می باشد . چنانچه کلمه ای را در لوگو به کار می برید یا نام تجاری می خواهید برای برند ثبت کنید ابتدا باید استعلام آن را به عمل آورید و مطمئن شوید که پیش از این برای کسی ثبت نشده است . البته اگر هم ثبت شده باشد نباید در طبقه مربوط به قالی شویی ثبت شده باشد و چنانچه برند قالی شویی فارسی نباشد نیازمند اخذ کارت بازرگانی هستید.

پس از این مرحله باید مراحل ثبت برند قالی شویی را آغاز کنید ، ابتدا به سایت اداره مالکیت صنعتی رجوع کنید و با تکمیل اظهارنامه مشخصات خود و برندتان را تایپ کنید و سپس پذیرش نهایی اظهارنامه را بگیرید .

بعد از آن در صورتی که اظهارنامه مورد تایید واقع شود باید مدارکی را که قبلا با اظهارنامه ارائه کرده اید  برای اداره مالکیت ارسال نمایید و مجدداً با درج شماره پیگیری خود  منتظر تایید مدارک بمانید چنانچه  مدارک نیز تایید گردد لازم  است  که  پیگیری ها انجام شود تا روزنامه رسمی نوبت اول برند به ثبت برسد .

بعد از این طبق قانون باید منتظر بمانید تا اگر کسی شکایتی نسبت به برندتان که آگهی  شده دارد مطرح کند و اگر مطرح نکند ، پس از گذشت یک ماه مهلت قانونی باید آگهی نوبت دوم انجام شود ، یعنی برای دومین بار ثبت برند در روزنامه رسمی کشور برای شما آگهی شود و سپس درخواست حضوری جهت صدور گواهی برند باید  انجام شود .

اعتبار برند قالی شویی

مدت اعتبار گواهی ثبت برند قالی شویی گواهی ثبت برند قالی شویی که در پایان مراحل ثبت برند صادر می گردد به مدت ده سال معتبراست و پس از آن قابلیت تمدید دارد.

شرایط ثبت برند قالیشویی

یک برند به دلیلی همچون منحصربودن آن باید تمامی شروطی که در اداره ثبت علائم تجاری به آن اشاره شده را رعایت کرده و در زمان ارائه به اداره مواردی مانند برای اولین بار ارائه شدن و نبود تشابه بین آن با دیگر علائم ثبت شده حتی رنگ و شکل را دارا بوده و دارای طرحی خاص و منحصربه فرد باشد. از این رو کارشناسان و وکلای حقوقی ارزان ثبت شما را در این مسیر کاملاً تخصصی راهنمایی کرده تا بتوانید تمایم شروط ثبت برند و علائم تجاری را به سرانجام رسانده و بدین ترتیب امور خود را پیش ببرید.

مراحل ثبت برند قالی شویی

مدت زمان و هزینه  ثبت برند قالی شویی

مدت زمان  ثبت برند به طور کلی برای تایید  اظهارنامه 35 -40 روزکاری است و پس از آن باید سایر مراحل ثبت برند انجام شود که  به طورکلی 3-4ماه زمان می برد.

مدارک لازم برای ثبت برند قالی شویی

ثبت برند قالی شویی به نام مالک قالی شویی که همان ثبت برند حقیقی است نیاز به مدارک شناسایی مالک یا متقاضی و مجوز فعالیت او یا همان جواز کسب دارد وثبت برند قالی شویی به نام خود قالی شویی یا ثبت برند حقوقی نیاز به مدارک ثبتی قالی شویی علاوه بر مدارک فوق را نیز دارد .

موسسه ارزان ثبت در مسیر ثبت شرکت و برند با مشاوره اختصاصی و ویژه به متقاضیان ثبت برند در تمام کشور . بهترین راهنما خواهد بود.

به این مقاله امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :