ثبت شرکت در تهران با کم ترین هزینه

ثبت شرکت در تهران

یک کسب و کار تجاری در صورتی معتبر خواهد بود که آن را به صورت قانونی در اداره ثبت شرکتها در قالب شرکت به ثبت رسانده که این امر لازمه داشتن تخصص کافی است. در صورت تمایل به ثبت شرکت در تهران باید بهتون این مژده را بدهیم که به بهترین مقاله ثبتی مراجعه کردید زیرا در ادامه تمامی نکات ثبتی در استان تهران را با راهکاری کارا به شما شرح می دهیم تا راهنمای شما باشد.

بهترین ثبت شرکت در تهران

با پیشرفت تکنولوژی و رقابت در صنایع مختلف تجاری و بازارهای عرضه محصولات کاربردی تجارت شکل جدیدی را به خود گرفته اند که تنها با ثبت شرکت می توان آن را اعتباربخشید. در یک کسب و کار تجاری معمولاً افراد بسیاری دخیل بوده تا به هدف نهایی که همان کسب سود است برسید.

اما انجام گروهی امور تجارت معمولاً با اختلاف نظرهایی همراه است که باعث مشکل در انجام امور تجاری خواهد شد. از این رو در صورت فعالیت در چارپوب قوانین بازرگانی می توانید به بهترین شکل قوانین شرکت خود را داشته و آن را پیاده سازی کنید. از این رو انستن موارد و نکات حقوقی ثبت شرکت در تهران به دلیل صنعتی بودن این شهر و ترقی هر روزه آن بسیار مهم تلقی می شود.

انواع شرکتهای قابل ثبت در تهران

دانستن نکات در زمینه ثبت شرکت در تهران امری مهم بوده که هر چه در این زمینه بدانید کم است زیرا شرکتهای تجاری در تهران در قالب 7 نوع قابلیت ثبت را دارند. از این رو دانستن بهترین نوع شرکت برای کسب و کار شما امری مهم به حساب می آید.

در ادامه انواع شرکت های تجاری را به شما عزیزان تشریح می کنیم. شرکتهای تجاری با ماهیت کسب و کار و عرضه کالاهای تجاری در تهران دارای 7 نوع بوده که پرکاربرد ترین آن شرکت با مسئولیت محدود و سهامی است . شرکتهای تجاری از نوع سهامی خود به 2 نوع سهامی خاص و سهامی عام طبقه بندی می شوند که برای ثبت ان ها باید شروط خاص آن را بدانید. شرایط ثبت انواع شرکت ها را در ادامه شرح می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در تهران

هویت رسمی کسب و کار تجاری با ثبت در اداره ثبت شرکت ها نمایان می شود. از این رو ایده ها و تبلیغات کسب و کارها باید پس از ثبت شرکتها انجام شود. پروسه مربوط به ثبت شرکت در تهران بر اساس اهداف و اینده نگری موسسین انجام خواهد شد. بهتر است بدانید تمامی پروسه ثبت شرکتها امروزه الکترونیکی بوده و هر شخصی بر اساس نوع شرکت تصمیم به ثبت شرکت داشته باشد با مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکتها و یا با اتخاذ وکیل ثبتی می تواند آن را نهایی کرده و ثبت شرکت را در صورت تمایل به انجام سریع امور حقوقی بپیماید.

موسسن شرکتها برای ثبت شرکت باید دارای شروط خاص به خود باشند که مهمترین آنها داشتن شرط سن قانونی و بلوغ فکری آن هاست. از دیگر شروط ثبت شرکت ها در تهران باید به انتخاب نام مناسب برای نامگذاری شرکت دنست زیرا این نام باید نشان دهنده ویژگی محصول و دارای 3 سیلاب باید زیرا اسم شرکت نمایش دهنده هویت آن خواهد بود و نقش مهمی در سودآوری و شناخت مشتریان شرکت خواهد داشت.

نحوه ثبت شرکت در تهران
نحوه ثبت شرکت در تهران

نحوه ثبت شرکت در تهران

هر پروسه ثبتی در کشور باید در حیطه قانون و با استفاده از تخصص اشخاص مجرب انجام گیرد. بهتر است بدانید بهره مندی از تخصص وکلای حقوقی در راه ثبت شرکت تهران برای رسیدن به اهداف موسسین سودمند بوده و تنها با یک جلسه مشاوره حقوقی رایگان می توانید نکات مهمی را باری ثبت شرکت اخذ کنید.

اولین گام برای ثبت شرکت تهران انتخاب شرکای همسو و قابل اطمینان بوده که همگام با شما بتوانند امور مربوط به شرکت و کسب و کارتان در آینده را تضمین کنند.

 1. مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکتها و ثبت آنلاین شرکت
 2. ارائه و ثبت تمامی مشخصات متقاضی و موسسین شرکت و بارگزاری مدارک در سامانه
 3. ارائه 5 نام مناسب برای شرکت که از قبل با استعلام نام آن را ارائه می دهید
 4. پس از ارائه مدارک مربوط به شرکت و موسسین کد رهگیری دریافت می کنید
 5. پس از ارائه مدارک باید در انتظار تایید وبررسی کارشناسی جهت تایید اسم شرکت
 6. در صورت تایید مدارک و ثبت شرکت با موضوع مشخص شده باید در روزنامه اطلاعات را آگهی کنید.

اگر در هر گام ثبت شرکت خود در تهران با مشکلات رفع نقص روبرو شدید بهتر است با وکلای ثبتی و حقوقی مجرب در ارتباط باشید که در این راه ارزان ثبت به شما کمک می کند .

مدارک لازم برای ثبت شرکت در تهران

 • ارائه مدارک مربوط به شناسایی اعضای شرکت و مشخصات شرکت مدنظر به مانند آدریس و نوع شرکت
 • تسلیم برگه های اساسنامه و شرکتنامه و سایر اوراق تایید شده شرکت مربوطه
 • ارائه مجوزهای اخذ شده شرکت
 • ارائه وکالت نامه در صورت واسپاری امور به وکیل حقوقی جهت پیشبرد سریع اهداف شرکت
 • رسید تایید نام انتخابی شرکت

برای اطلاعات بیشتر جهت ثبت شرکت تهران و مدارک لازم به همراه مجوزهای ثبت شرکتها پیشنهاد ما تنها ارتباط با وکلا و کارشناسان موسسه ارزان ثبت است که با رزومه تخصصی خود در امر ثبت شرکتها با بیش از 10 سال راهنمای شما خواهند بود.

وکیل ثبت شرکت در تهران

متقاضیان ثبت شرکت بهتر است وکیل ثبت شرکت در تهران داشته باشند. ثبت شرکت توسط وکلاء به شما این کمک را می کند تا بدون دردسر شرکت خود را اصولی به ثبت برسانید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران

شرکتها در انواع مختلف که اداره ثبت شرکتها آن ها را تایید کرده قابلیت ثبت دارند. ارز این رو اگر صاحبان کسب و کار تمایل به ثبت شرکت تجاری داشته باشند می توانند آن را در یکی از قالب های ثبت شرکت پر تقاضا با عنوان شرکت مسئولیت محدود به ثبت رسانند. به دلیل مزیت ثبت شرکت مسئولیت محدود تنها با دو شخص یکی از گزینه هایی که امروزه صاحبان کسب و کارها اقدام به ثبت آن در اداره ثبت می کنند.

ثبت شرکت سهامی در تهران

شرکت های سهامی به دونوع سهامی خاص و عام طبقه بندی می شوند هر کدام از نوع های شرکت سهامی با شروط و مدارک خاص خود به ثبت می رسند و با فروش سهام تامین سرمایه شرکت را انجام می دهند. شرکتها با موضوع مختلف می توانند در تهران ثبت شده و اقدامات لازم برای فعالیت قانونی آن ها را طی کنند. موسسه ارزان ثبت با بررسی تمامی جوانب ثبت شرکتها در تهران راهنمای شما عزیزان خواهد بود. تنها کافی است با شماره تماس های موسسه تماس بگیرید.

ثبت موسسه در تهران

موسسات غیرتجاری باید با اصول و شروط خاص خود در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسد تا بتوان فعالیتی قانونی را در زمینه های فعالیتی غیرتجاری اعمال کند. برای ثبت موسسات غیرتجاری باید تمام مدارک مربوط به ثبت را به اداره ثبت شرکتها ارسال کرده و در صورت تایید آن ها از سوی کارشناسان اداره ثبت شرکت ها ثبت آن ها انجام خواهد شد تا بتوانند در حیطه قانون اداره به فعالیت بپردازند.

ثبت شرکت پیمانکاری در تهران

شرکتهای پیمانکاری نوعی شرکت تجاری هستند که با موضوعی پیمانکاری اقدام به فعالیت می کنند و با عقد قراردادهای پیمانکاری می توانند اقدام به فعالیت کنند. شرکت پیمانکاری را می توان در انواع مختلف شرکت های تجاری ثبت کرد تا با اهداف خاص خود فعالیت های تجاری را انجام داده و کسب سود کنند.

ثبت شرکت خدماتی در تهران

شرکتهای خدماتی با انجام اموری به مانند ارائه خدمات نظافتی یا پرستاری می توانند فعالیت خود را در قالب خدماتی انجام داده و خیال خود را از بابت اقدامات قانونی و استفاده از مزیت تسهیلات ثبت شرکتها آسوده سازید. شرکت خدماتی را با مشاوره تخصصی کارشناسان حقوقی در کم ترین زمان می توانید به ثبت رسانید.

ثبت شرکت بازرگانی در تهران
ثبت شرکت بازرگانی در تهران

ثبت شرکت بازرگانی در تهران

شرکت بازرگانی در تهران با مشاوره کارشناسان حقوقی در کم ترین زمان به سرانجام خواهد رسید. در وافع شرکت های تجاری همان شرکت بازرگانی هستند که با ارائه مدارک مربوط به شرکت و موسسین می توان آن را به ثبت رساند. شرکت بازرگانی به 7 نوع طبقه بندی می شوند که هر کدام با توجه به نوع خاص خود می توانند در ادارات ثبت شرکت ها به ثبت رسیده و دارندگان کسب و کار تجاری را در مسیر پیشبرد اهدافشان راهنمایی کنند.

هزینه و زمان ثبت شرکت در تهران

تعرفه های ثبت شرکتها به انواع مختلف بستگی داشته . همچنین مدارک و مجوزهای ثبت شرکت که به اداره ثبت شرکتها وابسته خواهد بود. هر تاجری که با عرضه و تولید کالاهای خاص به خود فعالیت می کند باید بداند که پروسه ثبت شرکتها وقت گیر و دارای هزینه خاص به خود می باشد که باید قبل از هر اقدامی آن را دانسته و برای ثبت در اداره ثبت شرکتها اقدامات لازم را انجام داد.

از این رو اگر مایل به دریافت لیست هزینه های ثبت شرکت خود قبل از ثبت با مشاوره رایگان مشاوران ارزان ثبت می توانید به اهداف خود دستیابید. زمان تقریبی ثبت شرکت در موسسه ارزان ثبت 3 روز تا 7 روزکاری است که به نوبه خود کم ترین زمان برای انجام امور مربوط به ثبت شرکتهای تجاری را بین موسسات حقوقی به خود اختصاص داده .

آدرس اداره ثبت شرکت ها در تهران

به جهت ثبت شرکت  و  انجام اقدامات مربوط به ثبت شرکتها و اقدامات پس از ثبت شرکتها باید به آدرس: تهران، تقاطع بلوار میرداماد و بزرگراه مدرس پلاک 679 مراجعه کنید.

واحدهای ثبت شرکت در استان تهران

 • ثبت شرکت در اسلامشهر
 • ثبت شرکت در بهارستان
 • ثبت شرکت در پاکدشت
 • ثبت شرکت در پیشوا
 • ثبت شرکت در پردیس
 • ثبت شرکت در تهران
 • ثبت شرکت در دماوند
 • ثبت شرکت در رباط کریم
 • ثبت شرکت در شمیرانات
 • ثبت شرکت در شهریار
 • ثبت شرکت درقدس
 • ثبت شرکت در فیروزکوه
 • ثبت شرکت در ملارد
 • ثبت شرکت در ورامین
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :