لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس


آیا در فکر رونق کسب و کار خود  با افزایش تبلیغات و بازاریابی در بندرعباس می باشید ؟ 
آیا می خواهید در زمینه کاری خود از رقبا پیشی بگیرید؟ 
راه حل ثبت شرکت  در بندر عباس می باشد .

با ثبت شرکت می توانید ازمزایای ویژه ای بهره مند شوید . پس کافی است که همین الان تلفن را بردارید و با موسسه ارزان ثبت با بیش از10 سال سابقه درامور ثبت شرکت ها تماس بگیرید و با اعتماد کامل امورثبتی خود را به ما بسپارید. 

شهر بندر عباس به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی خود جزشهرهای پرجمعیت کشور می باشد . این شهر با قرار گرفتن در کنار خلیج همیشه فارس قطب ترانزیت دریایی و بازرگانی کشور می باشد و همچنین با داشتن صنایع مختلفی از جمله کشتیرانی و بازرگانی و تولید فلزات از بارزترین موارد برای صنعتی بودن این شهر می باشد . به همین جهت روزانه افراد بسیاری در جهت رونق کسب و کار خود در بندرعباس اقدام به ثبت شرکت یا برند می کنند . ثبت شرکت در بندرعباس دارای پیچیدگی های خاص خودش است. شما می توانید برای دوری از کارهای مربوط به ثبت شرکت خود به صورت غیر حضوری از کارشناسان مجرب مجموعه ثبتی ارزان ثبت مشاوره بگیرید و دیگر نگران انجام امور ثبتی خود نباشید.

در این مقاله سعی شده تا به تمامی سوالات شما در زمینه ثبت شرکت در بندرعباس پاسخ داده شود و تعریف شرکت ، مراحل ثبت شرکت بندرعباس ، هزینه ثبتی و مدارک لازم برای ثبت شرکت در بندرعباس را به زبانی ساده  روشن توضیح داده ایم تا جای ابهامی برایتان نماند . پس برای کسب اطلاعات کافی در زمینه ثبت شرکت پیشنهاد می شود تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا نیازی به خواندن مقالات دیگر برای شما نباشد.

در ابتدا بهتر است به تشریح شرکت بپردازیم 

زمانی که چند نفر با یکدیگر برای رسیدن به هدف مشخص و از قبل تعیین شده ای گرد هم می آیند در واقع یک شرکت را تشکیل می دهند . این افراد برای بهره بردن از مزایای تاسیس یک شرکت باید اقدام به ثبت آن شرکت کنند. در ادامه این مقاله انواع شرکت های تجاری و غیر تجاری را تفسیر خواهیم کرد تا اگر قصد ثبت شرکت دارید با اطلاعات جامع تری اقدام به انتخاب یک نوع از شرکت های تجاری و یا غیر تجاری کنید.

شرکت تجاری چیست؟

به نهادهای ثبت شده که مضمون فعالیتشان موضوعات بازرگانی و یا تجارت می باشد شرکت های تجاری گفته می شود .این نوع شرکت ها برای کسب سود شرکا تشکیل می شوند  و در مقابل آن ها موسسات غیر تجاری تعریف شده اند که در ادامه به آن اشاره می کنیم .

انواع شرکت های تجاری براساس محبوبیت در کشور به شرح زیر می باشد:

 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت سهامی خاص
 • شرکت سهامی عام 
 • شرکت تعاونی
 • شرکت تضامنی
 •  شرکت نسبی 
 • .شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی

شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص دارای محبوبیت بیشتری برای ثبت شرکت بندرعباس هستند . بدین جهت به تشریح این شرکت ها در ادامه خواهیم پرداخت.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بندرعباس

تعدد شرکا در این شرکت ها کم تر از دو نفر نمی باشد و باید  حداقل دو نفر اقدام به تاسیس شرکت مسئولیت محدود کنند . در این شرکت ها هریک از اعضا براساس میزان سرمایه ای که به شرکت وارد می کنند در سود و زیان شرکت متعهد و دارای مسئولیت است. حداقل سرمایه موردنیاز برای تاسیس این شرکت ها یک میلیون ریال می باشد. 

 ثبت شرکت سهامی در بندرعباس

این نوع شرکت دارای دو نوع سهامی خاص وسهامی عام است که این دونوع تنها در کسب سرمایه برای شرکت تفاوت دارند . بدین گونه که در شرکت سهامی عام می توان از طریق صدور اوراق پذیره نویسی در جامعه اقدام به افزایش سرمایه شرکت کرد ولی در  ثبت  شرکت سهامی خاص  در بندرعباس اوراق پذیره نویسی وجود ندارد وتنها اعضای شرکت سرمایه شرکت را تامین می کنند. در به کار بردن نام شرکت های سهامی باید قبل و یا بعد نام اصلی شرکت عبارت سهامی خاص و یا سهامی عام آورده شود مانند شرکت سهامی عام فرش ایران.

ثبت شرکت در بندرعباس با موسسه ارزان ثبت

ثبت موسسه غیر تجاری در بندرعباس

مبنای کار در این موسسه ها معمولاً خدماتی می باشد و به دو نوع انتفاعی و غیرانتفاعی  تقسیم می شوند .

درموسسات غیرانتفاعی در ازای انجام خدمات سودی دریافت نمی شود و افراد فقط برای ارائه خدمات به جامعه تلاش می کنند مانند موسسات خیریه. موسسات انتفاعی  در راستای ارائه خدمات خود کسب سود نیزمی کنند برای نمونه می توان به موسسات آموزشی یا باشگاه ورزشی اشاره کرد.

شرایط ثبت شرکت در بندر عباس 

قبل از اقدام به ثبت شرکت خود باید از صلاحیت کسانی که قصد شراکت با آنها دارید ،مطلع شوید . زیرا وجود یک شریک که اهداف وخطی مشی همگام با شما نداشته باشد در آینده باعث مشکلات در شرکت خواهد شد. هیچ  کدام از شرکا نباید دارای سو سابقه کیفری باشند. باید موضوع فعالیت شرکت را به طور کامل مشخص کنید شما براساس تعیین موضوع فعالیت آتی شرکت می توانید نوع شرکت خود را برای ثبت انتخاب کنید. باید یک محل مشخص که دارای کدپستی باشد را برای انجام امور شرکت تعیین کنید این محل بهتر است یک مکان اداری باشد تا دیگر مشکلی درآینده جهت اقدامات بعد از ثبت شرکت یا اخذ کارت بازرگانی شرکتی نداشته باشید. در اقدامات قبل از ثبت شرکت باید چند نام بر طبق قوانین اداره ثبت شرکت ها انتخاب کنید  که در ذیل  به ویژگی های آن می پردازیم. .همچنین باید در مورد سرمایه اولیه شرکت سهم هر شخص در این سرمایه و سمت اشخاص شرکت قبل از ثبت شرکت در بندرعباس اقدام نمود. چنانچه ثبت شرکت خود را به ارزان ثبت بسپارید باید قبل از شروع فرایند ثبت شرکت خود این اطلاعات را در اختیار مشاوران ارزان ثبت بگذارید و چنانچه خود اقدام به ثبت شرکت کنید باید این اطلاعات را در اولین مرحله در ساماته ثبت شرکت ها وارد کنید . 

انتخاب نام شرکت

 نام  شرکت باید دارای شرایط خاصی باشد  از جمله داشتن ریشه فارسی و نیز به کار نبردن کلمات لاتین در آن می باشد.  به علاوه دارا بودن مفهوم مرتبط به موضوع شغلی  بسیار مهم است . نام شرکت نباید کمتر از سه سیلاب یا واژه باشد. به کار بردن اسامی مشهور ، نام مقدس و مذهبی ، نام ائمه ، نام ارگان ها و ادارات دولتی و کشوری یا بین المللی و اعداد   در تعیین نام شرکت ممنوع است . ارزان ثبت  می تواند شما را در این عرصه به طور واضح و کاملاً حرفه ای راهنمایی و همراهی کند و یا انتخاب و تایید اسم شرکت شما را برایتان انجام دهد . 

با خواندن این مقاله اطلاعات تکمیلی درخصوص انتخاب نام شرکت را کسب نمایید. نام زیبا برای شرکت

مراحل ثبت شرکت در بندرعباس

مراحل ثبت شرکت در بندرعباس به شرح زیرمی باشد که باید تمام مراحل را به طور کامل به پایان برسانید.

مرحله اول قبل از هرچیزی ورود به سامانه اداره ثبت شرکت ها به نشانی اینترنتی  irsherkat. ssaa. Irمی باشد .در مرحله بعد باید نوع شرکتی که می خواهید به ثبت برسانید را مشخص کنید . می توانید جهت مشاوره درمورد این موضوع با مشاوران موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس بگیرید . در مرحله بعد باید همه مشخصات شرکت را ازجمله نشانی شرکت و کد پستی معتبر آن را قید کنید. سپس با وارد کردن5  نام انتخابی که از قبل از شروع ثبت شرکت با مشورت دیگرشرکا انتخاب کرده اید به مرحله بعدی می روید .سپس باید زمان فعالیت شرکت را تعیین کنید . باید موضوع فعالیت وشرح وظایف هرکدام از سهامداران را تایپ کنید.سپس باید مقدار سرمایه ای که در زمان تاسیس شرکت به آن اختصاص داده اید را قید کنید . این  میزان بر اساس نوع شرکت متفاوت می باشد . سپس با درج مشخصات همه اعضای درون شرکت و درج سهم و سمت آن ها و حق امضا داران  به مرحله بعدی ثبت شرکت خواهید رفت . در صورتی که شرکت دارای شعبات دیگر می باشد باید اطلاعات کامل آن ها نیز در سامانه قید شود. در مرحله بعد باید یک روزنامهکثیرالانتار برای آگهی های شرکت انتخاب کنید  و سپس اساسنامه و سایر مدارک شرکت را برای تایید کارشناسان اداره ثبت شرکت بندرعباس تکمیل کنید و در نهایت دکمه پایان مراحل ثبت شرکت رابزنید ومنتظر تایید اطلاعات درج شده خود باشید چنانچه بعد از چند روز با مراجعه به سایت متوجه شدید که اطلاعات شما تایید شده است باید از سایت مدارک خود را چاپ کرده در دو نسخه به همراه شرکا امضا کنید و با پست به اداره ثبت شرکت ارسال نمایید و سپس مجددا از طریق سایت تاییدیه مدارک را بگیرید و در صورت تایید برای گرفتن مدارک تاسیس شرکت خود به اداره ثبت شرکت بندرعباس حضوراً مراجعه کنید . 

نکته : چنانچه در هر یک از مراحل ثبت شرکت ، در سامانه با ابلاغ رد اسم یا مدارک یا اطلاعات خود مواجه شدید باید اقدام به رفع نقص کرده و مجدداً اطلاعات ، اسامی یا مدارک را آپلود یا ارسال نمایید . در زمینه رفع نقص ارزان ثبت می تواند به شما کمک کند هرچند، بهتر است از ابتدا ثبت شرکت در بندر عباس را به متخصص بسپارید تا با این گونه موارد نقص برخورد نکنید.

مدارک لازم ثبت شرکت بندرعباس

 1. ارائه مدارک شناسایی اشخاص شرکت شامل کپی کارت ملی و شناسنامه آن ها 
 2.  برگه تایید نام انتخاب شده برای شرکت 
 3.  وکالت نامه وکیل شرکت ( در صورت داشتن یک وکیل برای انجام امور ثبت  شرکت)
 4. مدارک ثبتی شرکت در دو نسخه با امضا همه اشخاص شرکت

هزینه ثبت شرکت در بندرعباس 

تعرفه ثبت شرکت شامل هزینه ابطال تمبرسرمایه و هزینه  حق الثبت و دیگر موارد می باشد که بر اساس نوع شرکت و تعداد اشخاص آن متغیر می باشد. برای اطلاع کامل از هزینه ها و تعرفه های مربوط به ثبت شرکت خود می توانید همین الان با تماس با مشاوران مجرب ما کسب اطلاع کنید و در کمترین زمان و با هزینه ای کم شرکت خود را در بندرعباس به ثبت برسانید .

ثبت شرکت در شهرهای استان هرمزگان 

 • ثبت شرکت در بندرلنگه
 • ثبت شرکت در میناب
 • ثبت شرکت در قشم
 • ثبت شرکت در بندر خمیر
 • ثبت شرکت در جاسک
 • ثبت شرکت در درگاهان
 • ثبت شرکت در کیش

ارزان ثبت آماده ارائه ارزانترین خدمات ثبتی در بندرعباس می باشد .

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چگونگی ثبت شرکت در گرگان

جهت ثبت شرکت در گرگان و سایر شهرهای استان گلستان با ما در این مقاله همراه شوید. ارزان ثبت ارائه دهنده خدمات ارزان ثبت شرکت

فرایند ثبت برند در اراک

ارزان ثبت با سال ها تجربه در زمینه ثبت برند اراک از تمام مراحل و مدارک و هزینه های مربوط به ثبت برند آگاه است و آن ها را در این مقاله برای آشنایی شما عزیزان نوشته است.

برای ثبت برند در شیراز از کجا شروع کنیم؟

اگر نمی دانید ثبت برند شیراز را از کجا آغاز کنید ما در این مقاله به شما می گوییم . در خصوص مراحل ، مدارک ، هزینه ، انواع ثبت برند و طبقات آن ، علائم ممنوع و مدت زمان ثبت برند هم توضیحات کامل و شفافی ارائه می دهیم.

ضرورت ثبت برند در بیرجند

در این مقاله همگام با ما باشید تا مزایای ثبت برند در بیرجند و مراحل ثبت برند و مدارک لازم و هزینه ثبت برند در بیرجند را برای شما شرح دهیم.

روش ثبت شرکت در ایلام

کله جزئیات ثبت شرکت در ایلام را در یک مقاله کنار هم گرد آورده ایم تا کار شما را آسان کنیم . پس تا پایان مقاله کنار ما باشید.

چرا ثبت برند در زاهدان انجام دهیم؟

اگر می خواهید بدانید چرا باید ثبت برند در زاهدان انجام دهید تا انتهای این مقاله را بخوانید تا به طور کامل توسط تیم ارزان ثبت راهنمایی شوید.

بهترین ثبت شرکت در اهواز

با ارزان ثبت در مورد مراحل ، مدارک ، هزینه ها و هر آنچه در مورد ثبت شرکت در اهواز نیاز دارید را در این مقاله بخوانید.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در ارومیه بدانید

با این مقاله همراه شوید تا همه نکات لازم ثبت شرکت ارومیه من جمله مدارک ثبت شرکت ، هزینه و مراحل ثبت شرکت در ارومیه را کامل بخوانید.

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

ثبت شرکت آسان در قم

در این مقاله تیم تحریریه ارزان ثبت اطلاعات کامل در حوزه ثبت شرکت در قم را در اختیار شما قرار می دهند تا نیاز به خواندن مطلب دیگری نداشته باشید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟