لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت شرکت ارزان در اصفهان


آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که چگونه بعضی افراد در راه رسیدن به اهداف خود به موفقیت دست پیدا می کنند؟یا در مورد پیشرفت افراد در زمینه کاری خود و مطرح شدن آن محصول در بین دیگر محصولات مشابه در بازار فکر کرده اید؟ 

تمام افرادی که توانستند در زمینه کاری خود موفق شوند محصول و یا خدمات خود را به نام خود به ثبت رسانده اند .پس شما هم اگر در فکر ثبت شرکت و در اصفهان هستید تنها کاری که لازم است انجام دهید مراجعه و یا تماس با یک موسسه ثبتی مجرب و دارای صلاحیت می باشد . ما به شما ارزان ثبت را با بیشتر از 10 سال سابقه در ثبت شرکت ها پیشنهاد می کنیم.

شهر اصفهان سومین شهر پرجمعیت ایران بعد از تهران و مشهد و سومین شهر ازنظرمساحت می باشد ، بدین ترتیب  به دلیل ازدیاد جمعیت و  تقاضا جزو شهرهای صنعتی در کشور به حساب می آید . این شهر با داشتن کارخانه های بزرگ قطب اقتصادی در کشوراست.  

براساس ماده20 در قانون تجارت شرکت های تجاری به 7 نوع تقسیم می شوند . این شرکت ها شامل : شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت سهامی خاص ، شرکت سهامی عام ،شرکت تضامنی، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت نسبی و شرکت تعاونی می باشند. 

در این مقاله سعی شده تا تمامی موارد برای ثبت شرکت درج شود این موارد شامل مراحل ثبت شرکت و هزینه ها و تعرفه ها و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت های تجاری می باشد . پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید  تا نکات مهمی را در امور ثبت شرکت ها  دریافت کنید تا دیگرنیازی به خواندن و مراجعه به مقالات دیگر نداشته باشید. 

مزایای ثبت شرکت در اصفهان 

زمانی که یک کسب و کاری انجام می گیرد اگر آن فرد به صورت انفرادی فعالیت کند در زمان زیان در امور به تنهایی بایدبدهی وضرر آن را بپردازد ولی در صورت تاسیس یک شرکت با شرکای قابل اعتماد مسئولیت پرداخت بدهی بین شرکا تقسیم خواهد شد و بدین ترتیب یک فرد متحمل بدهی سنگین در امور نخواهد شد. با انجام ثبت شرکت در اصفهان می توانید از تسهیلات ویژه ای برخوردار شوید .این تسهیلات شامل دریافت وام از بانک ها به حساب شرکت می باشد و یا شرکت در مزایدات و مناقصات شرکت ها که از دیگر ویژگی های ثبت شرکت اصفهان می باشد. با انجام ثبت شرکت باعث اعتماد افراد و شرکت های بزرگ برای سپردن امور تجاری خود به شرکت شما خواهید شد . 

پس ثبت شرکت راهی مطمئن برای کسب درآمد برای افراد در جامعه می باشد . ارزان ثبت نیز با در نظر داشتن رسیدن متقاضیان به اهداف خود اقدام به مشاوره و انجام کارهای ثبتی شرکت ها می کند . اگر مایل به ثبت شرکت در اصفهان هستید همین الان با کارشناس های با تجربه و کاردان ما تماس گرفته تا با دریافت مشاوره حضوری و یا غیرحضوری با اطمینان در راه ثبت شرکت خود گام بردارید.

ثبت شرکت در اصفهان با ارزان ثبت

شرایط ثبت شرکت در اصفهان

برای ثبت شرکت فرد متقاضی باید دارای سن قانونی باشد و هم چنین تمام شرکا در شرکت باید فاقد هرگونه سابقه کیفری و مالی باشند. تعداد اعضا در شرکت های تجاری متفاوت است به عنوان مثال در شرکت های با مسئولیت محدود , تضامنی ونسبی تعداد اعضا باید حداقل 2 نفر باشد . در شرکت های سهامی عام این تعداد باید حداقل 5نفر باشند. سهامداران در شرکت های سهامی خاص 3 نفر هستند. شرکت های تولیدی تعداد شرکای زیادی دارند و اساس تشکیل آن ها بر ازدیاد سهامداران می باشد. 

برای آشنایی با سایر شرایط ثبت شرکت ها این مقاله را مطالعه نمایید : مهم ترین خصوصیات شرکت های تجاری

مراحل ثبت شرکت در اصفهان

در قدم اول برای ثبت شرکت باید سهامداران و اعضای شرکت را مشخص کنید. نوع شرکت بر طبق تعداد سهامداران قابل تغییر است. در زمان انتخاب شرکا باید نهایت دقت را کرد تا در آینده به مشکلاتی با آن ها بر نخورید و از افرادی که دارای علم و اهدافی مشترک با شما هستند استفاده کنید.

درابتدا باید به سایت اداره ثبت شرکت ها وارد شوید و با زدن گزینه پذیرش درخواست برای ثبت شرکت یک گام برای ثبت شرکت خود بردارید . در این زمان یک فرم مخصوص برای شماباز می شود که باید در آن تمام اطلاعات مربوط به فرد تقاضا کننده ثبت شرکت قید شود این اطلاعات شامل کپی شناسنامه و کد ملی فرد ونیز نشانی شرکت اصلی می باشد . سپس باید 5 نام را به صورت اولویت بندی در سایت وارد کنید . این نام ها باید از قوانین انتخاب نام شرکت در اداره ثبت پیروی کرده باشند .در غیر این صورت دچار مشکل خواهید شد. در همین راستا پیشنهاد قاطع و مفید ما به شما تماس با مشاوری مجرب در زمینه ثبت شرکت در اصفهان می باشد . بدون شک ارزان ثبت یکی از بهترین ها در زمینه ثبت شرکت شما خواهد بود زیرا در پرونده کاری خود شرکت ها و برند های مطرحی را به ثبت رسانده و در مورد ثبت شرکت در اصفهان دارای تجربیات کافی می باشد .درمرحله بعدی در صورت مجوزی بودن شرکت از ارگان های دیگر باید جواز آن در سامانه قید شود . بعد باید مشخصات کامل تمام اعضای شرکت از جمله رونوشت از شناسنامه و نیز کارت های ملی اعضا ثبت شود . سپس باید میزان مسئولیت و سمت افراد و نیز حق امضا داران در شرکت را در قالب اساسنامه شرکت ارائه دهید . در مرحله پایانی نیز باید یک روزنامه که در کشور به طور رسمی فعالیت دارد را انتخاب کرده و تمام مدارک شرکت از جمله اساسنامه و شرکتنامه وتقاضانامه را در آن به شکل آگهی چاپ کنید . در صورت کامل بودن مدارک ارسالی شما طی 72 ساعت برگه تایید مدارک در سایت برای شما ارسال خواهد شد و بدین ترتیب کار ثبت شرکت شما با دریافت شناسه ملی از طرف اداره ثبت به پایان خواهد رسید.

نکته :قبل از اقدام برای ثبت شرکت در اصفهان باید نام شرکت توسط موسسین انتخاب شود که این نام انتخابی نباید تکراری باشد . برای اطلاع بیشتر در زمینه انتخاب نام برای شرکت خود می توانید با ارزان ثبت تماس حاصل فرمایید  و یا این مقاله را مطالعه کنید : نام زیبا برای شرکت

مدارک ثبت شرکت در اصفهان

ارائه دوبرگ از اساسنامه و تقاضانامه و شرکتنامه در شرکت که توسط اعضا امضا شده باشد 

اگر شرکت دارای مجوز از دیگر ارگان های مربوط باشد باید مجوز فعالیت ارائه شود

برگه سوپیشینه همه اعضای شرکت از جمله مدیران باید ارائه شود

در صورت داشتن وکیل برای انجام کارهای حقوقی شرکت باید برگه وکالت او ارائه شود.

تعرفه و هزینه  ثبت شرکت در اصفهان

هزینه ها وتعرفه ها بر اساس موضوعات و نوع فعالیت شرکت متفاوت است . برای آگاهی بیشتر در زمینه هزینه  ثبت شرکت در اصفهان می توانید با درنظر گرفتن صرفه جویی در زمان و هزینه های خود با ارزان ثبت تماس بگیرید تا با هزینه منطقی و بسیار کمتر ثبت شرکت شما در اصفهان صورت پذیرد.

 اگرمایل به انجام امور ثبت شرکت خود به شکل کاملاً حرفه ای و در کمترین زمان هستید بدون شک انتخاب شما موسسه ای با اعتبار بالا درانجام امور ثبت شرکت و با رزومه کاری موفق خواهد بود . ارزان ثبت مفتخر است که رزومه کاری قوی در زمینه ثبت شرکت را دارا می باشد . ثبت برند و شرکت زر ماکارون , فرآورده های گوشتی 202 , کارخانه های وین تک و دیگر موارد درخشان گوشه ای از رزومه ارزان ثبت است در این راستا آماده اقدام برای ثبت شرکت شما می باشد . خرسند خواهیم بود که ما را برای انجام امور ثبت شرکت در اصفهان برگزینید.

واحدهای اداره ثبت شرکت های اصفهان

 • اداره ثبت شرکت اردستان
 • اداره ثبت شرکت نجف آباد
 • اداره ثبت شرکت خوانسار
 • اداره ثبت شرکت گلپایگان
 • اداره ثبت شرکت شهررضا
 • اداره ثبت شرکت فلاورجان
 • اداره ثبت شرکت خمینی شهر
 • اداره ثبت شرکت نطنز
 • اداره ثبت شرکت نائین
 • اداره ثبت شرکت شاهین شهر
 •  اداره ثبت شرکت سمیرم

ازان ثبت مفتخر به ارائه ارزان ترین خدمات ثبتی در اصفهان به شما بزرگواران است . تیم ارزان ثبت خدمات حرفه ای اما ارزان را با تکیه بر سال ها تجربه در زمینه ثبت شرکت ، برند و تغییرات شرکت به شما ارائه می نماید. 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

علاوه بر چگونگی ثبت برند در خرم آباد ، ثبت برند بین المللی و جهانی ، برند و علامت تجایر قابل ثبت و غیر قابل ثبت و بسیاری نکات دیگر را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

ثبت برند آسان در ارومیه

ما هر آنچه را که فکر می کردیم قبل از اقدام برای ثبت برند در ارومیه به آن نیاز دارید را دراین مقاله گنجانده ایم،پس با ما باشید.

چگونگی ثبت شرکت در گرگان

جهت ثبت شرکت در گرگان و سایر شهرهای استان گلستان با ما در این مقاله همراه شوید. ارزان ثبت ارائه دهنده خدمات ارزان ثبت شرکت

فرایند ثبت برند در اراک

ارزان ثبت با سال ها تجربه در زمینه ثبت برند اراک از تمام مراحل و مدارک و هزینه های مربوط به ثبت برند آگاه است و آن ها را در این مقاله برای آشنایی شما عزیزان نوشته است.

برای ثبت برند در شیراز از کجا شروع کنیم؟

اگر نمی دانید ثبت برند شیراز را از کجا آغاز کنید ما در این مقاله به شما می گوییم . در خصوص مراحل ، مدارک ، هزینه ، انواع ثبت برند و طبقات آن ، علائم ممنوع و مدت زمان ثبت برند هم توضیحات کامل و شفافی ارائه می دهیم.

همه آنچه باید در مورد ثبت برند در اصفهان بدانید

با ثبت برند در اصفهان از حرفه خود مراقبت کنید برای اینکه بفهمید از کجا باید شروع کنید این مقاله ارزان ثبت را حتماً مطالعه نمایید.

چگونگه ثبت شرکت در یزد انجام دهیم؟

اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که می خواهید در کسب و کار خود تحولات مثبتی ایجاد کنید بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله سعی شده تا به نکاتی مهم در مورد ثبت شرکت در یزد اشاره شود

اهمیت ثبت برند در قزوین

جهت اطلاع از چگونگی ثبت برند و نماد تجاری خود در قزوین تنها لازم است با موسسه ارزان ثبت در ارتباط باشید و پیش از آن این مقاله را که گروه تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته است حتماً بخوانید.

روند ثبت شرکت در بجنورد- ثبت شرکتها در بجنورد

ما هر آنچه درمورد ثبت شرکت در بجنورد لازم دارید را در این مقاله یکجا آورده ایم تا از خواندن مطالب دیگر بی نیاز شوید پس حتماً تا انتهای مقاله با ما باشید.

صفر تا صد ثبت برند در قم

صفر تا صد ثبت برند قم را در این مقاله که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت و تبحر بالا برای شما نوشته اند بخوانید تا دیگر سوالی برایتان در این مورد نماند.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟