لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت شرکت در ساری- ثبت شرکت ها ساری


در زمانی که افراد به صورت حقیقی فعالیت خود را انجام می دهند و اگر فرد در حرفه خود متحمل ضرر و زیان در  شود باید به تنهایی مشکلات را حل کند. ولی در موقعی که اقدام به ثبت شرکت با چند نفرمی کند در واقع اقدام به تاسیس یک شرکت کرده کخه در آن افراد در سود و زیان شرکت به طور مساوی شریک می باشند و این مسئله در حل مشکلات کمک زیادی می کند.

زمانی که افراد به صورت شخصیت حقوقی شروع به فعالیت می کنند و شرکت خود را به ثبت می رسانند دارای اعتبار بیشتری در زمان عقد قرار دادبا مشتریان و همکاران می شوند  و تعهد متقابل شرکای شرکت و کارمندان هم  به دنبال ثبت شرکت در ساری ایجاد می شود. 

اگر در فکر  ثبت  شرکت در ساری هستید و از قوانین ومراحل مربوط به  ثبت شرکت ساری اطلاعات کافی را ندارید می توانید جهت انجام امور مربوط به ثبت شرکت در ساری با ارزان ثبت در ارتباط باشید تا در حداقل زمان و به صورت جامع و دقیق کارهای مربوط به ثبت شرکت شما انجام شود .

انواع شرکت های تجاری قابل ثبت در ساری 

 1. شرکت  با مسئولیت محدود
 2. شرکت سهامی . (شامل سهامی عام و خاص می باشد )
 3. شرکت نسبی 
 4. شرکت تضامنی
 5. شرکت مختلط ( که شامل شرکت های مختلط سهامی و غیر سهامی می باشد )
 6. شرکت تعاونی

خواندن مقاله انواع شرکت های تجاری در این خصوص خالی از لطف نیست.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ساری

در شرکت بامسئولیت محدود تعداد شرکا حداقل 2 نفر می باشد .در این نوع شرکت ها مسئولیت افراد براساس میزان سهم الشرکه آن ها در شرکت می باشد . بدین ترتیب اگر میزان سرمایه شرکت صدهزار تومان باشد و این مقدار جوابگوی بدهی شرکت را ندهد هیچ یک ازشرکا مسئولیت در پرداخت مابقی بدهی را ندارند . از دیگرویژگی این شرکت ها به شکل نقدی بودن سرمایه است . عنوان مسئولیت محدود در مدارک شرکت باید قبل یا بعد از اسم شرکت قید شود.

 ثبت شرکت سهامی خاص در ساری

در شرکت سهامی خاص سرمایه توسط موسسان یا سهامداران تامین می شود . تعداد اعضای تشکیل دهنده در شرکت سهامی خاص حداقل سه نفرمی باشد و دو نفر بازرس نیز باید وجود داشته باشد. دراین گونه شرکت ها سرمایه شرکت به اوراق سهام تبدیل می شود .  دراین شرکت ها سهام هر فرد قابل انتقال به غیر می باشد . در این نوع از شرکت ها مسئولیت پرداخت بدهی های شرکت برمبنای سرمایه وارده هر فرد یا سهام وی در شرکت می باشد . مقدارسرمایه برای تاسیس این نوع شرکت هاحداقل یک میلیون ریال است. در نام این شرکت ها قبل ویا بعد از نام باید عبارت سهامی خاص ذکر شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این  مورد این مقاله مفید است : ثبت شرکت سهامی خاص 

مراحل ثبت شرکت در ساری

امروزه به دلیل افزایش روز افزون کارها به صورت اینترنتی دیگر نیازی به مراجعه افراد به ادارات ثبت شرکت نمی باشد . و در هر زمان و هر مکانی می توان با داشتن اینترنت اقدام به ثبت شرکت در ساری کرد. برای این کار ابتدا باید به سایت اداره ثبت شرکت ها وارد شوید و با ارایه تمامی اطلاعات مربوط به شرکت از جمله وارد کردن ادرس شرکت ، زمان ثبت و عمر شرکت یا مدت آن ، نوع شرکت و فعالیت آن و سایر اطلاعات در سامانه ثبت شرکت ها  اقدام به ثبت شرکت خود کنید . درمرحله بعدی برای اقدام به ثبت شرکت انتخاب نام برای شرکت می باشد که در ادامه نکاتی را درباره انتخاب نام شرکت به شما گفته خواهد شد . 

نکاتی در زمینه انتخاب نام برای شرکت به شرح زیر می باشد:

1. نام انتخابی باید کاملاً فارسی باشد .

2. اسم شرکت به هیچ عنوان نباید دارای مشابه قبلی باشد برای اطلاع از عدم تکرار اسم می توانید به سایت www.ilenc.ir مراجعه کنید .

3. نام شرکت باید با شئونات ایران اسلامی هم خوانی داشته باشد .

4. دربه کار بردن نام نباید از اعداد استفاده شود و در صورت استفاده باید به حروف نوشته شوند . 

5. از به کار بردن نام های نهادهای دولتی و نیز افراد سرشناس در دولت و یا مشاهیر نیز باید خود داری شود 

6. در نام شرکت نباید حرف مخفف شده ای وجود داشته باشد .

7. در صورتی می توان از اسامی جغرافیایی در نام شرکت استفاده نمود که محل شرکت در همان منطقه جغرافیایی باشد.

بعد از اقدام به انتخاب نام مناسب برای شرکت باید میزان سهام و سمت هرکدام از اعضای شرکت را تعیین کنید و آن را در سایت اداره ثبت شرکت ها درج کنید . مرحله بعدی تعیین کردن مقدار سرمایه برای تاسیس شرکت می باشد. سپس تمام اطلاعات مربوط به اعضای شرکت و سهامداران و موسسان باید به طور کامل وصحیح در سایت وارد شود . در صورت داشتن شعبات مختلف برای شرکت باید مشخصات کامل آنها به همراه آدرس و کد پستی آن شعبه ها در سامانه قید شود . اساسنامه شرکت متنی است که در آن تمامی مشخصات و وظایف شرکت در آینده لحاظ می شود , این متن باید قبل از اقدام به ثبت شرکت توسط موسسین و سهامداران تنظیم شود و در سایت ثبت شرکت ها به همراه سایر مدارک ثبت شرکت که کمی در مورد شرکت های مختلف متغیر است بارگذاری شود. در این زمان اطلاعات ارائه شده در سایت توسط کارشناسان مربوطه مورد بازرسی قرار می گیرند و در صورت کامل بودن و نداشتن ایراد بعد از چند روز نامه تایید اسم برای شما ارسال می شود وسپس باید مدارک لازم را با پست به اداره ثبت شرکت ساری ارسال کنید و چنانچه تاییدیه آن ها را هم در سایت گرفتید می توانید با مراجعه به اداره ثبت شرکت ها آگهی تاسیس شرکت را دریافت کرده به عنوان مرحله تکمیلی ثبت شرکت ساری اقدام به درج آگهی روزنامه رسمی نمایید.

ثبت شرکت در ساری با ارزان ثبت

ثبت موسسه غیر تجاری در ساری

تمامی افراد اعم از حقیقی و حقوقی که در زمینه تجاری در حال فعالیت هستند می توانند اقدام به تاسیس و ثبت شرکت کنند . در این میان موسساتی وجود دارند که موضوع فعالیت آنها برمبنای تجارت نمی باشند در واقع این نهادها کالایی را تولید و عرضه نمی کنند و به جای آن خدمات اراِئه می دهند که براساس نوع و میزان کسب سود افراد در ازای خدمات ارائه شده خود آنها را به دو بخش انتفاعی وغیرانتفاعی تقسیم بندی می کنند. درموسسات غیرانتفاعی هدف از ارائه خدمات دریافت سود نمی باشد مانند موسسات خیریه و عام المنفعه . ولی در موسسات انتفاعی هدف از تشکیل موسسه  کسب سود وبالارفتن سودآوری می باشد مانند موسسات آموزشی . 

مدارک  ثبت شرکت در ساری

 • ارائه مدارک  هویتی  افراد درشرکت شامل رونوشت از شناسنامه وکارت ملی شرکای شرکت 
 • رسید تایید نام و ثبت نام سامانه 
 • ارائه اساسنامه و شرکتنامه و سایر مدارک شرکت که همگی آنها به امضای اعضا شرکت رسیده باشند

اساسنامه شرکت چیست ؟

یکی از موارد مهم در شرکت ها تدوین اساسنامه شرکت می باشد . در واقع اساسنامه  یک شرکت یک نوع برگه تشریح شرکت  و شناسنامه شخصیت حقوقی می باشد که در آن مواردی چون حدود و حیطه اختیارات افراد و شرکا و مدیران در شرکت، سهم آنها و مسئولیت ایشان در سود و زیان  مطرح می شود و تمامی فعالیت های شرکت براساس متن اساسنامه انجام می گیرد در حقیقت اساسنامه رکن اصلی ثبت شرکت و معین کننده خط مشی شرکت و اهداف سازمانی آن می باشد.

هزینه ثبت شرکت در ساری

هزینه ثبت شرکت در ساری براساس نوع شرکت و تعداد شرکا در شرکت و مقدار سرمایه متفاوت می باشد . از این رو پیشنهاد می شود برای اطلاع ازآنچه که باید در مورد ثبت و هزینه های مربوط به آن بدانید از مشاوران ارزان ثبت مشورت بگیرید. زیرا موسسه ارزان ثبت با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه ثبت شرکت ها ونیز برخورداری از رزومه کاری بسیار قوی دراین زمینه در کشور جزو بارزترین موسسات ثبتی به شمار می آید. 

 در آخر

با در نظر گرفتن این موضوع که شرکت ها و موسسات ثبت شده می توانند از مزایایی مانند دریافت تسهیلات بانکی بهتر برخوردار شوند و نیز  ایجاد اعتماد و اطمینان افراد به شرکت ها واشخاص حقوقی باعث می شود که افراد اقدام به ثبت شرکت خود کنند  هم چنین با دریافت شناسه ملی و شماره ثبت و در نهایت با ثبت شرکت خود که مقدمه ای برای دستیابی به اهداف شرکت است ، به برخورداری از اعتبارات مناسب از طرف شرکت ها و موسسات دیگر خواهید رسید و این موضوع باعث ترغیب شرکت های دیگر در ثبت قرار دادهای بزرگ  با شرکت شما خواهد شد .  در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه ثبت شرکت در ساری می توانید با کارشناسان باتجربه ما در امر ثبت شرکت هادر تیم ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس بگیرید و دیگر نگران پیچیدگی کارهای ثبت شرکت خود نباشید .

ثبت شرکت در شهرهای استان مازندران

 • ثبت شرکت در بابل
 •  ثبت شرکت در آمل
 •  ثبت شرکت در قائم شهر
 • ثبت شرکت در بهشهر
 • ثبت شرکت در چالوس
 •  ثبت شرکت در نکا
 • ثبت شرکت در بابلسر
 •  ثبت شرکت در تنکابن
 •  ثبت شرکت در نوشهر
 •  ثبت شرکت در فریدونکنار
 •  ثبت شرکت در رامسر
 •  ثبت شرکت در چوبیار
 • ثبت شرکت در محمودآباد
 •  ثبت شرکت در نور
 •  ثبت شرکت در گلوگاه
 •  ثبت شرکت در سوادکوه
 •  ثبت شرکت در عباس آباد
 •  ثبت شرکت در کلاردشت
جهت ثبت شرکت در ساری و ثبت شرکت در کلیه شهرهای استان مازندران کارشناسان ارزان ثبت آمادگی دارند تا در اسرع وقت و با بهترین هزینه خدمات مناسب را به شما ارائه نمایند.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چرا ثبت برند در زاهدان انجام دهیم؟

اگر می خواهید بدانید چرا باید ثبت برند در زاهدان انجام دهید تا انتهای این مقاله را بخوانید تا به طور کامل توسط تیم ارزان ثبت راهنمایی شوید.

دلیل ثبت برند در گرگان

هر چیزی که در مورد ثبت برند در گرگان به نظتان می رسد را در این مقاله خواهید خواند، پس با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

لزوم ثبت شرکت در شهرکرد

با خواندن این مقاله پاسخ کلیه سوالات خود در مورد ثبت شرکت در شهرکرد را دریابید ما هم در این مسیر در کنارتان هستیم.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در ارومیه بدانید

با این مقاله همراه شوید تا همه نکات لازم ثبت شرکت ارومیه من جمله مدارک ثبت شرکت ، هزینه و مراحل ثبت شرکت در ارومیه را کامل بخوانید.

مزایای ثبت شرکت در زنجان

مزایای ثبت شرکت ، چگونگی ثبت شرکت ، اسناد لازم برای ثبت و هزینه ثبت شرکت در زنجان و سایر نکات لازم را در این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت بیابید.

صفر تا صد ثبت برند در قم

صفر تا صد ثبت برند قم را در این مقاله که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت و تبحر بالا برای شما نوشته اند بخوانید تا دیگر سوالی برایتان در این مورد نماند.

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

روش ثبت برند در ایلام

ثبت برند در ایلام مایه پیشرفت کار شماست. اگر قصد آن را دارید همین الان این مقاله را تا پایان بخوانید که هر چه برای ثبت برند ایلام نیاز دارید بدانید در این مقاله هست.

اصول ثبت شرکت در همدان

اگر تصمیم به ثبت شرکت در همدان دارید حتماً ابتدا این مقاله را که به شکل تخصصی در مورد مراحل و مدارک ثبت شرکت است ، بخوانید.

مراحل ثبت شرکت در تبریز

در این مقاله می خوانید : مراحل ثبت شرکت در تبریز و نیز مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت تبریز ، انواع شرکت ، نحوه اخذ المثنی مدارک شرکت و بسیاری نکات مفید دیگر. پس تا پایان این مطلب با ارزان ثبت بمانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟