ثبت برند در ساری سریع و فوری

ثبت برند در ساری سریع و فوری

ثبت برند با هدف افزایش سودآوری و مطرح شدن در بازر رقابتی امروز انجام می شود. جهت ثبت برند در ساری می توانید با ارائه مدارک خواسته شده کارهای ثبت برند را به کارشناسان موسسه ارزان ثبت واگذار کنید. خود را از تردد به تهران که تنها محل ثبت برند در کل کشور است، رها سازید.

با توجه به رزومه های موفق موسسه ارزان ثبت در طول سال ها خدمات شایان خود در کمترین زمان ممکن به اهداف خود دست می یابید.

مزایای ثبت برند در ساری

اگر نیاز به پیشرفت در کسب وکار خودرا حس کرده اید پیشنهاد ما به شما اقدام برای ثبت برند در ساری می باشد. با انجام ثبت برند در ساری آینده شغلی خود را تضمین خواهید کرد. وجود برند معتبر و مخصوص به خود در مزایدات و مناقصه های شرکت های بزرگ شرکت کرده و با استناد به برند و لوگوی مخصوص به خود فعالیت می کنید و قراردادهای خود را بر مبنای آن با دیگر افراد عقد خواهید کرد.

همچنین با برند خود تعداد بیشتری مشتری جذب می کنید زیرا دست شما برای تبلیغات بازتر شده و با معرفی بهتر خود مشتریان جدید پیدا کرده و بر تعداد مشتریان وفادار شما که از برند شما خاطره خوبی دارند و مجدد اقدام به خرید از شما می کنند اضافه می شود.

زمانی که ثبت برند را انجام نداده اید در واقع مالک  آن محصول به صورت قانونی نمی باشید. اگر شخصی زودتر از شما اقدام به ثبت همان برند ولوگو برای محصول خود کند می تواند گواهی ثبت آن راکه معادل سند مالکیت اموال منقول و مادی است را از اداره ثبت علامت اخذ نماید و وقت و هزینه شما برای معرفی و تبلیغ برندتان به نفع وی تمام می شود زیرا دولت او را مالک برند می شناسد نه شما که آن را ثبت نکرده اید.

به علاوه اگر برعکس این موضوع اتفاق افتد یعنی شما مالک برند ثبت شده باشید و نام تجاری خود را رسماً ثبت کرده باشید و کسی بدون آگاهی از این امر یا تعمداً  از نام تجاری مشابه برای تبلیغات و بازاریابی محصول خود استفاده کند، قانون به شما حق شکایت و اقامه دعوی و جلوگیری از ادامه کار آن شخص و حتی ادعای ضرر و زیان می دهد.

برندسازی در ساری

ساری مرکز استان مازندران است. به دلیل آب وهوای مطلوب و سواحل زیبای خزر و توریستی بودن این استان و این شهر و ویلاسازی های زیاد افراد زیادی قاضای ثبت برند در زمینه املاک و مستغلات ، ساخت و ساز و گردشگری را دارند و یا در فکر ایجاد کسب و کار در این شهر در آینده  می باشند  و متقاضی بالقوه ثبت برند در ساری هستند تا برای متمایز ساختن خود از رقبای دیگر قدمی برداشته باشند.

یکی از با ارزش ترین دارایی های معنوی و مستتر یک فرد یا شرکت برند ثبت شده آن می باشد که باید به آن بسیار توجه شود.

برند یا نمانام یا طرح تجاری طرح و نمادی از پیش طراحی شده است  که در بردارنده حروف واعداد یا ادغامی از هردو می باشد و برای ایجاد وجه تمایز بین کالا ها و خدمات یکسان با تولید کنندگان یا ارائه کنندگان متفاوت ایجاد  و ثبت می شود. (برند لبنیات کاله و برند لبنیات میهن یا پاک و نیز برند خدمات حمل و نقل اسنپ یا تپ سی)

با ثبت برند و علامت تجاری مربوط به خود و درج آن بر روی کالای مورد نظر باعث شناخته شدن آنها خواهید شد و مصرف کنندگان با مشاهده آرم و نام تجاری ثبت شده تمایل بیشتری به دریافت آن محصول و خدمات خواهند کرد بخصوص اگر آن برند و علامت تجاری با خاطره ای خوش از کیفیت خوب در ذهن مشتیان بازار کالا یا خدمات شما جا افتاده باشد.

واژه ها و حروف هم معنی با برند شامل: علامت تجاری, لوگو، آرم تجاری, نام تجاری، نشان تجاری، آرم، مارک، نماد، نما نام، علائم تجاری و اسم تجاری و گاهی حتی آیکون می باشد.

مدارک لازم برای ثبت برند در ساری

اسناد و مدارک برای ثبت برند به صورت حقیقی

 •  نسخه رونوشت از مدارک مربوط به هویت شخص حقیقی.
 • ارائه مجوزهای کپی برابر اصل شده اتخاذ شده از مراکز مربوطه  به فعالیت شما.
 •  تعداد مشخص از طرح نهایی برند و لوگو در ابعاد 10 در 10 .
 •  ارائه کارت بازرگانی در صورتی که در برند حروف لاتین به کار رفته باشد.

مدارک برای ثبت به صورت حقوقی

 • ارائه مجوز برابر اصل شده مثل پروانه های بهره برداری  یا جواز تاسیس و غیره
 •  مدارک مربوط به شناسایی اعضای هیئت مدیره و آگهی ثبت شرکت در ساری مخصوصاً آخرین مدیرعامل تحت عنوان آگهی ثبت تغییرات شرکت در ساری
 •  تصویر برند مورد نظر در ابعاد 10 در 10
 •  کارت بازرگانی برای برندهای دارای لغات لاتین

وکالت نامه وکیل چنانچه کار را به نمایندگان ثبتی بسپارید  ( در این مقاله بخوانید ، جواب این سوال را بخوانید که چرا بهتر است امور ثبتی خود را به موسسات ثبتی بسپاریم؟

ثبت برند سریع
ثبت برند در ساری تخصصی

مراحل ثبت برند در ساری

ثبت برند توسط متقاضی  

به دو صورت ثبت برند انجام پذیر است. در روش اول متقاضی با رجوع به سایت ثبت علائم تجاری و درج مشخصات و مدارک خواسته شده و ثبت نام در بخش مالکیت صنعتی امور ثبت برند خود را انجام می دهند. منتظر اعلام تایید و یا عدم تایید اظهارنامه و مدارک ارائه شده از طرف کارشناسان خواهد ماند.

در صورت تایید دو نوبت روزنامه رسمی و در هر نوبت پس از واریز هزینه چاپ آگهی به فاصله یک ماه باید  انجام دهید. در نهایت با رجوع به اداره ثبت برند در تهران تقاضای تصدیق ثبت برند در ساری را نمایید.

ثبت برند توسط موسسه ارزان ثبت

با مراجعه به موسسه ارزان ثبت و یا تماس تلفنی و برخورداری از مشاوره رایگان، مشاوران و کارشناسان ثبتی موسسه اهداف خویش را از ثبت برند مشخص کرده تا نوع برندتان معین گردد. جهت ارائه مدارک و اسناد مورد نیاز جهت ثبت برند در ساری, مشاوران ما در حداقل زمان و با هزینه ای به مراتب کم تر از دیگر موسسات ثبت برند شما را شروع خواهند کرد.

با ظرف مدت تقریباً 40 روز کاری از زمان ارائه مدارک لازم که ارزان ثبت از شما خواسته است، کارشناسان اداره ثبت علائم تجاری نظر خود را در مورد ثبت برند انحصاری برای شما اعلام می کنند.

در صورت تایید تمام مدارک ارائه شده توسط شما و اظهارنامه تنظیمی مشاوران مجموعه ارزان ثبت، باقی مراحل من جمله دو سری چاپ روزنامه، تشکیل پرونده فیزیکی و اخذ گواهی ثبت برند و ارسال برای شما در ساری توسط کارشناسان ارزان ثبت انجام می شود. بدین ترتیب امور شماتوسط حرفه ای ترین تیم ثبت برند در ساری انجام خواهد شد.

متقاضیان ثبت برند در ساری تنها کافی است با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرند. از مشاوره کارشناسان ثبت برند استفاده کنند تا به واسطه تجارب آن ها کارهای ثبت برند خود را کاملاً تخصصی انجام دهند.

بایدها و نبایدهای انتخاب نام برای برند

در زمان انتخاب نام مناسب برای برند مخصوص به خود باید به تکراری نبودن آن و نیز به عدم استفاده از اسامی افراد مشهور و نیز مکان های تاریخی، نام اماکن مقدسه، جغرافیایی، ادارات دولتی داخلی و خارجی نام ائمه اشاره کرد.

اسم انتخابی برند باید دارای معانی واضح و نیز گویای ویژگی های محصول مورد نظر باشد. نام تجاری باید در ذهن ماندگار باشد، سریع فراموش نشود و راحت تلفظ شود.

اسم تجاری باید اسم خاص باشد. از به کر بردن اسم عام پرهیز کنید و نیز از به کار بردن اسم محصول و آن را در کنار یک اسم خاص قراردهید . هم چنین استفاده از صفات برتر و برترین ممنوع است.

در این مقاله اطلاعات خوب و تکمیلی برای شما آورده شده است: علامت های تجاری ممنوع

برای مشاوره در خصوص انتخاب نام مناسب برطبق قوانین انتخاب نام برند در اداره ثبت با مشاوران ثبت برند ارزان ثبت در خصوص ثبت برند در ساری در ارتباط باشید، تا با اتکا به تجارب خود در تعیین نام برند و انتخاب نام تجاری درست شما را رهنمون باشند.

سایر خدمات مالکیت صنعتی در ساری

سازمان مالکیت صنعتی در خصوص ثبت اختراع و طرح صنعتی وظیفه بررسی و تطابق درخواست ها با موارد ثبت شده و بررسی در سطح بین المللی را بر عهده دارد. کارشناسان این سازمان برای هر درخواست باید تمامی باید ها و نباید های قانونی را در نظر داشته باشند. در صورتی که مغایرتی در درخواست ها وجود داشته باشد درخواست رد خواهد شد.

از آنجایی که ایران عضو موقتی معاده مادرید است ثبت بین المللی هر یک از درخواست های اختراع، طرح صنعتی و علائم تجاری نیز از سایت اداره مالکیت صنعتی انجام می شود. بنابراین این سازمان حقوق مالکیت معنوی اختراع، طرح صنعتی و برند را در داخل و خارج از ایران تحت شعاع قرار می دهد.

ثبت اختراع و طرح صنعتی در ساری

اختراع و طرح صنعتی تا زمانی که ثبت نشده اند ارزش قانونی نخواهند داشت. اداره مالکیت صنعتی با ایجاد سایت رسمی خود سهولت در ثبت اختراع و طرح صنعتی را برای همگان ایجاد کرده است. اگر چنانچه با اصول تنظیم اظهارنامه الکترونیکی آشنایی ندارید حتماً با کارشناسان ما در ارزان ثبت تماس بگیرید. مالکیت طرح صنعتی و اختراع منوط به صدور گواهی نامه ثبتی از سازمان مالکیت صنعتی است.

چه افرادی می توانند به برند اعتراض کنند و راه های اعتراض به برند چیست ؟

 1.  افرادی که برند مورد نظر را مال خود می دانند.
 2.  افرادی که علامتی از قبل ثبت شده دارند و برند مورد اعتراض بسیار شباهت به برند آن ها دارد که باعث گمراهی مصرف کنندگان خواهد شد.
 3. برای افرادی که برندی در خارج از کشور دارند و به برند مشابه برند خود اعتراض دارند باید در زمان معامله های خود ماده 4 قانون تجارت را رعایت کرده باشند تا برای اعتراض به برند موردنظر به آن استناد کنند و از این طریق اقامه دعوی کنند.

ثبت برند در استان مازندران

 • بابل
 • قائم شهر
 • عباس آباد
 • آمل
 • چالوس
 • رامسر
 • بهشر
 • رویان
 • بابلسر
 • نوشهر
 • تنکابن
 • جویبار
 • نور
 • محمودآباد
 • نکا
 • کنار

ارزان ثبت جهت ثبت برند در کلیه شهرهای استان مازندران علاوه بر ساری اعلام آمادگی می نماید و صفر تا صد ثبت برند و علامت تچاری را برای شما به انجام می رساند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :