وکلاء ثبت شرکت در تبریز

وکلا ثبت شرکت در تبریز

با رونق گرفتن شهر تبریز و تبدیل شدن آن به یک شهر صنعتی نیاز افراد به تاسیس و ثبت شرکت در تبریز افزایش یافته است. این شهر باتوجه به پیشینه قوی فرهنگی و اقتصادی خود در طی سال های اخیر جز شهرهای پردرآمد در زمینه های خدماتی و اجتماعی شده است.

این شهر باتوجه به وضعیت اقلیمی و آب و هوای ییلاقی و طبیعت سرسبز خود هرساله مسافران زیادی را برای سفر جذب خود می کند که بر میزان ثبت شرکت می افزاید.

مزایای ثبت شرکت در تبریز

ثبت شرکت یکی از مسائل مهم برای  رونق اقتصادی در تبریز می باشد. شما می توانید با ثبت شرکت و ثبت برند در تبریز خود کماکان از خطر سوء استفاده افراد سودجو از منافع خود در امان باشید. برای این کار باید از مشاوران باتجربه و متخصص در این عرصه مشاوره بگیرید.

موسسه  ارزان ثبت شما را در به تحقق رسیدن اهدافتان به درستی و در اسرع وقت یاری می کند.

یکی دیگراز مزایای درارتباط بودن با یک مشاور ثبتی متخصص را می توان جلوگیری از به تعویق افتادن فرایند ثبتی و یا ارائه مدارک اشتباه دانست که باتوجه به پیچیده بودن امور مربوط به ثبت شرکت و امکان نداشتن اطلاعات کافی توسط افراد غیرمتخصص در این زمینه حائز اهمیت می باشد.

به عنوان مثال می توان به نداشتن اطلاعات حقوقی در خصوص تدوین موضوع فعالیت شرکت  که مستقیماً به دریافت وام شرکت ها و یا شرکت در نمایشگاه ها مربوط می شود، اشاره کرد  که در این صورت ممکن است پس  از ثبت شرکت تبریز یا در حین آن با مشکل مواجه شوید.

لذا برای جلوگیری واجتناب از بوجود امدن مشکلات ثبتی  باید با مشاوران متخصص در ارتباط باشید.
به طور قاطع و 100% تضمینی می توانید به مشاوران ثبتی ارزان ثبت اعتماد کنید و به طور کامل کار ثبتی خود را به ما بسپارید.

ثبت آنلاین شرکت در تبریز

امروزه به دلیل افزایش استفاده از اینترنت  می توانید تمامی مراحل مربوط به دریافت مدارک ثبتی خود را کاملاً غیرحضوری و با استفاده از اینترنت انجام دهید. برای این کار باید به سامانه اداره ثبت شرکت ها به آدرسwww. irsherkat.ssaa.ir مراجعه کنید و گام به گام مراحل ثبت شرکت در تبریز را طی نمایید.
برای انجام مراحل اینترنتی ثبت شرکت تبریز و رسیدن به هدف در انجام صحیح کارهای ثبت آنلاین خود و اطمینان حاصل کردن از نتیجه کار می توانید با مشاورین ارزان ثبت در ارتباط باشید.

تمامی کارهای مربوط به ثبت شرکت شما ازجمله: انجام امور مربوط به تایید اسم انتخابی شرکت, تکمیل مدارک درخواستی سایت و مواردی دیگر تا انتهای کار ثبت شرکت شما را به انجام برساند و حضور شما تنها یک بار تا دریافت نهایی مدارک نیازمی باشد.

 انواع شرکتهای قابل ثبت در تبریز عبارتند از: 1.شرکت بامسئولیت محدود  2.شرکت سهامی خاص 3. شرکت سهامی عام 4. شرکت تضامنی 5.شرکت تعاونی
ثبت آنلاین شرکت در تبریز
ثبت آنلاین شرکت در تبریز

ثبت شرکت سهامی خاص در تبریز

شرکت سهامی خاص را زمانی می توانید به ثبت برسانید که بر اساس قوانین و شرایط ثبتی حداقل سه نفر به عنوان سهامدار و دو نفر به عنوان بازرس آن انتخاب شوند. موضوعات فعالیت در شرکت های بازرگانی در امور پیمانکاری، بازرگانی و غیره می باشد. برای ثبت شرکت انتخاب هیئت مدیره این شرکت سه نفر از بین سهامداران می باشد. هر یک از سهامداران به میزان سهامی که دارد مسئول ضرر و زیان شرکت می باشند.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تبریز

شرکت با مسئولیت محدود نوعی از شرکت های تجاری با حداقل مسئولیت برای اعضاء می باشند برای ثبت این نوع شرکت نیاز است دو یا چند نفر با تنظیم شرکت نامه و تقاضا و تنظیم اسناد ثبتی دیگر و مدارک شناسایی درخواصت ثبت این شرکت را در سایت اداره ثبت شرکت ها انجام دهند بعد از انجام مراحل ثبت شرکت آگهی ثبت شرکت صادر می شود.

ثبت موسسه غیر تجاری در تبریز

موسسات غیر تجاری در دو نوع انتفاعی و غیر انتفاعی طی شرایطی قابل ثبت هستند. ثبت موسسه غیر تجاری برای فعالیت های غیر تجاری عمدتاً صورت می گیرد و بیشتر موضوعاتی که در قالب موسسه قابل ثبت هستند باید مجوز دریافت کنند.

ثبت شرکت خدماتی در تبریز

منظور از شرکت خدماتی شرکتی است که در ارائه برخی خدمات فعالیت های تجاری انجام می دهد. خدمات مربوط به این نوع شرکت بسته به نوع خدمات و جزئیات فعالیت شرکت تدوین می شود. مثلاً برای ثبت شرکت های پست بانک موضوع آن عبارت است از: ارائه خدمات پيشخوان دولت الکترونيک که شامل: ايجاد و بهره برداری، انجام کلیه خدمات مرتبط و قابل ارائه در دفاتر پيشخوان دولت و بخش عمومي غير دولتی با توجه به نیاز به دریافت مجوز لزوم پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذی ربط می باشد.

ثبت شرکت بازرگانی در تبریز

شرکت بازرگانی نوعی از شرکت تجاری با موضوعاتی در امورر گمرکی و تجاری می باشد. قانون تجارت برخی شرکت ها مانند شرکت های سهامی خاص را ذاتاً شرکت بازرگانی معرفی کرده است که باید برای ثبت آن اقدام کنند.

ثبت شرکت پیمانکاری در تبریز

پیمانکاری فعالیتی است که دو ییا چند نفر برای ثبت شرکت در آن باید موضوعات فنی و مهندسی را در شاخه آن مشخص کنند. عمده فعالیت یک واحد تجاری در زمینه پیمانکاری دریافت و انجام امور اجرایی و شرکت در مناقصات و مزایدات مختلف است. زمینه فعالیت پیمانکاری در شرکت پیمانکاری باید به صورت روشن و واضح عنوان شده باشد.

شرایط ثبت شرکت در تبریز

قوانین برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تبریز به شرح زیرمی باشد.
1.تعداد اعضای این شرکت می بایست حداقل 2نفر باشند که انها به سن قانونی(18 سال تمام ) رسیده باشند.
2.حداقل مقدار سرمایه ای که برای ایجاد این شرکت می بایست تامین مالی شود نباید کمتر از 100 هزار تومان باشد.
3.در نام گذاری شرکت نباید نام هیچ کدام از شرکا آورده شود.

چه نهادی وظیفه ثبت شرکت را بر عهده دارد ؟

ثبت شرکت بر عهده اداره ثبت شرکت ها می باشد. این سازمان زیر نظر اداره ثبت اسناد و املاک کشور است که خود وابسته به مجموعه قوه قضائیه می باشد. اداره ثبت شرکت ها در کلیه شهرهای ایران دارای شعبه می باشد و در صورتی که دوائر این اداره در شهر شما قرار ندارد باید به نزدیکترین واحد ثبت شرکت به شهر خود مراجعه نمایید.

البته ابتدا باید همان طور که در بند بعدی توضیح می دهیم ابتدا به ساکن وارد تارنمای اداره ثبت شرکت ها شده شهر خود را انتخاب کنید و ثبت آنلاین شرکت را انجام دهید و سپس می توانید جهت دریافت اسناد ثبت شرکت خود به همراه آگهی تاسیس به نزدیکترین واحد اداره ثبت شرکت ها به محل سکونت و شرکت خود مراجعه نمایید. در این راستا خواندن قوانین ثبت شرکت و قراردادهای مستولی بر آن خالی از لطف نیست: قانون ثبت شرکت و قراردادهای ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت در تبریز
مراحل ثبت شرکت در تبریز

مراحل ثبت شرکت در تبریز

امروزه به دلیل اکترونیکی شدن اکثر کارها ,دیگر شاهد مراجعه افراد به ادارات نخواهیم بود.
در این زمینه نیز اداره ثبت شرکت ها تحول پیدا کرده و بدین ترتیب دیگر نیازی به مراجعه افراد به اداره ثبت و وقت گذاشتن چند ساعته در اداره در راستای ثبت شرکت خود نمی باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی با ورود به سامانه اینترنتی مربوط به اداره ثبت شرکت ها و وارد کردن تمامی اطلاعات مربوط به افراد و شرکا و سهامداران و اطلاعات مربوط به شرکت مورد نظر اقدام به ثبت شرکت خود خواهید کرد. که در بند فوق با عنوان ثبت آنلاین شرکت در تبریز اطلاعات مرتبط را ارائه نمودیم.
با ثبت تمامی مدارک از جمله مدارک شناسایی شرکا و گواهی عدم سو پیشینه شرکا ومدیر شرکت با درج نام انتخابی برای شرکت و تسلیم اظهارنامه و شرکت نامه و اساسنامه شرکت در سامانه مورد نظر اقدام به ثبت شرکت خود خواهید کرد.

در صورت تکمیل بودن مدارک ارسالی توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد و نامه تایید ثبت شرکت بعد از بررسی برای شما  در سایت اداره ثبت شرکت ها فرستاده می شود.

در آخر نیز در صورت تایید باید خلاصه ای از اساسنامه و شرکت نامه شرکت را به شکل آگهی در روزنامه رسمی کشور چاپ کنید و به اطلاع تمامی افراد برسانید. اگر به هر دلیلی بخواهید بعد از ثبت شرکت مواردی را در اساسنامه یا ساختار شرکت تغییر دهید مقاله ثبت تغییرات شرکت در تبریز را بخوانید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت تبریز

در ابتداباید تمامی مدارک شناسایی همه  اعضای شرکت را تهیه فرماییداعضا نباید دارای سو پیشینه باشند. سپس اساسنامه و سایر مدارک ثبتی شرکت ران ها چاپ کرده و به امضا رسانده اید رابه همراه رسید تایید نام شرکت  ارائه می دهید که طبق آن اقدام به ثبت شرکت در شهر تبریز می شود و برای شرکت شما شماره ثبت اختصاص می یابد.

نکته: در صورت داشتن وکیل  ثبت شرکت  ارائه وکالت نامه اجباری است.

هزینه و زمان برای ثبت شرکت تبریز

از مواردی که برای هزینه های ثبت شرکت باید به آن توجه کرد هزینه های مربوط به بسته های پستی و حق ثبت آگهی و حق الوکاله  می باشد. بر اساس تعداد اعضای شرکت و سرمایه ی اولیه هزینه های به ثبت رساندن شرکت ها و موسسات متفاوت می باشد.

حداقل زمان برای ثبت شرکت در تبریز از زمانی که مدارک را به اداره ثبت شرکت ها در تبریز ارسال می کنید ظرف 14 روز آگهی ثبت شرکت برای شرکت تازه تاسیس صادر می شود.

آدرس اداره ثبت شرکت های تبریز

متقاضیان ثبت شرکت در استان آذربایجان شرقی لازم است اقدامات ثبتی را از طریق سایت این سازمان انجام دهند و در نهایت اصل مدارک را به آدرس اداره ثبت شرکت های تبریز به نشانی خیابان آزادی، خیابان ملت، جنب تاکسیرانی، ساختمان سابق، شرکت شهرک های صنعتی، طبقه سوم ارسال کنند.

ثبت شرکت در استان آذربایجان شرقی

 •  ثبت شرکت در آذرشهر
 •  ثبت شرکت در اهر
 •  ثبت شرکت در اسکو
 •  ثبت شرکت در بستان آباد
 •  ثبت شرکت در بناب
 •  ثبت شرکت تبریز
 •  ثبت شرکت در جلفا
 •  ثبت شرکت در چاراویماق
 •  ثبت شرکت در خداآفرین
 •  ثبت شرکت در سراب
 •  ثبت شرکت در شبستر
 •  ثبت شرکت در عجب شیر
 •  ثبت شرکت در کلیبر
 •  ثبت شرکت در مراغه
 •  ثبت شرکت در مرند
 •  ثبت شرکت در ملکان
 •  ثبت شرکت در میانه.
 •  ثبت شرکت در ورزقان
 •  ثبت شرکت در هریس
 • ثبت شرکت در هشترود
 •  ثبت شرکت در هوراند

جهت ثبت شرکت در کلیه شهرهای استان آذربایجان شرقی مانند ثبت شرکت در تبریز روی خدمات کامل ارزان ثبت حساب کنید و از یک تجربه خوب ثبتی لذت ببرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :