لزوم ثبت برند در تبریز

لزوم ثبت برند در تبریز
تا به امروز چه تدبیری برای افزایش سطح عرضه و پاسخگویی به تقاضای مشتریان خود انجام داده اید؟ برای معرفی خود به دیگر افراد در حیطه کاری خودچه کارهایی انجام داده اید ؟ چاره کار شما ثبت برند در تبریز است. شما می توانید برای انجام این کار با مشاوران ثبت برند و علامت تجاری ارزان ثبت مشورت کرده و ثبت برند و علامت تجاری را در حداقل زمان ممکن به نتیجه برسانید.

موسسه ارزان ثبت با سال ها سابقه مفید در خدمت رسانی به متقاضیان ثبت برند جزبرترین ها به حساب می آید. پس موسسه ارزان ثبت بهترین گزینه برای سپردن اموز ثبت علامت و برند شما در تبریز خواهد بود.

تمام افرادی که در تبریز فعالیت تجاری می کنند قادر خواهند بود تا برند و علامت مخصوص تجاری خود را به ثبت برسانند. بدین منظور می توانید با شماره های موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید تا آنها از مرحله اول تا آخر ثبت برند شما را با هزینه ای کم و همین طور در زمانی کمتر به نسبت دیگر موسسات انجام دهند.

درباره تبریز

شهر تبریز از جمله  شهرهای صنعتی در کشور می باشد. سالانه بر تعداد شرکت ها و موسسات مختلف در آن افزوده می شود. بادر نظر داشتن این موضوع که شهر تبریز دارای فرهنگی با قدمت بسیار بالا می باشد و نیز از نظر اقتصادی دارای رتبه معقولی در کشور می باشد و جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده که باعث شده این شهرتبدیل به یک  شهر پر درآمد شود.

موقعیت آب و هوایی سرد و  در تابستان معتدل و سرسبز در این شهر زیبا باعث اشتیاق افراد به سفر در این شهر شده است و بر رونق گردشگری و سرمایه گذاری در این حوزه و در پی آن افزایش تقاضای ثبت برند در زمینه خدمات گردشگری شده است. پس نیاز برای ثبت حرفه اختصاصی افراد در این شهر زیاد است و ساکنین زیادی در این شهر درصدد ثبت برند در تبریز می باشند که ما در این راه به کمک آن ها می شتابیم.

مفهوم ثبت برند در تبریز

یک نشان یا علامت که مشخص کننده نوع فعالیت و حرفه فرد باشد و متمایز کننده اجناس تولیدی یا خدمات یا شرکت او باشد، برند نامیده می شود. این در حالی است که این نشان می تواند مشمول یک عبارت و یا یک طرح گرافیکی باشد که توسط یک گرافیست تنظیم و طراحی شده باشد.

یک برند و علامت تجاری درواقع باید گویای مشخصات ظاهری و فردی محصول مورد نظر باشد و باعث ترغیب هرچه بیشتر مشتریان به تهیه و استفاده از محصول شود . برای طراحی طرح مورد نظر خود می توانید با موسسه ارزان ثبت در ارتباط باشید تا در راه رسیدن به اهدافتان در راه درستی گام بردارید.

مدت زمان اعتبار برند

برند پس از ثبت تا ده سال زمان دارد یعنی پس از ده سال زمان انقضای برند می رسد که پیش از اتمام این زمان باید توسط شخص متقاضی و با پرداخت هزینه های مربوطه اقدام به تمدید آن گردد. به علاوه شش ماه پس از منقضی شدن برند هم امکان تمدید آن با پرداخت هزینه دیرکرد امکان پذیر است.

در طی ده سال اعتبار برند مالک آن حق استفاده انحصاری از آن را دارد و در صورتی که کسی بدون استفاده مالک محصولات خود را با آن نام یا لوگو تبلیغ کند مالک برند حق شکایت از وی دارد و قانون از او حمایت می کند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند و علامت تجاری در تبریز

ثبت برند به نام شخص حقیقی

1. رونوشت مدارک هویت متقاضی

2. طرحی از لوگو یا علامت و یا نام تجاری مورد تایید

3. ارائه جواز مربوطه برای محصول  یا خدمات (موافقت نامه اصولی، جواز کسب)

ثبت برند به نام شخص حقوقی (شرکت)
 1.  رونوشت مدارک هویت مدیر عامل شرکت
 2.  تصویری  از علامت تجاری  یا اسم تجاری مورد تایید
 3.  مدارک ثبت شرکت در تبریز من جمله آگهی تاسیس و آخرین ثبت تغییرات در تبریز که شرکت داشته است.
 4.  ارائه جواز مربوطه برای محصول  یا خدمات ( موافقت نامه اصولی، جواز کسب، جواز تاسیس یا پروانه بهره برداری)

برای اطلاع از تمام مدارک مورد نیاز برای ثبت علامت تجاری در تبریز و همینطور اطلاع از آخرین تغییرات در مدارک لازم برای ثبت برند کافی است با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید.

شرایط ثبت برند در تبریز

قبل از انجام مراحل ثبت برند باید مدارک و مجوز های مربوطه را دریافت یا تکمیل کنید. برای انجام این کارها باید با یک مشاور مجرب مشورت کنید. پیشنهاد ما به شما موسسه ارزان ثبت است. با توجه به سابقه ارزنده ارانن ثبت برای انجام کارهای ثبتی شما گزینه بهتری خواهد بود.

پس زمان را ازدست ندهید و هرچه زودتر با شماره گیری تلفن های موسسه یک گام در راه رسیدن به اهدافتان نزدیک تر شوید. زیرا ثبت برند توسط شما شما را با پیچیدگی های ثبتی حقوقی زیادی در گیر می کند و کار شما را به تاخیر می اندازد، پس بهتر است که ثبت برند تبریز را به کاردان بسپارید و با ارزان ثبت در تماس باشید.

اگر تمایل دارید که در برند و علامت تجاری خود از لوگوی مخصوص خود استفاده کنید بهتر است از تصویرهای ملموس و همگام با عرف جامعه استفاده کنید.

ثبت برند
ثبت برند در تبریز

مراحل ثبت برند در تبریز

در گام نخست باید یک نام و طرح برای برند خود انتخاب  یا طراحی کنید. در انتخاب نام برند باید مواردی چون مشخصات کلی محصول و نیز ایجاد حس انگیزه در مخاطب را القا کرد. پیشنهاد ما به شما خواندن این مقاله است: انتخاب نام برند

در گام دوم باید به این  سایت بروید  iripo.sherkat.ssaa.ir و مشخصات کامل شخص تقاضا کننده را قید کنید. متقاضیان می توانند به صورت حقیقی و یا حقوقی باشند. در این مرحله هم چنین باید نوع و ماهیت فرد را اعم از ایرانی یا غیرایرانی مشخص کنید.

 نکته :اگر تقاضا کننده برند غیرایرانی باشد باید در زمان اقدام برای ثبت برند و تسلیم مدارک, کارت بازرگانی خود را نیز ارائه دهد.

پس از انجام کلیه مراحل در سامانه اداره ثبت علائم تجاری باید منتظر تاییدیه اظهارنامه الکترونیک ثبت برند خود بمانید و اگر تایید شددر گام بعدی  جهت ثبت برند تمام مدارک مورد نیاز برای ثبت را به همراه اظهارنامه ثبت برند به اداره ثبت اسناد و املاک فرستاده تا توسط بازرسان بخش ثبت برند و علامت تجاری بررسی شود و در صورت تایید اکثریت اعضا, نامه تاییدیه آن به شما ابلاغ می شود.

روند کامل ثب برند در تبریز

در مرحله دیگر باید هزینه های مربوط به ثبت برند را پرداخت کرده و یک نسخه از مدارک واظهارنامه را در روزنامه به چاپ برسانید و منتظر تاییدیه باشید. در این زمان اگر شخصی به اعمال ثبت برند شما اعتراضی داشته باشد می تواند آن را مطرح کرده و با مدارک لازم درمدت زمان یک ماهه به اداره ثبت علائم رجوع کند. ولی در صورت نبود اعتراض برای فرد یک شماره ثبت فرستاده می شود و متقاضی به مرحله بعدی ثبت برند و علامت تجاری در تبریز خواهد رفت.

درگام بعد فرد با دریافت شماره ثبت مربوط به برند خود و پرداخت هزینه های چاپ آگهی دوم , برای دومین بار برند خود را در روزنامه رسمی کشور به چاپ می رساند  که اعلام نهایی ثبت برند در تبریز به نام شما یا شرکت شما است.

در گام آخر نیز با در دست داشتن مدارک کامل برند و هم چنین برگه پرداخت هزینه های مربوطه به اداره رفته و نامه تایید برند خود در تبریز را دریافت می کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در زمان انجام مراحل ثبت برند در تبریز با کارشناسان حرفه ای موسسه ارزان ثبت در انجام امورثبت برند تماس بگیرید. ما تا تحقق اهدافتان همراه شما خواهیم بود.

هزینه ثبت برند در تبریز

هزینه های و تعرفه های ثبتی هر ساله رو به افزایش هستند و پرداختی های اشخاص حقیقی و حقوقی نیز با هم متفاوت می باشد از این رو نمی توان هزینه تمام شده برند را در این مطلب کوته عنوان کرد.

از آنجایی که طبقات ثبتی برند متفاوت است اشخاص درخواست های متعددی را به اداره مالکیت ارائه می کنند برای این منظور پیشنهاد ها برای ثبت برند با هم متفاوت می باشد.

اهمیت و لزوم ثبت برند در تبریز
اهمیت و لزوم ثبت برند در تبریز

اهمیت و لزوم ثبت برند در تبریز

با ثبت لوگو و برند در تبریز دست سوء استفاده گران را از استفاده نا به جا از شهرت و همین طور محصول خود کوتاه خواهید کرد. با انجام این کار خود را در بین رقبا با مشخصات و نشان مخصوص می شناسانید.

انتخاب برند گویای مشخصات و موضوع فعالیت فرد می باشد و به وسیله برند یا لوگو می توان به خصوصیات محصول در کمترین زمان پی برد پس با ثبت برند و علامت تجاری در تبریز معرف خود در بازار این شهر و کل کشور باشید و با برند خود هویت و اصالت کالایتان را تضمین کنید. پس امر ثبت برند برای افراد بسیار مهم است.

شما هم اگر به فکر رونق درکسب و کار خود هستید کافی است با اعتماد و پشتوانه به تجارب کارشناسان موسسه ارزان ثبت کارهای ثبت برند در تبریز را به آن ها بسپارید.

ثبت برند در تبریز چه مدت طول می کشد ؟

برای اینکه برند خود را به ثبت برسانید باید تمام مراحل را به درستی پشت سر بگذارید. این مراحل دارای پیچیدگی های خاص خود می باشند که در صورت نداشتن تجربه کافی در انجام آن ها این مدت زمان ممکن است طولانی شود.

معمولاً بین بازه یکماه تا 45 روز کاری تایید اولیه و سپس یک تا دو ماه با توجه به مهلت 30 روزه اعتراض به روزنامه اول، چاپ و درخواست روزنامه دوم و ده روز زمان پس از آن تا صدور تصدیق ده ساله برند، انجام کارهای ثبت برند به طول خواهد انجامید.

در آخر باید به رزومه موفق موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت اشاره کرد که نقطه قوتی برای اعتماد شما برای واگذاری امور ثبت برند در تبریزبه ما می باشد. شعار ما در موسسه ارزان ثبت همیشه رضایت مشتری بوده و خواهد بود.

مجموعه ارزان ثبت همواره در پی ارائه خدماتی نوین به مشتریان خود می باشد. پس بدون اندکی تعلل با ما در تماس باشید و بدون رفت و آمد به تهران ثبت برند در تبریز و استان آذربایجان شرقی را به ما بسپارید.

خدمات ثبت مالکیت صنعتی در تبریز

خدمات مربوط به ثبت مالکیت صنعتی شامل ثبت اختراع، طرح صنعتی، علائم تجاری و تغییراتی مانند تمدید اعتبار، انتقال مالکیت برند، ثبت اطلاعات جدید در گواهی نامه برند و استعلام اختراع، برند، طرح صنعتی از دیگر مواردی است که در سایت اداره ثبت شرکت ها انجام می شود.

ثبت اختراع در تبریز

اختراع یک طرح جدید و وسیله خاص است که توسط مخترع ساخته می شود. مخترع می تواند به ثبت اختراع تا تاریخی که در گواهی نامه اختراع ثبت شده است از مزیت های ثبت اختراع استفاده کند. برای جلوگیری از دزدی آثار اختراع و استفاده از مزیت های تعریف شده برای اختراع لازم است مخترع اختراع را به ثبت برساند.

ثبت طرح صنعتی در تبریز

طرح صنعتی به نماد ظاهری و منحصر به فرد است که با نمونه هایی مشابه در بازار تفاوت دارد. اعتبار گواهی نامه های ثبت طرح صنعتی 5 ساله است که تا 15 سال نیز قابل تمدید است.

ثبت برند در استان آذربایجان شرقی

 • آذرشهر
 • اهر
 • اسکو
 • بستان آباد
 • بناب
 • تبریز
 • جلفا
 • چاراویماق
 • خدا آفرین
 • سراب
 • شبستر
 • عجب شیر
 • کلیبر
 • مراغه
 • مرند
 • ملکان
 • میانه
 • ورزقان
 • هریس
 • هشترود
 • هوراند

چنانچه هنوز برای ثبت برند و علامت تجاری در تبریز مردد هستید.حتماً با کارشناسان کارآزموده گروه ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس بگیرید تا مطمئن به سمت هدف خود گام بردارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :