لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر


برای ثبت شرکت در بوشهر به دو صورت می توانید اقدام کنید .

در روش اول  کارهای ثبت شرکت توسط خود شخص متقاضی انجام می شود که با توجه به پیچیده بودن امور و نیز نداشتن تخصص و تجربه کافی فرد برای درج تقاضای ثبت شرکت این روش به افراد پیشنهاد نمی شود . زیرا در صورت بروز هرگونه خطا و یا وارد کردن موارد اشتباهی باید از ابتدا اقدام به ثبت شرکت در بوشهر کنید که همین امر باعث صرف هزینه و زمان اضافی برای شما خواهد شد . در روش بعدی اقدامات ثبت شرکت توسط یک وکیل مجرب و کاربلد انجام می گیرد . که این روش کاملاً تضمینی و با صرف زمانی کمتر انجام می شود . پیشنهاد تضمینی و کاملاً تخصصی ما به شما متقاضیان , موسسه ارزان ثبت می باشد . اگر شما هم متقاضی ثبت شرکت در بوشهر هستید بی درنگ با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید .

موسسه ارزان ثبت همواره در فکر مشاوره به بهترین شکل به شما متقاضیان عزیز می باشد.

موقعیت اقتصادی بوشهر

استان بوشهر با قرار گرفتن در جنوب کشور ایران و دارا بودن بندرهای مهم بستر مناسبی برای صادرات و واردات از طریق دریا را به خود اختصاص داده است . در این استان پالایشگاه های مختلف نفت و گاز کشور از جمله پارس جنوبی و شمالی قرار گرفته که این استان را جز مراکز استخراج نفت در خاورمیانه قرار داده است . در این استان نیروگاه های هسته ای متعددی وجود دارد که این استان را به مرکز انرژی کشور مشهور کرده است . به همین دلیل این استان و شهر یک  گزینه خوب برای فعالیت  اقتصادی می باشد زیرا از طرفی به آب های نیلگون خلیج فارس ارتباط دارد و از طرفی به جلگه های کشور ایران پس برای مبادلات تجاری بسیار مناسب است . اگر شما متقاضی ثبت شرکت در بوشهر هستید و می خواهید اهداف تجاری خود را برای کسب سود بیشتر در این استان به سرانجام برسانید تنها نیاز شما مشاوره با مشاوری مجرب است . گروه ثبتی ارزان ثبت تمام نیاز شما را برای انجام امور ثبت شرکت در بوشهر رفع می کند و ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر را به شما ارائه می کند. 

انواع شرکت ها

مکانی تحت عنوان شرکت به مکانی گفته می شود که افراد با تصمیم جمعی و برای رسیدن به یک هدف واحد در آن گرد هم آمده و فعالیت می کنند . این مکان بسته به سلیقه شرکا می تواند به صورت استیجاری و یا ملکیت باشد . برای انجام امور تجاری بهتر است در مکان های اداری اقدام به تاسیس شرکت کنید زیرا این محل ها به دلیل ازدیاد صنف بازرگانی برای حرفه شما بهتر است .برطبق ماده 20 قوانین تجارت در اداره ثبت , شرکت ها براساس موضوع فعالیت به 7 نوع تقسیم می شوند . که هرکدام از این شرکت ها بسته به نوع فعالیتشان در زمان تاسیس و نیز در اقدامات آینده شرکت فرایند متفاوتی را طی می کنند. 

شرکت های تجاری مشمول : 1.شرکت با مسئولیت محدود 2.شرکت سهامی خاص و 3. شرکت سهامی عام 4.شرکت نسبی 5.شرکت تضامنی 6 شرکت تعاونی 7 شرکت مختلط  که در ذیل به اختصار در مورد ثبت شرکت مسئولیت محدود در زاهدان و ثبت شرکت سهامی خاص و عام در زاهدان توضیح می دهیم .

شرکت با مسئولیت محدود

این شرکت ها دارای کمینه اعضای2 نفر می باشند . هرکدام از افراد سرمایه ای را به شرکت وارد می کنند که برطبق آن شرکت شکل می گیرد و سمت و وظایف هر فرد تعیین می شود. این شرکت ها با حداقل صدهزار تومان قابل تاسیس هستند . 

خواندن این مقاله در این قسمت خالی از لطف نیست : پنج اصل مهم در ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ارزان ثبت

شرکت های سهامی 

میزان مسئولیت در این شرکت ها برطبق میزان سرمایه وارده هر فرد در شرکت خواهد بود . و دارای دو نوع , شرکت های سهامی عام و سهامی خاص خواهد بود . 

شرکت های سهامی دارای حداقل تعداد شرکا 5 نفر می باشند . میزان مسئولیت در این شرکت ها بر اساس سرمایه های وارده افراد یا سهام آن ها در زمان تاسیس شرکت می باشد . تنها تفاوت شرکت سهامی عام با سهامی خاص در نحوه تامین سرمایه آن ها می باشد . در نوع سهامی عام سرمایه بیا سهام شرکت به افراد در بیرون از شرکت فروخته می شود برای تهیه سرمایه اولیه یا افزایش آن . در شرکت سهامی خاص همانطورکه از اسمش مشخص است برای افزایش سرمایه شرکت سهام یا سرمایه شرکت را اعضای شرکت تامین می کنند و به عامه مردم سهامی فروخته نمی شود. در صورت داشتن هر سوالی در زمینه انواع شرکت های تجاری و تمایل به ثبت شرکت در بوشهر با کارشناسان مجرب ارزان ثبت در ارتباط باشید و با یکبار تماس تلفنی و یا به صورت حضوری کارهای ثبت شرکت خود را به تیم مجرب ارزان ثبت سپرده و دیگر نگرانی برای به سرانجام رسیدن اهداف تجاری خود نداشته باشید . 

نحوه ثبت شرکت در بوشهر

در ابتدا قبل از اقدام به ثبت شرکت در بوشهر باید کارهایی از قبیل انتخاب شرکای قابل اعتماد و دارای اهدافی هماهنگ با خود را انجام دهید . شرکای شرکت باید دارای حداقل 18 سال تمام  و بدون سو سابقه باشند . انتخاب شرکایی قابل اعتماد در آینده خطر اختلاف را کاهش می دهد . از موارد دیگر اقدامات قبل از تاسیس شرکت باید به انتخاب نام مناسب برای شرکت اشاره کرد که با مراجعه به یک مشاورمجرب می توانید از تجربیات وی در انتخاب نام بهره بگیرید . بدون شک موسسه ارزان ثبت بهترین گزینه برای مشاوره تخصصی به شما خواهد بود . برای اطلاع از تمام موارد قابل اجرا قبل از تاسیس شرکت با ما در تماس باشید . 

دردنیای پیشرفته امروز دیگر نیازبه حضور در محل ادارات نیست و دیگر کمتر کسی به شکل حضوری اقدام به ثبت شرکت می کند . ثبت شرکت نیز ازاین موضوع مستثنی نمیباشد و برای انجام کارهای مربوط به ثبت شرکت در بوشهر به صورت کاملاً آنلاین می توانید شرکت خود را ثبت کنید . البته برای انجام امور مربوط به ثبت شرکت نیاز به تخصص کافی می باشد . کارشناسان ثبت شرکت در موسسه ارزان ثبت به صورت کاملاً تخصصی این کار را برای شما انجام خواهند داد و دیگر نیازی به حضور شما تا پایان مراحل ثبت شرکت نمی باشد . 

نکته : برای تعیین نام شرکت روش استعلام نام شرکت را از این مقاله بخوانید.

در ابتدا باید به سایت اداره ثبت شرکت ها وارد شده و تمامی مراحل ثبت شرکت را به طور کامل و با دقت پر کنید . اولین قدم تعیین نوع شرکت جهت فعالیت می باشد که از بین انواع شرکت ها که در بالا به آن ها اشاره شد برطبق نوع فعالیت های شرکت باید انتخاب شوند . به منظور انتخاب بهترین گزینه برای ثبت شرکت در بوشهر بهتر است با مشاوران ارزان ثبت تماس گرفته یا به صورت حضوری به موسسه مراجعه کرده و دیگر با خیال راحت تا پایان کار ثبت شرکت در بوشهر خود را به کارشناسان بسپارید . در گام بعدی باید نام های منتخب شرکت را که از قبل تعیین کرده اید وارد سایت کنید . سپس وارد کردن تمام مشخصات اعضای درون شرکت می باشد. سپس میزان سمت و وظایف هرکدام از اعضای شرکت را در سامانه وارد کرده و بدین ترتیب به مرحله بعدی ثبت شرکت در بوشهر می روید .در گام بعدی مدارک شرکت را تکمیل می کنید. بدین ترتیب کارهای ثبت شرکت در بوشهر به پایان می رسد . البته این نکته را باید متذکر شد که اشتباه در هرکدام از مراحل ثبت شرکت مستلزم اجرای دوباره همه مراحل از ابتدا خواهد شد . پس بدون هیچ شکی از یک مشاور ثبتی متخصص برای مراحل ثبت شرکت در بوشهر مشاوره گرفته و همگام با توصیه های وی عمل کنید . در طی مدت زمان حداقل 3 روز برگه ای به منظور تایید نهایی نام شرکت برای شما در سایت بارگزاری خواهد  شد که با مراجعه به سایت اداره ثبت می توانید از آن اطلاع پیدا کنید . برای کسب اطلاعات در زمینه مراحل ثبت شرکت در استان بوشهر به ارزان ثبت اعتماد کرده و با در نظر گرفتن سابقه درخشان موسسه در انجام امور ثبت شرکت , شرکت خود را به صورت قانونی و با کمترین هزینه به ثبت برسانید . 

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در بوشهر

 •  کپی از شناسنامه و کارت ملی شرکای شرکت 
 • رونوشت از اساسنامه و سایر اسناد  شرکت که بوسیله کلیه اعضای درون شرکت و موسسان تایید شده باشد.
 •  برگه تایید نام و ثبت نام اینترنتی
 •  وکالت نامه در صورتی که وکیل ثبت شرکت کار شما را به انجام برساند.

هزینه و تعرفه ثبت شرکت در بوشهر

موارد مختلفی در هزینه های ثبت شرکت تاثیرگذار خواهند بود که به عنوان مثال باید به نوع شرکت و تعداد اشخاص و موسسان آن اشاره کرد . جهت دریافت لیست کامل هزینه های ثبت شرکت خود برطبق نوع شرکت انتخابی بدون اندکی تلف کردن هزینه و زمان اضافی با شماره های ارزان ثبت تماس بگیرید و صفر تا صد کارهای ثبت شرکت را به کارشناسان کاربلد ارزان ثبت  بسپارید . 

ثبت شرکت در شرهای استان بوشهر

 • ثبت شرکت در دشتستان
 •  ثبت شرکت در کنگان
 •  ثبت شرکت در گناوه
 • ثبت شرکت در دشتی
 •  ثبت شرکت در تنگستان
 •  ثبت شرکت در عسلویه
 • ثبت شرکت در جم
 •  ثبت شرکت در دیر
 • ثبت شرکت در دیلم
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت آسان در قم

در این مقاله تیم تحریریه ارزان ثبت اطلاعات کامل در حوزه ثبت شرکت در قم را در اختیار شما قرار می دهند تا نیاز به خواندن مطلب دیگری نداشته باشید.

امتیازات ثبت برند در بوشهر

ثبت برند بوشهر و هر آنچه در مورد آن نمی دانید را یکجا برای شما عزیزان نوشته ایم . تا انتهای مقاله ما را دنبال کنید تا جای سوالی برایتان نماند.

لزوم ثبت شرکت در شهرکرد

با خواندن این مقاله پاسخ کلیه سوالات خود در مورد ثبت شرکت در شهرکرد را دریابید ما هم در این مسیر در کنارتان هستیم.

صفر تا صد ثبت برند در قم

صفر تا صد ثبت برند قم را در این مقاله که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت و تبحر بالا برای شما نوشته اند بخوانید تا دیگر سوالی برایتان در این مورد نماند.

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس

ما در این مقاله همه آنچه لازم است در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید را گردآورده ایم پس تا پایان مقاله حتماً با ما باشید.

گام به گام ثبت برند در مشهد

با ثبت برند در مشهد به کسب و کار خود رونق بخشید. از کجا این کار را شروع کنید ؟ در این مقاله با ما باشید.

اهمیت ثبت شرکت در اراک

اهمیت ثبت شرکت در اراک و موارد دیگر مثل مراحل ثبت شرکت اراک و مدارک و هزینه ثبت را در این مقاله ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

چرا باید ثبت شرکت در رشت انجام دهیم؟

اگر می خواهید شرکت خود را در شهر رشت به ثبت برسانید و از مزایا و امکانات ثبت شرکت بهره مند شوید پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ماهمراه باشید .

روال ثبت شرکت در بیرجند- ثبت شرکت ها در بیرجند

با خواندن این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت جای هیچ سوالی در مورد ثبت شرکت در بیرجند برای شما نمی ماند، پس با ما باشید.

چگونگی ثبت شرکت در گرگان

جهت ثبت شرکت در گرگان و سایر شهرهای استان گلستان با ما در این مقاله همراه شوید. ارزان ثبت ارائه دهنده خدمات ارزان ثبت شرکت

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟