وجوه ثبت برند در بجنورد

وجوه ثبت برند در بجنورد

  

در صورتی که ساکن شهر بجنورد هستید و درحال کسب و کار می باشید باید به مسئله ثبت برند تجاری مخصوص خود توجه کنید. بدین منظور بهتر است تا انتهای این مقاله همراه و هم گام با ما باشید تا نکات مفیدی را برای انجام امور ثبت برند خود دریابید. در این مقاله در مورد ویژگی های برند ،استعلام برند، طبقات برند، مراحل ثبت برند، مدارک و هزینه ثبت برند در بجنورد می خوانید.

هدف از ثبت برند در بجنورد

برند باعث ایجاد تمایز با محصولات و خدمات همانند خواهد شد. با ایجاد یک نام و طرح مخصوص به خود و حرفه تان باعث شناخته شدن خود با یک آرم انحصاری یا لوگو یا علامت تجاری یا برند خواهید شد. برند و علائم تجاری در اداره ثبت علائم تجاری قابل ثبت می باشد که خود نشانه قانونمند بودن امور افراد می باشد زیرا با انجام ثبت برند در بجنورد و قبول تمام شروط و قوانین ثبت برند و انجام مراحل ثبت برند رسماً به وسیله قانون امور خود را به سرانجام خواهید رساند.
با ثبت برند و علامت تجاری دیگر نگرانی در قبال سواستفاده از شهرت و محصول خود نخواهید داشت. شخصی که برند را به نام خود در اداره ثبت علائم تجاری به ثبت می رساند خود را مالک آن خواهد دانست و بدین ترتیب هیچ فرد دیگر و یا ارگانی نمی تواند اقدام به سواستفاده از آن با نام خود کند.
متقاضیان ثبت برند در بجنورد می توانند با مجتمع تخصصی ثبت برند و علامت تجاری ارزان ثبت تماس حاصل فرمایند و درحداقل زمان به امور خود اعتبار ببخشند.

ثبت برند اشتراکی در بجنورد

همانند شرکت می توان در ثبت برند نیز برای خود شریک داشت. در ثبت برند اشتراکی در اظهارنامه ثبت برند نام شرکا و در صد سهم آن ها ذکر می شود و بر اساس این سهم سود حاصله از فروش محصولات و خدمات هم بین مالکین برند تقسیم می گردد.

مدت اعتبار برند در بجنورد

مدت حیات و عمر یک برند ثبت شده 10 سال از زمان تسلیم اظهارنامه به اداره ثبت علائم و دریافت گواهی ثبت برند در بجنورد می باشد. در صورتی که بعد از انقضای زمان اعتبار برند مورد نظر باید جهت اخذ ویا تمدید آن به اداره ثبت علائم تجاری در تهران مراجعه شود. بدین منظور مجتمع ثبتی و حقوقی ارزان ثبت با سال ها تخصص در زمینه ثبت برند به صورت کاملاً حرفه ای امور ثبت برند و علائم تجاری متقاضیان را انجام خواهند داد تا متقاضیان در حداقل زمان به مقصود خود برسند.

مدارک لازم جهت ثبت برند در بجنورد

 •  نام و طرح نهایی از برند مدنظر
 •  ارائه مجوز
 •  مدارک شناسایی متقاضیان ثبت برند و علائم تجاری (شخص یا مدیر عامل شرکت)
 •  مدارک ثبتی شرکت برای برند حقوقی، آگهی ثبت و آگهی ثبت تغییرات در بجنورد
 •  در صورت اخذ وکیل برای انجام امور ثبتی، ارائه وکالت نامه
جهت دریافت اطلاعات تکمیلی برای اخذ مجوزهای لازم برای ارائه به اداره ثبت و نیز انجام تخصصی امور ثبت برند در بجنورد با مشاوران ثبتی حقوقی ارزان ثبت در تماس باشید.

طبقه بندی برند در بجنورد

برای دستیابی به موفقیت در زمینه فعالیت خود باید به ثبت برند توجه کنید. در این زمینه مشاوران ثبت برند و شرکت ارزان ثبت آماده مشاوره تخصصی به متقاضیان خواهد بود. از مواردی که در هنگام ثبت برند و علائم تجاری به آن توجه می شود و برند را براساس آن به ثبت می رسانند توجه به طبقه برند موردنظر می باشد.
طبقات ثبت برند در کشور 45 طبقه می باشد که 35طبقه آن مربوط به ثبت طبقات محصولات و 10 طبقه مربوط به خدمات است و یک طبقه مخصوص حرفه های نو ظهور است. از مهم ترین و پرتقاضاترین طبقات ثبت برند در کشور، طبقه مواد غذایی است که خود مشمول مواد غذایی خوراکی و آشامیدنی می باشد.
قابل ذکر است که متقاضیان ثبت برند در بجنورد می توانند با مطرح کردن نوع فعالیت خود و ارائه مدارک به کارشناسان مجرب موسسه ارزان ثبت از طبقه یا طبقات برند خود جهت ثبت در بجنورد مطلع شوند. ​

جهت استعلام برند قبل از ثبت باید چه کاری انجام داد؟

یک برند و علامت تجاری باید دارای ابتکار و نوآوری باشد تا بتوان آن را به عنوان یک برند نوپا و قابل ثبت به مرحله ثبت برد. یعنی برند جدید الثبت نباید شبیه برندهای تا الان ثبت شده باشد باید تازگی داشته باشد و طرح لوگو یا اسم و نام برند و کلمات تشکیل دهنده آن منحصر به فرد باشند. به همین دلیل باید استعلام برند انجام داد . می توانید برای استعلام برند از موسسه ارزان ثبت کمک بخواهید و یا با مراجعه به سایت ثبت علائم تجاری این کار را انجام دهید.

نکته : استعلام برند از طریق سایت iripo.ssaa.ir امکان پذیر می باشد.

ثبت برند
ثبت برند در بجنورد

مراحل ثبت برند در بجنورد

 • گزینش نام و طرح برای علامت تجاری.
 • وارد کردن مشخصات برند در سامانه اینترنتی www.iripo.ssaa.ir.
 • پس از تایید طرح نهایی برند توسط سامانه باید مدارک و جوازهای لازم را اخذ کنید.
 • مدارک و جوازهای مربوطه را در سایت بارگزاری کرده و منتظر بازرسی بازرسان اداره خواهید ماند تا پس از 45 روز نتیجه مشخص شود.
 • پس از تایید هزینه ثبت آگهی را پرداخت و برند را در روزنامه چاپ کرده و 30 روز را برای رسیدگی به اعتراض یا عدم اعتراض برند ارائه شده صرف می کنید.
 • درج  برند در روزنامه برای نوبت دوم.
 • گزینش وکیل برای مراجعه به اداره ثبت علائم تجاری در تهران.
در صورت تمایل به ثبت برند توسط وکلای مجرب ثبت برند در بجنورد با مجتمع ثبتی ارزان ثبت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این موسسه بهره‌مند شوید.

مدت زمان ثبت برند در بجنورد

امور ثبت برند در بجنورد دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد که باید توسط شخصی مجرب انجام گیرد. این پروسه حداقل 3 ماه به طول خواهد انجامید  زیرا 30 روز زمان بین روزنامه اول و دوم و 45 روز زمان تایید اظهارنامه می باشد.
هرچقدر برای انجام امور ثبت برند خود از افراد متخصص یاری بگیرید زودتر به هدف ثبت برند در بجنورد دست خواهید یافت. پس هم اکنون با کارشناسان مجرب موسسه ثبت شرکت و برند ارزان ثبت تماس بگیرید تا در کم ترین زمان کارهای ثبت برند شما انجام گیرد.

هزینه ثبت برند در بجنورد

ثبت برند دارای مزیت های زیادی است که برای رسیدن به آن ها نیاز به صرف هزینه می باشد. شایان ذکر است که هرچقدر برای اخذ برند هزینه کنید و زمان صرف کنید در آینده به بازدهی مطلوبی در رابطه با علامت تجاری و کسب سود دست پیدا خواهید کرد.
هزینه های ثبت برند در بجنورد به عواملی چون طبقه برند، هزینه طراحی برند، هزینه اظهارنامه برند و نیز هزینه چاپ دو آگهی و تعداد طبقات و محصولات یا خدمات تحت ثبت بستگی دارد. برای ثبت برند در بجنورد باید وکیل اتخاذ کرد تا تمام مراحل به صورت تخصصی و در حداقل زمان انجام گیرند که هزینه حق الوکاله هم اضافه می شود.
در این راستا مجتمع ثبتی ارزان ثبت پشتیبان شما در راه رسیدن به اهدافتان خواهد بود. برای اطلاع دقیق از هزینه ثبت برند بجنورد هم با کاشناسان دپارتمان ثبت برند گروه ارزان ثبت تماس بگیرید.

خدمات مالکیت صنعتی در بجنورد

با ایجاد حساب کاربری در سایت مالکیت صنعتی می توانید از انواع خدمات این سایت در خصوص اختراع، طرح صنعتی و علائم تجاری دریافت کنید. این سازمان امور ثبتی در ایران و سازمان وای پو را برای خدمات خود ارائه می دهد. رسیدگی به اظهارنامه های ثبتی، صدور گواهی نامه های ثبتی، انتقال مالکیت صنعتی اشخاص، تمدید اعتبار برخی گواهی نامه های صادر شده بعد از انتقضاء مدت اعتبار  از جمله خدمات سازمان مالکیت صنعتی می باشد.

ثبت اختراع و طرح صنعتی در بجنورد

برای ثبت اختراع و طرح صنعتی در بجنور متقاضی می بایست ابتدا کارتابل خود را در سامانه مالکیت صنعتی ایجاد کند. کارشناسان و متخصصان مالکیت صنعتی ابلاغ رسیدگی به درخواست را طی 35 الی 45 روز به کارتابل مربوطه ارسال می کنند. در صورت تایید بعد از پرداخت هزینه های ثبتی لازم است آگهی در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی منتشر شود تا بعد از اتمام روند مربوطه گواهی نامه ثبت اختراع یا گواهی نامه ثبت طرح صنعتی صادر شود. لازم به ذکر است در خصوص اختراع گواهی نامه بر حسب نوع اختراع بین 5 الی 20 سال دارای اعتبار می باشد و برای طرح صنعتی مدت اعتبار 5 الی 15 سال خواهد بود.

ثبت برند در استان خراسان شمالی

 •  ثبت برند دربجنورد
 •  ثبت برند در اسفراین
 • ثبت برند در درق
 •  ثبت برند در شیروان
 •  ثبت برند در جاجرم
متقاضیان ثبت برند در بجنورد می توانند با شماره گیری تلفن های مجتمع ثبت شرکت و برند ارزان ثبت امور ثبت برند خود را در کم ترین زمان به صورت تخصصی به سرانجام برسانند.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :