نحوه ثبت شرکت در کرمان

ثبت شرکتها

برای اطلاع از نحوه ثبت شرکت در کرمان تنها کافی است با کارشناسان موسسه حقوقی ارزان ثبت در تماس باشید تا آن ها با تجارب خود شما را تا رسیدن به اهدافتان یاری کنند. در ادامه به مدارک و نحوه ثبت شرکت خواهیم پرداخت.

ثبت شرکت در کرمان

شهر کرمان با  قرار گرفتن درجنوب شرق کشور عزیزمان ایران و نیز با داشتن معادن بسیار با ارزش از جمله شهرهای دارای اقتصاد قوی در زمینه های معدن و کشاورزی و غیره می باشد. این شهر با دارا بودن معادن متعدد مس و روی و غیره جزو بارزترین مراکز استخراج به حساب می آید.
 سالانه مسافران بسیاری را برای سفر به خود جذب می کند و همین موضوع باعث شده افراد زیادی در فکر تاسیس شرکت در این شهر جهت انجام امور اقتصادی خود باشند.  برای تاسیس شخصیت حقوقی بهتر است از افرادی متخصص در این زمینه کمک بگیرید.
با اعتماد کامل به کارشناسان ثبت شرکت در موسسه ارزان ثبت دیگر نیازی به انجام امور ثبت شرکت به صورت حقیقی نمی باشد. موسسه ارزان ثبت به صورت تخصصی و در کمترین  زمان ممکن کارهای ثبت شرکت در کرمان را به پایان می رساند.

انواع شرکت های قابل ثبت در کرمان

در صورتی که افرادی با اهداف مشترک در جهت رسیدن به آن ها در مکان مشخص و قابل استعلامی  گرد جمع شوند و تحت قوانین خاص قراردادی بینشان منعقد شود، در واقع اقدام به تاسیس یک شرکت می کنند.
فعالیت های افراد در شرکت باید در سایه قوانین انجام شود و نیز دارای اعتبار اجتماعی باشد. بر اساس ماده 20 قانون تجارت شرکت های تجاری به 7 نوع طبقه بندی می شوند که در ادامه به صورت مختصر به پرتقاضاترین آن ها اشاره خواهیم کرد.
موسسه های غیرتجاری نیز از جمله نهاد های قابل ثبت در کشور می باشند که مبنای فعالیت این شرکت ها ارائه خدمات به جامعه می باشند و ماهیتاً تجاری نیستند. جهت اطلاع بیشتر از انواع شرکت های قابل ثبت در کرمان کافی است با شماره تماس های موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی کارشناسان ثبت شرکت بهره مند شوید.

انواع شرکت های تجاری در کرمان

1. شرکت با مسئولیت محدود
2. شرکت سهامی عام
3. شرکت سهامی خاص
4. شرکت تضامنی
5. شرکت نسبی
6. شرکت تعاونی
7. شرکت مختلط

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرمان

نوع فعالیت در این شرکت ها تجاری می باشد و از تجمع بیش از 2 نفر تشکیل می شود. که افراد در این شرکت ها برطبق سرمایه آورده در شرکت مسئول در کسب سود و پرداخت زیان در شرکت می باشند. این نوع از شرکت ها جزو پر متقاضی ترین شرکت ها برای ثبت می باشند.

قواعد ثبت شرکت سهامی عام  در کرمان

این نوع از شرکت ها با حداقل 5نفر قابل تشکیل می باشند. سرمایه شرکا به شکل سهام  در می آید و می توان برای افزایش سرمایه به افراد در جامعه این سهام از طریق سازمان بورس به فروش برسد. درنام گذاری شرکت باید عبارت سهامی عام آورده شود.

شرایط ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان

مسئولیت اعضا مانند شرکت با مسئولیت محدود در قبال بدهی و یا کسب سود در شرکت برطبق سرمایه سهامدرن می باشد و از حداقل 5 عضو تشکیل می شود. فرق اساسی این شرکت ها با شرکت های سهامی عام در نحوه کسب سرمایه برای شرکت می باشد. در این شرکت ها برخلاف  شرکت سهامی عام سرمایه شرکت از طریق اعضا تامین می شود.

نکته: جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت شرکت سهامی خاص و سهامی عام این مقاله را مطالعه نمایید: شباهت و تفاوت شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص

موسسه ارزان ثبت با داشتن سال ها تجربه در امر ثبت شرکت در کرمان آماده اطلاع رسانی و همراهی شما در عرصه ثبت شرکت ارزان می باشد.

راهنمای انتخاب نام شرکت در کرمان

جهت انتخاب نام شرکت باید مورادی را در نظر گرفت مثلاً نام شرکت را باید از قبل از طریق سایت شناسه ملی استعلام کرد تا عین یا شبیه نام شرکت های ثبت نشده نباشد و رد نشود.
نام شرکت بر خلاف نام برند نمی تواند لاتین باشد. استفاده از نام اماکن مذهبی و نام ائمه و نام های مقدس ممنوع است مگر در موارد خاص و با اخذ مجوز ویژه از ارگان مرتبط.
استفاده از نام منطقه جغرافیایی در صورتی که شرکت در آن قرار دارد به عنوان یک سیلاب از نام شرکت بلامانع می باشد. نام شرکت باید حداقل دارای سه سیلاب باشد و بر خلاف شئونات اسلام و جامعه نباشد. نوع شرکت باید قبل یا بعد اسم شرکت ذکر شود مثلاً «شرکت آرمان سازه نیاوران با مسئولیت محدود»

پیشنهاد ما خواندن این مقاله است: راهنمای گام به گام انتخاب نام شرکت

چگونه ثبت موسسه غیر تجاری در کرمان انجام دهیم؟

موسسات غیر تجاری برای موضوعاتی که جنبه تجاری ندارند و از نظر قانون تجارت می توانند به عنوان شخصیت حقوقی فعالیت داشته باشند تعریف شده است. شرایط ثبت موسسه غیر تجاری بر اساس قوانین و شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد. از این رو متقاضیان می توانند درخواست ثبت موسسه غیر تجاری را مطابق شرایط و قوانین تجاری انجام دهند.

ثبت شرکت های خدماتی، پیمانکاری، بازرگانی در کرمان

شرکت ها دارای چند ساختار اصلی هستند. هر یک از شرکت هایی تجاری تحت نام مخصوص در موضوع خاصی با تعدادی اعضاء و قوانین و شرایط مربوطه می توانند درخواست ثبت شرکت بدهند. موضوع شرکت دسته بندی های متعددی دارد که مهمترین آنها در زمینه خدماتی یا پیمانکاری یا بازرگانی است. برای تدویین موضوع می توانید از آگهی هایی ثبتیی انتشار یافته در روزنامه رسمی استفاده کنبد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرمان
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرمان

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرمان

 • کلیه مدارک شناسایی اعضای شرکت شامل رونوشت از شناسنامه و کارت ملی شرکا  و سهامداران برای ثبت شرکت الزامی است
 • اسناد ثبت شرکت
 • در صورتی که شرکت نیاز به جواز از شرکت و یا ارگانی دیگر داردباید جواز مربوطه ارائه شود
 • ارائه مدارک وکیل یا نماینده شرکت

مراحل ثبت شرکت در کرمان

رعایت شروط پیش از ثبت
ثبت نام سامانه ای
اخذ تاییدیه نام شرکت
ارسال مدارک
اخذ ابلاغ تایید مدارک
رجوع به اداره ثبت شرکت ها جهت اخذ آگهی تاسیس
چاپ آگهی روزنامه رسمی

هزینه و زمان ثبت شرکت در کرمان

با انتخاب نوع شرکت در واقع خود را از دیگر شرکت ها مجزا می کنید . پس باید به طور کاملاً دقیق براساس فعالیت های آتی و اهداف شرکت و مشاوره یک مشاور خوب بهترین نوع شرکت را برگزینید.
میزان هزینه های ثبت شرکت در کرمان نیز با در نظر گرفتن نوع شرکت با یکدیگر متفاوت می باشد. برای دریافت لیست هزینه های ثبت شرکت در کرمان به صورت حضوری و یا تلفنی می توانید از مشاوران ارزان ثبت کسب اطلاع کنید.

آدرس اداره ثبت شرکت های کرمان

اداره ثبت شرکت ها در استان کرمان به آدرس کرمان، بلوار فرودسی، خیابان پیمان مستقر می باشد اعضاء می توانند نسبت به امور مربوطه اقدام به ثبت شرکت یا ثبت موسسه غیر تجاری نمایید.

 ثبت شرکت در شهرهای  استان کرمان

 •  ثبت شرکت در سیرجان
 • ثبت شرکت در رفسنجان
 •  ثبت شرکت در جیرفت
 • ثبت شرکت در بم
 •  ثبت شرکت در زرند
 •  ثبت شرکت در بردسیر
 • ثبت شرکت در بافت
 •  ثبت شرکت در شهربابک
 • ثبت شرکت در ماهان
 •  ثبت شرکت در کهنوج
در سخن پایانی نیز باید به رزومه موفق ارزان ثبت در ثبت شرکت ها و برندهایی هم چون محصولات گوشتی 202 و زر ماکارون و موسسه آموزشی گاج اشاره کرد که در طول فعالیت خود در امور ثبت شرکت ها بسیار موفق ظاهر شده است.
پس موسسه ارزان ثبت بهترین گزینه برای متقاضیان ثبت شرکت در کرمان خواهد بود زیرا دیگر لازم به نگرانی در راه رسیدن به اهداف شرکت نخواهد بود ودر بازه زمانی کمتری به نسبت دیگر موسسات ثبتی کارهای ثبت شرکت در کرمان به پایان خواهد رسید.

جهت استفاده از خدمات ارزان ثبت در کرمان و سایر شهرهای این استان فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت روال ثبت شرکت برای شما آغاز گردد.

به این مقاله امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :