لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

روال ثبت شرکت در بیرجند- ثبت شرکت ها در بیرجند


امروزه با پیشرفت های فراوان  در زمینه صنعت و فناوری و رقابت در سطح بازار اقتصاد، فعالیت در یک صنف مشخص دارای ویژگی های خاص خود می باشد و با گذشته بسیار فرق دارد. برای تولید و عرضه یک محصول معمولاً افراد متعددی تلاش می کنند و با هم رقابت دارند ، حال،اگر این فعالیت ها در چارچوب قوانین صورت نگیرد امکان دارد در آینده باعث ایجاد مشکلات برای صاحبان فعالیت ها شود . برای فعالیت در چارچوب قانون باید آن فعالیت را ثبت کرد. بهترین روش برای مطرح شدن شما در ر میان رقبا و همکارنتان اقدام برای ثبت شرکت می باشد . 

پس اگر مایل به ثبت شرکت در بیرجند هستید باید به شما تبریک بگوییم زیرا موسسه خوبی را برای مشاوره انتخاب کرده اید و مقاله خوبی را برای کسب اطلاعات . ارزان ثبت با داشتن سال ها تجربه مکفی در زمینه ثبت شرکت ها در بیرجند آماده استقبال از انجام کارهای ثبت شرکت شما می باشد.

 برای ثبت شرکت در بیرجند باید قوانین اداره ثبت را به صورت دقیق قبول داشته و به آن ها عمل کنید . 

شرکت های تجاری در بیرجند

این شرکت ها برای کارهای تجاری تشکیل می شوند . و به 7 نوع تقسیم می شوند. 

این 7 نوع شامل : شرکت با مسئولیت محدود , شرکت سهامی عام , شرکت سهامی خاص , شرکت نسبی , شرکت تضامنی , شرکت تعاونی و مختلط است. درصورتی که سوالی در زمینه هرکدام از انواع شرکت های تجاری دارید  با ما در تماس باشید تا با دید روشن اقدام به انتخاب شرکت مورد نظر خود کنید .

موسسه های غیر تجاری در بیرجند

مبنای فعالیت این موسسات امورخدماتی می باشد . به دو نوع موسسات انتفاعی و غیرانتفاعی دسته بندیمی شوند. در نوع انتفاعی هر گونه ارائه خدمات برطبق کسب سود انجام می گیرد، ولی در نوع غیرانتفاعی هدف بالا بردن خدمات در سطح جامعه می باشد مانند موسسه خیریه محک . جهت ثبت موسسه در بیرجند نیاز به دو نفر عضو و حداقل یک میلیون ریا سرمایه اولیه دارید که مانند شرکت مسئولیت محدود سرمایه اسمی است و نیازی به پرداخت آن نیست.

ثبت شرکت در بیرجند با ارزان ثبت

ثبت شرکت دانش بنیان در بیرجند

برای ثبت شرکت دانش بنیان بهتر است ابتدا شرکت سهامی خاص ثبت کنید و سپس آن را دانش بنیان کنید.شرکت دانش بنیان شرکت ایده محور است و در پی تولید علم و دانش است و موضوعات تحقیقاتی منجر به تولیدات جدید دارد. این شرکت ها زیر نظر مراکز رشد و در پارک های علم و فناوری قراردارند و تحت نظارت معاونت علم و فناوری نهاد ریاست جمهوری می باشد . جهت تشکیل آن نیاز به اعضای هیات علمی با مدرک دکترا و یا اختراع ثبت شده و مورد تایید دارید .

 جهت کسب اطلاعات بیشتر د این مورد لطفاً این مقاله را بخوانید : چگونه دانش بنیان شویم؟

اساسنامه شرکت چیست ؟

یکی از ارکان مهم در تاسیس شرکت اساسنامه آن می باشد . در متن اساسنامه موضوعاتی مانند، ریز فعالیت شرکت ،  روابط اعضای شرکت با هم ونیز تعیین حد و حدود مربوط به اختیارات هیئت مدیره و موسسان در شرکت مشخص خواهد شد . در این متن هم چنین میزان مسئولیت هرکدام از اعضا در زمان سود و زیان شرکت مشخص می شود . موارد دیگری ازجمله مدت زمان فعالیت شرکت و زمان انحلال آن نیز مطرح می شود که تمام مفاد این متن باید اجرا شود و به تایید موسسین برسد  . لازم به ذکر است که این متن باید با نوشتاری کاملاً حقوقی و توسط فردی متخصص نوشته شود. 

برای نوشن متون حقوقی خود جهت اقدام به تاسیس شرکت در بیرجند کافی است همین الان با مشاوران و کارشناس مجرب ما تماس بگیرید تا فوراً کارهای ثبت شرکت شما با هزینه ای به مراتب کمتر به پایان برسد و بدین صورت در حداقل زمان ممکن به اهداف خود جهت ثبت شرکت در بیرجند دست پیدا کنید . 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در بیرجند

 • ارائه مدارک مربوط به شناسایی اعضای شرکت 
 •  تسلیم برگه های اساسنامه و شرکتنامه و سایر اوراق تایید شده شرکت مربوطه 
 • ارائه مجوز شرکت 
 • ارائه وکالت نامه
 • رسید تایید نام وثبت نام آنلاین

برای اطلاعات بیشتر جهت ثبت شرکت و مدارک لازم و نیز چگونگی دریافت مدارک مربوطه با کارشاسان موسسه ارزان ثبت با بیش از 10 سال سابقه درخشان در امر ثبت شرکت ها در تماس باشید . 

مراحل ثبت شرکت در بیرجند 

 1. ثبت آنلاین شرکت در سامانه اداره ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir
 2. ثبت مشخصات متقاضی ، شرکت ، شرکا و سایر اطلاعات خواسته شده
 3. دریافت کد رهگیری و انتظار برای بررسی کارشناسی جهت تایید اسم شرکت
 4. اخذ ابلاغ تاییدیه و ادامه روند ثبت شرکت در بیرجند با ارسال مدارک شرکت به اداره ثبت شرکت ها
 5. اخذ تاییدیه مدارک باکد رهگیری خود
 6. مراجعه جهت دریافت آگهی تاسیس و سایر اسناد ثبت شرکت

نکته : اگر در دو مرحله تاییدیه به جای تایید با ابلاغ رفع نقص روبرو شدید بای ایراد ذکر شده در ابلاغ را رفع کنید . در این راه ارزان ثبت به شما کمک می کند . 

برای اینکه خیال خود را از پیچیدگی های کار در مراحل ثبت شرکت آسوده کنید بهتر است با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و از مراحل ابتدایی تا پایان کار ثبت شرکت خود که شامل دریافت شناسه ملی شرکت می باشد را به کارشناسان ما بسپارید . و بدین ترتیب به اهداف خود نزدیک شوید . 

هزینه ثبت شرکت در بیرجند 

هزینه ثبت شرکت بیرجند را نوع شرکت و تعداد اعضای آن مشخص می کند . این هزینه به حق الوکاله ، حق الثبت ، هزینه پستی ، درج آگهی ، حق ابطال تمبر سرمایه و موارد دیگر تقسیم می شود . جهت اطلاع دقیق از هزینه ثبت شرکت در بیرجند با کارشناسان دپارتمان مالی مجموعه ارزان ثبت تماس بگیرید.

گروه ثبتی  ارزان ثبت همواره به فکر آسودگی متقاضیان خود بوده و در راه تسهیل این موضوع همیشه گام برداشته . این اطمینان را به شما خواهیم دادکه کارهای ثبت شرکتتان به صورت کاملاً حرفه ای و در مدت زمانکمتری و هم چنین با هزینه ای کمتر توسط مشاوران متخصص انجام خواهد پذیرفت . 

ثبت شرکت در شهرهای استان خراسان جنوبی

 • ثبت شرکت در طبس
 • ثبت شرکت در فردوس
 • ثبت شرکت در قائنات
 • ثبت شرکت در سربیشه
 • ثبت شرکت در نهبندان
 • ثبت شرکت در بشرویه

موسسه ارزان ثبت با پیشینه کاری موفق خود در طی سال ها فعالیت در عرصه ثبت شرکت ها شما را تا تحقق اهدافتان یاری می کند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در ارومیه بدانید

با این مقاله همراه شوید تا همه نکات لازم ثبت شرکت ارومیه من جمله مدارک ثبت شرکت ، هزینه و مراحل ثبت شرکت در ارومیه را کامل بخوانید.

ثبت شرکت سریع در مشهد

ثبت شرکت در مشهد با ارزان ثبت مثل آب خوردن است به سادگی با یک تماس از صفر تا صد ثبت شرکت را برایتان انجام می دهیم . به علاوه ثبت شرکت در مشهد از ابتدا تا انتها را در این مقاله هم با ما بخوانید.

وجوه ثبت برند در بجنورد

در این مقاله در مورد ویژگی های برند ،استعلام برند ، طبقات برند ، مراحل ثبت برند ، مدارک و هزینه ثبت برند در بجنورد می خوانید.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

روش ثبت شرکت در ایلام

کله جزئیات ثبت شرکت در ایلام را در یک مقاله کنار هم گرد آورده ایم تا کار شما را آسان کنیم . پس تا پایان مقاله کنار ما باشید.

مزیت ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه و هرآنچه به آن مربوط است را با موسسه ارزان ثبت در این مقاله مطالعه کنید .

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

علاوه بر چگونگی ثبت برند در خرم آباد ، ثبت برند بین المللی و جهانی ، برند و علامت تجایر قابل ثبت و غیر قابل ثبت و بسیاری نکات دیگر را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

لزوم ثبت برند در تبریز

با خوانش این مقاله در مورد مدت زمان ثبت برند و هزینه آن ، اینکه چه مدارکی لازم دارید و این کار چگونه انجام می شود را دریابید.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

اهمیت ثبت شرکت در اراک

اهمیت ثبت شرکت در اراک و موارد دیگر مثل مراحل ثبت شرکت اراک و مدارک و هزینه ثبت را در این مقاله ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟